• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čakovické mami a mimi

26. listopadu 2013 
Ahoj holky :wink: vítám Vás v novém roce :slight_smile:

Lenerko,tak to je fajn :slight_smile: Káju taky nic nevzbudilo,ale šli jsme spát ve 3h a dneska jsem nevyspalá :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A sejít by jsme se měly :wink:

My se do solný s Alešem a Kájou taky chystáme :slight_smile:
1. led 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
my tam zas budeme chodit
manžel v práci dostal poukázky,tak to využijeme v jeskyni
ale asi jen do doby než porodím
a pak tam vlítneme po 6nedělí
mimču to neublíží a když by se tam prckovi nelíbylo máme u jeskyně babičku,která pohlídá
takže pohoda :wink:

ve 3h?to bych asi nevydržela
já byla už po 23h hotová,vše mě bolelo,ale vydržela jsem
usla jsem po 1h a od 4h jsem pak nemohla spát,takže jsem taky docela hotová
1. led 2010 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenerko,tak ty jsi v pokročilém stavu to je jasný,že jsi KO :wink:

Hele kolik to tam stojí ??a jak to tam probíhá my ještě nikdy nebyli,ale chtěla bych jít :wink:
1. led 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jedna návštěva trvá 45min.a začíná vždy v celou,ale chodí se tam 5-10min,aby jste se stačili převlíknout,přezout
já tam chodím v létě v tričku
teď jen ve slabém tričku s dlouhým rukávem
a slabý kalhoty
kačka má vždy mikču a tepláky a bačkory
ty můžeš mít ponožky jen bílé nebo si dáš na ponožky návleky
já chodím v pantoflích

těch 45min,stojí 140kč a dítě to má zdarma
jsou tam hračky lehátka karimatky deky
prostě pohodička
a hrajou ti tam hudbu
prostě relax doporučuju :wink:

můžeš si i přes net rezervovat místa
my to tak děláme
1. led 2010 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenerko,moc dík za info :slight_smile: určitě tam vyrazíme :slight_smile:
1. led 2010 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím v roce 2010 :wink:

Lucko, tak až půjdeš teď někdy do solky, tak se můžem domluvit, bych šla třebas s váma.

My se dnes vrátili do Prahy, byli jsme kousek od Mariánských lázní - od včera super bobovačka, barča si to prímově užila.
3. led 2010 v 16:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni,tak hlavně,že jste si to užili :wink:

Dneska jsem uklidila vánoční výzdobu :sweat_smile:
3. led 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, koukám že řešíte solničku v Letňanech... U nás chodí Honza s malým, každou neděli v 10, a s permanentkou vyjde jeden vstup na 110 místo 140... a přiznám se, že já si své dvě hodiny klidu taky užívám :grinning:
4. led 2010 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jinak do nového roku vše nej všem, a čekatelkám ať to rychle uteče a mimi vykoukne takřka bezbolestně :slight_smile:
4. led 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj pepi

koukám,že už jsi 21tt to to letí
a jak se cítíš?
já už to mám za pár,vše mě bolí,tak snad vše dopadne dobře
kde budeš rodit?
5. led 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni

do jeskyně jdeme tento čtvrtek od 10h :wink:
5. led 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Eveli

tak to já mám ještě stromeček
máme umělej,tak si ho ještě nějaký čas necháme
a výzdobu v oknech ještě taky mám
pár vloček sněhuláci to je v pohodě :wink:
5. led 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lenerko :wink:

už tak to máš už za pár a podle mě je ten poslední pěsíc nejhorší,ale buď ráda,že není horko :wink:

No mě výzdoba už nebavila takže mimo nalepenejch hvězdiček na okně nemám nic :wink:
6. led 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny vás zdravím po Novém roce, doufám, že svátky jste užily s dítkama jen v tom nejlepšim. Mám prosbičku, chodíte některá do dětského centra Cirkus tady v Čakovicích?! Jak je to tam s parkováním kočárků?! Děkuji
6. led 2010 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

Editah - kočárky se parkují venku na zahradě. Pod střechu se vejdou tak dva, takže raděj pláštěnku s sebou :slight_smile:

Eveli - my teda stromeček necháváme do tří králů, ale výzdobu v oknech asi nechám déle. Koukám, že vám v okně svítí nějaké červené světýlko (bez brejlí nejsem schopná identifikovat :grinning: )

Lucko, jéé to je škoda, ve čtvrtek už nemůžu :unamused: - tak příště! a dej vědět.
6. led 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Leni

než porodím,tak tam budeme chodit aspoň 1x do týdne
a aby jsme byly aspoň v tu hodinu s nějakým dítkem,jinak by se mě tam kačka asi nudila
ráda se před dětma předvádí :grinning:
chodíme vetšinou na tu 10h nebo 11h
a objednáváme se přes jejich stránky,aby jsme měly jistotu,že tam bude místo :wink:

příští týden půjde asi v úterý a ve čtvrtek do školky
6. led 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Edit,s parkováním to tam není nic moc,ale dá se to :wink:

Leni,my normálně taky necháváme do 6.1.ale jelikož to vyšlo na středu ta jsme to zabalila dřív :wink:
To světlo,je taková ta olejová lampa jak se v ní uvolňuje taková hmota a my jí dostali před dvouma rokama a měli jsme jí na zemi a ted tam máme novou knihovnu tak jsme to neměli kam dát tak je na okně :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak mám obrovskou radost právě mi přivezli nové lustry do obýváku tak se těším na víkend až je manža přidělá :wink: :wink: :wink:
6. led 2010 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkuju za odpovědi, tak to snad ty naše golfáče někam vmáčku složené, ach jo.
6. led 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nechodíte někdo taky v pátek na Yamahu od devíti ráno?
6. led 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edit,my chodíme v pondělí od 9h a ted budeme přeřazeni do krůčků na 10h v pondělí :wink:
A vy tam teprve začnete chodit nebo chodíte už od září??
6. led 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Eveli, tak koukám, že se budem zase na Yamaze potkávat, když budete chodit od 10 :slight_smile:

Lucko, tak dej vědět, kdy do solky půjdete - budem-li mít volno určo vyrazíme s váma :wink: A nevíš zda se náíhodou neuvolnily ve školce nějaká místa? bych tam docela ráda Barču přihlásila!
6. led 2010 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nabídli nám v pátek od devíti Yamahu, tak ani nevim která to přesně je, to uvidíme v pátek. Takže to se asi neuvidíme :frowning2: Jak to vlastně chodí? Zaparkuju kočárek venku, jdu dovnitř a tam to funguje jak?
6. led 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,jj bylo nám doporučeno přejít :wink:protože by se tam Kája prej už nudila :slight_smile:

Edit,funfuje to tak,že v chodbičce se zujete, slíknete a jdete dovnitř a tam pak uvidíš jak to probíhá,ale Yamaha je super naší Káje se to moc líbí :slight_smile:

A neboj třeba se někdy někde potkáme už si to slibujeme všichni dlouho :slight_smile: a za chvilku bude jaro a to bude mnohem lepší než v zimě :slight_smile:
6. led 2010 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eveli, tak sem vás teď zas viděla z okna :slight_smile: nechcete se někdy stavit na kafčo? Bára Káju naučí nějaký lumpárny co ještě neumíte :wink:
7. led 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,klidně můžem,ale lumpáren umíme dost :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. led 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Leni

tak jsem objednaná s Kačenkou do jeskyně
jdeme 13.1.od 10h,tak kdyby jste se chtěli přidat
budeme rádi aspoň by jsme vás konečně poznali
7. led 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moc děkuju za vyčerpávající info k Cirkusu. Možná se tam Niki taky bude nudit, už je veliká, ale ona je moc ráda mezi dětma, takže bych řekla, že jí bude fuk co se dělá. My totiž na Yamahu chodíme už do Motýlka a na základě toho jsem se zkoušela dostat i do Cirkusu, protože Niki si to užívá, ne že by moc chtěla dělat to co zrovínka ukazuje instruktorka, ale dělá si své blbosti do hudby a hraje si s dětičkama a to je pro mě důležitý. Tak doufam, že se na jaře někdy potkáme. Mám štěstí, že se potkávám každý den s Romčou a Kubíkem, je to jednodužší, když bydlíkujou naproti :slight_smile: Tak se mějte a ještě jednou děkuju a užívejte sněhu, který prý napadne. Brou.
7. led 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edit,tak pozdravuj Romču s Kubíkem už dlouho si slibujeme kávindu a nějak to zatím nedopadlo :confused:
7. led 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj

Lucko, tak mám zarezervováno :wink: takže se tam ve středu potkáme :slight_smile: - jenom kdybychom pak třebas byly nemocný, dá se ta rezervace zrušit? se tam jen zavolá?, nebo jak to chodí?

Evel, nechcete jít s Kájou taky do té solky? mohly bychom vyrazit spolu :wink: No a jinak se na někdy domluvíme a to kafčo dáme, v tomhle marastu se stejně moc dlou venku být nedá, tak ať se holky zabavej, ne?
8. led 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak chodíme nakonec taky na pokročilejší Yamahu, ale jsme tam nejmenší a nezvládáme lepit a malovat, ale to nevadí. Byla jsem na Niki strašně pyšná, dokázala při dotazu jak se jmenuje na sebe ukázát a říct Niki :slight_smile: Moc se mi to celkově líbilo, pani to vede suprově, když to srovnám s Motýlkem, tak je to tu lepší, sice ne na zázemí, parkování kočárků a to že musíme hned pryč a v chodbičce před hernou je mumraj :slight_smile:, ale co se týče přístupu k dětem prostě lepší.
Romča s Kubíkem budou chodit asi v pondělí od devíti ráno, nejspíš po vás Eveli :slight_smile: Pozdravovat je budu, zítra plánujem sáňkování tady u nás v sídlišti u bus zastávky, tak jsem zvědavá :slight_smile:
Jo, zeptám se jak tady mluvíte o té solný jeskyni, o co vlastně jde? Jinak pěkný víkend.
8. led 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek