• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čakovické mami a mimi

26. listopadu 2013 
no my jsme se ten byt pokoušeli prodat už vloni
a taky jsme ho chtěli prodat před vánocema a prd
tak jsme ten inzerát stáhli
a naštěstí tam bydlí manželův kámoš,ale ten se nastěhuje do toho našeho bytu tady na proseku a ten byt na Praze 4 zústane volný
já bych ho taky střelila klído i pod cenou,ale to víš,je to byt manžela,tak do toho nemůžu kecat
jenže je blbý,že je to družstevní
ale byt je po rekonstrukci
a barák panelák taky jsem zvědavá jak to dopadne!!!

3děti?to bych šla raději makat
12. pro 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenrko,tak to já jsem do toho manžovi klidně kecala byl to taky jeho byt a nechtěl ho prodat tak jsem takticky vždycky jednou za čas něco nadhodila a pak,když jsme začali platit za ten plyn tak trochu častěji a po 7 měsících ustoupil a já zas naopak nechtěla jít z cenou dolů,ale on přesvědčil mě :wink:

taky bych šla raději makat :sweat_smile:
13. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Eveli, koukám, že už svítíte :wink: ste si teda zas užili! kde a kdo vám to překopl? Ještě otázečka na tebe, to tady jako rodák máš ošlápnutý :grinning: V ulici je u jednoho baráku logo pivovaru Svijany - to tam ten pán prodává, nebo distribuje či je jenom tak fanda? Je to manžovo nejoblíbenější pivo, tak furt koumá proč to tam je.

Lucko, my prodávali náš byt před rokem a všichni realiťáci říkali, že okolo Vánoc je nejblbější doba na prodej, že na to lidi nemaj čas. Rozjede se to zase až v lednu. A jak se těšíš do čako? nebude se ti po Proseku stýskat? Mně se stýskalo moc, nikdy bych před tím neřekla, že mi bude chybět hnusný sídliště :grinning: :grinning:
13. pro 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,překopl to plynař :frowning2:
Pán co t :frowning2: m má to logo tak tam Svijany prodává jen pro místní opilce kamarády jinak ne :wink:
13. pro 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Leni

no 100%se mě bude stejskat
ale je fakt,že s mimčem a kačkou asi na stejskání nebude čas
no snad v těch barácích budou maminky s dětma a bude to pohoda
a my se konečně taky budeme stýkat!!!

dáš v roce 2010Barču do školky?nebo aspoň půjdete k zápisu?
my jo do Letňan :wink:
13. pro 2009 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Lenerko,vše nej k svátku :dizzy_face:
13. pro 2009 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evel, díky za info :wink:

Lucko, no určo školku půjdem zkusit, ale předem vím jak to dopadne :unamused: - zkusím tady Třeboradice a čekovickou u sídliště. A asi pak dám Barču na jeden dva dny do nějaké soukromé.
13. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eveli děkuji :slight_smile:
13. pro 2009 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni

no jo budeme to mít asi těžký,když budeme mít druhý prcky doma
maj přednost pracující mámy to chápu,ale ty naše děti taky potřebují být mezi dětma

no do soukromý,ale kam?
já jí dávám na ten 1den na ten Prosek na 3h a je pořád nemocná :frowning2:
tak nevím nevím,kdyby měla chodit každý den,jak by to s ní dopadlo,ale k zápisu půjdem to je jasný,ale do čako né
13. pro 2009 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :wink:
14. pro 2009 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Eveli

dneska jsme zas byli na bytečku
a trošku zas uklízeli
zítra přijede pán na žaluzie :slight_smile:
zas jsme měli štěstí na mašinku,v těch čako jsou pořád dole závory :slight_smile:
14. pro 2009 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenerko,super už se stěhování blíži :sweat_smile:

Jj tady jsou pořád závory :confused: :rolling_eyes:

My byly před Vánocema na poslední Yamaze a cvíču a Káju to dneska nějak zmohlo :wink:
Zítra jdu s kolegama na víno tak doufám,že manžovi usne v pohodě,protože ona je mamánek a hlavně večer vyžaduje maminku :confounded: :sweat_smile: Ale ono je to od 18h tak myslím,že budu tak do 21 h doma :wink:
14. pro 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahóój,
:grinning: nevim nevim, jak bára přežije, že se nepůjde na yamahu - codila by pořád!
Eveli, sokolovna je to v ul. Ke Stadionu? nebo chodíte někam jinam? A co je tam za cvíčo? a můžem se myslíš přihlásit od pololetí? mají nějaké stránky? Ď.

Lucko, to máte super, že budete mít byteček předem pěkně zařízený - kor když budeš pak mít mimčo, už pak není čas. My tu budem v provizoriu ještě nejmíň rok :grinning:

Dneska má přijít paní z úřadu na kolaudaci, doufám, že nebudou problémy, že už tu bydlíme!Držte palce.
15. pro 2009 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :wink:

Leni,držíme palce :wink: myslíš,že tak dlouho jo ještě rok já myslím,že to zvládnete dřív :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
Chodíme cvičit do MC a od pololetí tam určitě budou zase brát :wink:
Jinak sokolovna je v ulici Ke Stadionu a jak tam to chodí nevím :confused: zkus se tam zastavit a poptat se :wink:
15. pro 2009 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,promiň je to Jizerská ulice :wink:
15. pro 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
A přesně se to jmenuje TJ AVIA Čakovice pokud se nepletu tak zkus zda mají nějaké stránky :wink:
15. pro 2009 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
TJ Avia čakovice?
tak okolo toho jezdíme každý den,když jezdíme do bytečku
tak to my budeme mít kousíček
je to cca 15min.od bytu rychlou chůzí
15. pro 2009 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenerko,jj to určitě jezdíte okolo :slight_smile:
15. pro 2009 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eveli, dík až budu mít čas tak se juknu.
15. pro 2009 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj holky, držte dneska palce, jdu na kontrolu na gyndu. A moc moc si přeju, aby ten zkur**nej hematom byl menší (ve zkratce, od listopadu mě pronásledujou problémy, který vykrystalizovaly 3/12 hematomem, byl 40x8mm, za týden 32x10 tak si ¨říkám jak to asi bude vypadat dneska. Jako mimi je v pořádku, už ho i cítím kopkat, ale ty nervy to stejně jsou šílený. Já prostě nemůžu mít těhotenství bez nervů. S Pepou mi braly nervy tripl testy, který byly falešně pozitivní, a teď tohle. Ještě že už budu mít odrozeno :grinning: A zeptám se paní doktorky, zda potvrdí předešlou informaci, kterou dala bez záruky, tj. že to znova bude kluk :grinning: ale musím nenápadně, Honza to vědět nechce :slight_smile:
17. pro 2009 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejej, Pepi, tak to moc držím palce! Dej vědět jak´s dopadla a hlavně se nestresuj, ať pak není mimčo ubrečený :wink:
17. pro 2009 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Veru tak co??určitě dobrý vid já měla taky hematom a nesměla jsem měsíc z postele,ale nakonec sám zmizel :wink:

Tak mě na kočáru prasklo to okýnko na boudíčce :frowning2: fakt mě to štve kočár za 15 tisíc a nevydržel ani rok :unamused: dneska jsem Káje byla zkoušet golfky a nakonec jsme vybrala budou nejdéle v pondělí :wink: a tu boudu zkusím dát reklamovat,ale myslím,že to neuznají :unamused: :confounded:
17. pro 2009 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evel, a co jsi vybrala za golfy? Mně na těch mých praskla ta spodní guma kam si dítě dává nožičky :unamused: ale můžem si za to sami, páč bára na to stoupala se svýma 13 kg - jenže jak sem byla těhotná tak sem byla ráda že si tam vleze sama a nemusím jí zvedat! Tak se hold marek bude bez toho muset obejít, nové kupovat nechcu.
17. pro 2009 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,vybrala jsem Chicco Multiway :wink: Ona jak je dlouhá tak se tam vleze nejlíp :wink: Tak ta guma zas není taková tragédie :wink: Mě tedy ta střecha štve,protože tam jsou díry no když neuznají reklamaci tak to Aleš bude muset něja opravit,protože,když bude hodně velká zima vytáhnu sporťák :slight_smile:
17. pro 2009 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Leni,to já bych klidně na další dítě koupila kočárek úplně novej od hlubokýho po golfky,ale manža by to asi nerozdejchal :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. pro 2009 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eel, máme stejné golfky co sis vybrala :grinning: Jsem s nima děsně spokojená, je to takovej tank, brázdila sem s nima celou loňskou zimu naprosto v pohodě. Jen bohul to stupátko :frowning2:

:grinning: :grinning: Taky bych si koupila novej kočár, ale Martin by mě asi zabil - už takhle remcá, že sem si prosadila ten dvojkočár :grinning:
17. pro 2009 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
pepi

držíme moc palečky
snad bude vše v pořádku-hlavně žádné stresy
17. pro 2009 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak já včera byla na gyndě
čípek je zas v pohodě a mimčo odpovídá 31tt,takže snad tam ještě nějakou dobu vydrží
fakt to ma´gnézium pomohlo
baštím to 3x denně

na EKG v pohodě
a na krvi mě vzali asá 4zkumavky,tak uvidíme snad taky bude vše ok :wink:

včera přišli nálepky na zeď
už to tam má vylepený,je to moc pěkný :wink:
a zítra přijde kapsář za postel,tak ten pokojíček bude útulnější :wink:
17. pro 2009 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lucko,
tak to je dobře že jsi v pořádku. Už se ti to blíží, co? toto letí
A jaké si objednala samolepky a kde? a jaký bude kapsář?
17. pro 2009 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
samolepky přes MMB
od paní z ID číslem 53662
tak se podívej,má toho hodně a za dobrý peníze :wink:
17. pro 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek