• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čakovické mami a mimi

26. listopadu 2013 
Edit

tak naštěstí kačka s jídlem dobrý
ale když nechtěla jeden den baštit,tak jsem z toho byla na nervy
jsou to asi zuby nemyslíš?

no naštěstí jsem do 16měs.kojila
tak když nejedla tak aspoň dostala prso,ale to bylo vyjímka
ale Dr.má pravdu,když nehubne nepláče,tak je to asi bobrý

hlavně tobě přeji pevný nervy :wink:
30. říj 2009 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, tak my si předáváme rýmu, Pepa má kvalitní nudli, tak uvidíme jak v pondělí cvíčo. Už bych ráda, ale zase to nechci uspěchat.

Jinak mně je plus minus dobře, dá se, ale zase mě bolej nohy, to jsem u Pepína neznala... Zkrátka každý těhu je prostě jiný.
31. říj 2009 v 07:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, děkuju za podporu, možná to zuby budou, má na čase, aby jí zas nějaký vyrostl, taky se utěšuju, že když kaká, tak to asi tak hrozné nebude, ale hlavní jídla prostě nejí, občas sem tam něco zobne, ale nic moc :frowning2: Mlíko jí dávám a to pije (Sunar), tak alespoň něco, ale jsou to nervy příšerný.
31. říj 2009 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
pepi

jo jo máš pravdu každý těhu je jiný
ale zatím se to dá zvládnout
i když pupík roste a už se mě špatně v noci spí
naštěstí chodím na WC v noci jen 1x
švagrová chodila i 6x za noc šílené
31. říj 2009 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
edit

jo jo já vím
když kačka stávkuje s jídlem,taky jsem z toho na nervy
ale hubeňour není,takže má z čeho brát :wink:
31. říj 2009 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pepi,taky máme rýmu,ale naštěstí už ustupuje tak v pondělí na cvíčo jdeme :wink:

Lenerko,já si pamatuju,že jsem poslední dva měsíce chodila na wc i 5x za noc :stuck_out_tongue_closed_eyes: až posledních 14 dní jsem zase chodila jen jednou :wink:

Edit,neboj ona bude zase jíst dobře to je jen období :slight_smile: Kája má ted období,že nás sežere :grinning: :grinning: a pak třeba několik dní nic moc nejí
31. říj 2009 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
holky kam chodíte v čako s dětma cvičit? slyšela sem že je něco v sokolovně, ale to ani nevím kde je.

Eveli, budem teď chodit na yamahu až od 11h - víc se nám to hodí a hlavně tam bude bára se staršíma dětma, což je pro ni lepší. Takhle byla na kroužku nejstarší a nejšikovnější :sweat_smile: , tak mi přijde lepší aby ji ostatní spíš táhli dopředu...sem chodily dětičky ještě s plínama co ani neřekly jak se jmunují :frowning2:

Jináč doufám, že se budem příští týden stěhovat - ale to doufám už víc jak čtvrt roku, což! :grinning:
3. lis 2009 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jó, a ten dvoukočárek máme Jané, powertwin - ale ještě sem s ním nejela, teď nám ho dědeček dával do richtiku. Ale je relativně krátkej, takže do busu i výtahu v poho.
3. lis 2009 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni,zrovna jsem na tebe myslela :wink: no tak já budu doufat taky :wink: a pak to oslavíme :wink: kde je sokolovna ti ukážu neboj :wink:
3. lis 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

tak včera další kámoška porodila
nenechala si říct co to bude
tak to bylo včera pro ně překvápko

je to holka Ema 3kg a 50cm

tak ještě porodí 2moje kámošky a pak přijdu na řadu já :wink:
3. lis 2009 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já nějaký cvičení neřeším
kačka je furt marod a asi bude celý podzim zimu
tak budeme sedět doma
už mě to pěkne sejří!!!!

kašle už od srpna
cpu do ní kapky sirupy a nic nezabírá
do školky už ani nechodí
jsem z toho zoufalá celá rodina nespí!!!!
3. lis 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni a jak to všechno zvládáš?
co barča pomáhá?
a co Mareček?je to pořád hodný miminko a co prdíky?
a co žárlivost?
3. lis 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a co pečení a co dárky?

no my se stěhováním si ještě počkáme,ale už to vypadá dobře :wink:
za týden jdeme zkontrolovat chyby a jak to tam zvládly
snad to bude vše ok a do vánoc tam budeme
3. lis 2009 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: taky mám dalších asi 5 kámošek co letos roděj - ale prý tenhle ročník už nebude tak silný jak ten loňský a předloňský

Lucko
Už jsme se relativně zaběhli, přes den je to docela v poho, Marek buď chrní nebo si čučí, takže mívám i chvilku, kdy obě děti spí...krize přichází až večer, kdy se Mareček potřebuje vyřvat, takže od osmi do půl desáty řve a řve a nic nepomáhá - no ale vyřve se a pak spinká pěkně v noci. Jen mám takovýten pocit, že nedělám nic jiného než jen kojim a kojim. Bára je úžasná, vůbec nežárlí a krásně pomáhá (někdy až moc), je s ní děsná sranda, páč od nás děsně okoukává a pak má k markovi boží hlášky a gesta :grinning:

Uf, vánoce letos asi zrušíme :grinning: nestíhám - jen teda pro děti už pár dárků mám, to se nakupuje samo...ale toostatní :angry:

Tak ať máte byt co nejmíň zmršený a brzo bydlíte!
3. lis 2009 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

mě má rodit jedna kámoška v lednu :wink: ostatní už porodily :wink:

Vánoce moc neřeším,peču jen málo-zbytek dodá tchýně :wink: a dárky koupíme hlavně pro Káju :slight_smile:
Já se spíš vyžívám ve výzdobě tak na to se už moc těšííííííím :sweat_smile: :sweat_smile:

Leni,tak super.že to Barča takhle vzala a pomáhá ti :wink:
Lenerkotak se brzo uzdravte :slight_smile:
4. lis 2009 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Leni

tak Kačka byla úžasný mimčo do 16h
pak od 16h začla řvát a řvát a nebyla k utišení až třeba do půl jedný do půl druhý
manžel jí znal jen uřvanou
byli jsme z toho šílený,ale trvalo to naštěstí jen do 4měsíce
pak se začla hýbat a bylo po prdech
a já jí taky ubližovala,že když řvala dala jsme jí prso
protože dudlík nechtěla
a ona neuměla krkat

teď už si na to dám pozor!

to je super,že barča je tak úžasná sestra
uvidíme jak bude reagovat na mimčo kačenka
teď mě furt hladí břicho a mluví na ní,že jí pokaždý vzbudí
prej ségro už polez ven!!!!no to má holka smůlu má fůru času
4. lis 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás budou péct babičky a kačenka
přislíbyla pomoct,tak jsme na ní zvědavá

vánoce neřešíme
protože asi budeme stěhovat a bude zmatek
jsme na večeři pozvaní ke švagrový,tak uvidíme jak to všechno dopadne

no dárky pidi jen pro Kačenku
a pomaloučku nakupuju pro mimčo
pleny dudlíky ...atd.prostě takový ty drobnosti
4. lis 2009 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni

takovej dotaz
platila si za sebe v porodnice za každý den těch 60kč?a za Marečka?
a co ti všechno v Podolí dali?dali ti pleny?
já co si mám všechno připravit do tašky

díky moc
4. lis 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Kačka bude určo taky pomocnice. Myslím, že rivalita přijde až časem, si ještě užijem :grinning:

Bára řvala jako mimčo od 19 do 20, přesně na zprávy, takže manža byl naprášky :grinning: Marek začíná většinou až po zprávách, hi hi. Naštěstí ho prdíky moc netrápí, spíš se jen potřebuje vyřvat, když je jinak tak hodnej!

Holky to je hnus, co? Co děláte s dětma v tomhle počásku? My teď pouštěly bubliny, kreslíme ... ale to se mi zas nevylítá a nebude chtít spát! ach jo.
4. lis 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Karolína řvala od 18h do 20h,ale probiotický kapky zabraly tak to trvalo jen asi 14 dní :wink:
Leni,my jsme venku byly,ale po půl hodině jsme se vrátily :unamused: Jinak jsem jí pustila Tv a prohl´ížíme si knížky :sweat_smile:
4. lis 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jsme četly knížku mašinku Tomáše
a hrály jsme pexose
jinak si vyhraje sama s mašinkama
ale už začíná být trošku protivná
tak uvidíme no

co je to za probiotický kapky?
já jí dávala jen samsimplex a mazala pupíkem na větry
4. lis 2009 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko,
já rodila U Apolináře. Ale platí se těch 60,-/den jen za tebe, miminka neplatí.
4. lis 2009 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se ven tak těšila, mám konečně doma ten dvoukočár, tak sem chtěla na nákup a poštu, ale v tomhle dešti ani náhodou! Půjdů odpolko ven jen s Marečkem v klokance, musím do centra něco zařizovat, barču pohlídá bábí.
4. lis 2009 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já chtěla dneska do OBI na kukačku a asi to vzdám :wink:

Probiotický kapky jsou na prdíky a pomáhají nejvíc ze všeho je to na přírodní báze,ale stoji 600 Kč a vydrží to tak měsíc :confused: :sweat_smile:

Já jsem za Káju platila prvních 6 dní a pak to zrušili :wink: my byly v porodnici 12 dní :unamused: a rodila jsem v Podolí a příště chci zas :wink:

No nic jdu čekat na plynaře a pokud ani ted to nevyřešíme tak si to půjdu hodit už se dohaduje skoro 2 roky :angry: :frowning2:
4. lis 2009 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
eveli

co máte s plynem?
4. lis 2009 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je složitější situace :stuck_out_tongue_closed_eyes: loni jsme chtěli plynové topení a nechali jsme si vyměnit radiátory,kotel atd.jenže pak vznikl problém,že po nás chtěli 45 razítek z různech úřadů tak jsme to rok vyběhávali a mezitím se změnila situace a ten kotel co máme doma tak už se nesmí používat,protože má vývod do boku a né do komína a jelikož to stálo už 170 tis.tak se nám nechce vložkovat komín tak jsme zařídili revizi na tenhle,ale plynaři nám nechtějí dát plynoměr tak jsme sehnali ještě jeden papír a dneska se rozhodne zda nám plynoměr dají nebo ne :frowning2: a pokud ne tak se musí vložkovat komín a to je dalších nehorázných peněz a hlavně do komínu nám jdou krby tak to ani nejde..............vůbec nevím co budeme dělat,když nám to nedají
4. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

tak s plynem ok jen nám přijede technik nastartovat kotel a je to :wink: hlavně,že to takhle dopadlo :slight_smile:
5. lis 2009 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky mám prosbu hledám kamarádku s Čakovic za svobodna se jmenovala Gapčová prosím kdyby jste měly nake info prosím napište my to ma cca 2leteho kluka
5. lis 2009 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Eveli

tak super zpráva
budete mít doma kotel a teploučko :wink:
5. lis 2009 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eveli, tak super! ještě že vám to takhle dobře dopadlo!
5. lis 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek