Čakovické mami a mimi

Ahoj holky, chcete-li, tak tady máme svoje vlákýnko, ale prosecký a letňanský holčiny jsou taky prima 🙂
evelina0007
7. pro 2009
Lenerko,jo ták já kupuju samolepky postupně včechny možný a lépím je po pokojíčku 😉 nejvíc asi zvířátka a ted budu kupovat postavičky z pohádek 🙂 S osvětlením jsem to nevychytala koupila jsem lustr,kterej moc světla nedává tak tam máme ještě lampičku a až bude Kája větší kouíme lustr jinej 😉
lenerka
7. pro 2009
ahoj

a kde nakupuješ ty samolepky?
já je asi koupím přes internet
chtěla jsem princezny,ale asi koupím zvířátka 😉

dneska jsem byla na velkým ultrazvuku na Bulovce
a dopadli jsme dobře
tak je to 100%holka
a je to obřík má 1,7kg a odpovídá 31tt
takže možná fakt porodím dříve
evelina0007
7. pro 2009
Lenerko,přes internet to kupuju 😉
Gratulace ke kontrole 😉
lenerka
7. pro 2009
jo jo já jsem taky spokojená
trošku jsem se uklidnila,tak snad už budu mít zase dobrý spaní 😉

a dáš mě nějaký tip na internetové stránky?
evelina0007
7. pro 2009
Já už přesnou adresu nemám,ale zadala jsem to na mimibazaru a tam je prodejců dost a i dobré ceny 😉
lenerka
7. pro 2009
ok tak to tam zkusím
a dáš tam do vyhledavače samolepky na zeď jo?
evelina0007
7. pro 2009
JJ,nebo samolepící dekorace to chce vyzkoušet on to každej popisuje jinak 😉
lenerka
7. pro 2009
ok tak to zkusím 😉
evelina0007
9. pro 2009
Ahoj holky 😉

Lenerko,tak co našla jsi něco??? 😉
lenerka
9. pro 2009
no jo hledala jsem
je toho mraky 😉
ale ještě jsem nic neobjednala
lenerka
9. pro 2009
koukněte na tyto stránky
josu fakt dobrý,Kačka je z nich nadšená

www.hraveuceni.cz
lenkapodkolenka
9. pro 2009
Ahoj holky

jj, hravéučení známe, taky se nám to moc líbí 🙂

My máme samolepky také přes net, ale třeba v hornbachu atd. jich mají vždycky spousty.
Chystám se dát dětský pokojík Barunce do kupy a předat jí ho "pod stromeček" od Ježíška - takže židličky a stolek, samolepky, válecí pytel - vše je zatím schováno a ještě musíme nějak potajnu vymalovat 🙂)

Lecko, teď jsem jela busem zadem přes Oderskou, ty vaše báráčky jsou ty do růžova podél tratě?
lenerka
9. pro 2009
ahoj Leni

a jaká koupíš Barče nálepky?máš nějakou představu?
v Globu maj,ale drahý,ale když to koupím přes net,tak budu muset platit poštovné 😢

ty naše baráky jsou ty barevné
ale to snad není růžová 😃
je to kousek za tou cukrárnou a je tam ještě jedna etapa nových bytů
je tam hned zastávka MHD ,takže pohodička
a jezdí mi tam z letnan 3busíky ,takže pohoda 😉 jsem spokojená

včera manžel tam jel našroubovat osvětlení
a sestavit kačce velkou postel 😉
ted nám odjede na 4dny do Rakouska lyžovat,tak práce bude stát 😞
ale není kam spěchat

co Mareček?
lenkapodkolenka
9. pro 2009
Lucko, no já koukala, že tam staví Viva či jak se to jmenuje - tak mě to trošku zmátlo jestli je to vedle také jejich nebo Canaba.

Já už mám nálepky koupené, ale byly teda pekelně drahé - kytky a zvířátka z louky.

Mareček, v poho - je sladkej, už se na nás kření a brouká na nás - jen se chce odpolko chovat jinak ječí :-|

Co tvoje bříško? Už máte to jméno?
lenerka
9. pro 2009
ahoj leni

jo jo vedle nás stojí Viva
ta bala šíleně drahá za to co máme chtěli skoro 6milionů,na to jsme fakt neměli
ale maj tam výtahy a budou tam mít asi uzamčený dětský hřistě a my prd 😢

takže taky jsi to koupila na netu?
víš stránky?
já chtěla princezny,ale asi taky dám zvířátka
přeci jen už máme Méďu Pú a kombinovat to s princeznama není asi nic moc
kytky by byly super 😉
evelina0007
9. pro 2009
Leni,tak to je super 😉 já jen nechápu proč zrušili 166 ta sem jezdila co já se pamatuju 😉

Tak super,že budete malé dávat pokojík 😉
Kája ho dostala v 11 měsících,ale ještě není zcela zařízen budu to vychytávat postupně 😉
lenerka
10. pro 2009
ahoj holky

je super,když maj děti svůj pokojík-svoje království
kačka ho dostane ve 3letech 😉

no k těm autobusům
udělali v tom pěknej bordel!!!! ]-(
ale já jsem docela spokojená k našemu baráku novýmu jedou 3
158,151,140 přímo z Letnan
evelina0007
10. pro 2009
Ahojky 😉

Lenerko,to máš super s busem 😉
Já jsem původně chtěla,aby měla Kája pokojík už,když se narodila,ale díky problémům se stavební firmou ho měla až v 11 měsících 😉
lenerka
11. pro 2009
ahoj holky

tak co říkáte na to počasí? :-S
mě se chce pořád jen spát
ještě,že nechodíme ven,stejnak má pořád rýmu a kašel
ale prý možná budou svátky na sněhu 😉
lenkapodkolenka
11. pro 2009
ahoj,
no počasí fakt humus! ]-( Včera ráno jsem to vyhodnotila jako že nebude pršet ( to sem blbá, co?), když jsme šli od doktorky tak už lilo jak z konve... nákup, čekání na bus ... no přišli jsme durch a zmrzlí na kost. Jinak, Marek já přes 5 kg a 60 cm - dr. říkala že přibívá a roste až moc 😃
A dneska šel ven jenom Mareček, strčíla sem ho na 4 hodiny před dveře a já s Barčou sme dělaly cukroví - je to teda docela o nervy, ale máme hotoví linecký! A ven mě nikdo nedostane - jdu si udělat kafčo.
lenkapodkolenka
11. pro 2009
Jo - kamarádce se narodila předevčírem Eliška 😃 tak máme nevěstu na světě 😉
lenkapodkolenka
11. pro 2009
Lucko, odkaz na naše nálepky:
http://www.lepeeto.cz/
evelina0007
11. pro 2009
Ahoj počasí je děs 😞

my máme další jobovku 😞 dneska ráno nám přestala jít elektrika 😞 a elektrikář zjistil,že nám nakopli drát tak to celý den opravoval my s mamkou jsme kopaly kabel,když Kája spala fakt děs,ale snad to už zase jde 😉 No a podnájemník nám nechce zaplatit poslední nájem fakt bezva kór ted,když jsme se kvůli všem nečekaným i čekaným výdajům vydali z rezerv :-| :-| a peníze za byt budou až za 14 dní :-S fakt to vypadá jak,kdyby byl pátek 13 :-| :-|

Leni,gratulka Marečkovi je to kus chlapa 😃 😃 😃
lenerka
12. pro 2009
ježíš Eveli vy furt něco máte 😞
s těma penezma my taky teď hodně bojujeme,ale snad bude líp 😉
hlavně,že už vám jde elektrika
evelina0007
12. pro 2009
Lenerko,jj letos je to hrůza 😉 ale bude líp 😉 jen ten zmetek už ani nezvedá telefon tak nevím zda nám někdy zaplatí :-| :-|
lenerka
12. pro 2009
Eveli

jak je možný,že nechce zaplatit?
měli jste s ním smlouvu?to je tedy pěknej hajzl
a to byl člověk,kterýho jste měli v bytě?
evelina0007
12. pro 2009
Lenerko,jj byl to náš podnájemník a když jsme se rozhodli,že byt prodáme tak jsme mu byt nabídli,ale on nesehnal peníze má 5 dětí 😞 a tak si našel podnájem a ukončila se smlouva s výpovědí na dva měsíce což vychází přesně na konec prosince a on se už ted přestěhoval jinam a asi zaplatil nájem tomu novýmu pronajímateli a na nás se vykašlal a napsal nám sms,že ted momentálně nemá a už nám ani nezvedá telefon nic ]-( ]-( ]-( Fakt nevím co dělat :-S A my ty peníze potřebujeme na hypotéky 😉 a hlavně mě dost mrzí jak mu Aleš vyšel se vším co chtěl vstříct a on se takto chová ]-( ]-( například předsedkyně bytů zpronevěřila peníze za plyn v době,kdy jsme už bydleli v Třebo a on řekl,že to platit nebude a tak už rok platíme 5 tisíc měsíčně za ten plyn a tak,protože,kdyby jsme to neplaili tak dostaneme penále my,protože byt je naš :-| No můžu upřímně říct,že jsem štastná,že je byt prodanej a my už budeme mít od ledna snad klid........
lenerka
12. pro 2009
5dětí
no to je docela masakr
jak velký jste ten byt měli a kde?
my se taky potřebujeme zbavit bytu na Praze 4 2KK
jak se vám byt povedl prodat?
evelina0007
12. pro 2009
Lenerko,jj dvě má z prvního manželství a 3 z druhýho a je mu 35 =-) ona ta jeho druhá žena totiž nechce makat tak jí ted končila mateřská a hned asi před měsícem porodila 3 dítě fakt to nechápu :-|

Měli jsme 3+1 v Průhonicích a ted není dobrá doba na prodej,ale máme reali´táka,kterej se fakt snažil,ale ten barák vypadá blbě z venku opravy tam budou až příští rok a to není úplně jistý tak jsme šli z cenou trochu dolů a povedlo se to 😉

Začni psát odpověď...

Odešli