• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čakovické mami a mimi

26. listopadu 2013 
Jo, učitelka!!! No, jo, ty se mají! :grinning: Taky jsem úča...

Kačka by se asi v dětským pokojíku ztratila. Je tam hora krabic a krámů... Takže jestli chceš mít tak na půl dne klid... :wink:
9. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kačka strašně ráda hrabe v krabicích :grinning:
má ještě 2věliký v pokojíku
ještě jí neudělali skříně,pak to bude vyhazovat ze skříní,to bude horší
budu jí muset vytrénovat,aby si sama začla uklízet hračky
nějak jí to ještě moc nejde :stuck_out_tongue_closed_eyes: naše lenoška
10. bře 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo tak taky učitelka,tak to je dobrý,tak k vám budu posílat děti na doučení
jaký předměty jsi učila?
ségra je na základce má děti od 5třídy až po 9vítku to jsou šílení pubertáci,já bych to učit nechtěla
10. bře 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eveli, hodilo by se ti to v pátek dopoledne? Jakub se v pátek vrací hned po obědě, takže by nám tu odpoledne "strašil". Nebo třeba příští úterý odpoledne? Moc se na vás těšíme. :slight_smile: Jo a dneska se lupínek zase vzbudil před šestou. :angry: A počůranej, ach jo...
Lenerko, ani jsem ti ještě nestihla pogratulovat k narození Kristýnky, tak to teď napravuji a moc moc ti gratuluji a přeji hlavně hodně zdravíčka!!! :slight_smile:
10. bře 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cupi děkujeme moc :slight_smile:

snad už se tu všechny poznáme co? :wink:
10. bře 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Romčo,dám ti vědět zítra k večeru Kája mi dneska vůbec nechce jíst což není normální ona je fakt velkej jedlík a dost pobrekávala,ale teplotu nebo rýmu nemá tak uvidím zda to nejsou ty její poslední 4 zuby nebo se rozjede něco jinýho :wink:Jinak pátek by šel i úterý :wink:Taky se těšíme :wink:
10. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já sem taky úča :sweat_smile: tak to už jsme skoro v převaze, tak bacha na nás :wink:

Věcí na barču sem nasyslila neuvěřitelný tuny, je to mor! Takže teď se toho zbavuju a syslím na Marečka :slight_smile:

Lucko, no bára asi šikovná docela je, ale třeba tričko sama rozhodně nezvládne! No kdyžtak ji půjdu předvézt

:grinning:
A s tím úklidem, někdy nám Kačku puč, Bára ji to naučí. Ona je opačnej extrém, od malička všechno uklízí, vše má přesně svoje místo a běda, když to tak není. Občas přijde a řekne - tady je bordel! Musíme uklidit a začne makat. Nejmilejší hračka je hadr :grinning: asi je po tchýni :grinning: Kéž by jí to vydrželo!
10. bře 2010 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eveli, tak domeček máme už taky objednaný :wink:
10. bře 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy holky tady je to samá úča :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Leni,tak super já myslela,že ho chcete objednat za měsíc :wink:
10. bře 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, taky sem myslela :slight_smile: ale martin rozhodl ať to objednám hned :sweat_smile:
10. bře 2010 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
my máme taky domeček dřevěnej
stavěl ho ještě manželův táta
jsem ráda,že máme tu chajdu,tam se děti vyřádí :wink:
kdyby nebyla chajda,tak jsme taky koupili rod.domek :slight_smile:
ale já jsem v paneláku spokojená
10. bře 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
A budete to už rovnou stavět na zahradu??? :wink:
10. bře 2010 v 17:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: až nějakou budem mít tak jo! Doufám že do konce dubna udělaj ploty a terénní úpravy aby se mohl postavit - zatím bude v garáži
10. bře 2010 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
:frowning2: jinak marek zača vstávat pravidelně okolo 6! a hejká na nás z postýlky, takže se spát fakt nedá! Sme zoufalý, barča nás rozhejčkala na půl devátou a marek do te´d spal do 7 až 8! Pomoooooc!
10. bře 2010 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježíš leni nestraš
já jsem takový spáč a Kačka je v tom zlatá
ráno se vyčůra se vztekáním se oblékne,ale nechá nás s Kristýnkou spát do 8 někdy i déle
což je pohoda
protože my s kristýnkou toho v noci moc nenaspíme,tak dospáváme ráno
Kristýnka denně řádí do půlnoci a noce taky nejsou nic moc
v noci se budí na kojení to je v pohodě,ale pak by byla pořád na prsu přicuclá to už se nelíbí mě :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni takže taky úča jo
a co jsi učila?tak to bude mít Kačka super doučování v čako a v třebo :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo opět jsem volala do tý Sovičky
oni moc toho po telefonu říkat nechtějí
máme tam s kačkou přijít osobně příští čtvrtek po 9h
takže Kristýnku bude hlídat prababička :wink: nechci jí mezi ty děti tahat
10. bře 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo při pondělní procházce jsme objevili to MC Cirkus
vy tam holky chodíte co?
napiště o tom nějaký info díky :wink:
10. bře 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím všechny kolegyně učitelky!!! To jsme teda partička. :wink:
Já jsem učila posledních 5 let na základce - češtinu a hudebku. Převážně. Takže jsem teď fakt ráda doma.
Deváťáci mě dost vycucávali a asi by se mi narodil uzlíček nervů, kdybych tam měla zůstat až do mateřské.

Já jsem byla na obhlídce taky v MC Cirkus, ale nikdo tam nebyl. :frowning2:
Nevíte, jak to tam chodí?
Chtěla jsem se přihlásit na nějaké tancování pro těhule, ale prý zrovna všechny porodily
a nový kurz se ještě nenaplnil...

Těšim se, že se budeme mít kde upíchnout s prckem. Tam by to mohlo jít...
Co říkáš, Luci?!

Leni, s tím úklidem je Barča snad jediný dítě, který znám. Musí to být super! Gratuluju!!! :slight_smile:
10. bře 2010 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavluš

pozor ségra chodí do mateřského centra u nich na Chodově a tam je kluk
a ten si všechno dává podle barev
oblečení do komínků :grinning: podle barev
oblečení co si obléká dává,aby mu to ladilo
prostě taky šikulka
tehle děti jsou vůbec nějaký napřed

no já bych učit nemohla,nemám na to nervy
ségra učí biologii rodinou výchovu
10. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to MC Cirkus je blízko snad tam děti upíchneme :wink:
když tak je toho hodně na Proseku a v Letnanech :wink:
10. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,
tady jsou ztránky centra http://www.klubmaminek.unas.cz/ Funguje hlavně pro kroužky, jedno dopoledne je miniškolička a úterky jsou volné jako herna - ale je to tam pidi, 10 dětí je až moc - není to jak herna v CVC na proseku :slight_smile:
10. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: barča si taky třídí podle barev - asi ne tak přehnaně jak ten chlapeček, ale děsně ji to baví

Lucko, za Sovičku dík, ještě pak doplň info jak že počítají ty vstupy :wink: škoda že ve čt nemůžem, bych se přidala.
10. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje aprobace je biologie, zeměpis :slight_smile: ale na škole sem učila jen dva roky a pak jsem učila na Stanici přírodovědců - programy pro školy, kroužky, prohlídky, olympiády atd.
10. bře 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
no mě řekla paní,že se můžu stavit buď ve čtvrtek nebo v pátek
od 9 30h maj děti sváču a tak na mě paní učitelky budou mít čas
mě vše vysvětlit a ukázat vše kačce
no jsem zvědavá jak je to s tím placením
snad to pochopím
já si rovnou beru 2450kč na těch 10vstupů na 1měsíc
podle mě jeden vstup a můžeš jí tam nechat ,jak chceš
no uvidíme no
jen si asi dokoupit ten oběd

já jí tam budu zatím nechávat od těch 8-13h
a až bude slušně jíst né jako prasátko :grinning: tak bude i přes oběd
10. bře 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
no u nás největší problém dovést ji tam do 8! to nedáme. Doufala sem, že by se mohla přivét později :frowning2:
A oběd? to by hlavně musela jíst něco jiného než jen těch 5 věcí pořád dokola :angry: ikdyž dneska sem slavila úspěch s buřtgulášem :grinning: :grinning:
10. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, náhodou jsem vás tady objevila, tak se k vám s dovolením přidám :slight_smile: Taky bydlíme v Čako, jsem ale náplava, takže tady žádnou maminku neznám. Tak je aspoň příjemné vědět, že jsou tady virtuální sousedky. My jezdíme s prckem od zimy Čakovickou a okolní really a musím říct, že už z toho jsem občas na hlavu. Mohla bych psát zprávy o stavu snad všeho pro místní zpravodaj :slight_smile: Jinak máte ale pravdu s tím, že bude asi veselé dostat naše prťata časem do školek apod., když vidím, kolik mladých rodin tady je. A jestli budou ještě dál stavět, máme se asi na co těšit. My už se ani nedostali k pediatrovi, ale to místní radnici moc nebolí. No, ale třeba když se ozveme, tak i hřiště bude :wink:
10. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pavlí, vítám Tě! :slight_smile:
Já si ce ještě tak úplně maminka nejsem, ale myslím, že nás tu s... trápí stejné věci.
Můžeme založit Čako-odbory a budeme bojovat za hřiště a školky... :grinning:
To se budou na úřadě ještě divit!
11. bře 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vítáme další Pavlu :slight_smile: prima konečně ňákej kámoš pro našeho Marka :wink: už se těšíme!
11. bře 2010 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, možná nám nic jiného nezbyde, než se ozvat. V zimě jsme byli jediná ulice v okolí (měla jsem to zmapované díky procházkám :sunglasses: , kterou neprojel pluh, takže než jsem vytáhla kočár na hlavní, mohla jsem se jít domů převlíct. Popeláři odmítli 14 dní přijet, aby nezapadli. Pak to už tchýni přestalo bavit, zavolala na radnici a ejhle, pluh dorazil. Se školkou a hřištěm se to srovnat nedá, ale aspoň malá naděje :slight_smile:
Lenko, to je paráda, kluci jsou podobně staří. Už to vypadalo, že nás tu holčičky úplně převálcují :grinning:
11. bře 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, holčičky tady vedou! :slight_smile:
Ale jinak já mám kolem sebe kamarádky těhule a jsem jediná, která nebude mít kluka!
Tak mě to tady docela překvapilo.
11. bře 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek