Čakovické mami a mimi

Ahoj holky, chcete-li, tak tady máme svoje vlákýnko, ale prosecký a letňanský holčiny jsou taky prima 🙂
evelina0007
30. zář 2009
Ahoj holky 😉

Leni,doufám,že už jsi v porodce??? 😃 😃 😃
lenkapodkolenka
30. zář 2009
ha ha, nejsem - když čekat, tak pořádně dlouho!
lenkapodkolenka
30. zář 2009
Eveli, nemůžeš se prosím podívat z okna, jestli něco dělají na našem domečku? jestli tam vůbec někdo je? Dík.
evelina0007
30. zář 2009
Leni 😃 😃 😃 nikoho tam nevidím 😞 ,ale myslím,že dneska přijeli 😉 až půjdeme odpoledne ven tak pojedeme okolo a napíšu ti ju 🙂
evelina0007
30. zář 2009
Leni,nikdo tam není ]-(
lenkapodkolenka
30. zář 2009
Eveli, díky!
lenerka
30. zář 2009
leni ty jsi ještě něporodila???
teda to koukám,že s emu nechce ven!!!!
lenerka
30. zář 2009
jo holky na Gennetu vše ok
prcek zdravý vše má jak má mít
a je to holka
kačka byla zklamaná chtěla bráchu Davídka
a já teď řeším jména:Natálka nikolka krystýna Lenka nebo jana
evelina0007
1. říj 2009
Ahoj holky 😉

Leni,tak držím dneska palce 😉

Lenerko,moc gratuluju k holčičce x-) x-) a neboj Kačce se nakonec bude líbit i sesřička 😃 😃 Mě se líbí Kristýnka,ale doma to noprošlo 😉 manža zase preferoval Nikolku a to zas neprošlo u mě 😃 😃 😃
lenkapodkolenka
1. říj 2009
Ahoj, tak sem pořád 2v1 :-| se teda fakt načekám! Zátěžák v pořádku a doktor říkal, že to zatím nevypadá, tak uvidím, báru sem po zátěžáku do večera porodila. Pokud se nic neuděje, tak v pondělí ráno nastupuju na vyvolání!

Lucko, gratuluju! 😃 Já bych byla chtěla druhou holčičku 😉 A Kačka bude myslím jednou ještě moc ráda, že má ségru, budou k sobě mít blíž. Všechny jména máte krásný, jen kristýn a nikol je teď mraky - lenka a jana bude v tédle době dost ojedinělá. (Já bych Lenku klidně chtěla, kdybych se tak nejmenovala, to mi přijde nepraktický) Tak ještě máte dost času to vymyslet a třebas padne volba na něco úplně jiného 😃
evelina0007
1. říj 2009
Leni,já myslela,že tě tady dneska už neuvidím 😃 😃 😃 a ty jsi tady pořád to se mimi tedy vůbec nechce na svět 😃 😃 tak snad se už brzo dočkáš 😉
lenerka
1. říj 2009
a pak,že jsou druhý děti rychlejší
tak u tebe tedy Leni ani náhodou co?

počkej jak se dvě ségry budou řezat!!!
my jsme se se ségrou nenáviděly až co jsme vypadly z domova a narodily se děti tak je to ok 😉
si ještě užijeme
a manžel 3ženský v baráku paráda
to bude drahý až budou svatby 😃 :-p
evelina0007
2. říj 2009
Leni,ale dneska už jsi v porodnici,??? :-N
lenkapodkolenka
2. říj 2009
😃 ]-( nejsem! asi si počkám až do toho 5. na vyvolání. Teď se chystám do OCLka kupovat báře zimní botičky, tak třeba mě to tam chytne, když budu od domova 40min daleko a sama s dítětem.. 😉
evelina0007
2. říj 2009
Leni,to snad není možný :-p 😃 😃 😃
lenerka
2. říj 2009
leni ty jsi blázen
ty jedeš sama do letňan kupovat botky?
tě obdivuju 🙂
lenkapodkolenka
2. říj 2009
ha, tak máme botičky a rukavičky ... a mimčo pořád v břiše! 🙂

Koukám, že se tady z toho stala diskuse jenom nás třech, kde jsou ostatní holky?
evelina0007
2. říj 2009
Taky jsem koukala,že sem chodíme jen my :-p 😃 a až budeme sousedky tak budeme drbat na ulici a chodit sem bude jen Lenerka 😃 😃 😃

Tak hlavně,že máte nakoupeno 😉
lenerka
2. říj 2009
no tak prd
jestli sem chodit nebudete
tak já tedy taky né
co bych tu jako dělala? :-p
lenerka
2. říj 2009
leni kde jsi koupila boty?
a kde rukavice v HaM?
evelina0007
2. říj 2009
Lenerko,to by sranda budem 😃
lenkapodkolenka
2. říj 2009
😃 😃 😃

Noo, oběhala jsem Reno, Baťu, Deichman a Humanick a právě tam sem nakonec koupila kozačky - chtěla jsem něco spíš teď na podzim a teplou zimu. Pak koupím ještě nějaké nepromokavé sněhulky či tak něco, ale to má čas a hlavně nám je asi zafinancuje bábi k ježíšku 😉 (co mám pořád vymýšlet, kor když hračky majístopstav!)
Rukavky jsem koupila v Tescu, úplně obyč pleteninové palčáčky, dvoje za 75,-....nákup teplých zimních nechávám na později, ale to teda bude oříšek! Nicméně v CaA měli moc hezké, sice asi za 300,- :-S ale alespoň šly nasadit! Jenom měli blbý barvy. Když už za to dám takový prachy, tak ať to alespoň může podědit bráška, že?
evelina0007
2. říj 2009
Leni,se ráno než pojedeme pryč přijdu podívat zda jsi cela,protože jsem fakt napnutá,kdy ten Váš klučina vyleze 😃 😃 😃 😃
lenerka
2. říj 2009
leni palčáky jsou dobrý
loni jsme je užily
ale koupily jsme je u čínanů a už jsou jí krátký
za tak super cenu je tam skočím koupit
jaký měli barvy?
máme červenou a modrou bundu,tak ,aby se hodily

to je jasný,že teď vybíráš věci ,aby se pak hodily i marečkovi,ale stejnak tě něco růžovýho nemine
má ráda Disney princezny?
kačka miluje teď Mašinku Tomáše

my taky máme stop stav s hračkama,ale nějakýho Tomáše dostane 🙂
je to prostě klasivká holčiččka 😃
hraje si s vláčkama autíčkama
lenerka
2. říj 2009
no já jsem taky zvědavá jestli tu o víkendu Lenča bude 😉
lenkapodkolenka
2. říj 2009
holky, já už ve spontální porod nevěřím a vidím to až na to pondělí 😃 - no budu informovat
lenkapodkolenka
2. říj 2009
Lucko,
holčičí rukavky měli jen světle fialové a růžovo proužkaté. Snažila sem se najít jaké mají v klučičím a vůbec sem to nenašla - tak nevím, zda je na kluky mají. Tak to vám asi ladit nebude, škoda.
Bára teď miluje včelí medvídky a dráčka Barnyho (taková fialová mrcha z jimjamu). A hrajem si s autama, vláčkama a nadšeně jezdí kočárkem (tak alespoň to je holčičí) 😃 Koukám, že by si holky rozuměly.
evelina0007
3. říj 2009
Ahoj holky 😉

tak jsme se vrátili domů a já nakukuju a Lenka tady dneska neby tak,že by????? 😃 😃 😃 😃 😃
evelina0007
3. říj 2009
Tak já si opravdu začínám myslet,že Leník je v porodce 😉 😉
lenkapodkolenka
4. říj 2009
:-N nejsem, je to prostě lenoch líná! hold chlap! Dneska jsem 10 dní po termínu a pořád nic! No uvidím zítra, jen doufám, že mi to hned vyvolají a nenechají mě tam ležet další dny jen na pozorování, to bych asi nepřežila!
Tak holky držte palce! a mějte se!

Začni psát odpověď...

Odešli