• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čakovické mami a mimi

26. listopadu 2013 
Ahoj holky, já se z toho počasí asi zblázním. :frowning2: Kubíka to doma straaašně nudí, takže vymýšlím, jak ho zabavit, ale po půl hodince už zase "nadává". :frowning2: Dneska jsme jeli do OCL, tak se na dvě hodinky zabavil, pozoroval lidi a smál se na ně, byl úplně zlatíčkovej. :grinning:
Dneska nám přivezli golfky, tak jsme navečer provedli "zajížděcí" procházku po parku... sklidily úspěch, Kubíkovi se v nich líbilo a mně se krásně lehce jezdí, paráda. :wink:

!!! Já chci sluníčkoooooo !!!
24. čer 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink: huráááááá dneska zatím neprší,ale chtělo by to sluníčko :wink:
25. čer 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eveli, tak to si budou moct holky mávat :grinning: jedno z těch oken v čele je Barčino, tak když budou kámošky budou si moct po večerech vysílat signály ... :wink:
25. čer 2009 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,jj to bude super :wink: Kaji jsou ty dvě úplně nahoře :grinning:
chtěla jsem se tě zeptat budete topit plynem?pokud ano víte kolik Vás bude stát přípojka k plotu od plynáren??Řeším teď novou přípojku a někdo říkal,že ten výkop od plynáren k plotu stojí až 30 tisíc :confounded: to mi přijde dost
25. čer 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj, budem mít plyn, ale my to máme v ceně stavby, takže nevím kolik to je - taky jsem slyšela o podobných částkách jak píšeš :frowning2:
:slight_smile: to má Kája krásný podkrovní království, to bude mít super! Ta dvě okna v patře u nás jsou dva dětské pokoje.
25. čer 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,no budu to muset nějak zařídit :angry: takovou sumu jim nedám :wink:

Kája má veliký pokojíček,ale později se rozdělí asi na dva :wink:
25. čer 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tady to tedy vázne :frowning2: :frowning2:
26. čer 2009 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. čer 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jakpak jste se měly o víkendu? My jsme s Kubíkem zkusili solnou jeskyni. Bylo to super, moc se mu tam líbilo. Musel mít teda pořád dudlík, protože si hrál se solí, tak aby nestrkal ruce do pusy. :slight_smile:
Byl z toho úplně paf. Pepibubu moc díky za tip. :wink:
Nakonec na sebe vyklopil kyblík se solí a museli jsme vyklepávat dupačky, v každé nohavici měl alespoň 10 deka. :grinning:

Koukaly jste na počasí? Má se krásně oteplovat. :wink: Mohly bysme zase domluvit nějaký srazík, hospůdku či procházku. :slight_smile:
28. čer 2009 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

v sobotu jsme byli v LBC v ZOO a bylo to super :wink: T :wink: ento týden má manža dovču tak musíme zařídit spoustu věcí,ale procházku ebo hospůdku snad zvládnu :wink: :wink:

Cupi,Kubík je šikula ti chtěl vzít sůl domů :grinning: :grinning: :grinning:
29. čer 2009 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile:

Cupi, jestli si koupíte od září permici, tak Honza s Pepínem chodívají v neděli od deseti :slight_smile: a vyklidí mi tím pole na uklízení a vaření :slight_smile:
30. čer 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí

u nás noc děs běs Káje rostou trojky zuby nahoře :frowning2: a asi to hodně bolí :frowning2: Přes den to jde,ale večer .... :angry: :pensive:
Jinak pomalu chystám oslavu prvních narozenin :dizzy_face: jedna bude 18.7 a druhá o týden později :dizzy_face:
30. čer 2009 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evel nás taky berou zoubky... říkám si jestli s ním jít ven nebo ho radši nechat doma v klidu.... no nevím no
30. čer 2009 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pepi,my děláme přes den všechno normálně,ale večer to začne a je to děs :confounded:
30. čer 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
nakonec jsme venku byli, chvíli spinkal, ale hlavně nebrečel, venku měl jiné podněty...
30. čer 2009 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pepi,právě,že ona se venku zabaví a nemysli na zuby :wink: Úplně se děsím co bude dneska večer ,proč ty chudáčky musí tohle bolet :angry: :angry:
30. čer 2009 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink: ,tak to nejsou trojky,ale stoličky jedna už je vidět a čekám druhou :wink: Dneska v noci spala dobře,ale dala jsem jí panadol,aby jí to tolik nebolelo :wink: Jinak jsem poprvé zkusila UM a Kája nechce ještě vyzkouším jinou značku :slight_smile:
1. črc 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí

Eveli Barča UM nechtěla vůbec a mohla sem zkoušet co jsem chtěla :unamused: Nakonec nám zabrala jogurtová mlíka a kefíry :grinning: doteď to spolu s jogurtama tvoří 70% její stravy...asi si zvykla, když byla v bříšku, já nic jiného nejedla :grinning:
1. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,jenže já už nechci kojit,ale asi tedy budu muset :confounded: :wink: Jogurty má ráda to jo každý den sní alespoň jeden :slight_smile: A jak o vypadá s tou vaší dovčou pojedete k moři?a co domeček kokám,že pořád makají :wink:
1. črc 2009 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já chtěla kojit do roka, ale nešlo mi přestat, měla sem děsné retence a bára nechtěla UM, takže sem kojila nakonec do 15 měsíců a barča pije kefíry a hotovo!
Moře je bohužel pasé :frowning2: teď jsme byli na 4 dny v jižních čechách užívat přívalového deště :unamused: ale i tak tam bylo krásně.
Jen ať makají! hlídej je :wink: snad bychom se v srpnu mohli nastěhovat (sice do staveniště, ale alespoň to)
1. črc 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,asi taky budu kojit déle :wink: My jedeme do jižních čech 3.srpna na 4 dny :wink:
Hlídám :grinning: jakto,že do staveniště to nestihnou jo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: Kája se dneska vyřádila v bazénku :grinning: vůbec nechtěla ven :slight_smile:
1. črc 2009 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: :sweat_smile: bazének jo? závidím! Loni sem ho mohla dát alespoň na terasu a letos smůla :confounded:
No stihnou vnitřky, ale venkovní úpravy a asi i garáž nestihnou :cry: takže se budem s barčou brodit bahnem....
1. črc 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,hlavně,že to stihnete před porodem a do bazénku můžete přijít ke Káje a v tu dobu už bude mít i skluzavku dostane jí od babí za 3 týdny k narozkám :slight_smile:
1. črc 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Leni

tak jak je?
a co mimčo v bříšku?
5. črc 2009 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kam se chystáte v létě s prckama na dovču?
5. črc 2009 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí

Lenerko,jedeme do Jižních Čech :wink: moře bude až příští rok :slight_smile:
5. črc 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojkyyy. :grinning:
Lenerko, my jsme letos žádnou dovču nenaplánovali - skoro celé prázdniny budeme u babiček a dědečků. Příští rok už bych taky chtěla k moři, ale nevím, nevím, Kubík ještě nebude mít ani dva roky, tak aby to pro něj nebylo spíš trápení. Asi to spíš dopadne na nějaký český penzionek. :wink: Kam se chystáte vy?

Eveli, Pepibubu, jak vaše zlatíčka a zoubky? Už je to lepší? My se hlásíme do klubu - Kubíkovi se prořezává jednička nahoře a trošku prosvítají obě dolní trojky. Chudinka, asi ho to v noci dost trápí, protože se budí každou hodinu, naštěstí nepláče, jen se vrtí, leze, stoupá si a když ho položím, tak usne. Uaaa, já celé dny jen zívám. :unamused:

Už se má naštěstí ochladit, tak bysme konečně mohly podniknout tu hospůdku, když nám minulý týden nevyšla. :wink: My jsme byli většinou zalezlí doma, ven jsme chodili jen navečer.
6. črc 2009 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí

Cupi,Káje roste další stolička tak už bude mít 8 zubů :confounded: ale docela to jde :wink: až na jeden večer ten fakt probrečela :frowning2: My jsme venku skoro pořád,ale spíš na zahradě než na prochajdě :slight_smile:

Když budeme doma tak do hospůdky můžeme dorazit :slight_smile:
6. črc 2009 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor

Dneska mi dorazí kamarádka z Plzně, moc se na ni těším, i na její Lidušku - ale bude mít za dva dny rok, tak přemýšlím co jí dát, nějakou maličkost...

Jinak zoubky nám zatím dávají pokoj, naposledy kvůli nim brečel asi někdy minulý týden, a to jsme se teda těžce rafli s Honzou - on si chodí po příchodu z práce na hodinku lehnout, a když jsme ho šli vzbudit, tak se na něj obořil "pepo co je, " ale tak hnusně, že jsem malýho vzala a se slovy Pepo radši jdem jsme odešli z ložnice, a pán ještě nafouk držku, že by doma chtěl aspoň ILUZI že je všechno v pořádku, tak to mě nasralo :grinning: Ozvala se ve mně taková ta archetypální samice, která prostě brání svoje mládě... :slight_smile: No chlapec docela koukal když jsem ho seřvala na dvě doby. A nejhorší na tom je že si to nepamatuje - prý byl rozespalý.... No to nevím zda je teda omluva... Druhej den byl jak milius.... A snad už pochopil vymezení hranic - bezdůvodně na děti prostě řvát NEBUDE nebo mě bude mít v ksichtě :grinning:
7. črc 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí

Pepi,dobře taky bych se tak zachovala,kdyby tohle manža udělal :wink: je to holčička tak jí kup malou panenku naše Kája dostala panenku před 14 dny a je unešená pořád jí nosí :grinning:
7. črc 2009 v 08:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek