• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čakovické mami a mimi

26. listopadu 2013 
Ahoj holky, tak se po dlouhé dovče vracíme zpátky do Prahy. :slight_smile: Tenhle týden je to docela zmatek - vybaluju, zabydlujeme se... :unamused: Co takhle sejít se na chvilku na pivko třeba ve čtvrtek nebo v pátek nebo příští týden.
Moc se na vás těšíme. :wink:
4. srp 2009 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

hlásím návrat ze Šumavy :wink: bylo to super :wink: a kliďánko můžeme jít na prochajdu nebo k Čébovi příští týden :wink:
7. srp 2009 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, navrhuji dnes odpo pivko u Čéby. :wink:
10. srp 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj cupi, v kolik? Já bych mohla kolem čtvrtý
10. srp 2009 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
chjoooo teď jsem si přečetla sms a nemůžu... ale mohla bych zítra
10. srp 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink: já taky dneska nemůžu :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak třeba to vyjde zítra uvidíme :wink:
10. srp 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nám se to hodí i zítra. :grinning:
10. srp 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Cupi - tak jo, ale asi si dám jen malinovku :wink: Ve čtyři? :slight_smile:
11. srp 2009 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok, čtvrtá je super. :wink:
11. srp 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Došlo mi to až teď. :slight_smile: Pepi, ty máš určo nějaký krásný důvod, že budeš jen malinovku..... :wink: :wink: :wink:
11. srp 2009 v 11:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cupi, možná... nechci nic riskovat :slight_smile: Testík má cenu dělat až na Pepčovo narozky, ale podle napnutosti v prsou atd atd si troufám tvrdit že jsme prostřelili anti krém :grinning:
11. srp 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink: nějak nestíhám,ale možná se okolo 4 hod ukážu,ale nic neslibuju :wink:

Pepi,tak to ti moc držím palce :wink: jsi docela odvážná tak rychle další mimi já ještě rok a půl počkám a pak to zkusíme taky :wink:
11. srp 2009 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
evel, pokud to vyšlo tak to byla krásná náhoda - ale co hele snažit jsme se chtěli začít od září, takže měsíc sem, tam :slight_smile: a ještě není nikde psáno že se to vážně povedlo... jen mě prostě už asi 4 dny bolí prsa, včera jsem nemohla spát na břiše jak mi na nich bylo nepříjemně, jsem unavenější než obvykle, a dneska jsem na záchodě zpozorovala, že mi je jinak cítit moč.

Na tu myšlenku mě přivedl Honza, když jsem si mu stěžovala že mě bolí prsa, tak zvážněl a řekl, že při posledním tulení měl takovej zvláštní pocit, jako by u nás ještě někdo byl.... a to u nás na tyhle mimosmyslový věci jsem já, on rád tvrdí že je pragmatik a realista :grinning:
11. srp 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pepi,tak to ti moc přeju já bych chtěla mít mezi dětma tak 3 roky rozdíl :wink: a hlavně už týden nekojím tak si chci trochu odpočinout bylo to docela náročné a myslela jsem si,že se naše závislačka nikdy nepustí a najednou prso odmítla jeden večer pak druhej a ted už nedostane ono 12 zubů je fakt znát :grinning: :grinning:
11. srp 2009 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já bych chrnělaaaaa :-/
11. srp 2009 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
to nám ten odchod před slejvákem vyšel co :grinning:
11. srp 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: To jo, to byl odchod v pravou chvíli. :slight_smile:
11. srp 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cupi :grinning:co Kubík jak usnul??? :wink:
11. srp 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eveli, Kubík po příchodu domů řádil s tatínkem a vůbec to nevypadalo, že bude spinkat. Ale za deset minut už drhnul očička, zíval.... nakonec jsem ho musela v sedm opatrně vzbudit, asi už myslel, že je noc. :grinning: Naštěstí měl príma náladu, snědl kašičku, nechal se osprchnout a v půl deváté už spinkal. :wink:
Co dneska děláte?
My jsme šli dopo do lékárny pro mlíčko a pak jsme pozorovali kachny v parku - těch tam bylo! :slight_smile:
Za hodinku máme srazík s kámoškou a její holčičkou a navečer razíme do Tesca na nákup - mají Pampersky v akci, tak dokoupíme zásoby. :grinning:
12. srp 2009 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cupi,tak to je fajn,že se Kubík alespoň trošku vyspinkal :wink: Kája včera spala od 7 h až do 7h do rána bez jedinýho probuzení což mě překvapilo,ale asi to byl jen omyl :grinning:

My jsme byly s Kájou dopoledne v Globusu procházkou přes park pro Sunar a rohlíky :wink: a odpoledne budeme asi na zahradě :wink: Jaké mají plenky v akci???Jedeme na velký nákup buď zítra nebo v pátek ještě nevím jak to mamce vyjde :wink: Musím tentokrát s mamkou,protože máme na celej víkend návštěvu tak to s Alešem nestihnem :wink:
12. srp 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eveli, to je krásný, že spala až do rána. :slight_smile: Kéž by to bylo tak pokaždý, viď? :wink:
V Tescu mají Pampers Giant Pack za 349,- za balení, když koupíš dva balíky najednou. :wink:
12. srp 2009 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cupi,jj kéž by to tak bylo :wink: Tak já asi pošlu manžu do Tesca :grinning:
12. srp 2009 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vás zase po čase zdravím a nestačím se divit - tady se dějou věci :wink:
13. srp 2009 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni :wink: tak co mimi už máte jméno? a co domeček už se to blíží???
14. srp 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eveli, jméno zatím nemáme :unamused: ...teda máme dvě a nějak to nemůžeme rozštípnout páč ani není čas to řešit - takže buď Marek a nebo Vít
no a s baráčkem mi ani nemluv :angry: se to zas protahuje, už počítám s tím, že porodím na Jarově a budu se tahat s dvěma dětma do druhýho patra po schodech a že hold budem v 2kk ve čtyrech!
14. srp 2009 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,Marek se mi moc líbí :wink: Jak to,že se to tak strašně protahuje??? :angry: Vždyt jste se měli stěhovat v červnu nebo se pletu :confused:
14. srp 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
...no jó no protahuje, nejsou lidi, všichni dělňasové si berou dovču atd. Příští týden uvidíme jak vyschly betony, zda už by se mohly položit podlahy, tak snad by se to o fous pohlo. Kdyby byli lidi a matroš co má přijít, tak je to otázka týdne a je hotovo :unamused: ...a pak ještě venkovní úpravy, to bude kapitola samo o sobě! No drž palce, ať jsme brzo sousedky :wink:
14. srp 2009 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,tak držím moc palce :wink: vím jak to s firmama je nás jedna vypekla a všechno platíme znovu :confounded:
14. srp 2009 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj leni

já bych si vybrala jméno Marek :slight_smile:
kolik ještě týdnů máš do porodu?

no já už jsem se registrovala k porodu
budu na Bulovce,tak snad to tam přežiju :grinning:
a s naším bytečkem to vypadá dobře,už půjdeme podepsat zástavní listy a maj tam už i příjezdové cesty,tak snad do konce roku by jsme mohli bydlet

já budu tahat 2děti do 2patra bez výtahu
už se taky na to těším
ale naši to taky zvládli,tak proč né my že?
hlavně už se těším,že kačka bude mít konečně svůj pokojík
16. srp 2009 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké pondělní ránko :wink:

Lenerko máme dvoupatrový rod.domek a já tahám zatím jedno dítě do prvního a druhého patra :grinning: :grinning: a jak ti je už je to lepší :wink:

Pepi,tak co jak to vypadá pořád máš příznaky těhu???jsem zvědavá co ukáže test na Pepínovi narozky :wink:
17. srp 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek