• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čakovické mami a mimi

26. listopadu 2013 
Eveli, zelenina a ovoce z Holešovic fakt super. :wink: Jen škoda, že jsem s sebou měla jen golfáček, takže jsem nakoupila jen nejnutnější. Budu muset přemluvit Jakuba, aby tam se mnou někdy jel autem.
To mě moc mrzí, že se Kája začíná vztekat. Vždycky vypadala jako taková pohodová holčička. :dizzy_face:

Edit, tak se třeba někdy potkáme na hřišti. :wink: Kubík taky není kojený, ale spát až do rána se mu doteď moc nedařilo. Doufám, že teď už to bude jen lepší a lepší. Nic ho teď netrápí, zoubky daly na chvilku pokoj, tak se snad vyspíme. :grinning:
1. zář 2009 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Evčo, až na tu střevní chřipku, která je fakt hnusná je vše fajn :slight_smile:. Terezka taky dělá poproky až to občas nechápu na co všechno nepřijde. Už aby byla zase fit. :frowning2:
1. zář 2009 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cupi,jj to chce autem :wink: No doufám,že vztekací období brzo přejde jinak budu v Bohnicích :confused:

Naďo,tak se brzo uzdravte :wink:
2. zář 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
eveli

tak naše kačka do 2let byla anděl
to vztekací období a období vzdoru máme teď
někdy je to fakt na palici a říkám si jak přežiju i to druhý

no když tak to Bohnice jistěj no
a tatínek se o nás bude starat :slight_smile:
2. zář 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenerko,tak se tam kdyžtak sejdeme :grinning: :grinning: :grinning: ty bláho už máš 17tt :grinning: to to letí a jak ti je to už brzo budete vědět zda to bude kluk či holka :wink:

Jsem byla zapsat Káju v MC na cvičení a mají plno :angry: tak musím čekat jako náhradnice a možná prej otevřou ještě jednu hodinu :sweat_smile: :confused: :sweat_smile:
2. zář 2009 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde je v čakovicích mateřské centrum?

zítra jde kačka poprvé do školky
na 3hodiny,tak jsme na ní moc zvědavá
jak to zvládne
a hlavně jak já že?
2. zář 2009 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenerko,pokud víš,kde je v Čako škola tak je to kousek od školy :wink: to centrum se jmenuje Cirkus :wink: já jsem o něm taky nevěděla a zjistila jsem to někdy v dubnu tak to už jsme tam s Kájou nechodily a říkala jsem si od září a dneska ráno byl zápis a já tam dorazila asi po hodině a půl co začalo a měla jsem už smolíka :confounded:

Tak držím palce ať to zvládnete obě musí to být těžké :confused: :sweat_smile:
2. zář 2009 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
to jo
chce si to ty zápisy hlídat
to bude jako se školkama

my byli letos u zápisu raději skoro 2hodiny předem
a už tam byla fronta

sice nám to nebylo řečeno,co v břichu máme,ale myslím si ,že 100% kluk
2. zář 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenerko,no já na to dneska zapoměla a pak už bylo pozdě,ale jsem jako první náhradník,kdyby někdo vypadl a možná bude ještě otevřena jedna hodina cvičení tak budeme první koho vezmou :wink: a ještě budeme pozvaní na ukázkovou hodinu Yamaha-hudební škola :wink:

Tak to budete mít páreček :wink:
2. zář 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Yamahu tak tu tady taky máme na proseku
zítra od 10 30h je ukázková hodina
to by se mě líbilo pro kačku
chtěj na půl roku 1400kč a asi 300kč na pomůcky(pastelky,papíry...atd.)
tak uvidíme no

já bych raději zas holku :slight_smile:
2. zář 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě říkala ta v MC,že to bude stát okolo 1500 Kč,ale ještě nevím Kája je dost malá tak se uvidí na té hodině :wink:

Já až budu těhule tak bych taky radši holku,ale ve své podstatě je mi to jedno :grinning: :grinning: hlavně,že bude zdravé :wink:
2. zář 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cupi jasně v poho, dnes je na hřišti s Niki tatínek, já jdu žehlit, zítra jdeme na očkování, druhá dávka Prevenaru, pak prý máme být v klidu celý den, ale v pátek na hřiště jdeme určitě, tak kdybyste nás viděli, tak do nás šťouchněte, já sem vždycky tím našim zvířetem zaujatá, protože baští kamínky :slight_smile:
2. zář 2009 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Evčo, my se taky cca od 13měs. vztekáme a dost hustě momentálně si lehne na zem a šije sebou je jí naprosto fuk, že je venku na asfaltu. Zatím jí plácnu a neřeším to, ale až mi to udělá v zimě do bláta tak jí asi přerazím :grinning: . Povídala jsem si otom se setřičkou u doktorky a ta když to viděla tak prý, že bude hůř, tak to mě potěšila :wink: . Takže první v Bohnicích budu já a budu vám tam držem místo. :slight_smile:
2. zář 2009 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Naďo,tak jo drž :grinning: :grinning: :grinning: Kája poslední dva dny je zase normální tak čekám,kdy to zase začne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. zář 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak máme za sebou kontrolu v 10ti měsících. Kubíček má 9,29kg a 73cm. U doktorky byl zlatíčkovej, nechal se dokonce změřit, pak si na přebalováku stoupnul a smál se na nás. :slight_smile: Žádný řvaní a nervování, hurá. :wink:
Doma už to bylo horší, špatně se vyspinkal a chtěl se pořád chovat a mazlit, jinak pobrekával a rozčiloval se... takže jsem úplně k.o. :pensive:
Nadiku, Eveli, držím vám palce, ať to holky brzy pustí. Uff, dneska mám pocit, že mě ty Bohnice taky čekaj. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Holky, co jste kupovali prckům k prvním narozkám? Já nějak vůbec nemám nápad. :frowning2: Kubík má kupu hraček, oblečení, ..... a mě nic nenapadá. A už se nám to blíží. :dizzy_face:
3. zář 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Cupi to je obr chlap ten váš Kubík. My byli dnes s Nikolkou na roční prohlídce, sice jí už bude 13m, ale spojilo se to s očkováním druhé dávky Prevenaru. Tak Nikolka má 9,14kg a 76cm. Doktorka říkala, že podle porodní váhy-skoro 4kg, má teď míň než by měla, ale je akční a nechce papat, jídlem jí prostě otravujem, takže se prý nemusíme hroutit :slight_smile: Dobrý bylo, když doktorka říká, no měla by umět dvě tři slova a Niki jich umí 20, je užvaněná, bohužel asi po mě, tak třebas z ní jednou bude mluvčí nějakýho úřadu :slight_smile: Při očkování strašlivě řvala, ale doma byla docela hodňoučká a odpoledne spinkala dokonce od půl třetí do půl pátý, což neni normální,ale já byla ráda.

Jinak k prvním narozkám dostala pískoviště, houpačku, golfky (fakt super na ježdění busem-nemusim se bát, že nenastoupim) - to od babiček a od rodičáků dostala hrající telefon, docela jí v tomhle věku zajímají zvukové hračky, no a samozřejmě dort :slight_smile: Byla obr oslava, ale měla z toho prd rozum, spíš byla vyděšená, že se sešli všici příbuzní, má ještě pradědu a prababičku. Nic, sem se nějak rozepsala a pak to dítě nemá být ukecaný, uf :grinning:
3. zář 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cupi,úplně stejnou váhu měla Kája v roce,ale 78 cm :grinning: K narozeninám dostala odstrkovadlo,xylofon,autosedačku,oblečení,skluzavku,panenku a kočárek to u vás sice nešlápne,ale co třeba tatru?
3. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde pak máme Lenku
neporodila náhodou?
3. zář 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak hlásím dneska Kačenka měla velký den
byla ve školce
sice jen 3hodiny,ale nebrečela a zvládla to

tak snad to bude takhle pokračovat
a příští čtvrtek to zas zvládne

a ještě jsem stihla jít na kontrolu s mimčem
a zatím vše ok
pěkně mimčo roste a je to cvalík
zítra ještě letím na Genett,tak snad to taky bude dobrý
3. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenerko,taky už jsem přemýšlela kde je Lenka :wink:

Kačenka,je šikulka a gratuluju ke kontrole :slight_smile:
3. zář 2009 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
eveli

snad se lenka zas brzy objeví
3. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenerko,snad jo :wink:

tedy dneska je tam pěkná zima :confused: :sweat_smile:
4. zář 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, díky za tipy na dárek. :wink: Odrážedlo už jsem koupila, tatru dostane od babi a dědy, xylofon Jakub zavrhl, že by si s ním Kubík nehrál, ale asi ho stejně koupím. :grinning: Ještě musím něco vymyslet, aby měl co rozbalovat. :slight_smile: Oslavu asi uděláme u mých rodičů, aby všichni nemuseli jezdit až do Prahy. A bude nás i s Kubíkem 12.

No, koukám, že Kubík je mezi vašima holkama docela docela cvalík. Je pravda, že poslední týdny se mu nadělaly trošku tvářičky, když on je to takový žrout. Máme to v rodině. :grinning:

Edit, jak Nikolka snáší včerejší očkování? Je to OK?

No dneska je fakt hrozně. Byli jsme ráno na procházce před spaním a Kubík měl po půl hodině úplně ledový ručičky a to byl nabalenej. A bohužel, s počasím bude hůř...
Já se děsim toho, až budu Kubíka navlíkat v zimě do kombinézy. :angry: To bude řevu.

Jdu objednat Kubíka k zubařce. :grinning:
4. zář 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cupi díky za optání, byla trochu nevrlá, v noci sem jí musela přebalovat z ošklivého průjmu, tak jsem jí dala Nurofen a už byl klid.
Jinak my jsme se k zubaři objednali včera - přímo na dětskou stomatologii, tak jsem zvědavá - jdeme příští týden.
4. zář 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: ne ne nerodím, jen sem teď poledne místo surfováním trávila po kontrolách v porodnici a praním a žehlením výbavičky :wink:
Koukám, že se tu diskuse rozjela, tak zkusím taky přispět svou troškou...
Bára měla v roce 8,79 kg a 76 cm. Do 15 měsíců byla andílek a pak přišlo vztekání :angry: od té doby se to střídá tak co dva měsíce, chvilku je hodná a chvilku bych jí nejraděj uškrtila!
S kroužkama mě to moc mrzí, vím že to bude Báře chybět, loni jsme chodily na 3 v týdnu, ale nějak se netroufám přihlásit, když nevím jak to budem s miminem zvládat a kde vlastně budem bydlet :confounded: Blbý je, že od pololetí se nikam nedostanu, protože mají vždy přednost maminy co už chodily! No hold budem chodit jen do herny cirkusu apod. a na jednorázový akce.
Mějte se všechny krásně, vaši drobečkové ať jsou hodní a zdraví a držte palce, kdyby to na mě přišlo dřív než se zas ozvu.
4. zář 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Leni

tak to je dobře,že jsi se nám ozvala
máš to přeci jen už za pár co?
a jak ti je?

no naše mimčo už taky dává znát,že je v bříšku
začlo trošku kopat
reaguje na Kačku na to její pištění

kačka chodí jen do toho centa volného času do tý miniškoličky na 3h
a v úterky bude chodit do SLunečnice do dětskýho klubu
právě musíme si to užit když máme jen jedno dítko
pak už to bude složitější,ale snad to zvládneme
4. zář 2009 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni ahoj :wink:

palce moc držím at máš dobrý porod a at už bydlíte v baráčku :wink: :wink:
4. zář 2009 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

tak máme za sebou první plavání. :wink: Kubíčkovi i mně se to moc líbilo, ale po plavču v šatnách mi stráááášně plakal, takhle jsem ho ještě nezažila. :frowning2: Už toho měl dost, chtělo se mu spinkat, papat a navíc cizí prostředí.... asi se bál, že ho tam nechám. Ale jinak byl suprovej, ve vodě se vůbec nebál. :wink:

Edit, půjdete dnes odpo s Nikolkou na hřiště? My jsme byli včera po šesté, bylo tam kupa maminek a tatínků s dětma, tak jsem tě hledala, ale nenašla. :frowning2: Těm maminkám bylo asi dost divný, proč po nich tak čučim. :grinning:
8. zář 2009 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Cupi,tak hlavně,že se Kubíkovi líbílo ve vodě :wink: My budeme chodit cvičit do MC od konce září dneska jsem to byla zaplatit :slight_smile:
8. zář 2009 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy tady je docházka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused: :sweat_smile:

Leníku,nerodíš???? :slight_smile:
10. zář 2009 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek