• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čakovické mami a mimi

26. listopadu 2013 
Ahojky,
ne ne, nerodím :slight_smile: Dneska jsem byla na kontrole v porodnici, vše je ok - doufám, že ještě těch 14 dní zůstane v bříšku jak má! .... nějak nestíhám. Jinak se musím přiznat, že se porodu šíleně bojím :frowning2: mnoooohem více než prvně, to sem se nakonec i těšila páč sem týden přenášela.
Zítra pojedu asi do Třebo, tak Eveli číhej :wink:
10. zář 2009 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:

Eveli, jo, jo, holky to tu pěkně zanedbávaj. :frowning2: To je super, že vám cvíčo dopadlo. :wink:
Už víme, kde bydlíte. Byli jsme na procházce a štěkala na nás vaše boxerka. :grinning:
Leni, těš se na mimi a porodu se neboj, držíme ti s Kubíčkem pěsti. :wink: :wink: :wink:
11. zář 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,pokud jsi tady byla dopoledne tak jsme nebyly s Kájou doma :wink: byly jsme u zubaře a dobrý Kája ani nebrečela :slight_smile: Jen cestou dom jsme někde vytratily nejoblíbenějšího plyš.psa a až to Kája zjistí tak to bude asi něco :frowning2: :frowning2:

Cupi,tak jsi měla houknout a stavit se na kávindu :grinning: jo Tereza je stará štěkna :grinning: :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,tak jsem číhala a viděla vás jenže jsem dávala akorát Káju spát :wink: a myslela jsem,že pojedete okolo nás tak jsem šla dolů,ale vy jste to vzaly zadem tak snad příště :slight_smile: :sweat_smile: A jak to vypadá s podlahama a se stěhováním???
11. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eveli, když my jsme tam šli kolem oběda, tak to bylo takový blbý...
Kubíkovi se líbí slepice, co mají tam na zahradě naproti a taky chodíme okukovat Lencepodkolence domeček. :grinning:
Kája je šikulka, že zvládla zubaře bez breku. Nás to čeká v listopadu celou rodinu. :unamused: Já budu nejstatečnější. :grinning: :grinning: :grinning:
Kubík má teď zase brekavé období - rostou mu 3 zoubky. Nejhorší to bylo včera, dneska už je lépe a taky už jsou 2 venku, čekáme na třetí a snad mu dají zas na pár týdnů pokoj.
11. zář 2009 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Leni

a jak to máš vymyšlený až budeš rodit?
kdo ti bude malou hlídat?a budeš mít manžela u porodu?

můžu přiznat,že prvního porodu jsme se nebála
nevěděla jsem vlastně do čeho jdu
porod trval 13h dalo se to zvládnout i ty 4dny v nemocnici,ale co máme kačku tak se děsně bojím
jak zvládne být 4dny bez maminky
a jak vůbec přijme mimčo do rodiny
i když těď je dobrá
hladí bříško,pusinkuje,snad jí to nepřejde a bude mít prcka ráda a nebude moc žárlit

a hlavně bude muset uvolnit mimču malou postýlku,na to se snad těší nejvíce
už se těší na velkou dospěláckou
snad porodím do novýho bytu
11. zář 2009 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ve středu jsme byly v ZOO
vyčíhli jsme krásný počasí
byli jsme tam od 11h do 17 pododa,až na to,že mě bolely žíly a záda
11. zář 2009 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
:slight_smile: cupi, bára místní slepice taky přímo miluje! Já se jen obávám, že až nám bude řvát místní kohout ve 4 ráno pod oknama, že mu manža brzo zakroutí krkem :grinning:

Eveli, tak to je škoda :cry: Šly jsme okolo vás cestou tam a zpátky jsem šla zadem - slíbila sem Barče šípky, aby byla hodná :grinning: Tak snad příště. Se stěhováním mi ani nepovídej, sem z toho děsně znechucená! No příští týden se to snad rozštípne.

Lucko, já byla ve středu taky v zoo! A dokonce sem měla pocit, že jsem tě tam viděla. Neměla si půjčený jejich kočárek a někdy v 17h si ho šla odhlašovat na hlavní info? a Kačka se snažila podlézt turnikety?
Noo, plány s porodem vs. hlídání Báry dost pokulhávaj a popravdě mě to tak stresuje, že z toho občas nespím :unamused: Záleží kdy to na mě přijde, prostě budu muset rychle sehnat babičku nebo kamarádku, aby to Martin stihl k porodu. V nejhorším si zavolám sanitku a odrodím sama. Na dny kdy budu v porodnici přijede tchýně a bude hlídat, tak se bude mít Barunka jak v bavlnce.
11. zář 2009 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cupi,no Kája chodí okolo poledne spát :wink: tak snad příště půjdete později nebo dáme někdy příští týden prochajdu po Třebo :wink: :wink:

Leni,tak držím palce ať to dobře dopadne a oni u Vás ty dělníci nic nedělaj nebo co jsme je tady dneska vůbec neviděla :angry: :angry: A myslela jsem,že ty lidi z posledního se už měli stěhovat??A nestresuj se :wink: je pravda,že já se asi taky jednou budu bát druhého porodu víc :grinning: :grinning:
11. zář 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eveli, my se rádi tenhle týden stavíme, nebo se s vámi půjdeme projít. :wink: Třeba ve středu?
13. zář 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj, jsme po dovolený a bylo to super......

kdyby čt, tak bychom mohli taky :slight_smile: co se týká procházky :slight_smile:
15. zář 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cupi,tak zítra to jde co takhle okolo 14h?? nebo pokud může Pepi ve čt tak to by taky šlo a ve stejnou dobu :wink:
15. zář 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, ahoj Pepi, super, že jste si užili dovču. :slight_smile:
Středa okolo 14 se nám hodí. Ve čtvrtek odpo. bohužel nemůžem. :frowning2:
15. zář 2009 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cupi,tak se sejdeme zítra ve 14 h u toho stánku jak prodávají pečivo jo???, :wink:
15. zář 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok, budeme tam. :wink:
15. zář 2009 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni

jo jo tak to jsem byla já
hysterická matka :frowning2: už jsem byla hotová a kačka šíleně zlobila
a kde jsi stála ty?
bylo tam strašně moc těhulek,ale tebe jsem si nějak nevšimla

příští týden plánujeme ZOO také,ale to ty už asi budeš v porodnici viď
15. zář 2009 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cupi,ok už se těšíme :slight_smile:
15. zář 2009 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, stála jsem s kamarádkou (mimochodem taky z terezínské) a našima prckama hned vedle u těch bočních záchodů :grinning: A nějak mi cvaklo, že bys to mohla být ty - asi to je tím, že jsem dva roky bydlely ve stejným baráku :grinning:
No ráda bych příští týden do zoo, ať si to ještě s Bárou užijem jako dámskou jízdu :wink: , ale spolehnout se na mě už jaksi nedá - no uvidíme, třebas to klapne.
Co tvoje mimčo? Kdy jdete na velký utz? Necháte si říct, co to bude?

Eveli, pojedu asi zase zítra do Třebo. Jen v ty 2 hodiny co máte sraz vám jen zamávám z busu, budu muset dom dát barču spát :unamused:
15. zář 2009 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni

tak to my vyběhly z těch záchodů co?
a ještě jsem si skřípla palec do Katčinýho batohu a tekla mě krev
tak jsem byla nějaká rozhozená
nějak matně si vzpomínám,že tam nějaký pani stály,ale nějak jsem to nevnímala
škoda,mohly jsme se konečně poznat

no 100%to chceme vědět.co to bude
abych si mohla připravit výbavičku
na velký ultrazvuk jdu 30.9:a jde se mnou Kačka moje ségra s jejím synkem
bude to rodiná akce :wink:

my by jsme šly do ZOO buď v :wink: úterý nebo pátek
záleží jaký bude počásko
15. zář 2009 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko,
:slight_smile: jéé, tak ať je mimčo správně natočený a pořádně se ukáže!
Výbavička je pro mě mor, pořád něco kupuju a pak to ani neunosíme. Po Barče sem toho nasyslila tolik, že je mi fakt líto, že nemáme druhou holčičku. No naštěstí se na kluky nakupuje dost blbě, tak se snad budu krotit....ikdyž, už toho zase mám mnohem víc než je třeba, jen naštěstí dost popůjčovaného.
15. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a co budeš dělat s věcma po barunce?
no já naštěstí toho moc kupovat nebudu muset
na holku mám
a ségra má syna,takže taky pohoda
oblečení budeme mít asi dost
15. zář 2009 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
nooooo, něco prodám, něco půjčím kamarádce, něco schovám švagrové ...
třeba teď na mimčo sem toho měla dost po báře univerzálního, ale jak se míjí časově, tak stejně musím zimní věci na kluka shánět
15. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já naštěstí kačku měla v prosinci
a prcek bude v únoru
takže oba zimní mimča takže pohoda
u ségry je to horší ta měla prcka v dubnu

a co kočár?
budete mít nový?
15. zář 2009 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
No oni budou od sebe sice jen dva a půl měsíce (+ 2 roky), ale červenec a září a to je znát - za rok už se ty rozdíly ztratí, jenže to už jsme nějak propadly růžové, takže to budu muset stejně většinou shánět v klučičim.
Kočár nepořizujem. Hluboký máme starý po kamarádech a Barče. Zatím ani nemám v plánu kupovat skyte, jen ať si Barča šlape sama. Když půjdem někam dál (což přes zimu moc nehrozí), tak dám prcka do klokanky a Báru vezmu do golfů. No uvidíme.
15. zář 2009 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cupi,jsi na PC???? :wink:
16. zář 2009 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni

tak já budu mít skate půjčenýho
golfky už jsme uklidili do sklepa
klokanku má ségra,může mě jí půjčit
ale ty mimča s epěkně pronesou a bolej záda

a co křečový žíly tě netrápí?
16. zář 2009 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,
ne ne, zdravotně jsem naštěstí celé těhotenství ok! Ty máš nějaké problémy?
Jinak sem vás dneska s Kačkou zase viděla :grinning: šly jste dom z procházky cca v 16.30, že? bohužel jsem děsně pospíchala, tak sem za váma nešla :frowning2: Byla jsem akorát před barákem v Terezínské, rychle sem zaplula k nám do 4, kamarádka mi tam hlídala Barču. Tak snad příště!

Sem na vás měla dneska holky nějakou kliku :wink: , že Eveli? :grinning: a zrovna sem fakt nestíhala!
16. zář 2009 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni :grinning: :grinning: jj :wink:
16. zář 2009 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni

fakt ty jsi nás zas viděla?
tak to je super tedy
a my tě asi né

jak tě poznám?krom toho bříška :grinning:

no bolí mě žíly pekelně
a pod prsama
snad to nebude žlučník!!!
16. zář 2009 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:unamused: to mi mrzí, že máš komplikace. Mě pod prsama tlačí akorát až teď jak mi kope prcek do bránice či kam. A už asi 3 týdny mě vystřeluje do třísel, ale to říkal doktor, že je normální, jak začíná hlavička klesat do pánve.

:grinning: hi hi, to nevím jak bys mě poznala... budem se muset na někdy domluvit! Jezdím na Prosek pořád dost často, Barča se miluje s malým Blažkem ze čtyřky, tak jestli nebudu rodit, třebas to ještě stihnem :wink:
16. zář 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek