• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čakovické mami a mimi

26. listopadu 2013 
Ahoj holky :wink:

Leni,doufám,že už jsi v porodce??? :grinning: :grinning: :grinning:
30. zář 2009 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha ha, nejsem - když čekat, tak pořádně dlouho!
30. zář 2009 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eveli, nemůžeš se prosím podívat z okna, jestli něco dělají na našem domečku? jestli tam vůbec někdo je? Dík.
30. zář 2009 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni :grinning: :grinning: :grinning: nikoho tam nevidím :frowning2: ,ale myslím,že dneska přijeli :wink: až půjdeme odpoledne ven tak pojedeme okolo a napíšu ti ju :slight_smile:
30. zář 2009 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,nikdo tam není :angry:
30. zář 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eveli, díky!
30. zář 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni ty jsi ještě něporodila???
teda to koukám,že s emu nechce ven!!!!
30. zář 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo holky na Gennetu vše ok
prcek zdravý vše má jak má mít
a je to holka
kačka byla zklamaná chtěla bráchu Davídka
a já teď řeším jména:Natálka nikolka krystýna Lenka nebo jana
30. zář 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí

Leni,tak držím dneska palce :wink:

Lenerko,moc gratuluju k holčičce :dizzy_face: :dizzy_face: a neboj Kačce se nakonec bude líbit i sesřička :grinning: :grinning: Mě se líbí Kristýnka,ale doma to noprošlo :wink: manža zase preferoval Nikolku a to zas neprošlo u mě :grinning: :grinning: :grinning:
1. říj 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak sem pořád 2v1 :unamused: se teda fakt načekám! Zátěžák v pořádku a doktor říkal, že to zatím nevypadá, tak uvidím, báru sem po zátěžáku do večera porodila. Pokud se nic neuděje, tak v pondělí ráno nastupuju na vyvolání!

Lucko, gratuluju! :grinning: Já bych byla chtěla druhou holčičku :wink: A Kačka bude myslím jednou ještě moc ráda, že má ségru, budou k sobě mít blíž. Všechny jména máte krásný, jen kristýn a nikol je teď mraky - lenka a jana bude v tédle době dost ojedinělá. (Já bych Lenku klidně chtěla, kdybych se tak nejmenovala, to mi přijde nepraktický) Tak ještě máte dost času to vymyslet a třebas padne volba na něco úplně jiného :grinning:
1. říj 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,já myslela,že tě tady dneska už neuvidím :grinning: :grinning: :grinning: a ty jsi tady pořád to se mimi tedy vůbec nechce na svět :grinning: :grinning: tak snad se už brzo dočkáš :wink:
1. říj 2009 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pak,že jsou druhý děti rychlejší
tak u tebe tedy Leni ani náhodou co?

počkej jak se dvě ségry budou řezat!!!
my jsme se se ségrou nenáviděly až co jsme vypadly z domova a narodily se děti tak je to ok :wink:
si ještě užijeme
a manžel 3ženský v baráku paráda
to bude drahý až budou svatby :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. říj 2009 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,ale dneska už jsi v porodnici,??? :sweat_smile:
2. říj 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :angry: nejsem! asi si počkám až do toho 5. na vyvolání. Teď se chystám do OCLka kupovat báře zimní botičky, tak třeba mě to tam chytne, když budu od domova 40min daleko a sama s dítětem.. :wink:
2. říj 2009 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,to snad není možný :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni ty jsi blázen
ty jedeš sama do letňan kupovat botky?
tě obdivuju :slight_smile:
2. říj 2009 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha, tak máme botičky a rukavičky ... a mimčo pořád v břiše! :slight_smile:

Koukám, že se tady z toho stala diskuse jenom nás třech, kde jsou ostatní holky?
2. říj 2009 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky jsem koukala,že sem chodíme jen my :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: a až budeme sousedky tak budeme drbat na ulici a chodit sem bude jen Lenerka :grinning: :grinning: :grinning:

Tak hlavně,že máte nakoupeno :wink:
2. říj 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak prd
jestli sem chodit nebudete
tak já tedy taky né
co bych tu jako dělala? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. říj 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni kde jsi koupila boty?
a kde rukavice v HaM?
2. říj 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenerko,to by sranda budem :grinning:
2. říj 2009 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning:

Noo, oběhala jsem Reno, Baťu, Deichman a Humanick a právě tam sem nakonec koupila kozačky - chtěla jsem něco spíš teď na podzim a teplou zimu. Pak koupím ještě nějaké nepromokavé sněhulky či tak něco, ale to má čas a hlavně nám je asi zafinancuje bábi k ježíšku :wink: (co mám pořád vymýšlet, kor když hračky majístopstav!)
Rukavky jsem koupila v Tescu, úplně obyč pleteninové palčáčky, dvoje za 75,-....nákup teplých zimních nechávám na později, ale to teda bude oříšek! Nicméně v CaA měli moc hezké, sice asi za 300,- :confounded: ale alespoň šly nasadit! Jenom měli blbý barvy. Když už za to dám takový prachy, tak ať to alespoň může podědit bráška, že?
2. říj 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,se ráno než pojedeme pryč přijdu podívat zda jsi cela,protože jsem fakt napnutá,kdy ten Váš klučina vyleze :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
2. říj 2009 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni palčáky jsou dobrý
loni jsme je užily
ale koupily jsme je u čínanů a už jsou jí krátký
za tak super cenu je tam skočím koupit
jaký měli barvy?
máme červenou a modrou bundu,tak ,aby se hodily

to je jasný,že teď vybíráš věci ,aby se pak hodily i marečkovi,ale stejnak tě něco růžovýho nemine
má ráda Disney princezny?
kačka miluje teď Mašinku Tomáše

my taky máme stop stav s hračkama,ale nějakýho Tomáše dostane :slight_smile:
je to prostě klasivká holčiččka :grinning:
hraje si s vláčkama autíčkama
2. říj 2009 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem taky zvědavá jestli tu o víkendu Lenča bude :wink:
2. říj 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, já už ve spontální porod nevěřím a vidím to až na to pondělí :grinning: - no budu informovat
2. říj 2009 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko,
holčičí rukavky měli jen světle fialové a růžovo proužkaté. Snažila sem se najít jaké mají v klučičím a vůbec sem to nenašla - tak nevím, zda je na kluky mají. Tak to vám asi ladit nebude, škoda.
Bára teď miluje včelí medvídky a dráčka Barnyho (taková fialová mrcha z jimjamu). A hrajem si s autama, vláčkama a nadšeně jezdí kočárkem (tak alespoň to je holčičí) :grinning: Koukám, že by si holky rozuměly.
2. říj 2009 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí

tak jsme se vrátili domů a já nakukuju a Lenka tady dneska neby tak,že by????? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. říj 2009 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já si opravdu začínám myslet,že Leník je v porodce :wink: :wink:
3. říj 2009 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sweat_smile: nejsem, je to prostě lenoch líná! hold chlap! Dneska jsem 10 dní po termínu a pořád nic! No uvidím zítra, jen doufám, že mi to hned vyvolají a nenechají mě tam ležet další dny jen na pozorování, to bych asi nepřežila!
Tak holky držte palce! a mějte se!
4. říj 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek