• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čakovické mami a mimi

26. listopadu 2013 
oukej, tak Pepi, pred druhou na rohu? a Eveli, dobra,dobra,tesime se na Tebe :slight_smile:, v klidu tam na Tebe vyčkáme :slight_smile:
17. črc 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,tak já ještě nevím jak to bude,protože Kája šla dopoledne spát o hodně později,ale pokud nebude spát odpoledne až do 4 tak určitě na chvilku dorazíme :grinning:

Já mám na Pepi telefon tak pošlu kdyžtak SMS,kdyby to nedopadlo :wink:
17. črc 2009 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
MOni oukej
17. črc 2009 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrááá :slight_smile:
17. črc 2009 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jak jde o čébu tak si čas udělám....

Moni pošlu ti ip :slight_smile: něco se potřebuju optat
17. črc 2009 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkýýý závidííím :wink: už se těším až budu taky čako a budu se k vám moct přidat! tady v centru je to ubíjející!, užívejte kraje prahy :slight_smile:
17. črc 2009 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, dneska i na kraji Prahy to počasí ubíjelo :slight_smile: ale pivko u Čébi bodlo, to jo :slight_smile:
17. črc 2009 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsme se s Nikolkou taky vrátily do Prahy, naštěstí jsme to vedro přežily u babičky s bazénem, ale stejně jsem radši, že je chladněji. Plánujete něco v týdnu?! Nebo kdy chodíte třebas s dítkama ven?! Že bysme se přidaly. Edita a Niki
19. črc 2009 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky

jsem v Praze jen na skok
tak co je tu nového?
neznáte nějaká dobrý penzion v Jizerských horách
aby tam byla polopenze a bylo to vhodné pro děti

díky pa Lucka
hezký léto
19. črc 2009 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj Edito, no tenhle týden mám docela narvanej, ale myslím, že čtvrtek by docela ještě šel, chodíváme cca kolem jedné, a nejčastěji do parku, takže místo srazu bych viděla optimálně u rybníku za brankou parku :slight_smile:
20. črc 2009 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak to my bysme se tedy ten ctvrtek pridaly, snad to stihneme. Kolem pul jedne Niki papa. No domluvime se kdyztak v ten ctvrtek.
20. črc 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny :slight_smile:

Lucko, písla jsem ti do IP.
20. črc 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

máme po první oslavě :slight_smile: a ta hlavní nás čeká teď v sobotu to tady bude spousta lidí tak doufám,že bude hezky a oslava proběhne na zahradě :wink:

Leni,tak co stavba?

Lenerko,věděla jsem o super penziónku :slight_smile: ,ale bohužel se prodává takže je momenálně zavřený :unamused:
20. črc 2009 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karolínko, všechno nejlepší k prvním narozeninám!!!!
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
23. črc 2009 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cupi,jéééééé ty jsi si vzpoměla moc moc děkujeme :dizzy_face: :dizzy_face: a jak se máte na dovolené u rodičů??? :wink:
23. črc 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evelino, Tvé cácorce všechno nej nej nej.... normálně mě to dojímá, to nechci vidět co budu dělat až bude mít rok Pepča... už ani ne za měsíc... to budu jen brečet dojetím... si budu muset koupit waterproof řasenku :grinning:
23. črc 2009 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pepi,jj je to velkej doják :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a moc děkujeme :wink:

dneska ,když jsme šly z roční kontroly jsme v parku krmily kačeny tak někdy se konečně dohodnem a půjdem krmit spolu :wink:

Jo a naše míry jsou 78 cm a 9290 g :wink:
23. črc 2009 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdáár, taktéž blahoželáme :slight_smile: a tudíž e připojujeme k řadě gratulantů....tak Kájo, ať jsi zdravá a spokojená!!!!
23. črc 2009 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,díky :slight_smile:
23. črc 2009 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink: tak oslava je za námi a jsme jak v hračkářství :grinning: :grinning: v sobotu počasí trochu zlobilo,ale byli jsme venku máme velkou pergolu :wink:

Kdy dáme kávindu nebo něco jinýho u Čébi???? :wink:
27. črc 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: Eveli, znám - taky si přijdu jak v hračkářství a to máme o jedny narozky a vánoce více jak vy :grinning: :grinning: :grinning:
27. črc 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni :grinning: :grinning: :grinning: a jak to vypadá s domečkem??? koukala jsem,že už dělají hodně uvnitř :wink: a co miminko?
27. črc 2009 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eveli, jo jo vnitřky jsou skoro hotové, ale musíme čekat až vyschnou betony, aby se mohla položit podlaha a to bohužel ještě potrvá :unamused: Jsem pořád optimista a doufám, že se koncem srpna nastěhujem, manža to tak bohužel nevidí :angry: :angry: Pěkně mi to štve, už mám na Jarov averzi!
Mimčo je hodné, podle utz vše v pořádku :slight_smile: bohužel zatím nemá jméno - se nějak nemůžeme shodnout a nebo není čas to řešit.
Byla jsem minulý týden v třebo asi 2x, tak sem pokukovala jestli vás neuvidím a bohužel...
27. črc 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,tak snad se to povede a nastěhujete se :wink: Chápu,že se na Jarově nebydlí úplně nejlíp,ale už to přece nemůže tak dlouho trvat :wink: a platí vám firma nějaké penále,že nedodržela termín předání??

A na jménu se schodnete neboj já své dceři celou dobu říkala Kačenko a asi měsíc před porodem mě manžel ukecal na Karolínku :grinning: :grinning: :grinning: hlavně,že je v pořádku :slight_smile:
28. črc 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eveli, jo jo, penále ve smlouvě máme. Hlavně mi štve, že si letos zahrádky vůbec neužijeme a Barča by tam byla tak spokojená :confounded: Koukala sem, že má Kája na zahrádce pěknou klouzajdu :wink:
Teď sme se vrátily ze zoo, bylo to super, bála sem se abychom nemokly a vyšlo to dokonale - příjemná teplota, málo lidí ... a Bára alespoň nezlobila.
28. črc 2009 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,jo má zatím jen klouzajdu a houpajdu - pískoviště bude až příští rok :wink:

Tak někdy až pojedete do Třebo dej vědět a můžete se zastavit na kafčo :slight_smile:
28. črc 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

nejdete někdo teď někdy procházkou do Globusu??? :wink: My jdeme asi za půl hodiny :slight_smile:
31. črc 2009 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem se nechytla :grinning:

Mějte se ozvu se po dovolené :wink:
31. črc 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahóóój :slight_smile:
tak sem byla dneska na prochajdě v Třebo a na obídku U Čébi ....holky já se tam tak děsně těším :fearful: ...máte tam tak krásně, klídek, pohodička.... fakt závidím!
31. črc 2009 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj Eveli, čoveče, si ranní počítačový ptáče, nebo co? :slight_smile: Každopádně užij si dofču...
Jojo, Leni, bydlí se tu krááásně, je tu fakt pohoda, klid a ten park je suprovej...
31. črc 2009 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek