• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čakovické mami a mimi

26. listopadu 2013 
Lenerko,zrovna se jdu podívat zda se Lenka neozvala :wink: No uvidíme třeba je ještě doma a nebo :grinning: :grinning: :grinning:
24. zář 2009 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
já se vrátila před chvilkou z porodnice, monitor v pohodě, ostatní taky - doktor mi udělal hamiltonův hmat na urychlení, tak sem zvědavá! v sobotu mám naklusat na monitor, ve čtvrtek kdyžtak na zátěžový test. Celkově mě nechá přenášet 10 dní :unamused: Tak se uvidí - už bych to měla raděj za sebou.
24. zář 2009 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,tak já myslela,že užžžžžžžžžžž :wink: Mě Hamiltna dělali asi 5 dní před termínem a Kája stejně čekala do termínu :grinning: :grinning: :grinning: ale znám lidi,kterejm to pomohlo :slight_smile: Držím moc palce :wink:
24. zář 2009 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj leni

tak to já vůbec nevím co to je ten hamiltnův hmat
to mě asi neudělali
leni tak moc držíme palečky ať je prcek brzy na světě
a už víš to jméno?
24. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
tak noc jsem přečkala, tak ten hmat na mě asi moc nefunguje - asi mi mimčo chce dopřát toho vinobraní :grinning: Má být krásně a Barče se bude na pouti moc líbit! Jméno zatím není napsané, ale vzhledem k tomu, že není čas to řešit, tak to bude asi ten Marek.

Lucko, spí ti ještě Kačenka přes poledne? Bára občas odmítne spát a normálka vydrží celý den, což teda čučim! Ale jestli přestane spát úplně, tak se z toho asi zblázním :unamused:

Eveli, náhodou jsem zjistila, že domeček od nás naproti (jsou to ti azerbajdžánci či co jsou) je na prodej. Víš nějaké další drby k tomu? :wink:
25. zář 2009 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni :wink:

na mě to taky nepůsobilo :unamused:
To víš víc než já.Ona se dřív ta mladá vybavovala a ted je nějaká divná a pořád se tam dohadují ono jich tam bydlí moc...........a vím,že tam chtěli stavět ještě jeden barák a ona šla do práce přitom tomu chlapečkovi je rok jako Káje
25. zář 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: tak miminku se na svět nějak nechce, včera nás nechalo si užít vinobraní a pouť na Proseku - což sem ráda, bylo to bezva, Bára si užila kolotočů a zářila jak sluníčko ... ale teď už by se teda narodit mohlo, to čekání je na pecku :unamused: :grinning:
27. zář 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni :grinning: tak snad už to bude :wink:
27. zář 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Leni

tak já myslela,že už nejsi 2v 1 a ty pořád jo!!!
Teda ten mareček se tě drží jako klíště moc se mu nechce na svět co?
tak snas se to povede třeba zítra na státní svátek :wink:

Leni kačka občas spí po obědě cca 2h
a někdy nechce
ale spíš jsme bez spánku a pak jde po tý 20h spát,ale po tý 17h na ní přijde krize a je protivka
podle mě je lepší když takový drobkové ještě spí
a já bych si tedy taky občas chrupla s ní :slight_smile:

to je dobře,že jste si užili vinobraní
tak začni luxovat žehlit vytírat dlouhou procházku a uvidíš,že se prckovi bude chtít jít ven :wink:
27. zář 2009 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: žehlení nepomohlo, vaření taky ne a nepomáhá ani barčino skákání po břiše :grinning: ... No někdy to přijít musí, hold si počkám. Asi je to u mě normálka, bára byla, jak sem už psala, o týden přes a mě mamina prý nosila o 14 dní déle.

Lucko, barunka teď už zase začala odpolko spát, tak snad jí to vydrží! Minulý týden děsně protestovala a 4x nespala vůbec :unamused:
27. zář 2009 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha
tak to přenášení máte v rodině :grinning:
tak kačka měla přijít na svět 22.12 a nakonec mě nechala na štědrý večer ještě doma
i pohádky jsme dokoukala :wink: já moc dlouho nepřenášela

doufám,že to druhý mimčo bude rozumný a přijde na termín :wink:

tak ještě vyzkoušejte ten sex :wink:
27. zář 2009 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já začala rodit v den TP :wink:
27. zář 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
eveli

tak to jsi měla dobrý :wink:
27. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. zář 2009 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky, a taky sem Barču přihlásila na Yamahu, takže bychom od října měly chodit do Cirkusu na hudebku. Mně to nakonec bylo tak líto, že bych ji kvůli mimču ošidila o kroužky... hold to budem muset nějak udělat a jít to musí :grinning: Snad se nastěhujem co nejdřív, abych s prckama nejezdila přes půlku prahy!
Ona má zpívání tak děsně ráda :sweat_smile: včera mi dokonce snědla i švestku, jen abych jí pustila CDčko! a to teda fakt co říct, protože ovoce ona fakt nejí! :grinning:
27. zář 2009 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,Kája chodí taky od října do Cirkusu na Yamahu,ale na Robátka :wink:
28. zář 2009 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, to je škoda, sme mohly chodit společně :frowning2: Tak se budem míjet, co?, nám to začíná od 10h. Už se moc těším, jen toho 5.10. to teda si nedám :sweat_smile:
28. zář 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to je :frowning2: my to máme od 9h :wink: Ty jsi pořád ještě 2v 1 jo :grinning: :grinning: :grinning:
Koukala jsem ,že v tom prvním domečku už někdo bydlí :wink: a jak to vypadá u Vás???
28. zář 2009 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo, bydlí od tohoto týdne. U nás to zatím vázne :frowning2: ale doufám, že od listopadu tam už budem taky.
Eveli, jak dlouho ta hodina Yamahy vlastně trvá? 45 minut? dík
28. zář 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni ty jsi ještě neporodila???
tedy ten Mareček má výdrž :grinning:
28. zář 2009 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: že jo? no teď věřím ve 29.9.2009, že si třeba vybral takhle pěkné datum :wink:
28. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak kačka taky na žádný kroužek nechodí
jen do tý školičky
ve středu začneme chodit asi na cvíčo do Sokola
a hlavně si pořizuju legitku na MHD tak budeme cestovat
aby ten týden pěkně utekl a kačka nestihla zlobit :wink:

ta amaha je v čakovicích jo?a kde?
tam bych asi Kačku šoupla na další pololetí
to už tam snad budeme bydlet
28. zář 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky my jsme včera projížděli třeboradicema a fakt nevím kde jsou ty vaše baráčky
já vím kde je hřbitov
rybníček
a hřiště
a na tom poli plno nových baráků
napiště mě do IP ulici já si vás najdu
:grinning:
28. zář 2009 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko,
http://www.klubmaminek.unas.cz/

ale tak školička je dobrá, ne? a chodí tam Kačka 2x týdně na 3hodinky? tak nějak to mělo být, ne? Já chci občas ještě zajet do centra na prosek na studio pro mrňata - chodily jsme loni a byla jsem moc spokojená
28. zář 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
... musela bys od hřbitova na druhou stranu, směrem k železniční trati, vlastně je to hned přes pole od konečné 195...
28. zář 2009 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha
tak přes trať taky jezdíme
zrovna včera tam projížděl vláček
kačka byla nadšená
takže to je na tý straně od hřiště jo
tak tam jsem nikdy ty rodinné domky nezkoumala,ale budu :wink:
jezdíme tam okolo dost často
máme chatu ve veleni
28. zář 2009 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Leni,jj 45 minut :wink: Tak snad se Mareček už narodí dneska má vážně pěkný datum :grinning: :grinning:

Lenerko,jj vlak je hned tady u nás a přes pole vidíme to nové sídliště a hospodu u Čébi :wink: :wink:
29. zář 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já už pomalu v září nevěřím :unamused: a to sem se těšila, že budu mít děti 07 07 a 09 09 - tak hold bude 10 09, no - zas bude v říjnu jako já. Osobně si tipuju čtvrtek, to jdu na zátěžový test - přesně tak to bylo i s Bárou - ve čt sem šla ráno na zátěžák a večer se narodila, asi to ten oxytocin popohnal.
29. zář 2009 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,tak snad to bude už co nejdřív já myslla,že už jsi v porodnici :wink: :frowning2:
29. zář 2009 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni

ty jsi pořád ještě 2v 1 :grinning:
no třeba to ještě dneska na tebe přijde
máš na to ještě celý odpoledne večer a zítra celý den

já taky myslela že budu mít 12 06
12 09,ale prcek přijde asi až v únoru
uvidíme co zítra řeknou na Gennetu
to bude zase zážitek autobus metro tramvaj
29. zář 2009 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek