• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čakovické mami a mimi

26. listopadu 2013 
Holky,jj konečně a vypadá to i,že by nám mohla stavební firma zaplatit to co nám dluží :wink: exekutor objevil,že mají nějaký majetek :slight_smile: Tak ještě prodat byt a je to :wink:

Jes,bohužel ti neporadím :confused:
5. lis 2009 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak kačka chudák dostala ATB
ten blbej kašel jí vlezl na průdušky
máme to na 10dní
jinak jí nic není je čiperka :wink:

musla jsem zrušit i iminulogii byly jsme objednaný na 9.11
a další termín mě dala až 12.1.2010!!!!to už budu možná rodit
šílená čekací doba :frowning2:
5. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, tak ať je Kačka brzo fit!

Eveli, tak nakonec to vypadá, že se fakt budem ten příští víkend stěhovat - schody neschody, prostě se přestěhujem! Už nás to tu nebaví, chvilku to na stavbě přežijem i s dětma! Jen teda musí zapojit elektriku, ale to slíbili na pondělek.
6. lis 2009 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já se taky přidám, na Vánoce rozhodně péct nebudu, zatím mě to nechytlo a Niki taky pomocník zatím není, spíš co rozbít, roztrhat a kam vlézt to jsou nejdůležitější činnosti. Štědrý den budou u nás rodiče manžela mám štěstí babička peče a mám ještě prababičku a ta taky, takže dostaneme. Nevim jak to chodí u vás, ale my máme Štědrý den 2x, ještě pak s druhýma prarodičema. Je to fuška. Každopádně všem nemocným dítkám tady přeju brzké uzdravení a maminkám minimálně stresu. Jinak ještě musim dodat, že Niki začla víc papat a to díky multivitamínu s vyžším obsahem vitamínu B - poradila nám to pani v lékárně. Tak pěkný víkend.
7. lis 2009 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni

no ta elektrika je dost důležítá
schody můžou počkat
aspoň budeš moct dávat Marečka na zahrádku chrupat
domeček má i svý výhody :wink:

kačka?ta řádí jak černá ruka
brzy jí to přešlo
7. lis 2009 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
editah

tak vidíš
to je super,že malá už zas začla jíst :wink:
no my máme štědrý den jen 1x naštěstí
a cukroví snad taky dostaneme
kačka bude péct s babičkou a prababičkou
tak ať si to s ní užijou :grinning: já budu jen dohlížet :wink:

taky pěkný víkend
7. lis 2009 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :wink:

Leni,tak to je fajn,že už se budete stěhovat :wink:

Lenerko,tak se brzo uzdravte :wink: já chytla příšernou rýmu tak se jen modlím a´t to nemá Kájina :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatím se drží :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:

Edit,tak fajn,že Nikolka už zase papká :wink: ta naše cácora zase brzo sní nás :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak,plyn už funguje jen asi 3 radiátory nejdou a to jsou nové a ani,když se ovzdušnily tak v úterý dorazí topenář,aby se kouknul co jim je :confounded: :sweat_smile:
7. lis 2009 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
eveli

vy si tedy s tím toplením užíváte :angry:

no mě je už taky špatně
bolí mě vkrku hlava a spouští se mě rýma
ach jo
tak jsme to čapla na poliklinice kde kdo tam byl chcíplej :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. lis 2009 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, holky tak se všechny koukejte uzdravit!

No se stěhovím - to zas bude akce! :unamused: ještě to není ale 100%, musí nás v týdnu připojit na elektriku, jenom dlabem na ty schody. Snad to bez nich zvládnem, ale budu mít strach, že mi tam Barča někam zahučí.

Eveli, držím palce, ať to nad tím topením vybojujete!
8. lis 2009 v 16:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky,my nemůžeme mít nic napoprvé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: Hlavně,že nám to topí v ložnici a u Káji v pokojíčku :wink: Protože v obýváku máme krb tak tam nám to je jedno :wink:

Leni,držím palce na stěhování to je asi to nejhorší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: a schody snad budete mít brzo :wink:
8. lis 2009 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
eveli

jo krb v obýváku je super
švagrová ho má taky na chaloupce a skoro vůbec nepouštějí plynové topení
dost s tím ušetří :wink:

no v ložnici být teplo nemusí,ale v tom pokojíku jo
aspoň ,že tam teplo máte
určitě vám to opraví :slight_smile:

kačka už je docela v pohodě
v noci nekašle ATB zabraly,jen kašle ,když řádí
ve čtvrtek jedeme do bytu na kontrolu
snad nezapomeneme fo´ták jako minule!!!
a pojede s náma teta co dělá nábytek a kuchyně
tak snad do vánoc by to mohlo klapnout a když né do vánoc tak aspon do porodu!!!!
10. lis 2009 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :wink:

tak už je to vyřešený :wink: a vše funguje jak má :wink: jen musí manža pokojovej termostat dát do našeho obýváku ,aby to fungovalo ještě líp ted je u mamky a u nás to prej bude lepší :grinning:

Lenerko,tak to v bytě dobře dopadne a brzo se nastěhujete a at je Kačka ok :wink: a na fotky se těšíme :wink:

Leni,tak co už balíš????
10. lis 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem doufám,že až budu vaše čakovická
že se uvidíme :wink:
10. lis 2009 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenerko,to určitě :slight_smile:
10. lis 2009 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, prima, že je kačce lépe a že se vám stěhování blíží. Snad bude byt tak jak má a ne jk tehdy naše Skanska - museli předělávt a spravovat asi 10 věcí!

:slight_smile: nebalím - ještě pořád nevíme zda se fakt bude stěhovat, musí nás připnout k elektrice!
10. lis 2009 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dneska se na mě Marek prvně zcela vědomě usmál :slight_smile:
10. lis 2009 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: jo Evel, to řešíte stejný věci co my! Včera sme s manžou řešili, že musíme termostat dát do obýváku a ne na chodbu...
10. lis 2009 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,tak to je super,že se Mareček usmál :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: gratuluju
To je škoda,že nebalíš a jakto,že Vás ještě nepřipojili????
Jj v obýváku je to lepčejší,ale my to měli u mamky v ložnici a tam se to vytopí do 20 minut a u nás to pak tolik netopí tak to musíme vytáhnout k nám :wink: jenže manža včera ležel jedem den v Ikemu tak mu dneska není moc dobře a zítra jede za realiťákem podepisovat smlouvu tak to udělá asi až ve čtvrtek :unamused: :sweat_smile:
10. lis 2009 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurááá, jsme prý připojeni k elektrice! tak snad konečně to stěhování klapne!
tak, evel, kdo vyhrát ten byt? ta vaše kámoška nebo někdo cizí?
11. lis 2009 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,když jsem dneska šla na nákup viděla jsem jak jede auto PRE tak jsem si říkala,že Vás třeba jedou připojit :slight_smile: tak kdy vypukne ten slavný den :wink:

Nakonec byt koupil někdo cizí kamarádka říkala,že potřebuje 2 měsíce na rozmyšlenou,že chce ještě vidět jiný byty a to my čekat nemůžeme,protože podnájemník jde do konce prosince pryč a to akorát vyjde než dostaneme peníze za byt :wink:
11. lis 2009 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eveli, no hlavně že máte prodáno! a ono je skoro lepší že jsou to cizí lidi, se známejma bývá potíž!
Zítra mám v plánu dojet do domečku a umýt zas alespoň jedno okno :confounded: ...tak se třeba zas potkáme.

Dneska jsme byli u doktorky na 6týdenní prohlídce - 4,41 kg a 56 cm - prý přibral až moc a přežírá se :grinning:

Holky, máte někdo zkušenosti s Nutritonem? jak jste to píďům dávali? marečk trápí reflux:frowning2: tak to musíme řešit... Dík
12. lis 2009 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady nakukuju a Leník tady :grinning: :grinning:

jj je lepší,že je to cizí člověk :wink: Gratuluju k mírám fakt je to kus chlapa :slight_smile: :slight_smile:Já s Nutrilonem neporadím já od roku co se Kája odpojila bojuju,aby za den vypila alespoň 90 ml :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:a moc se mi to nedaří :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:

No třeba se uvidíme :wink:takže stěhování už se blíží ju :wink:
12. lis 2009 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evel, NutriTon ne NutriLon - todle je vláknina, která se dává aby mimčo neblinkalo...
Hele mně Bára umělý mlíko nepila vůbec, tak že je od odstavení na ovocnejch kefírech a jogurtovejch mlíkách a těch zvládne i půl litru za den! Zkoušelas? jestli má Kája ráda jogurty tak by ji to mohlo šmakovat!
JJ o víkendu se stěhujem! hurááá. Z neděle na pondělí už bychom tam měli všichni spát. Drž palce, bude to teda prima akcička
:frowning2: :sweat_smile:
12. lis 2009 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,aha tak Kája blinkala asi 2x :wink: Jogurtová mlíka jsme ještě nezkoušela dávám jí ráno jogurt a odpoledne ovocnej tvaroh nebo lipánka to mi poradil Dr :wink: a občas něco vypije a občas je bez mlíka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No tak super držím moc palce :wink: :wink: :wink: :wink:
13. lis 2009 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

tak já kačku kojila do 16měs.a kačka nikdy nepila UM
ona nechce pít moc ani obyčejný
takže se snažím jí aspoň dávat 2jogurty denně
ale zkusíme taky ty zakysyný nápoje je to zdravý a aspoň půjde na WC

Kačka už v sobotu dobrala ATB
super už ani nekašle
v pondělí jdeme na krev na polikliniku
jsem si to vyžádala,když už měla ATB 3x tak ať jí vezmnou krev
snad nebude moc slziček

a zítra musím koupit nějkaý to probiotikum
aby se dostala zas do tý pohody :wink:
15. lis 2009 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni

trpí Mareček na prdíky?
jestli jo co na to používáš?

já používala ten Pupík mastičku
a Sabsimplex
existuje ještě něco jinýho?

švagrová si koupila pro mimčo laktabacílky od 1měsíce

je super,že se budete konečně stěhovat
to vám přeju
my byli ve čtvrtek na kontrole v bytě
už tam máme dlažbu,plovoučku i koberce
je to tam umytý prostě kompletně k nastěhování :wink:
nám dají klíče do 14dní
ale bohužel se tam asi nastěhujeme až lednu,protože teta co nám bude dělat kuchyň a skříně toho má moc a bude schopná nám to dodat až v lednu,ale to snad přežijeme
ale kačku už štve ta malinká postel!!!!
snad to ještě zvládne
a já doufám,že do tý doby neporodím
15. lis 2009 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jak tu čtu tu diskuzi, tak mám jednu radu, super přípravek na bříško, trávení, nám tedy pomohl strašně moc - Lacidofil, jsou to kapsle, sypu je malé do mlíka. Není to drahé a nám to pomohlo víc, než jakýkoliv jiný přípravek. Tak pěkný svátek zítra.
16. lis 2009 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :wink:

Lenerko,tak at krev dopadne dobře :wink: Koukala jsem,že u Leníka už se svítí tak už tady bydlí :slight_smile:

Kája na bříško docela trpí i teď třeba,když jí dám banán tak má pak večer problémy :unamused: :unamused:

Edit,díky ta radu třeba jí to na bříško pomůže :slight_smile:
16. lis 2009 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky. :slight_smile:
Eveli, ten Lacidofil určitě vyzkoušej. My jsme ho na radu Edity nasadili, když měl Kubík střevní problémy, a moc mu pomohl. Dáváme ho doteď - na podporu imunity. :wink:
Když jako miminko trpěl na prdíky, tak jsme dávali Baby Calm, masírovali bříško, cvičili nožičkama, ale nic moc nepomáhalo. Nakonec se nám osvědčilo před každým krmením nejméně 5 minut nosit v tygříku a pak během dne dávat hodně na bříško.
Leni, Kubík byl taky blicí mimi. :confounded: My jsme dávali Nutrilon AR, protože pil UM. Mamky to s Nutritonem dělají třeba tak, že ho rozmíchají v trošce odstříkanýho mlíčka a na lžičce dají před kojením a nebo i v průběhu. Bohužel víc neporadím. Přeju pevný nervy, my jsme si to pořádně užili, Kubík blinkal až do desátého měsíce. :frowning2:
A gratuluju k nastěhování!!! :slight_smile:
18. lis 2009 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cupi ahojky :slight_smile: jak jste oslavili 1 rok dodatečně přejeme vše nej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a děkuju za radu :wink:
18. lis 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek