• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čakovické mami a mimi

26. listopadu 2013 
No my je potřebovali jak sůl tak máme zdravotní ze studené líné pěny a moc hezky se na nich spí :grinning: :grinning:
4. únor 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak sem vždycky zajdu a přečtu si co nového, ale jaxi nemám co přihodit :frowning2: Jak se neznáme, tak prostě mi přijde psát něco o čem nic nevim blbé :frowning2: Každopádně zdravotní matrace taky máme a mě záda bolí od porodu pořád, jediné co mě pomáhá jsou masáže. Hla jsem si prý při porodu se zády, mám je vybočené a jelikož při zápřahu s dítkem nemám mnoho času chodit cvičit, tak si moc nepomáhám. Tak snad matrace eveli k něčemu budou, ale rozhodně jsou lepší než obyč.
Taky se trochu pochlubim jak mé dítko při kontrole rok a půl řvalo jak tur :slight_smile: Hrozně se bála, no jo už to holt není ležící miminko, které neví co ho čeká :slight_smile: Každopádně přežila, má 81cm, 10,5kg a prý je abnormálně šikovná - to se týkalo mluvení - nooo jooo, celá maminka, takže chudák dítě :slight_smile: Mějte pěkný víkend.
4. únor 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

ještě jsem pořád 2v 1
a přijede nám truhlář namontovat skříně 17:2.to je den po mém druhém termínu porodu
tak to jsem zvědavá kde budu já :grinning:
5. únor 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Lenerko 17.2. má moje mamka šedesátiny :grinning: :grinning: :grinning: a neboj kdyžtak to za tebe někdo do skříně dá :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Edit,my se taky všichni neznáme osobně já znám jen Verču,Lenku a Romču :wink:
5. únor 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Editah

a co mám říkat já
já se osobně setkala jen s lenkou :wink:
5. únor 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
holky, to tááák děsně letí - je to před chvilkou co sme tu řešily, kdy budu rodit :slight_smile: a teď se sem budem čučet, jak je na tom Lucka :grinning: a Mareček už má dneska 4 měsíce! To je fakt mazec, to nějak letí rychleji a rychleji! Za chvilku budem v důchodu :grinning: ( ikdyž toho se naše generace už nedožije)
5. únor 2010 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Lucko! koukej nám dát některé vědět až se malá narodí :wink: !
- dneska sem byla v Terezínské, škoda že už tam teď nebyslíš :sweat_smile:
5. únor 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

jj letí to :unamused: :wink:

Marečkovi vše nej :wink:
5. únor 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Leni

¨no já si taky vzpomínám,jak jsme tu řešily kdy už konečně toho Máru porodíš
a už je to takový velký kluk :wink:
to mu začnou brzy lést zuby
a jaký je pořád takový hodný jako v jeskyni?a co kojení?

já jsem pořád ještě celá
ale už se to blíží
bojím bojím hlavně,abych dojela do porodnice,oni mě vzali a my nelítali někde po Praze
a neporodila v autě
přeci jen potřebuju dostat ta ATB na toho streptokoka :unamused:
7. únor 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
bohužel byt v Terezínské už je prázdný,ale příští týden už nebude
ale mě mě smutno po Proseku :frowning2:
nevím nevím jestli si na čako zvyknu
snad jo,když tu jste vy a snad i v baráku najdu nějakou maminu :wink:
7. únor 2010 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Lenerko,pořád na ebe myslím a ty jsi ještě 2v1 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: neboj zvykneš :wink: hele a proč jst :wink: vlastně šli z Proseka do Čako?
7. únor 2010 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj Eveli

proč?protože jsme byli před cca 4rokama blbý
a koupili si jen byt 2KK 5Om
a to je fakt pro 4členou rodinu malý
ale je fakt,že kdyby do nás nehudrovali rodiče prarodiče a zainvestovali prašule do většího,tak by jsme se v životě nestěhovali,ale už se stalo no
7. únor 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenerko,aha mě asi někde ušlo,že máte tak malý byt :wink: tak to chápu my máme velkej barák a pořád je to málo :grinning: :grinning: :grinning: a to vlastně má dole mamka velké 3+1 a my máme 5+1 a garáž a velkej sklep :grinning: :grinning: :grinning:
7. únor 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: Lucko, my měli v Terezínské 3+kk a taky sme se stěhovali, chyběla nám hlavně místnost na bordel a zahrádka ( a to sme měli terasu). A ještě že tak, přijde mi na jeden pidi dětský pokojík holka a kluk v pubertě blbá kombinace - takhle budou mít pěkně každý svůj vlastní :wink:
A neboj, zvykneš si! Když ti bude smutno doraž k nám! :wink:
A co schody? Nevadí ti a Kačence to šlapat?
7. únor 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a Mareček je pořád relativně hodné miminko - jen to nemůžu srovnávat s Barčou, ta byla anděl :grinning: Včera sem si vydupala, že ráno s ním vstane tatínek a já zůstanu v pelechu a Marek se toho zřejmě tak lekl, že raděj spal až do 8.30 a zrušil si ranní kojení :grinning:
7. únor 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: chytrj kluk :wink:
7. únor 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :unamused: joo, chytrej, už teď drží s tatínkem! Dneska samo vstával zcela normálně!
8. únor 2010 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. únor 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj leni

no je fakt,že v Terezínské ty byty byly malé
to 3KK cca 68m né?
nám by to asi stačilo,protože víme,že čekáme 2holky,ale kdyby to byla holka a kluk,tak je určitě lepší,když má každý svůj pokoj
takhle v tom novým budou mít holky společný pokojík cca 17m,ale stejnak se tam společně nebudou učit,aby se nerušily

mě je líto tý lokality
a zahrádka nám nechyběla,protože jsme co víkend na chatě
jednu máme cca 7km od Prahy ve Veleni a druhou okolo Berouna,takže o přírodu máme postaráno
8. únor 2010 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
kačka si zatím na schody netěžovala,al ejá už jsem hotová
ještě ,že je to jen 2patro
8. únor 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eveli, nechcete s Kájou zítra odpoledne přijít na to kafíčko?
10. únor 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi,to bysme s Kájou moc chtely,ale Kája má rýmu a kašel :cry: :cry: :cry:
10. únor 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Eveli co Kája - pořád to má tak špatný nebo se to lepší? Barča měla včera přes den ještě zvýšenou teplotu, dneska už je naprosto v pohodě, takže už jsme byli i venku.
10. únor 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,je to o maličko lepší :wink: ale dneska jsem musela do banky tak byla taky :confused: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
10. únor 2010 v 17:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: třeba bacilové na tom mrazu vychcípali
10. únor 2010 v 17:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No kéž by :grinning: :grinning:
10. únor 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé, Evi, ty naše děti se ale střídají. Kubík to o víkendu zrovna doléčil. Tak musíme ještě počkat, no. Snad to do jara dopadne. :grinning: Hlavně, ať je Kája rychle zdravá. :wink:
10. únor 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Romi,díky snad už to bude dobré a my se brzo navštívíme :grinning: :wink:
10. únor 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

co ta naše těhulka kde je?????????????,snad né v porodnici :grinning: :grinning: :grinning: :wink: :wink: :wink:
11. únor 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nevíte prosím o někom, kdo by za nás dochodil kurzík Robátka v Motýlku v Letňanech. Je to v úterý od 10h. My jsme stále nemocní a už nám propadly dvě hodiny, do úterka se nevyléčíme a další úterý tu nebudem, je to škoda, aby to propadlo. Kurzík je do konce března.
13. únor 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek