• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čakovické mami a mimi

26. listopadu 2013 
Leni,nevím zda to tuhle středu půjde :confused: Dneska jsme byly 2x venku,ale nic moc počasí tak se klidně můžeme na příští týden domluvit a sejít se :wink:

Edit,jj mě se taky líbí jak to vede je super asi taky nebudeme stíhat lepit,ale podle pani by se Kája už v těch robátkách nudila,takže od února jdeme do krůčků ono se to Káje moc líbí a fakt dělá co má :wink: A Niki je šikulka :dizzy_face:
My zítra jedeme odpoledne asi ke tchýni tedy podle toho jaku nich v prdelákovicích bude protaženo a pak na nákup a vyzvednou opravený kočárek takže škoda mohla jsem se stavit na sáňkovačku :wink: Ale sníh se určo udrží tak se můžeme dohodnout na příští týden :wink:
8. led 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: koukám, že zítra bude u busu sáňkovat celé sídliště - taky se chystáme :grinning: :grinning:

Eveli, tak se nějak pak domluvíme :wink: Já myslím, že to Kája zvládne - my jsme z tédle hodiny prchaly, protože tam byla bára nejstarší. Většina dětí tam měla ještě plíny a byly prostě takový mimčatý, tak bude Kája určo stíhat, neboj.

Edit, a máte taky Kačku? asi jo, že?
8. led 2010 ve 23:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Edit - tady máš odkaz na tu jeskyni
http://www.solnajeskyneletnany.cz/
8. led 2010 ve 23:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

jaké bylo sáňkování????my tady objeli na saních dopoledne celé Třeboradice :wink: Odpoledne jsme byli na návštěvě u tchánovců a pak na nákupu :slight_smile:

Leni, a když jsem zatahovala u Káji žaluzky tak jsem viděla jak chudák manža maluje viď :stuck_out_tongue_closed_eyes: mého čeká na jaře kuchyň :grinning: :grinning: už se moc těšíííííííí :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. led 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: jo jo, maloval a dneska bude znovu :grinning: Já si vymyslela jedom jednu stěnu zelinkvou a on že se nejdřív musí vymalovat znovu bíle a zelené že budou dvě - takže si na sebe ten bič upletl sám :wink: Ještě nás příště čeká chodba :unamused:
No já byla s bárou nakonec na bobech jen tady okolo baráku, protože sem nechala marka spát v garáži - nevim nevim zda bych kočárem projela až k busu, no a dneska to koukám bude ještě horší!
10. led 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsme o víkendu vyzkoušeli zimní radovánky. Byli jsme s Editou a její Nikolkou sáňkovat. Dětem se to líbilo jen chvilku, zato maminky se bavily. :grinning:
Eveli, zítra jdeme do Cirkusu na Yamahu od devíti, takže vás asi potkáme v šatně, že? Teda jestli vyjedu s kočárkem ze sídliště.... dneska jsem měla co dělat, bořila jsem se na chodníku do sněhu, fuj. :confounded:
Pozvání na kávičku pořád platí. :slight_smile: Písni, kdy budeš mít čas.
10. led 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romčo,my jeme taky od 9h od 10h budeme chodit až od nového pololetí a to je od února :wink: na kavindu dorazíme rádi tak,když se zítra uvidíme tak se dohodnem kdy :wink: a je fajn,že jste si to užili :slight_smile:

Leni,no to známe Aleš maloval zatím celej byt právě mimo kuchyně,ale na tu se chystáme až na jaře :wink:
10. led 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, moc děkuju na odkaz na solnou jeskyni. Yamahu v pátek vede opravdu Kačka, Niki je tam sice nejmladší, ale taky je to lepší, než robátka. My ještě robátka právě chodíme do Motýlka v Letňanech a Niki si tam dělá co chce, asi se nudí, konzultovala jsem to právě s Kačkou co to vede v Cirkusu.
Sáňkování byla legrace, jak psala Romča, asi sme si to užily spíš jen my dvě :slight_smile: Naše Niki nechtěla, pak jen pobrekávala, ony jí rostou taky zoubky, tak moc náladu na nic nemá. Ale koukam, že se ani Romča nepochlubila, jak jsme si obě sedly na sáňky a sjely kopeček pro mrňata taky, myslim, že ostatní rodiče si ťukali na čelo :slight_smile:)) Ale my se bavily.Jak tady čtu, tak Romča se dnes tedy teď vidí s Eveli. No my za hoďku vyrážíme do Motýlka, jedu autem, docela se bojim, je to v tomhle sněhu naprd, když vidim auta jak bojujou, tak se netěšim. Mějte se.
11. led 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Len

hlásím se po dlouhý pauze
nebyla jsme na PC byla jsem u babičky a ta internet odmítá

my jsme taky stále v tý jeskyni objednaný
kačka je zatím stále zdravá
uvidíme po zítřku,když jí dám do školičky

ale v pohodě se to tam dá zrušit :wink:
11. led 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky kačka nechce bobovat ani sánkovat
tak všude chodíme pěšky
docela mě z toho sněhu už bolí nohy
a pořád padá a padá
to se jen tak nevidí v Praze tolik sněhu

ještě nerodím,ale už se mě to pěkně blíží
začínám mít z toho strach
taška je zbalená :wink:
příští týden,už mě čeká kontrola v porodnici
mám už 11.5kg pěkně se valím
a malá kope a už to pěkně bolí

ještě v novém nebydlíme
a ted by se mě tedy stěhovat v tom sněhu nechtělo :frowning2: snad to brzy roztaje
11. led 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí

tak tady to vůbec není prohrabaný a docela jsme s Romčou bojovaly něž jsme dojely domů :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jsem z kočáru vorvaná :angry: :angry:

Leni,jak jste to nakonec zvládly???

Edit,tak to muselo být fakt super :wink: a nedivím se,že se autem bojíš v tomto počasí děs :confounded:

Lenerko,11.5 kg není zas tolik :wink: a neboj bude to ok :wink: a přeju ať se brzo přestěhujete :slight_smile:
11. led 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eveli, dobihali jsme bus :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale autobusák mi dokonce popojel až k přechodu abychom nemuseli brodit až k zastávce :slight_smile: a pak už docela v poho Přišla sem sice dom dost grogy, bolej mě záda, marek už se pronese a ba :slight_smile: oh s nákupem taky!
11. led 2010 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,tak to byl hodnej,že popojel já musela sporťák s Kájou přenést přes ty haldy :confounded: :confounded: :confounded: A věřím,že se malej pronese :wink:
11. led 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evelino, ve čtvrtek nemůžu - zapomněla jsem, že jdu s Markem na kontrula a na kyčle. Tak kdyžtak pátek? a nebo příští týden, má mrznout, tak to taky na dlouhý prochajdy venku nebude.
11. led 2010 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,já můžu v pátek :wink:
12. led 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Eveli

tak konečně se ozval chlap na žaluzie
tak nám je přijde namontovat ve čtvrtek
a pak už jen kuchyn,ale to bude 1den
horší bude stěhiovat tan nábytek v tom sněhu :confounded: všechno mokrý už se těším
snad ten sníh do 14dní zmizí
12. led 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak už to vypadá s tím sněhem líp,že?! Řeknu vám, že jsem tim autem včera vyrážet neměla, bylo to příšerný. Do Motýlka jsem dojela, ale nebylo kde zaparkovat, všechna parkovací stání zapadaná sněhem. Zkusila jsem vjet na parkoviště u Motýlka, že já idiot to zkoušela, myslela jsem že se odtud nedostanu, musela jsem nohama odkopat několikrát sníh od kol abych vyjela, pak jsem to zaparkovala na zóně, takže jsem celej kroužek trnula, aby mi nějakej hloupej policajt neodtáhl auto. No byla jsem ráda, že jsem pak doma, už bych takhle nikdy nejela. Tak zatím a pěkný den.
12. led 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, já budu muset zítřek zrušit - nejsem schopná to na 10h stihnout :frowning2: bára teď vstává pozdě, děsně se sevším loudá a marek se kolem 9 kojí. Promiň. Nechtěla by ses přeobjednat od 11h? ještě tam je místo. Kdyžtak někdy příště, snad ještě neporodíš, ale zas nejdříve od 11h.
12. led 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,

Edito, na co chodíte do Motýlka v úterý? Na hudebku od desíti? My tam právě v gtuhle hodinu byli na náhradě za pátek...
13. led 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, my chodíme v pondělí od 11h do Motýlka. Ale vim, že sme se viděli když sme my loni byly na náhradě v pátek :slight_smile:
13. led 2010 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Leni

no ještě nerodím
je fakt,že kdyby jsme nespali v letnanech,tak by jsme to taky na tu 10h těžko stíhali
a to mám jen jedno dítě

příští týden už jdu ve středu na Bulovku
snad tam neztrávím celý den :frowning2:
14. led 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Leni

tak jsem objednaná 22.1. v 11h
tak snad do tý doby neporodím a my se konečně uvidíme
co na ten termín říkáš? :wink:
14. led 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí

Lenerko,tak super žaluzie budou kuchyň taky tak huráááááááá stěhovačka :wink:

Já mám jen jedno dítě,které vstává před půl 8 a v půl devátý už chodíme ven :wink: My jsme takový rychlý holky :grinning: :grinning: :grinning:
14. led 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Upozornění České pediatrické společnosti: Nepoužívat Nurofen jahoda - sirup, c. šarže: 909263, exp. do 4/2012 - je závadný!
14. led 2010 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, tak sem se také zarezervovala - tak snad to konečně vyjde :wink: Pa
14. led 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj

holky hlásím se,že jsme ještě 2 v 1
ale už je to síla
v noci špatně spím
nejlepší poloha je pro mě ležení na gauči :wink:
ven chodíme jen na menší procházky okolo baráku,už se fakt bojím,aby mě to někde nechytlo třeba v MHD :stuck_out_tongue_closed_eyes:

ve středu jsu na Bulovku,tak držte palečky
18. led 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
eveli

tak žaluzie namontované
ozvali se z elektra ta, všechno mají,ale sporák né :confounded: ale snad do konce týdne by měl být
kuchyň snad už tento týden taky bude :wink:
ale je tam ještě fůra práce
a pak hlavně zavolat elektrikáře,na ty spotřebiče
a hlavně ty věci z Proseka odstěhovat do čako
no já myslím,že se to nestihne :unamused:
18. led 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni

já budu mít v jeskyni asi 2děti :grinning:
kačku a synovce Míšu
snad se konečně uvidíme :wink:
18. led 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí

Lenerko,tak super to už budete brzo bydlet :slight_smile: a věřím to stěhování je nejhorší :confounded:

Držím palce na kontrolu :wink:

Leni,tak jak zítra jdeš do MC?
18. led 2010 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,

Lucko, tak koukej do pátku vydržet :grinning: a snažte se přestěhovat dokud jsi 2v1, jinak je to fakt úděsný - mám čerstvé zkušenosti :wink:

Eveli, jo jo, chystáme se. Jen otázka, kdy se stihnem vykopat z baráku. Jak ty jsi na tom? máš nějaký přesný čas? Nám by si vyhovovala tak 10h
18. led 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek