Čakovické mami a mimi

Ahoj holky, chcete-li, tak tady máme svoje vlákýnko, ale prosecký a letňanský holčiny jsou taky prima 🙂
cupi
24. čer 2009
Ahoj holky, já se z toho počasí asi zblázním. 😞 Kubíka to doma straaašně nudí, takže vymýšlím, jak ho zabavit, ale po půl hodince už zase "nadává". 😞 Dneska jsme jeli do OCL, tak se na dvě hodinky zabavil, pozoroval lidi a smál se na ně, byl úplně zlatíčkovej. 😃
Dneska nám přivezli golfky, tak jsme navečer provedli "zajížděcí" procházku po parku... sklidily úspěch, Kubíkovi se v nich líbilo a mně se krásně lehce jezdí, paráda. 😉

!!! Já chci sluníčkoooooo !!!
evelina0007
25. čer 2009
Ahojky 😉 huráááááá dneska zatím neprší,ale chtělo by to sluníčko 😉
lenkapodkolenka
25. čer 2009
Eveli, tak to si budou moct holky mávat 😃 jedno z těch oken v čele je Barčino, tak když budou kámošky budou si moct po večerech vysílat signály ... 😉
evelina0007
25. čer 2009
Leni,jj to bude super 😉 Kaji jsou ty dvě úplně nahoře 😃
chtěla jsem se tě zeptat budete topit plynem?pokud ano víte kolik Vás bude stát přípojka k plotu od plynáren??Řeším teď novou přípojku a někdo říkal,že ten výkop od plynáren k plotu stojí až 30 tisíc :-S to mi přijde dost
lenkapodkolenka
25. čer 2009
jj, budem mít plyn, ale my to máme v ceně stavby, takže nevím kolik to je - taky jsem slyšela o podobných částkách jak píšeš 😞
🙂 to má Kája krásný podkrovní království, to bude mít super! Ta dvě okna v patře u nás jsou dva dětské pokoje.
evelina0007
25. čer 2009
Leni,no budu to muset nějak zařídit ]-( takovou sumu jim nedám 😉

Kája má veliký pokojíček,ale později se rozdělí asi na dva 😉
evelina0007
26. čer 2009
No tady to tedy vázne 😞 😞
cupi
26. čer 2009
😉
cupi
28. čer 2009
Ahoj holky, jakpak jste se měly o víkendu? My jsme s Kubíkem zkusili solnou jeskyni. Bylo to super, moc se mu tam líbilo. Musel mít teda pořád dudlík, protože si hrál se solí, tak aby nestrkal ruce do pusy. 🙂
Byl z toho úplně paf. Pepibubu moc díky za tip. 😉
Nakonec na sebe vyklopil kyblík se solí a museli jsme vyklepávat dupačky, v každé nohavici měl alespoň 10 deka. 😃

Koukaly jste na počasí? Má se krásně oteplovat. 😉 Mohly bysme zase domluvit nějaký srazík, hospůdku či procházku. 🙂
evelina0007
29. čer 2009
Ahoj holky 😉

v sobotu jsme byli v LBC v ZOO a bylo to super 😉 T 😉 ento týden má manža dovču tak musíme zařídit spoustu věcí,ale procházku ebo hospůdku snad zvládnu 😉 😉

Cupi,Kubík je šikula ti chtěl vzít sůl domů 😃 😃 😃
pepibubuautor
30. čer 2009
Ahoj holky 🙂

Cupi, jestli si koupíte od září permici, tak Honza s Pepínem chodívají v neděli od deseti 🙂 a vyklidí mi tím pole na uklízení a vaření 🙂
evelina0007
30. čer 2009
Ahoj holky 😉

u nás noc děs běs Káje rostou trojky zuby nahoře 😞 a asi to hodně bolí 😞 Přes den to jde,ale večer .... ]-( |-|
Jinak pomalu chystám oslavu prvních narozenin x-) jedna bude 18.7 a druhá o týden později x-)
pepibubuautor
30. čer 2009
evel nás taky berou zoubky... říkám si jestli s ním jít ven nebo ho radši nechat doma v klidu.... no nevím no
evelina0007
30. čer 2009
Pepi,my děláme přes den všechno normálně,ale večer to začne a je to děs :-S
pepibubuautor
30. čer 2009
nakonec jsme venku byli, chvíli spinkal, ale hlavně nebrečel, venku měl jiné podněty...
evelina0007
30. čer 2009
Pepi,právě,že ona se venku zabaví a nemysli na zuby 😉 Úplně se děsím co bude dneska večer ,proč ty chudáčky musí tohle bolet ]-( ]-(
evelina0007
1. črc 2009
Ahoj holky 😉 ,tak to nejsou trojky,ale stoličky jedna už je vidět a čekám druhou 😉 Dneska v noci spala dobře,ale dala jsem jí panadol,aby jí to tolik nebolelo 😉 Jinak jsem poprvé zkusila UM a Kája nechce ještě vyzkouším jinou značku 🙂
lenkapodkolenka
1. črc 2009
Ahoj holky 🙂

Eveli Barča UM nechtěla vůbec a mohla sem zkoušet co jsem chtěla :-| Nakonec nám zabrala jogurtová mlíka a kefíry 😃 doteď to spolu s jogurtama tvoří 70% její stravy...asi si zvykla, když byla v bříšku, já nic jiného nejedla 😃
evelina0007
1. črc 2009
Leni,jenže já už nechci kojit,ale asi tedy budu muset :-S 😉 Jogurty má ráda to jo každý den sní alespoň jeden 🙂 A jak o vypadá s tou vaší dovčou pojedete k moři?a co domeček kokám,že pořád makají 😉
lenkapodkolenka
1. črc 2009
Já chtěla kojit do roka, ale nešlo mi přestat, měla sem děsné retence a bára nechtěla UM, takže sem kojila nakonec do 15 měsíců a barča pije kefíry a hotovo!
Moře je bohužel pasé 😞 teď jsme byli na 4 dny v jižních čechách užívat přívalového deště :-| ale i tak tam bylo krásně.
Jen ať makají! hlídej je 😉 snad bychom se v srpnu mohli nastěhovat (sice do staveniště, ale alespoň to)
evelina0007
1. črc 2009
Leni,asi taky budu kojit déle 😉 My jedeme do jižních čech 3.srpna na 4 dny 😉
Hlídám 😃 jakto,že do staveniště to nestihnou jo :-p =-) Kája se dneska vyřádila v bazénku 😃 vůbec nechtěla ven 🙂
lenkapodkolenka
1. črc 2009
]-( :-N bazének jo? závidím! Loni sem ho mohla dát alespoň na terasu a letos smůla :-S
No stihnou vnitřky, ale venkovní úpravy a asi i garáž nestihnou 😢 takže se budem s barčou brodit bahnem....
evelina0007
1. črc 2009
Leni,hlavně,že to stihnete před porodem a do bazénku můžete přijít ke Káje a v tu dobu už bude mít i skluzavku dostane jí od babí za 3 týdny k narozkám 🙂
lenerka
5. črc 2009
ahoj Leni

tak jak je?
a co mimčo v bříšku?
lenerka
5. črc 2009
holky kam se chystáte v létě s prckama na dovču?
evelina0007
5. črc 2009
Ahoj holky 😉

Lenerko,jedeme do Jižních Čech 😉 moře bude až příští rok 🙂
cupi
6. črc 2009
Ahojkyyy. 😃
Lenerko, my jsme letos žádnou dovču nenaplánovali - skoro celé prázdniny budeme u babiček a dědečků. Příští rok už bych taky chtěla k moři, ale nevím, nevím, Kubík ještě nebude mít ani dva roky, tak aby to pro něj nebylo spíš trápení. Asi to spíš dopadne na nějaký český penzionek. 😉 Kam se chystáte vy?

Eveli, Pepibubu, jak vaše zlatíčka a zoubky? Už je to lepší? My se hlásíme do klubu - Kubíkovi se prořezává jednička nahoře a trošku prosvítají obě dolní trojky. Chudinka, asi ho to v noci dost trápí, protože se budí každou hodinu, naštěstí nepláče, jen se vrtí, leze, stoupá si a když ho položím, tak usne. Uaaa, já celé dny jen zívám. :-|

Už se má naštěstí ochladit, tak bysme konečně mohly podniknout tu hospůdku, když nám minulý týden nevyšla. 😉 My jsme byli většinou zalezlí doma, ven jsme chodili jen navečer.
evelina0007
6. črc 2009
Ahoj holky 😉

Cupi,Káje roste další stolička tak už bude mít 8 zubů :-S ale docela to jde 😉 až na jeden večer ten fakt probrečela 😞 My jsme venku skoro pořád,ale spíš na zahradě než na prochajdě 🙂

Když budeme doma tak do hospůdky můžeme dorazit 🙂
pepibubuautor
7. črc 2009
Ahoj holky 🙂

Dneska mi dorazí kamarádka z Plzně, moc se na ni těším, i na její Lidušku - ale bude mít za dva dny rok, tak přemýšlím co jí dát, nějakou maličkost...

Jinak zoubky nám zatím dávají pokoj, naposledy kvůli nim brečel asi někdy minulý týden, a to jsme se teda těžce rafli s Honzou - on si chodí po příchodu z práce na hodinku lehnout, a když jsme ho šli vzbudit, tak se na něj obořil "pepo co je, " ale tak hnusně, že jsem malýho vzala a se slovy Pepo radši jdem jsme odešli z ložnice, a pán ještě nafouk držku, že by doma chtěl aspoň ILUZI že je všechno v pořádku, tak to mě nasralo 😃 Ozvala se ve mně taková ta archetypální samice, která prostě brání svoje mládě... 🙂 No chlapec docela koukal když jsem ho seřvala na dvě doby. A nejhorší na tom je že si to nepamatuje - prý byl rozespalý.... No to nevím zda je teda omluva... Druhej den byl jak milius.... A snad už pochopil vymezení hranic - bezdůvodně na děti prostě řvát NEBUDE nebo mě bude mít v ksichtě 😃
evelina0007
7. črc 2009
Ahoj holky 😉

Pepi,dobře taky bych se tak zachovala,kdyby tohle manža udělal 😉 je to holčička tak jí kup malou panenku naše Kája dostala panenku před 14 dny a je unešená pořád jí nosí 😃

Začni psát odpověď...

Odešli