• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čakovické mami a mimi

26. listopadu 2013 
čaues, babydům zkusíme, kaváren s herním koutkem není nikdy dost! Jen ty jejich stránky jsou teda zatím k ničemu :grinning:
Lucko, hlavně klíd a žádnej stres, že se zatím nedaří :wink: psychika hraje prý velkou roli.
12. kvě 2009 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj Evelino:slight_smile: vítej :slight_smile: my s pepibubu bydlíme na tom novým sídlu u parku a vlastně na pivo k Čebovi chodíme do Třeboradic, i když na něj z okna vidíme, ale Čéba patří už Třeboradicům...nezavane vás tam taky někdy vítr?
12. kvě 2009 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mopom,já na Čébu vidím z domova a majitel je kamarád z dětství :grinning: :grinning: :grinning:
12. kvě 2009 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mopom, my máme v pátek taky vítání. :wink: Jsem zvědavá, kolik tam bude dětí. Minule tam bylo snad kolem 60ti prcků, to je fakt síla.
12. kvě 2009 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Leni

buď ráda,že jste z proseka odešli
je to tady na palici
pořád nejaký vykrádačky hlavně auta
dole v baráku :frowning2: :frowning2: :frowning2:

a nám ve čtvrtek ukradli benzín plnou nádrž!
ale parkujeme venku

je to tady na palici už aby jsme byli v čako
snad budeme mít klídek
12. kvě 2009 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
bejbydum

to je tam u nás co?
určitě by jsme tam mohly udělat srazík :wink:
nebo se potkat v čako parku je tam krásně
12. kvě 2009 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
cupi ty jsi taky čakovická?
jsem tě zahlídla v diskusi Mladé maminky :wink:
12. kvě 2009 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Lenerko, je to vedle INDECa, čerstvě otevřený.... My dnes jdem na prochajdu po desátý hodině, včera jsme nebyli - nevyšlo to, měla jsem dvě doučka tak blbě roztahaný že bychom byli venku stěží půl hodiny, tak si to dneska vynahradíme :slight_smile:
13. kvě 2009 v 07:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Lenerko, jo, jo, já jsem taky z Čakovic. Bydlím na sídlišti u parku.
Srazík by byl super. :wink: Dneska jsme se chystali na ten Vyšehrad, ale Kubík má rýmu a dost fouká, tak jsem ho vyvezla jen do parku.
13. kvě 2009 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
jojo park taky máme prošmajdanej skrz naskrz :slight_smile:
14. kvě 2009 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: je pravda,že park je teď moc pěknej :wink: dřív takto hezky nevypadal :confused:
14. kvě 2009 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj evelino, že bychom se znaly z parku? :slight_smile: kdy cca chodíváte, máte nějaké ustálené časy? my, když je hezky tak kolem desátý, a pak kolem druhý, jinak jenom kolem tý druhý nebo čtvrtý (to když jdem tátovi naproti :slight_smile: )
14. kvě 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pepi ahoj,ne ustálený čas nemám,protože máme zahradu a taky couráme po Třeboradicích spíš,když jdu na poštu nebo někam směrem Čako tak to beru přes park :wink:
14. kvě 2009 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
:slight_smile: vítám nové přírůstky do naší diskuse, se nám to pěkně rozjíždí! :wink:

Jo jo, jsme ten trojdomek, tak to je prima, že budu někoho ze sousedství znát! škoda jen, že není tvoje zlatíčko o fous starší, nebo to moje mladší :grinning: aby si mohly lépe hrát.

Luci, jo jo, vím, že se teď pořád vykrádají garáže. Kámoška to pořád řeší a už raděj parkujou venku, uvnitř jim už 2x rozmlátili okýnko. Jenže to dělá jeden narkoman ze čp.4 co má od garáže klíče a policie s tím nic nezmůže, Děs!
14. kvě 2009 ve 23:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,to je škoda :wink: budete bydlet ve kterém tom domečku???
15. kvě 2009 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jé, ahoj cupi...tak my jdeme se vítat za chvíli od 15 hod., prý dělají dnes i od 14hod...no, taky jsem na to vítání zvědavá, kolik tam bude prcků :slight_smile: tak si pak povíme :slight_smile: takže si taky zámeckoparková,jo? tak bezva :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
To Evelina0007: no, hospoda u Čébi je ligová :slight_smile: jsem s ní maximálně spokojená :slight_smile:))a hlavně jsem tam častým hostem, hned, jak jsme se nastěhovali, tak jsem si to tam začala štrádovat...a teď v tom teplu - sednout na zahrádku, dát si pivko, parádaaa...
15. kvě 2009 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdravím, tak malá je přivítaná v Čakovicích :slight_smile: bylo to celkem fajn, odsejpalo to, mamči dostaly kytku a prckové zlatý řetízek s příveskem, jsem zvědavá na fotky, hodně tam fotili...Prosím Tě, CUPI, ty fotky z toho vítání jsou od čtvrtka k dispozici kde??? to jsem neslyšela :slight_smile: díky za info...
15. kvě 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mopom,tak dej někdy vědět až tam půjdeš a já dorazím na pokec :wink: jo a já jsem si fotky z vítání vyzvedávala na podatelně úřadu je to v té druhé budově v přízemí :wink:
15. kvě 2009 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mopom: my jsme se taky vítali od 15h. Takže jsme se tam určitě potkaly. :grinning: Seděli jsme s manželem a Kubíčkem úplně vzadu vpravo.
Jo, jo, ty fotky ve čtvrtek na podatelně. Můžeme je tam kdyžtak jít vyzvedout spolu. :wink: Alespoň se seznámíme. :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evelina0007 - jasná zpráva, podám info a dáme si do nosu :slight_smile: ted odjízdím na týden k našim, ale jak přijedu, jsem tam zas jak na koni, takže očekávej volačku, ihned, jak slunko vyleze :slight_smile:))
Díky za info, co se fotek týče
15. kvě 2009 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
CUPI - jé, já tu ted nebudu viz výše...ale heled, ted mě napadá, když koukám, že máš synka Kubíka, nestála si při tom focení -jak se fotily jen maminky s dětma skoro u okna? Stála jedna mamča a pak Ty?
15. kvě 2009 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mopom ok budu čekat :wink:
15. kvě 2009 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evelina - tak domluveno :slight_smile:
15. kvě 2009 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mopom: no jasně. Na kraji u okna stála maminka s Maxíkem a vedle já. Neříkej, že jsi stále vedle mě. :grinning:
15. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cupi: jojo, stála, s Justýnkou, a Ty si říkala, Kubi, holka, dělej oči:slight_smile:
16. kvě 2009 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chi, chi, to jsou náhody. :grinning:
Na fotečky jsem moc zvědavá, něco málo jsme s manželem nafotili, ale Kubík je strašný šídlo, takže z nich skoro nic neni. Tak snad zapózoval dobře alespoň paní fotografce, abych měla něco do alba. :sunglasses:
Holky, musíme udělat nějakou bezva seznamovací akci. :wink:
16. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni

tak nám toho našeho narkomana konečně vyhodili z bytu
pan majitel ho vystěhoval
tak snad bude konečně klid!!!!

i když kdo ví že?
jestli měl klíče od garáží a udělal si kopie,tak to bude dělat pořád
prej závislák na pervitinu
pořád se to eší na těch našich srtánkách terezínká info

no snad bude klid
17. kvě 2009 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky je super,jak se nám to tu pěkně rozjíždí
ještě srazík a bude to super :wink:
17. kvě 2009 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenerko,tak snad budete mít po trápení :wink: narkoman to není žádná sranda :angry: :angry:
18. kvě 2009 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek