• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čakovické mami a mimi

26. listopadu 2013 
autor
evel to už nestihnu, budou tu max za hodinku.... No možná jí dám aspoň nějakou mlsku - přesnídávku nebo tak něco, na holčičky tu nejsme zařízený :slight_smile:

Myslím že Honza dost koukal, na takovýhle běsnění ode mě není zvyklej... no bude si muset chlapec zvyknout :grinning:

Malej usíná a brouká si u toho :slight_smile: je sladkeeeeej :dizzy_face:
7. črc 2009 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
7. črc 2009 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: ,
Pepibubu, to jsi udělala dobře. :wink: Jsou to přeci naše dětičky, dýchaly bysme pro ně, tak je musíme bránit. :wink:
To je super, že už nemáte takový trápení se zoubkama. U nás je to dneska lepší, Kubík se budil jen trošku a nakonec vydržel spát do 7:30, to je snad rekord. :grinning:
Dnes v noci jsme se pořádně vyděsilal. Jakub ho přebaloval a jak byl rozespalej, tak zakopl o ohrádku a letěli oba k zemi. Naštěstí se Jakub stačil otočit, spadl na záda a Kubíka měl v klubíčku na hrudníku. Prcek se ani nelekl, naštěstí se nic nestalo. Ale ten pocit, když padali, fuj, to bylo strašný. :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Kubík teď spinká, tak jdu balit věci - ve čtvrtek odjíždíme k našim na celý červenec. :slight_smile: Určitě neco zapomenu...
7. črc 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cupi, hele, já si vždycky říkám CO NEMÁM, TO NEPOTŘEBUJU :grinning:
7. črc 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
tedy holky
vy jste se tu pěkně rozkecaly
to je super
vůbec vás nestíhám číst
7. črc 2009 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jak se všechny máte?
a co dětičky?
7. črc 2009 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
Cupi, plně chápu. Já jednou zakopla o žehlicí prkno a padala přímo na Barču, která mi ležela na hrací dece pod hrazdičkou! No ještě, že tam ta hrazdička byla! Barča řvala z leknutí a já byla v šoku ještě druhý den při představě co se všechno mohlo stát, brrr!

Barča teď bude mít narozeniny, takže shánim dort a zbylé dárky (což se mi teda stejně nepovede)...a v pátek frčíme na Moravu, snad bude alespoň nějak solidně!

Všem přeju krásné léto :slight_smile:
7. črc 2009 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,tak si to užijte a hezky oslavte narozky :wink: My slavíme za dva týdny rok a taky už chystám oslavičku :wink:
7. črc 2009 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdáár holky, tak po dlouhý době se hlásím, byla jsem s Justýnkou ve špitále - zánět ledvin, teď už jsme týden doma - na antibiotikách, který bude brát do konce července - udržovací léčba, ven můžeme, jen když nejni slunce...každý týden na Bulovku na kontrolu...dnes se tam snažím marně celý den dovolat pro výsledky a obsazená síť...tak to se asi nic nedozvím :frowning2:

všem červencovým mimčům - hepy brzdej :slight_smile: ať jsou veselá a hlavně zdravá !!!!
8. črc 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiš, chudák Justýnka :frowning2: kde k tomu přišla? Tak ať se brzo úplně uzdraví a hlavně ať vám atb neudělají moc velkou paseku! (znám mimčo co mu atb úplně sežraly zoubky)
Moje červencové batole děkuje za přání :wink:
Pa
8. črc 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
my taky přejeme Karolínce a Barunce krásné první a druhé narozky. :wink:

Pepi, to si budu říkat, až zas budu něco postrádat. Minule jsem zapomněla chůvičku, to byl docela průšvih. :unamused:

Holky, nezajdete někdo k Čébovi, ať se s vámi ještě vidíme, než zítra odjedeme. :slight_smile: Kubík teď usnul, takže v 16:30 můžeme dorazit. :wink:
8. črc 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,chudák Justýnka držím palce :wink: mojí kamarádky chlapeček byl ve dvou měsících taky asi týden s ledvinama v nemocnici a od té doby je ok :slight_smile:

Děkujeme za přání už se pomalu chystáme na dvě oslavy :wink:

Cupi,bych i šla,ale Káje rostou 3 stoličky a dneska má i teplotku takže raději budeme doma :wink:
8. črc 2009 v 15:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj, Leni, oni kloudně nevědí, kde to ty děti naberou, ale prý je možné ze stolice, z plenek, nebo taky z bazenu, ale to u nás nehrozí, protože jsme měsíc nebyly a předtím uplně vše v poho...no, povím vám, fakt supr zážitek-nikomu to nepřeju :frowning2:...prý na to víc trpí holky, s námi tam byly 3 s tím samým, my tam teda ležely nejdýl, ale už je to snad za námi :slight_smile:
Eveli, tak to si mě potěšila, že je možné to mít jen jednorázově :slight_smile: já se totiž děsím nejvíc toho, že se to bude vracet....ale snad néé..
tak holky, perfektně oslavte ty vaše ratolesti!!!! a říkám, hlavně, ať jsou zdravé!!!

Jé - Cupi -škoda, že jsem se nemrkla na koníka, tou dobou jsem se včera plácala po venku, bylo pod mrakem, tak jsme zas vyrazily :slight_smile: Přeji kráásnou dovolenou u vašich a u tchánovců :slight_smile:)) a přežijte to bez jakékoli újmy, jasný?! :slight_smile:
9. črc 2009 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holkyyy, tak máme za sebou osmiměsíční kontrolu. :wink: Kubíček váží 8,3kg a míru nevíme, protože byl "nezměřitelnej", pořád nám někam lezl, demoloval sestřičce přebalovák,... :grinning: Už můžeme dávat lepek, takže Kubík dnes místo rýžové kašičky dostane pšeničnou a do budoucna ho čeká chlebíček, rohlíček, sušenka.... už se moc těším. :wink: Pěkně se u doktorky předváděl, brebentil, mordoval tam hračky, smál se (teda než jsem ho začala oblékat) :confounded: .
Mopom, to je škoda, že jsme se minuly. Já jsem sem písla tak náhodou, nakonec jsme vyrazili jen na procházku a zmokli jsme (teda já zmokla). Chtěla jsem ti ještě napsat sms, ale říkala jsem si, že je škaredě, tak budete asi doma. No tak příště. :wink: Dovolala jsi se už na ty výsledky? Moc vám držíme pěsti, ať je Justýnka brzy zdravá a hlavně ať má od toho navždy pokoj. :wink:
9. črc 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Kubíkovi už jsem ke kontrole gratulovala :wink: včera jsme se dvakrát potkali v autobuse :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2009 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,tak co Justýnka?? :slight_smile:
13. črc 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky :slight_smile: Tak co, dneska asi procházku nedáme, co :grinning:
15. črc 2009 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pepi,to je počasí :confounded: jsem byla v Čako a pěkně jsem zmokla,ale teď už je snad hezky :wink:
15. črc 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, právě jsem dostala odkaz na tuto diskuzi. Bydlím taky v Čako v novém sídlišti a mám dceru Nikolku, 12.8. jí bude rok. Můžu se k vám všem přidat a občas napsat, nebo se prý scházíte.Edita
15. črc 2009 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítám Editu :slight_smile: jasně,že se můžeš přidat :slight_smile:

Venku je tedy jak v prádelně :confounded: Pepi co prochajda zítra v parku :slight_smile: tedy podle počáska :slight_smile:
15. črc 2009 v 16:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, díky za přivítání. Zítra odjíždíme sice na chalupu, ale kdyby jste něco pořádaly příští týden, tak se ráda připojím.
15. črc 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
zdravíme vás do Čakovic z prázdninek u babi a dědy. :slight_smile:
Co pořád děláte? My jsme včera poprvé vytáhli bazének, Kubíček z něj byl úplně paf. :grinning: Taky se seznamoval s travičkou, hlínou, keříkem... je to sranda, ale pořád za ním lítám, takže večer padám na ... :frowning2:
Taky vítáme Editu a Nikolku a těšíme se v srpnu na nějakou prochajdu. :wink:
15. črc 2009 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evel, podle toho v kolik.... Odpo mám doučko, ale až teda kolem čtvrtý, takže cca kolem druhý, tak na hodinku, hodinku a kousek?

Edito a Nikolko, ahoj holky :slight_smile:
16. črc 2009 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pepi,to je škoda,protože Kája okolo 2 h spí,ale doma takže já můžu až tak ve 14.45 :wink: tak to necháme na jindy :slight_smile:
16. črc 2009 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem zpět z dovči, tak vás všechny zdravím :slight_smile:

:unamused: Se stěhováním se nám to zas nějak protahuje, ale pořád věřím že to do porodu stihnem, ale děsně mě to s...

Užívejte léta, pa.
16. črc 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evel - tak příští týden, ale to asi nejdřív ve středu, nějak se mi to te´d hrne :slight_smile:
16. črc 2009 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pepi,jj domluvíme se :wink:

Leni ahojky :slight_smile: jaká byla dovča? :wink:
a jakto,že se to ze stabou tak zdrželo???
16. črc 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj, i já vítám Editu a její Nikču :slight_smile: a všechny ostatní, co byly na dovolených :slight_smile:...co zítra dát oběd u Čébi? nebo jen kafčo či pivo? Jste někdo pro? co třeba 14 hod?
16. črc 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mončo joooooooo počítej se mnou :grinning:
16. črc 2009 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,já bych mohla dorazit po půl třetí podle toho,kdy se Kája vzbudí :wink:
16. črc 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek