• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čakovické mami a mimi

26. listopadu 2013 
jé,že by další těhulka?super :wink:
17. srp 2009 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
eveli

jo jo už je to o hodně lepší
ale musím pořád jíst jinak je mě špatně,ale to je normální
ten prcek taky potřebuje jíst a pít :slight_smile:

no a kdy vy se pustíte do druhého?
17. srp 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:

Nazdárek Lucko, už sem o tobě dlouho neslyšela :wink: A to tam dělají byty bez výtahu? to je dneska taky možný? Jasně že se to dá zvládnout! Kačka už přeci jen bezpečně pošlape sama. Ale já bych do toho nikdy nešla! V domečku je to něco jiného, tam se můžou nechat tašky, kočárek atd. Tady u nás v paneláku děláme věčně na chodbě scény! Byla sem zvyklá mimčo uspat v kočáře a pak mi další 3 hodinky chrněla v bytě na chodbě atd.
Hlavně, že máš těhu v pořádku! Držím dál palce.
Já mám termín někdy za 5-6 týdnů, tak závodíme jestli se dřív nastěhujem nebo porodím.

Eveli, nebylas náhodou v sobotu okolo poledního před vaším baráčkem s Kájou v kočárku? Mávala sem z auta :sweat_smile: (asi na někoho cizího, co?)
17. srp 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,jj byla jsem to já :wink: myslela jsem,že jsi to ty :slight_smile: dneska jsme koukala,že přijelo dělňasů víc asi mají po dovče tak se to třeba pohne :wink:

Lenerko,tak hlavně,že už je líp :wink: my chceme mít mezi dětma tak 3 roky :wink: takže za rok to zkusíme :slight_smile:
17. srp 2009 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :wink: tak to sem ráda, že sem se trefila! Snad se příště potkáme nějak lépe, aby byl čas. Budu tam teď určo jezdit několikrát týdně.
17. srp 2009 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
to se snad určitě potkáme :wink: třeba se už brzo nastěhujete :wink: :slight_smile:
17. srp 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mám zprávičku že v půli října snad dostaneme byteček
jo jo je to možný,že to postavili bez výtahu
jsou tam jen 3patra,takže tam výtahy být nemusí a proto ten byt byl i levnější

no kačka se od dovči docela rozchodila
ale strašně ráda jezdí výtahem
snad to pak zvládne chodit po schodech

já to taky tak dělala s kočárem
kačka usla venku a pak to dospala doma
uvidíme jak to budeme zvládat no

třeba si pořídím ještě jeden kočár
na ven a na balkon
ještě,že budeme mít velkou garáž
20. srp 2009 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni,tak to už to máš opravdu za pár
a co ten váš klouček jak se tedy bude jmenovat? :slight_smile:
20. srp 2009 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, tak to je super, snad ten termín dodrží. My se budem stěhovat nejspíš taky tak nějak :unamused: se to zas protahuje kvůli podlahám - tak už sem smířená, že rodim ještě na Jarově a stěhuju s dvěma dětma na krku :grinning:
A Prosek budete prodávat? nebo si ho necháte?
Jméno pořád prcek nemá, se furt řeší něco na stabu :sweat_smile: Barča stejně říká, že se bude jmenovat bráška.
Uf, jdu si lehnout, spala sem asi 3 hodiny a to ještě blbě, barča celou noc problila :frowning2:
21. srp 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,to se to tedy protahuje :frowning2: jsem slyšela,ale nevím zda je to pravda,že do toho posledního baráčku od nás se stěhují už příští týden :confused:
21. srp 2009 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Eveli,
no přesnou informaci podat nemůžu, ale je to dost pravděpodobné - vnitřky už mají komplet hotové, mají už i kuchyň a te´d se dodělávají venky, takže asi jo - oni na to tydle lidi děsně dlouho čekali. No snad se dočkáme taky, by to mohlo být i dřív, ale nemáme suché ty betony a riskovat nějakou plíseň nebo zvlnění, to se nám fakt nechce. Ale 23.9. nám přijedou dělat kuchyň, tak bude muset podlaha být a 24. mám termín porodu :grinning: - takže v poho, co? :grinning: prostě od října bydlíme a basta!
21. srp 2009 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,jj už jim dodělávají i plot a dělají asi přístřešek na auto :wink: Chápu,že je lepší počkat než,aby se něco zanedbalo :confused: Hm a průšvih bude,když porodíš dřív :grinning: :grinning: :grinning:
21. srp 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme Pepínovi vše nej k 1 ročku :slight_smile:
22. srp 2009 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
My se také přidáváme s gratulací. Pepíčku, všechno nejlepší. :wink:
22. srp 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
děkujeme...... :dizzy_face:
24. srp 2009 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky dodatečně přejeme Pepčovi k prvnímu roku
jen štěstí zraví :slight_smile:
25. srp 2009 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé Leni
přivedeš prcka do nového bydleníčka to bude super
uklid necháš na manželovi co?
já na stěhování a uklízení už taky scháním brigádníky :wink:

kdy jsi cítila první pohyby druhého mimča?
já myslím,že dneska jsem cítila takový bublinky :grinning: a už mámn 3kg nahoře
25. srp 2009 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme také Pepínovi vše NEJ :slight_smile:
25. srp 2009 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Lucko, no bude to boj! Já si raděj všechno dělám sama a nikde nechci chybět, takže budu stěhovat a gruntit i s miminem :grinning: Ikdyž babičky určo pomůžou s hlídáním i úklidem.
:wink: "bublinky" sem cítila někdy od 19tt a kopance až 20tt - tedy stejně nebo o chlup dříve než při prvním těhu.
Hlavně, že je tvé těhu v pořádku!
Já mám teď 10 kg nahoře, což znamená, že mám váhu jako před otěhotněním s Barčou :grinning: no snad to půjde zas tak dobře dolů.

Eveli, nějak na sebe nemáme štěstí - teď sem byla 3x u domečku a nic :wink:
25. srp 2009 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,tak to je škoda a já se tady pohybuju vesměs pořád :wink: jen dopoledne chodím na nákup nebo zařídit co je potřeba :sweat_smile: Tak snad se potkáme :wink:
26. srp 2009 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni

no uklízet bude muset manžel
já ž si asi s tm pupíkem netroufnu
uvidíme jestli dodrží ten termín
°10kg to je pěkná váha
já přibrala s kačkou 18kg
ale naštěstí do roka to bylo pryč
30. srp 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jsem taky rodilá Čakovičanda teď momentálně z Miškovic, tak se přidávám do diskuze :grinning:
30. srp 2009 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, konečně se více po prázdninách zdržujem doma, takže se omlouvám,že jsem nepsala. Oslavili sme Nikolky rok. Neplánujete něco?! Chodíte třebas na hřiště k D3?! Třebas vás tam potkáváme, ale nevíme, že jste to vy :slight_smile:
31. srp 2009 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Editah: Ahoj kde je D3? To mi fakt nic neříká :slight_smile:. Já mám hříště v Miško přímo před domem, ale po večerech se tam scházejí divné partičky a tak ten písek fakt nic moc...
Nevíte kde je to dobré a čísté? Ráda bych někam zašla a třeba i s některou zvás? :slight_smile:. Moje kámošky mají buď starší a nebo ještě nechodící dětičky, tak se nebráním setkání a Terezka by byla určitě moc ráda. Teď je ale nemocná, ale snad to bude brzy ok. Tak hezký večer přeju
31. srp 2009 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme po dovče opět v Čakovicích. :wink:

Vítáme Nadik a Terezku. :slight_smile:

Edit, my na hřiště občas chodíme, ale jen nachvilku zhoupnout se a podívat, jak si děti hrají - Kubíka strašně baví pozorovat starší děti.
My chodíme po osmé ráno na procházku do parku a po sídlišti. Kubíček si teď zvykl, že ráno vstaneme, dáme si snídani, pohrajeme si a jdeme ven. No, jsem zvědavá, jak to budem dělat, až bude škaredě. :frowning2:
Nechcete se k nám zítra přidat?
31. srp 2009 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edit, přejeme dodatečně Nikolce vše nej. :wink:

Lenerko, Lenkopodkolenko, už se vám to stěhování pěkně blíží. Tak ať už jste rychle a bez zbytečných odkladů naše skorosousedky. :slight_smile:

Pepi, jste ještě v Praze, nebo už dovolenkujete?
31. srp 2009 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nadiku čau jak se máte???? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Cupi,jak se má Kubíček :wink:

Edit,vše nej Nikolce :slight_smile:
31. srp 2009 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak se vám musím ještě "začerstva" svěřit... Dneska v 5:45 se náš tatínek vzbudil a bylo mu stráááášně divný, že se Kubík ještě neprobudil na mlíčko (poslední dva týdny, co jsme byli u našich, se budil skoro pokaždé až ráno na snídani, ale to náš tatínek nevěděl). Kubík se jen tak chrounil v postýlce, ale spinkal. Ale Jakub asi myslel, že je vzhůru, takže ho vyndal, přebalil, nakrmili jsme a milý Kubíček se natolik probral, že se po půlhodince lezení po postýlce a přemýšlení, jestli spát nebo ne, rozhodl vstávat. :frowning2:
Takže máme oba megakruhy pod očima a Kubík už chrní. Asi půjdu taky. :wink:

Až se Kubík vzbudí, plánujeme výlet na holešovickou tržnici. Potřebuji nakoupit nějaké "nehypermarketové" ovoce, tak tam by snad mohli být takoví ti klasičtí čeští zelináři - jestli ještě někde vůbec jsou. :confounded: Nechcete jet někdo s námi?

Ahoj Eveli, Kubík se za ty dva týdny zase pořádně změnil. Je to teď veliký mazlík, už neleze jak blázínek po pokoji pořád sem tam, ale víc si hraje, takže mám pooooořádnou radost. Když ležím na zemi, řeknu mu "hají", tak přileze za mnou a lehne si ke mně, to jsem pak šťastná jak blecha. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ve čtvrtek jdeme na 10ti měsíční kontrolu, tak jsem moc zvědavá, jak vyrostl.
A co je nového u vás? :slight_smile:
1. zář 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cupi,v Holešovické tržnici mají super zeleninu já tam jezdím s mamkou taky :wink:

Kubík je šikula :dizzy_face: My se máme dobře jen Kája se pořád bojí pustit a chodit sama a nastalo nám vztekací období na což u Káji nejsem fakt zvyklá tak jsem občas lehce vyřízená,ale snad to brzo přejde :wink:
1. zář 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děkuju všem za přání k Nikolky narozeninám. A za nabídku od Cupi, bohužel náš režim je jiný, chodíme ven kolem desáté, nebo pak až odpoledne, když už je menší vedro, ale každopádně děkujem. Gratulujem k spacímu pokroku, je to fajn, když dítko spinká celou noc, my to díky nekojení máme od šestého měsíce a jsem za to šťastná.
A máme taky podobné období jako evelina0007, taky se Niki nechce pustit, chodí jen za ruku či ručičky a vztekat se umí víc než tatínek :grinning:
1. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek