• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čakovické mami a mimi

26. listopadu 2013 
leni

miminko ještě není,ale snažíme se snažíme
my by jsme jí chtěli dát do školky v čakovicích ,jak je tam ta žlutá ZŠ
školka je moc pěkná,ale tam když prej budu mít druhýho prcka nemám šanci
kámoška tam má mamču a berou přednostně děti co maj rok do školy a děti pracujících rodičů

je to škoda,protože ty děti školku potřebují jako sůl

já viděla nějaký domky za tím hřbitovem
to jsou ty vaše?????
my tam jezdíme do Veleně to je kousek od vás
28. dub 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni tohle je to vaše nové bydleníčko????

http://www.bydleni-na-zlate.cz/
28. dub 2009 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
no, a dneska začal žvatlat tatata :slight_smile:

A k tý chůzi, v ohrádce už přemýšlí jak si stoupnout, takže myslím že chodit bude taky brzo.
29. dub 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem :grinning:

Luci, ne ne, sice jsme na tenhle projekt také koukali, ale bude tam hned dálnice a je to moc masovka. My stavíme na opačné straně třebo a je to jen takový trojdomek ve staré zástavbě.
Na návsi ve třebo je školka asi pro 30 dětí a u konečné 195 u sídliště je nová školka pro 60 dětí a mají ji rozšiřovat - ale zda nás někam vezmou, toť otázka! Zatím věřím že jo :wink: Ale je to bída, vždyť víš! Ale ona Barča zatím moc školkový typ není, doufám, že se to zlomí, je od mala děsnej mamiňák. A na cizí děti momentálně ječí "barborky!!!" a nehodlá se podělit ani o klouzačku na hřišti :grinning:
29. dub 2009 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Leni

no kačka taky ještě v tuto chvíli do školky není připravená
sama se neoblíkne ani neobuje
docela už sama jí
ale je taky staršně na mě závislá,byl by to staršný problém jí teď nechat někde beze mě
už je to na palici

no ta dálnice je fakt strašná

na písku je kačka docela kámoška,ale musím jí domlouvat no
no zatím si nechám trvalé ydlište v letnanech kvůli školce na příští rok
maj tu být 2nové
1 pro 120dětí a druhá pro 100dětí
tak snad by nám jí proboha mohly vzít
byla by škoda,kdyby přišla o chození do školky
já si to tam užívala a dostala jsem tam první pusu :wink: na to se nazapomíná
29. dub 2009 ve 23:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
pepibubu

tak to je Pepíček šikulka
to jo,to ti brzy bude ťapat :wink:
a jak se bydlí v čakovicích pohoda?
našla jsi si nějakou mamču na společné kočárkování?
29. dub 2009 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lenerko, našla :slight_smile: taky sem chodí, mopom :slight_smile: s Justýnkou :slight_smile:
30. dub 2009 v 07:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky - koukám, že tu jsme dlouhodobě jen ve 3! to je teda nával! Co mopom? že sem někdy také nezavítá?
Pepíno je šikulka :slight_smile: Todle byl boží věk, už s tím je sranda, vnímá to svět a přitom to ještě neodmlouvá :grinning:

Dneska sem byla v Třebo u domečku, holky tam je krásně! Já už se na ten venkov :wink: tak těšim. Tady v centru mám nějakou depku, mraky aut, tramvaje...brrr.

Jé Luci, to ani nevím, že se bude v letňanech tak navyšovat počet školek - to je bezva! Snad se konečně dostane na všechny! Já vůbec nevím jak bych to řešila - když musí pak mamina po 3 letech do práce a dítě nemá kam dát? Jak se to jako dělá?
30. dub 2009 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Leni takže ty tu ještě nebydlíš? a od kdy bys měla?

Upřímně, já třiadvacet let bydlela mezi Mánesem a Národním divadlem - auta, cinkání tramvají, věčně světlo z lamp... Jo, taky výhled na ND a Hradčany, ale stejně... Pak jsem se přestěhovala k manželovi (tehdy ještě jen příteli) na Šeberov - před Kunratice. A najednou skok, před oknama pole a koně. Zdáli teda byla slyšet D1... A teď? Bydlíme v novostavbách za parkem, auto neslyšíš, když si dáš jo záležet tak zavnímáš startování autobusu (je tu konečná a točna busu) Takže paráda!!!
30. dub 2009 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni

no je to fakt peklo s těma školkama
mám kámošku co v lednu musela jít do práce po 3letech
malou jí nevzali tak je v jesličkách
jenže teď byli znova u zápisu a řekli,jí že od září jí prý nevezmou
tak to nevím co bude chudák dělat
jestli jsou jesle do 5let tak je to ok
jestli jen do 4tak nevím co bude dělat
jestli dá výpověd nebo jestli její mamka bude hlídat?

ale proč by měli babičky být náhradní školka že?
babičky maj taky na pohodový důchod

no a taky prej žádají v práci o neplacená volna
no já budu muset na sociálku a na všechno se optat

já doufám,že nás vezmou
budeme si držet palečky,ta naše dračice školku potřebujou jako sůl!!!!
30. dub 2009 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni

a jak prožíváš druhé těotenství?
je ti nějak nevolno?a jak ti roste bříško?
to víš na všechno se vyptávám,třeba nás to taky jednou potká :wink:
30. dub 2009 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
pepi

tak to je dobře,že se vídáte s mopom
a jak se vede její dcerce?
30. dub 2009 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
lenerka

jo, holky jsou v pohodě, Justýnka je krásná vlasatá holčička :slight_smile:
2. kvě 2009 v 06:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

Pepi, ještě bohužel nebydlím - doufám, že bychom se mohli stěhovat někdy v červenci! Ale znáš to jak to chodí! no snad to stihnem do porodu! :wink: Ty bydlíš v tom modrém velkém baráku nebo to byla Mopom? Budem na nej mít výhled ze zahrádky :wink:

Luci, jasně že vás to potká! určo už brzo, ať jsou ti naši druzéí zas spolužáci :wink: . Já ač je to plánované těhu se zatím vůbec netěším, bude to dost mazec, si to nějak nedovedu představit že to zvládnu! Jinak mi je a bylo naštěstí dobře, jediné, že asi budu muset přestat tahat Barču a přesvědčit ji, že mi nemá skákat po břiše! Pozdravuj Prosek, se mi stýská! Jo už tam udělali to dětské hřiště jak slibovali?
4. kvě 2009 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lenko, já jsem "velkej modrej" barák, mopom je v takovým okrově žlutým :slight_smile:

S hřištěma teď furt něco šašej, údajně je zvětšujou. Abych nebyla nespravedlivá, občas tam někoho s kolečkem vidím :grinning:
5. kvě 2009 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pepi, vždyť ta hřišťata tam u vás jsou taková krásná, nová...ale zvětšení jim určo prospěje :wink: Byla sem tam párkrát loni, když byla Barča hřišťový začátečník a docela sme si tam libovaly, jsou to takovéty hřišťátka pro úplný prcky, takových je málo.
5. kvě 2009 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni o novém hřišti nevím
my hodně chodíme na hřiště k tý pizzerce
kačku to tam baví :slight_smile:

to já jsem na toho druhýho prcka taky zvědavá
kačka je strašnej lenoch bez kočárku ani ránu
snad nebudu muset kupovat sourozenecký kočárek :frowning2:

a kde budeš rodit?
už jsem se asi ptala,ale nějak mě to už nemyslí
já totiž řeším jestli Bulovku nebo Podolí
a jak pak to bude zase s tou registračkou :unamused:
6. kvě 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko,
od dob, kdy mi Barču na hřišti u pizzošky málem zabili se tomu tady vyhýbám. Normálka se jako roční houpala na tom psovi či co to je a na hřišti trénovali fotbalisti, jeden to nějak nezvládl a báru sestřelil takovou ďahou :angry: Takže jakmile tam někdo čutá, Báru tam nepustím, je to děsně nebezpečné. Ale ve čtvrtek tam jdem z kroužku občas na oběd, to naštěstí trénigy nejsou.
Rodit budu zase u Apolináře, byla jsem tam spokojená a dá se tam dobře dojíždět. Váhala sem nad Bulovkou, ale raděj jdu do známého prostředí.
7. kvě 2009 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni

tak to je síla
máš pravdu,že to hřiště je dosti vytížený
a pokaždý ,tam nějaký muži ten nohejbal hráli
teď se začnu bát
je fakt,že kdyby dostala perdu do hlavy,tak má silnej otřes mozku
no to aby tam nosila helmu co?

no my máme babičku v letnanech
takže jsme hodně na hřištích i tam
a hlavně od 13.5.se v letnanech otvírá nové hřiště,tam budeme asi chodit tam
kačka už s emoc těší na slavnostní otevření :wink:
7. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni

já rodila v Podolí
já právě řeším jestli Bulovka nebo Podolí
a kdy jsi se byla registrovat?vzali tě v pohodě?

a kam se chystáte na prodloužený víkend?
má být krásný počasí
my jedeme na chatu už se těším
7. kvě 2009 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj holky, tak po delší odmlce hlásím přítomnost :slight_smile: nevíte, proč mi smazali fotku? měla jsem tam jen Justýnku a najedkou koukám a je fuč a je v pokynech napsaný, že si tam máme dát aktuální svoji, ale jak tak koukám, tak Lenkapodkolenka tam má taky svýho cvrčka a v poho. Nebo Lenko???? Jsem z toho jelen :slight_smile: jinak zdravím a koukám, že se to tu jakžtakž rozhýbalo, což je super. Lenerko, tak vy se snažíte o druhýho prťavce? Tak držím pěsti! A ten už bude čakovičák, vid? :slight_smile: My jdeme v pátek na vítání občánků, tak nám tu to naše šídlo přivítají :slight_smile:
10. kvě 2009 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
čus moni :slight_smile: jojo když tam máš JEN prcka tak to smažou, když tam jsi TY a PRCEK, tak OK :slight_smile:
11. kvě 2009 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdar Veru, ahaa...to je mi ale zvláštní pravidlo, ale budiž :slight_smile:
11. kvě 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak to jsem zvědavá, kdy přijdou na mě a smažou mi taky fotku! :unamused:
Mopom, poreferuj jaké bylo vítání občánků, naše mimčo se narodí jako čakovičák, tak ať vím nač se těšit.
11. kvě 2009 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, s registrací je to dost hrozný. S Barčou tam stačilo zavolat někdy v 14tt a teď tam člověk musí osobně! a když jsi v 9tt tak už nemáš šanci! Mně dávala dokrotka rovnou těhu průkazku v 5 týdnu, že se musím jít zaregistrovat jinak smůla a to mi ji ještě před 2 lety dávala až ve 12tt až prý je všechno jisté! Letos prý bude zase silnější ročník než loni :unamused: chudáci děti (a chudáci maminy, viz. školky atd.)
11. kvě 2009 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

jo jo s těma fotkama je to tak
prej si píšeme s maminkama a né s prckama
je to jejich pravidlo no
ale lenča už tu fotku má dlouho,ještě na ní nepřišly :slight_smile:
11. kvě 2009 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni

švagrová je taky těhu
termín má na konci října
taky tam běžela k Apolinářovi se registrovat brzy,ani neměla průkazku
jen potvrzení z genetu,že je těhu
tak jí n aten cár papíru dali razítko registračky

jo jo je zase moc dětí
to bude plná školky,školy :frowning2:

tak to vypadá,že se nám zas mimčo nepovedlo :frowning2:
takže to zkusíme teď v měsící lásky
tak snad to vyjde no
11. kvě 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, v Čako otevřeli bejby dům - www.bejbydum.cz tak kdy ho půjdem otestovat? :grinning:
12. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdáár, aha...no, ono pak stejně na těch fotkách nejni nic vidět, ty děti vidět aspon jsou...a to, že se bavíme my je sice pravda, ale bavíme se hlavně o dětech :slight_smile:)) jojo, o vítání poreferuji, až se vrátíme, jdeme ted v pátek...no, s tím množstvím dětí - to je mazec, ale místo těch řečí, že nebudou školky, místa ve školách atd. už by mohli dělat nějaká opatření ted - a né, pořád o tom jen žvanit a pak se divit...uvidíme, třeba nás naši politici překvapí - i když já bych na to nesázela :slight_smile: Lenerko, tak hodně štěstí - měsíc lásky určitě udělá divy - uvidíš .)
12. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: jsem z Třebo,ale rodačka :slight_smile: a pokud bude tedy lenkapodkolenka bydlet v tom trojdomečku tak budeme skoro sousedky :wink:
12. kvě 2009 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek