• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čakovické mami a mimi

26. listopadu 2013 
Leni,tak se brzo uzdrav :wink: mě ta paní z prvního baráčku přijde nafoukaná a když jsem jí zdravila tak ani neodpověděla :frowning2: No,ale to je jen můj dojem no to budete pěkná mateřská :grinning: :grinning: :grinning:
20. říj 2009 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No co je to tady za docházku????? :angry: :angry: :angry:

Lenerko,co mimi?
Leni,koukala jsem,že makaj jak šrouby,že by se to konečně povedlo????a my budeme sousedky :wink: :wink: :wink:
Cupi,co Kubík už je to dobrý???
Pepi,doufám,že jste ok,když jste v pondělí nebyli na cvíču???
23. říj 2009 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: to je dobře, že makaj! Už čekáme jen až nás připojej na energie, pak na schody a stěhujem se! :wink: tak snad za 14 dní bychom fakt mohly být sousedky!
Už sem tam děsně dlouho nebyla, ale zítra se chystám - třeba se potkáme a nebo v pondělí před kroužkem. Jak se vlastně robátka líbí Káje?
23. říj 2009 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Evel, jsme v pohodě, jen jsem prostě nezvládala, byla jsem hrozně unavená a představa že tam s ním ještě vyvíjím aktivitu... :slight_smile:
24. říj 2009 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,tak super :wink: už se těším až budeme sousedky :dizzy_face:

Pepi,tak to je fajn,že jste ok :wink: Já uvidím jak v pondělí,protože Kájina má rýmu,ale už to snad bude dobrý :wink:
24. říj 2009 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eveli, Kubík nic moc - pořád jen kaká a kaká a k tomu děsný nálady a hrůza v noci. :frowning2: Ale už jsem v klídku, nemocný určitě není, dneska na nás totiž vykoukla první stolička. :slight_smile: Snad se konečně vyspíme.
Máme velikou novinku, Kubík od čtvrtka chodí. :slight_smile: Teď už snad nic jinýho nedělá, jen trénuje a trénuje, takže dneska přešel i 4 metry.
Leni moc ti gratuluju k Marečkovi, přejeme oběma hlavně moc moc moc zdravíčka!!! To je super, že už se budete stěhovat, držím pěsti, ať to výjde a už se to neprotahuje. :wink:
24. říj 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cupi,velká gratulace Kubík je šikulka :wink:

Kája má sice už 15 měsíců,ale poslední dva dny se taky už konečně snaží chodit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning: ale má chuděra rýmu a není jí moc dobře tak snad to nebude dlouho trvat a bude zase ok :wink:
24. říj 2009 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, tak máme za sebou první odběry a dostala jsem průkazku, ale jsem dneska taková divná, unavená, žaludek jak na vodě... uvidím jak mi bude kolem druhý, to rozhodne zda se vydáme na cvíčo. Nechtěla bych o to malýho ošidit, ale neudělá-li se mi líp, tak to tak dopadne.
26. říj 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj pepi

jo jo mě taky býváválo do 12tt špatně
pak to naštěstí odeznělo
te´d už je to lepší,ale zas začínám mít křeče,tak jsme dostala magnesium
to víš pupík roste a vše už mě to nějak bolí
a to spaní :frowning2:

ale už se to pomaloučku blíží do finiše
zrovna dneska švagrová porodila císařem dcerku Barunku 3,510kg
takže kačka má radost,že má sestřenku venku a teď chce,aby vylezlo prý to naše :grinning: ,ale to má fakt ještě čas

tak se hlavně opatruj a odpočívej pá
26. říj 2009 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

dneska jsem viděla Marečka a je nádhernej :dizzy_face: :dizzy_face: takové miminečko už se těším až jednou budu mít taky takové :wink:

Pepi,gratuluju k průkajdě :slight_smile: a na cvíču skoro nikdo nebyl :pensive: asi 4 děti .........

Lenerko,gratulace švagrovce :slight_smile: a už jste se dohodli na jménu? :wink:
26. říj 2009 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé kde jsi viděla marečka?
no už máme užšší výběr
Natálie nebo Nikola
ale možná se to ještě změní :grinning:
26. říj 2009 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viděla jsem ho v MC my šly s Kájou z Yamahy a Lenka s dětma šla na Yamahu :wink:

Jo to znám já několik měsíců říkala Káje Kačenko a asi dva měsíce před porodem mě manža překecal na Karolínku :grinning: :grinning:

Jsem pro Natálku :dizzy_face: :dizzy_face:
26. říj 2009 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se karolínka moc líbí
ale nelíbí se mi,když by jí někdo říkal Kájo Karle!!!
to je takový klučičí
26. říj 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenerko,to se mi nejdřív taky nelíbilo,ale říkáme jí tak :grinning: nějak to tak vyplavalo a už mi to divný nepřijde :wink:
26. říj 2009 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: he he, jak se mi nelíbilo Mareček - a jak myslíte, že mu říkám? a už mi to ani nepřijde :grinning:

Jsem taky pro Natálku :wink: ale i Nikolka je pěkný - jen jich je nějak moc, mi přijde.
27. říj 2009 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pepi, a vy už máte ve jménech jasno, nebo se to bude taky měnit?
27. říj 2009 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chi, chi, Eveli, mně se vždycky strašně líbí, jak Káje říkáš Karle. :grinning:
Já jsem chtěla, abychom Kubíčkovi říkali Jakub a ne Kuba (tatínkovi říkám taky Jakoubku a ne Kubíku :slight_smile: ), ale jak jsem ho poprvé uviděla, tak to byl prostě Kubíček. :slight_smile:
U nás to za pár let snad jistí Nelinka.
27. říj 2009 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cupi :grinning: :grinning: :grinning: no ona je prostě náš Kadel :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
27. říj 2009 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karolína Karolínka je krásný jméno
ale nikdo jí tak neřekne
všichni si to budou právě zkracovat na Kájko Kájo Karle a to fakt nechci :confounded:

jo jo Natálek a i Nikolek je mraky
nelinka je krásný,ale v okolí máme pejska Nelinku ,takže to by jsme dát nemohli :grinning:
27. říj 2009 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
no třeba to ještě změníme
třeba na janu nebo hanu
nebo třeba úplně něco jiného
a třeba to nakonce bude kluk :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. říj 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
dneska jsme s kačkou byli u Dr.
celou noc nám prokašlala a prosmrkala
má klasický nachlazení
no je to prej ze školky :frowning2:
doporučuje mi,že až se mimčo narodí,že jí tam nemám dávat
ani na ten jeden den
ale co by doma chudák se mnou pořád dělala?když se budu furt motat okolo mimča

jak to zvládáš ty leni?máš už nějaký svůj zaběhnutý režim?
27. říj 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se musím zastat jména Nikolka :slight_smile: Mraky? Já znám jen dvě, tu svou a ještě jednu v Motýlku :slight_smile: Jo a abych nekřivdila, ještě jednu Nicol, ale to nemá s českym Nikolka nic společnýho. Jinak také pepibubu gratuluju k miminku v bříšku a přeju ať není špatně, mě bylo do osmého měsíce a představa že se k tomu starám ještě o jednoho prcka.... no raději nedomýšlet :slight_smile: Jinak viděly jsme se v Motýlku tuhle v pátek, byly jsme tam s Nikčou na náhradní hodině :slight_smile:
29. říj 2009 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Editah

no Nikolka by byla dobrá
kačka slaví svátek 25.11 a Nikča má 20.11
tak by to holky slavily spolu :wink: jeden dortík jedna oslava

jenže kačka teď pořád mluví o Haničce,tak uvidíme no
třeba nakonev dáme ty 4jména co máme jako favority do klobouku a kačka bude losovat :wink:

když bylo Kačce rok a kousíček ,tak jsem o druhým mimču vůbec neuvažovala
začla jsem o tom přemíšlet až po tom druhým roce
holky budou od sebe 3 roky a měsíc což je tak akorát
když jsou děti brzy za sebou,tak to je jako mít dvojčata
ale jestli má Pepi hodnýho pepíčka tak udělala dobře,že se rozhodla mít tak brzy druhé mimčo
Kačka se naučila sice v 11měs.chodit,ale pořádně bez kočáru jsme začli až letos v srpnu
a představa,že bych musela kupovat dvoukočár mě dešila
jak bych jezdila MHD že?když neřídím
29. říj 2009 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

tak já se nakonec rozhodla a koupila dvoukočár. Bára sice krásně šlape a vůbec neodmlouvá, ale i tak to není na velké vycházky, rspt. nákupy a hlavně jakmile by pršelo nebo sněžilo, tak by se asi zvencla! Koupila sem jetej, máme ho jen do jara a pak už nebude potřeba.
29. říj 2009 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
znáte todle? Omlouvám se - Natálek je více než Nikolek :grinning:

http://www.czso.cz/csu/redakce.nsf/i/nejcastejsi_jmena_deti_v_lednu_2009
29. říj 2009 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni :wink: s tím dvojkočárem to určitě přes zimu bude super :wink:

Koukám,že Tereza pořžád vede :grinning: :grinning: :grinning: my máme psa Terezu :grinning: :grinning: :grinning:
29. říj 2009 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni

no vidíš Nikolka už v první desítce není
jo jo Tereza se dává často
švagrová jí mají také a druhou Barunku,ale chtěli dát Terezu a Terezii,ale pak nakonec vyhrála Barunka :wink:

a jakou značku jsi si pořídila,toho dvoukočáru?
a jak se s ním vejdeš do MHD?
29. říj 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
sorry za chybu
dvojkočáru :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. říj 2009 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já říkala, že Nikolek moc neznám :slight_smile: ale Hanička je taky moc hezké jméno, mám pocit, že i dost poslední dobou opomíjené, což je škoda. Jéé a jak vypadá takový dvojkočárek?! Určitě to není od věci, když jsou dvě dítka a nejezdí se autem, ono to jedno i když je ťapací je často unavené a nechce ťapat, zvlášť když sourozenec se veze :slight_smile: Pěkný víkend všem tady přeju.
Mimochodem holky potýkáte se někdo s nepapacím dítkem. Já jsem z toho už moc na nervy, naše Niki poslední týden nechce nic jíst, ale opravdu nic, za den třebas lipánek a půl krajíčku chleba. Doktorka říkala, že když nehubne tak to nic není, jenže mě to dosti ubírá na síle :frowning2:
30. říj 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Edit,Kája takhle jedla málo asi před dvouma měsícema a trvalo to asi 3 týdny pak zase jedla normálně :wink: ale taky mě to nervovalo :frowning2: tak snad ti malá začne zase brzo jíst :slight_smile: držím palce :wink:
30. říj 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek