Čakovické mami a mimi

Ahoj holky, chcete-li, tak tady máme svoje vlákýnko, ale prosecký a letňanský holčiny jsou taky prima 🙂
lenkapodkolenka
12. kvě 2009
čaues, babydům zkusíme, kaváren s herním koutkem není nikdy dost! Jen ty jejich stránky jsou teda zatím k ničemu 😃
Lucko, hlavně klíd a žádnej stres, že se zatím nedaří 😉 psychika hraje prý velkou roli.
mopom
12. kvě 2009
ahooj Evelino:) vítej 🙂 my s pepibubu bydlíme na tom novým sídlu u parku a vlastně na pivo k Čebovi chodíme do Třeboradic, i když na něj z okna vidíme, ale Čéba patří už Třeboradicům...nezavane vás tam taky někdy vítr?
evelina0007
12. kvě 2009
Mopom,já na Čébu vidím z domova a majitel je kamarád z dětství 😃 😃 😃
cupi
12. kvě 2009
Ahoj mopom, my máme v pátek taky vítání. 😉 Jsem zvědavá, kolik tam bude dětí. Minule tam bylo snad kolem 60ti prcků, to je fakt síla.
lenerka
12. kvě 2009
ahoj Leni

buď ráda,že jste z proseka odešli
je to tady na palici
pořád nejaký vykrádačky hlavně auta
dole v baráku 😞 😞 😞

a nám ve čtvrtek ukradli benzín plnou nádrž!
ale parkujeme venku

je to tady na palici už aby jsme byli v čako
snad budeme mít klídek
lenerka
12. kvě 2009
bejbydum

to je tam u nás co?
určitě by jsme tam mohly udělat srazík 😉
nebo se potkat v čako parku je tam krásně
lenerka
12. kvě 2009
cupi ty jsi taky čakovická?
jsem tě zahlídla v diskusi Mladé maminky 😉
pepibubuautor
13. kvě 2009
Lenerko, je to vedle INDECa, čerstvě otevřený.... My dnes jdem na prochajdu po desátý hodině, včera jsme nebyli - nevyšlo to, měla jsem dvě doučka tak blbě roztahaný že bychom byli venku stěží půl hodiny, tak si to dneska vynahradíme 🙂
cupi
13. kvě 2009
Ahoj Lenerko, jo, jo, já jsem taky z Čakovic. Bydlím na sídlišti u parku.
Srazík by byl super. 😉 Dneska jsme se chystali na ten Vyšehrad, ale Kubík má rýmu a dost fouká, tak jsem ho vyvezla jen do parku.
pepibubuautor
14. kvě 2009
jojo park taky máme prošmajdanej skrz naskrz 🙂
evelina0007
14. kvě 2009
Ahoj holky 🙂 je pravda,že park je teď moc pěknej 😉 dřív takto hezky nevypadal =-)
pepibubuautor
14. kvě 2009
ahoj evelino, že bychom se znaly z parku? 🙂 kdy cca chodíváte, máte nějaké ustálené časy? my, když je hezky tak kolem desátý, a pak kolem druhý, jinak jenom kolem tý druhý nebo čtvrtý (to když jdem tátovi naproti 🙂 )
evelina0007
14. kvě 2009
Pepi ahoj,ne ustálený čas nemám,protože máme zahradu a taky couráme po Třeboradicích spíš,když jdu na poštu nebo někam směrem Čako tak to beru přes park 😉
lenkapodkolenka
14. kvě 2009
Ahoj holky,
🙂 vítám nové přírůstky do naší diskuse, se nám to pěkně rozjíždí! 😉

Jo jo, jsme ten trojdomek, tak to je prima, že budu někoho ze sousedství znát! škoda jen, že není tvoje zlatíčko o fous starší, nebo to moje mladší 😃 aby si mohly lépe hrát.

Luci, jo jo, vím, že se teď pořád vykrádají garáže. Kámoška to pořád řeší a už raděj parkujou venku, uvnitř jim už 2x rozmlátili okýnko. Jenže to dělá jeden narkoman ze čp.4 co má od garáže klíče a policie s tím nic nezmůže, Děs!
evelina0007
15. kvě 2009
Leni,to je škoda 😉 budete bydlet ve kterém tom domečku???
mopom
15. kvě 2009
jé, ahoj cupi...tak my jdeme se vítat za chvíli od 15 hod., prý dělají dnes i od 14hod...no, taky jsem na to vítání zvědavá, kolik tam bude prcků 🙂 tak si pak povíme 🙂 takže si taky zámeckoparková,jo? tak bezva 🙂
mopom
15. kvě 2009
To Evelina0007: no, hospoda u Čébi je ligová 🙂 jsem s ní maximálně spokojená 🙂))a hlavně jsem tam častým hostem, hned, jak jsme se nastěhovali, tak jsem si to tam začala štrádovat...a teď v tom teplu - sednout na zahrádku, dát si pivko, parádaaa...
mopom
15. kvě 2009
zdravím, tak malá je přivítaná v Čakovicích 🙂 bylo to celkem fajn, odsejpalo to, mamči dostaly kytku a prckové zlatý řetízek s příveskem, jsem zvědavá na fotky, hodně tam fotili...Prosím Tě, CUPI, ty fotky z toho vítání jsou od čtvrtka k dispozici kde??? to jsem neslyšela 🙂 díky za info...
evelina0007
15. kvě 2009
Mopom,tak dej někdy vědět až tam půjdeš a já dorazím na pokec 😉 jo a já jsem si fotky z vítání vyzvedávala na podatelně úřadu je to v té druhé budově v přízemí 😉
cupi
15. kvě 2009
Mopom: my jsme se taky vítali od 15h. Takže jsme se tam určitě potkaly. 😃 Seděli jsme s manželem a Kubíčkem úplně vzadu vpravo.
Jo, jo, ty fotky ve čtvrtek na podatelně. Můžeme je tam kdyžtak jít vyzvedout spolu. 😉 Alespoň se seznámíme. 🙂
mopom
15. kvě 2009
Evelina0007 - jasná zpráva, podám info a dáme si do nosu 🙂 ted odjízdím na týden k našim, ale jak přijedu, jsem tam zas jak na koni, takže očekávej volačku, ihned, jak slunko vyleze 🙂))
Díky za info, co se fotek týče
mopom
15. kvě 2009
CUPI - jé, já tu ted nebudu viz výše...ale heled, ted mě napadá, když koukám, že máš synka Kubíka, nestála si při tom focení -jak se fotily jen maminky s dětma skoro u okna? Stála jedna mamča a pak Ty?
evelina0007
15. kvě 2009
Mopom ok budu čekat 😉
mopom
15. kvě 2009
Evelina - tak domluveno 🙂
cupi
15. kvě 2009
Mopom: no jasně. Na kraji u okna stála maminka s Maxíkem a vedle já. Neříkej, že jsi stále vedle mě. 😃
mopom
16. kvě 2009
Cupi: jojo, stála, s Justýnkou, a Ty si říkala, Kubi, holka, dělej oči🙂
cupi
16. kvě 2009
Chi, chi, to jsou náhody. 😃
Na fotečky jsem moc zvědavá, něco málo jsme s manželem nafotili, ale Kubík je strašný šídlo, takže z nich skoro nic neni. Tak snad zapózoval dobře alespoň paní fotografce, abych měla něco do alba. 😎
Holky, musíme udělat nějakou bezva seznamovací akci. 😉
lenerka
17. kvě 2009
Ahoj Leni

tak nám toho našeho narkomana konečně vyhodili z bytu
pan majitel ho vystěhoval
tak snad bude konečně klid!!!!

i když kdo ví že?
jestli měl klíče od garáží a udělal si kopie,tak to bude dělat pořád
prej závislák na pervitinu
pořád se to eší na těch našich srtánkách terezínká info

no snad bude klid