• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čakovické mami a mimi

26. listopadu 2013 
á další Pavla
tak tě vítám
já myslím,že je nás tu hodně co jsme naplaveniny :grinning:

no manžel volal na úřad,kvůli popelnicím na tříděný odpad a pořád se nic neděje
tak když je vítr,tak tu lítaj papírový kartony,popeláři to odmítaj vozit :frowning2:

my tříděný odpad vozíme do letňan,když jedeme k našim
docela opruz
11. bře 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavluš,dneska jsem tě neviděla na balkoně :grinning:
nesvítí sluníčko,tak tam nejsi co?
se ti nedivím
11. bře 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, vítáme další Páju. :slight_smile:
Holky, my jsme taky naplaveniny. :wink:
U nás na sídlišti zpočátku taky ani neprotáhli silnice. Tlačila jsem kočárek po chodníku, pravo sněhová bariéra, vlevo sněhová bariéra a najednou bariéra i přede mnou. Asi si pán silničář skočil na oběd a dál už to neprotáhl. Tak jsme se vraceli. :angry: Ale jinak jsem na pořádný závěje zvyklá, u našich je každý rok nasněženo nejmíň metr, ale silnice jsou tam protažený vždycky. Tady s tím asi moc nepočítali. :unamused: No jen doufám, že na ty sněhový zbytky už nenachumelí a konečně příjde JAROOOOOOO. :dizzy_face:
Eveli, kdyžtak necháme kafčo na úterý. Zítra dopolko budu muset do Třeboradic k mudr. pro recept na punčochy na křečové žíly :confounded: .
11. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
cupi

ty bojuješ s křečovýma žílama
já je měla hodně ošklivý u 2porodu a tak mě dr.poslala na cévní na polokliniku
a taky jsem vyfásla punčochy
šla jsem si je vyzvednout na bulovku do zdrav.potřeb doplatek byl naštěstí jen 60kč
ale punčochy fakt pomohly :wink:
a po porodu se žíly daly dohromady
uvidíme po 6nedělí jdu na cévní na ko.jestli budu muset ještě punčochy nosit
ale výhodu to mělo pod kalhotama mě nebylo zima
měla jsem punčochy na obě celé nohy
táhlo mě je na zadek :grinning:
11. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :wink:

Romi,tak jo :wink: jdete v pondělí na Yamahu?pokud ano tak se dohodneme tam až se potkáme :wink:

No schází se to tady a já naplavenina nejsem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: a jsem tedy zvědavá zda se někdy potkáme všichni :wink: ale zas bych mohla zorganizovat až bude hezky zahradní dýchánek u nás na zahradě pro děti to by mi šlo :grinning: :grinning:
11. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci,
já na balkóně byla, ale už kolem 8. ráno. To vy jste určitě s Kristýnkou dospávaly noční, co?!
Pak jsem byla zase brouzdat po krámech a vyhlížet kočárky.
Mám 2 favority... tak pořád chodim, koukám, vybírám... :slight_smile:
Ale 90 procent z toho, co nabízejí, jsou děsy nebo šunty. Prostě hrůza. :angry:
Asi to vyhraje Maxi Cosi Mura 4. Ještě máme čas, tak budu ještě chvíli váhat.
11. bře 2010 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra jdu do poradny na ultrazvuk.
Už se nemůžu dočkat, až zase tu naší buchtičku uvidim!!! :wink:
Doufám, že se nebude moc schovávat. Ikdyž ono už není ani moc kam... Už pěkně roste.
11. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli a kde budeš rodit? ( :grinning: teda kde to máš v plánu - realita bývá občas jiná)

Holky, obávám se, že si můžem na úřadě stěžovat horem dolem a stejně s tím nic neudělají! jen řeknou, že nejsou prachy! :unamused:
11. bře 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zaregistrovala jsem se u Apolináře. Tak jsem zvědavá, jestli to vyjde.
Když ne, taky dobrý. Hlavně aby Emma byla v pořádku a já jsem to přežila. :grinning:
Když budu náhodou rodit před 36. týdnem, stejně mě tam asi nevezmou a šoupnou mě tam,
kde bude místo... :unamused:
Tak doufám, že se tam prďola zabydlela a zůstane tam do termínu!!!
11. bře 2010 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
:wink: dobrá volba - já tam rodila 2x a vždy naprostá spokojenost jak na sále tak na šestinedělí!
Jo jo, nesmí se rodit mezi 32 a 36 na to nemají inkubátory a posílají jinam - kámoška na to dojela. Tak držím palce ať se Emmičce v bříšku líbí dle plánu :wink:
11. bře 2010 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evelin, no, přinejmenším nějaké setkání v Čako, až se udělá líp, můžeme zkusit domluvit :wink: Škoda jen, že zrušili tu kavárnu.
Lenko, jo jo, oblíbený argument. Přitom Kbely dělají obchvat, aby jim tam nejezdilo tolik aut, z Čakovic už nejde pomalu ani vyjet, silnice vskutku kapacitní. A určitě řeknou, že šly všechny peníze do kanalizace. Mně je těch lidí, co bydlí v ulici u Tesca, líto. Ten ruch a smrad z náklaďáků, parádní vzduch!
Pavli, já taky rodila u Apolináře, stihli jsme to dobře, jeli jsme v pět ráno, tak naštěstí nebyla zácpa. Ale neboj, tak rychle asi rodit nebudeš, že byste to nestihli. A proč by tě nevzali před 36.tt?
11. bře 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak Lenka vysvětlila rychlej, než já to napsala. Tak to mě překvapuje, myslela jsem, že jsou právě na předčasné porody specializovaní.
11. bře 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, to jsem si taky myslela... Ale věřim, že Emma nebude jako já a hezky si počká na ten správný čas!!!
11. bře 2010 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Oni jsou na ty ještě menší miminka než ve 32tt.
11. bře 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha. Mně to přišlo divný...
Díky, Leni! :slight_smile:
11. bře 2010 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
:slight_smile: Držím palce, ať tě nic špatnýho nečeká, ale kdyžtak se nech poslat na Bulovku, kamarádka tam teď byla na neonatologii (rodila ve 33) a je to tam náááádherný a byli prý super.
11. bře 2010 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt? Mně všichni od Bulovky odrazovali... To jsem překvapená!
11. bře 2010 v 18:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
no je něco jinýho neonatologie a normální šestinedělí - ale co byly dvě kámošky na bolovce na normálním, tak si to chválily - jak porod tak šestinedělí. Lucka tam taky rodila, tak ti písne víc.
11. bře 2010 v 18:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, ty jsi taky narozená předčasně? Já sama jsem byla ve 32.tt, u Adama mi hrozil předčasný porod, tak jsem si říkala, že musíme aspoň překonat mě (navíc jsme se s manželem brali, když jsem byla ve 32.tt, tak to byla hlavní meta), no a nakonec se narodil den před termínem :sunglasses:
11. bře 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni

já jsem na nás taky moc zvědavá,jak se tam dostaneme na 8h
třeba nám dovolí přijít později,ale budeme se snažit to stihnout,když si to platíme :wink:
a od 9 30maj sváču,tak aby jsme nerušili
no u kačky problém nebude,ta vstává po 6h,ale u mě a u kristýnky to problém bude :stuck_out_tongue_closed_eyes:
no uvidíme,jak dopadneme příští pátek :slight_smile:
11. bře 2010 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my jsme se sešly s maminkama z proseka letnan 2x a bylo nás 4
tak jsem zvědavá,jak dopadne srazík tady :wink:
11. bře 2010 v 18:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
já rodila na bulovce a spokojená jsem byla,ale je fakt,že já měla bezproblémový porod a i šestinedělí
jen to jídlo nic moc,ale já zbaštím všechno
byla jsem tam pořád hladová :grinning:
11. bře 2010 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavluš neboj emmča v bříšku bude pěkně zabydlená a vydrží do 41tt :wink: jako moje obě holky
no já vylezla dneska z postele až v 8 40 :wink:
tak to jsem tě fakt neviděla
:grinning:
11. bře 2010 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
já když srovnávám hřiště v čako a hřiště v letnanech,tak to se nedá srovnávat
letnany vítězí maj prostě prachy z toho Teska hokejový haly a bazénu
je to znát i na silnicích
holt se musíme smířit ,že čako jsou chudý :confounded: ach jo
11. bře 2010 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bych neřekla chudý to bude paní starostkou jenže kho znám jí nevolí a stejně tam pořád je :angry: :angry: :angry: :angry:
11. bře 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ëveli, na Yamahu jdem, tak se určo domluvíme. :wink:
Lenerko, žíly jsou prevíti. Mně se nadělaly v těhotenství, brala jsem Detralex a nosila punčochy, po porodu to bylo dobrý, ale před měsícem mi vylezla hnusná velká žíla na stehně a někdy i bolí, takže zajdu radši zase za doktorkou. Potřebovala bych shodit ještě 3 kila, abych se dostala na váhu před těhu a trochu těm nohám ulevila, ale nemůžu se donutit. :frowning2: Jsem strašný mlsoun. Blbý je, že kvůli žílám nemůžu brát HA. :angry:
11. bře 2010 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, nemáte tip, kam jít s dětma do nějaké kavárny nebo koutku někde tady poblíž, když nám zrušili ten Bejbydům? Mám příští týden srazík s další maminkou a myslely jsme, že půjdeme do Nádherného úterý v Letňanech, ale dneska jsem se tam byla podívat před solkou a byla jsem docela zklamaná. Měli tam takový prťavý neupravený koutek, rozbité hračky, špinavé. :angry: Nechci být citlivka, ale když jde o to, s čím si dítko hraje....
11. bře 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem se narodila taky kolem 32. týdne. Ale třeba brácha byl naprosto ukázkový...
Takže věřim, že Emma bude taky.
Mamka se mnou krvácela celý těhotenství a s bráchou bylo všechno Ok.
Tak myslim, že ta jedna prasklá cévka a trocha krve ve 13. týdnu s Emmou bude v pohodě.
Teď už žádný problémy nemám (ťuk, ťuk), takže to bude v pohodě!!! :wink: Jsem o tom
přesvědčená!!!
11. bře 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, to víš, že to bude v pohodě. Já byla riziková snad už od početí, v prvním trimestru jsem měla velké riziko potratu, pak zase předčasného porodu. Nakonec jsem měla naprosto pohodové a příjemné těhotenství, Adam donošený, zdravý (akorát trochu křivý, protože byl velký a já měla malé břicho), porod jak malina. Uvidíš, budeš ještě přenášet, já už pak málem skákala sounož ze schodů, abych prcka vypudila :grinning:
11. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už si to teď taky užívám. po krvácení naštěstí ani památky,
malá krásně roste a mně je skvěle! :slight_smile:
Už se těšim, až bude venku!!! I když teď je to krásný...
11. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek