Čakovické mami a mimi

Ahoj holky, chcete-li, tak tady máme svoje vlákýnko, ale prosecký a letňanský holčiny jsou taky prima 🙂
pepibubuautor
7. črc 2009
evel to už nestihnu, budou tu max za hodinku.... No možná jí dám aspoň nějakou mlsku - přesnídávku nebo tak něco, na holčičky tu nejsme zařízený 🙂

Myslím že Honza dost koukal, na takovýhle běsnění ode mě není zvyklej... no bude si muset chlapec zvyknout 😃

Malej usíná a brouká si u toho 🙂 je sladkeeeeej x-)
evelina0007
7. črc 2009
Pepi 🙂 🙂
cupi
7. črc 2009
Ahoj holky 🙂 ,
Pepibubu, to jsi udělala dobře. 😉 Jsou to přeci naše dětičky, dýchaly bysme pro ně, tak je musíme bránit. 😉
To je super, že už nemáte takový trápení se zoubkama. U nás je to dneska lepší, Kubík se budil jen trošku a nakonec vydržel spát do 7:30, to je snad rekord. 😃
Dnes v noci jsme se pořádně vyděsilal. Jakub ho přebaloval a jak byl rozespalej, tak zakopl o ohrádku a letěli oba k zemi. Naštěstí se Jakub stačil otočit, spadl na záda a Kubíka měl v klubíčku na hrudníku. Prcek se ani nelekl, naštěstí se nic nestalo. Ale ten pocit, když padali, fuj, to bylo strašný. 😞 😞 😞
Kubík teď spinká, tak jdu balit věci - ve čtvrtek odjíždíme k našim na celý červenec. 🙂 Určitě neco zapomenu...
pepibubuautor
7. črc 2009
cupi, hele, já si vždycky říkám CO NEMÁM, TO NEPOTŘEBUJU 😃
lenerka
7. črc 2009
tedy holky
vy jste se tu pěkně rozkecaly
to je super
vůbec vás nestíhám číst
lenerka
7. črc 2009
jak se všechny máte?
a co dětičky?
lenkapodkolenka
7. črc 2009
Ahoj holky 🙂
Cupi, plně chápu. Já jednou zakopla o žehlicí prkno a padala přímo na Barču, která mi ležela na hrací dece pod hrazdičkou! No ještě, že tam ta hrazdička byla! Barča řvala z leknutí a já byla v šoku ještě druhý den při představě co se všechno mohlo stát, brrr!

Barča teď bude mít narozeniny, takže shánim dort a zbylé dárky (což se mi teda stejně nepovede)...a v pátek frčíme na Moravu, snad bude alespoň nějak solidně!

Všem přeju krásné léto 🙂
evelina0007
7. črc 2009
Leni,tak si to užijte a hezky oslavte narozky 😉 My slavíme za dva týdny rok a taky už chystám oslavičku 😉
mopom
8. črc 2009
zdáár holky, tak po dlouhý době se hlásím, byla jsem s Justýnkou ve špitále - zánět ledvin, teď už jsme týden doma - na antibiotikách, který bude brát do konce července - udržovací léčba, ven můžeme, jen když nejni slunce...každý týden na Bulovku na kontrolu...dnes se tam snažím marně celý den dovolat pro výsledky a obsazená síť...tak to se asi nic nedozvím 😞

všem červencovým mimčům - hepy brzdej 🙂 ať jsou veselá a hlavně zdravá !!!!
lenkapodkolenka
8. črc 2009
Ježiš, chudák Justýnka 😞 kde k tomu přišla? Tak ať se brzo úplně uzdraví a hlavně ať vám atb neudělají moc velkou paseku! (znám mimčo co mu atb úplně sežraly zoubky)
Moje červencové batole děkuje za přání 😉
Pa
cupi
8. črc 2009
Ahojky,
my taky přejeme Karolínce a Barunce krásné první a druhé narozky. 😉

Pepi, to si budu říkat, až zas budu něco postrádat. Minule jsem zapomněla chůvičku, to byl docela průšvih. :-|

Holky, nezajdete někdo k Čébovi, ať se s vámi ještě vidíme, než zítra odjedeme. 🙂 Kubík teď usnul, takže v 16:30 můžeme dorazit. 😉
evelina0007
8. črc 2009
Moni,chudák Justýnka držím palce 😉 mojí kamarádky chlapeček byl ve dvou měsících taky asi týden s ledvinama v nemocnici a od té doby je ok 🙂

Děkujeme za přání už se pomalu chystáme na dvě oslavy 😉

Cupi,bych i šla,ale Káje rostou 3 stoličky a dneska má i teplotku takže raději budeme doma 😉
mopom
9. črc 2009
ahooj, Leni, oni kloudně nevědí, kde to ty děti naberou, ale prý je možné ze stolice, z plenek, nebo taky z bazenu, ale to u nás nehrozí, protože jsme měsíc nebyly a předtím uplně vše v poho...no, povím vám, fakt supr zážitek-nikomu to nepřeju 😞...prý na to víc trpí holky, s námi tam byly 3 s tím samým, my tam teda ležely nejdýl, ale už je to snad za námi 🙂
Eveli, tak to si mě potěšila, že je možné to mít jen jednorázově 🙂 já se totiž děsím nejvíc toho, že se to bude vracet....ale snad néé..
tak holky, perfektně oslavte ty vaše ratolesti!!!! a říkám, hlavně, ať jsou zdravé!!!

Jé - Cupi -škoda, že jsem se nemrkla na koníka, tou dobou jsem se včera plácala po venku, bylo pod mrakem, tak jsme zas vyrazily 🙂 Přeji kráásnou dovolenou u vašich a u tchánovců 🙂)) a přežijte to bez jakékoli újmy, jasný?! 🙂
cupi
9. črc 2009
Ahoj holkyyy, tak máme za sebou osmiměsíční kontrolu. 😉 Kubíček váží 8,3kg a míru nevíme, protože byl "nezměřitelnej", pořád nám někam lezl, demoloval sestřičce přebalovák,... 😃 Už můžeme dávat lepek, takže Kubík dnes místo rýžové kašičky dostane pšeničnou a do budoucna ho čeká chlebíček, rohlíček, sušenka.... už se moc těším. 😉 Pěkně se u doktorky předváděl, brebentil, mordoval tam hračky, smál se (teda než jsem ho začala oblékat) :-S .
Mopom, to je škoda, že jsme se minuly. Já jsem sem písla tak náhodou, nakonec jsme vyrazili jen na procházku a zmokli jsme (teda já zmokla). Chtěla jsem ti ještě napsat sms, ale říkala jsem si, že je škaredě, tak budete asi doma. No tak příště. 😉 Dovolala jsi se už na ty výsledky? Moc vám držíme pěsti, ať je Justýnka brzy zdravá a hlavně ať má od toho navždy pokoj. 😉
evelina0007
10. črc 2009
Ahoj holky 😉

Kubíkovi už jsem ke kontrole gratulovala 😉 včera jsme se dvakrát potkali v autobuse 😃 😃 😃
evelina0007
13. črc 2009
Moni,tak co Justýnka?? 🙂
pepibubuautor
15. črc 2009
Ahoj holky 🙂 Tak co, dneska asi procházku nedáme, co 😃
evelina0007
15. črc 2009
Ahoj Pepi,to je počasí :-S jsem byla v Čako a pěkně jsem zmokla,ale teď už je snad hezky 😉
editah
15. črc 2009
Ahoj, právě jsem dostala odkaz na tuto diskuzi. Bydlím taky v Čako v novém sídlišti a mám dceru Nikolku, 12.8. jí bude rok. Můžu se k vám všem přidat a občas napsat, nebo se prý scházíte.Edita
evelina0007
15. črc 2009
Vítám Editu 🙂 jasně,že se můžeš přidat 🙂

Venku je tedy jak v prádelně :-S Pepi co prochajda zítra v parku 🙂 tedy podle počáska 🙂
editah
15. črc 2009
Ahoj, díky za přivítání. Zítra odjíždíme sice na chalupu, ale kdyby jste něco pořádaly příští týden, tak se ráda připojím.
cupi
15. črc 2009
Ahojky holky,
zdravíme vás do Čakovic z prázdninek u babi a dědy. 🙂
Co pořád děláte? My jsme včera poprvé vytáhli bazének, Kubíček z něj byl úplně paf. 😃 Taky se seznamoval s travičkou, hlínou, keříkem... je to sranda, ale pořád za ním lítám, takže večer padám na ... 😞
Taky vítáme Editu a Nikolku a těšíme se v srpnu na nějakou prochajdu. 😉
pepibubuautor
16. črc 2009
Evel, podle toho v kolik.... Odpo mám doučko, ale až teda kolem čtvrtý, takže cca kolem druhý, tak na hodinku, hodinku a kousek?

Edito a Nikolko, ahoj holky 🙂
evelina0007
16. črc 2009
Pepi,to je škoda,protože Kája okolo 2 h spí,ale doma takže já můžu až tak ve 14.45 😉 tak to necháme na jindy 🙂
lenkapodkolenka
16. črc 2009
Ahoj holky, jsem zpět z dovči, tak vás všechny zdravím 🙂

:-| Se stěhováním se nám to zas nějak protahuje, ale pořád věřím že to do porodu stihnem, ale děsně mě to s...

Užívejte léta, pa.
pepibubuautor
16. črc 2009
Evel - tak příští týden, ale to asi nejdřív ve středu, nějak se mi to te´d hrne 🙂
evelina0007
16. črc 2009
Pepi,jj domluvíme se 😉

Leni ahojky 🙂 jaká byla dovča? 😉
a jakto,že se to ze stabou tak zdrželo???
mopom
16. črc 2009
ahooj, i já vítám Editu a její Nikču 🙂 a všechny ostatní, co byly na dovolených 🙂...co zítra dát oběd u Čébi? nebo jen kafčo či pivo? Jste někdo pro? co třeba 14 hod?
pepibubuautor
16. črc 2009
Mončo joooooooo počítej se mnou 😃
evelina0007
16. črc 2009
Moni,já bych mohla dorazit po půl třetí podle toho,kdy se Kája vzbudí 😉