• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čakovické mami a mimi

26. listopadu 2013 
evelino

tak to je pěkný
a kde jste k takový partě přišly?

třeba i my někdy tady vyrazíme na společný výlet co?
22. kvě 2009 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
80tiny
to je pěkný věk,když jsi zdravá chodíš a jsi fit
třeba i my se takovýho věku dožijeme :slight_smile:
22. kvě 2009 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenerko,tahle parta je tady z koníka :slight_smile: rodily jsme všechny v jednom měsící a roce :wink: :wink: a pražandy se scházejí od těhu :slight_smile:

A klidně se tady můžeme dohodnout a občas vyrazit někam na výlet :wink:

Ona ta babičkA je docela bohužel protivná přitom je docela zdravá :confounded: no smůla já měla ještě nedávno úžasnou bábí,ale byla hodně nemocná :frowning2:
22. kvě 2009 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha

koníkovky tak to jo
to je super :wink:
22. kvě 2009 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, sem se teď vrátila z čakovic od kamarádky, bydlí kousek od bazénu a mají tam bezva dětské hřiště, je vedle školky. My budem chodit na hřišťata do sídliště tam u nás, nevím zda je to jen pro bydlící, psané to tam nebylo (to bude vědět pepi či mopom), ale já to nějak neřeším. Přijde mi trapné, aby někdo vyhazoval malé dítě z hřiště, s tím že tam nebydlí! Důležité snad je, jak se k tomu ty lidi chovají, ne?

Školky asi budou pořád problém, co se dá dělat. Za rok to zkusím a hold budu mít Báru doma. Důležité je, že až bude mít 5, tak ji vzít musí - to bude mít malé 3 a já půjdu do práce. Sourozence by vzít mohli, je větší pravděpodobnost a kdyby ne už bude bábí v důchodě.
22. kvě 2009 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo o tom hřišti vím,ale to patří k té školce né?
o jiném nevím
ale budu muset ty čakovice prozkoumat podrobněji :slight_smile:

no třeba u teska jsou 2bytové domy
a tam maj to hřiště oplocené a zamčený
klíče mají jen majitelé bytů
nechápu!!!!

přesně jak píšeš,když se k tomu chováš slušně,tak proč by nás měli od tamtud vyhazovat že?
22. kvě 2009 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eveli, (jmenuješ se tak vlastně? je to docela neobvyklé jméno :slight_smile: )
rodit mám v září...takže až uvidíš u baráku těhuli s ťapající holčinou, tak se ke mně hlas :grinning: Manža vždycky řeší něco v baráčku a my s Bárou očumujem u sousedů a hledáme psy, slepice atd. Kam vy chodíte na hřiště? Je nějaké v třebo? tam ty zadní končiny za hřištěm atd. vůbec neznám.
22. kvě 2009 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já to počítala a kačka když tedy bude mít toho sourozence,tak poprvé do školky půjde skoro v 6letech :frowning2:
děsný
no příští rok zase zkusíme školku v letnanech

no a u toho druhého mimča si dám rodičák na 3 nebo na 4?
já zvažuji na 4
abych s kačkou mohla být tu první třídu doma
22. kvě 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je tam školkové hřiště a hned u něj je hřiště veřejné a je docela dobré, je tam i plac s hladkým asfaltem, takže třeba na ježdění na kole super!
22. kvě 2009 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jí si původně myslela, že si dám u druhého jen 2 roky rodičák, ale 3 bude jistota - a hlavně by se mi tak brzo do práce nechtělo! Nějak sem děsně zlenivěla a bude hůř! Teď sem dva roky jezdila do práce na dvě hodinky každé pondělí a dál už mě ani nehne!
22. kvě 2009 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha vidíš
tak já v červenci budu doma 3roky a vyhovuje mě to
uvidíme jak to bude dál
ale utíkat do práce od 2letýho cvrčka?to by se mě nechtělo
22. kvě 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
jí vím,že v třebo je pěkný hřiště u toho fotbalového hřiště u kolejích :wink:
22. kvě 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
na kolo je to dobré tady na proseku u těch našich baráku
hodně se tu děti učí i na bruslích a kolech :wink:
22. kvě 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Si taky nedovedu představit, že bych teď šla od Báry! Nechápu maminy co jdou do práce třeba už po půl roce! Ale každej je hold jinej!
Tak hřiště v třebo u hřiště budem muset někdy prozkoumat!
Jo jo, co jsme se naodrážely v "závětří biokoridoru" :grinning: dyť říkám, že se mi stýská!
22. kvě 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo
mě se taky asi bude stýskat :frowning2:
22. kvě 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,ne jmenuju se Eva,ale Evelína mi říkají kamarádi a rodina už od mala :wink:

Hřiště je opravdu u fotbalového hřiště :wink: jinak na tom novém sídlišti :slight_smile: Já zatím s Kájou na hřiště nechodím houpajdu máme doma a skluzavku dostane Kája od babí k narozeninám a takové malé hřišťátko plánujeme s manželem na zahradě,ale asi až příští rok Kája je ještě dost malá :slight_smile:
Určo,když tě uvidím tak se přihlásím :wink:
22. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jo rodinný domek je na to super
vlastní pískoviště
bazének pohodička holky závidím :wink:
22. kvě 2009 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenerko,to je výhoda :wink: a někdy třeba můžeme udělat dětskej mejdan u nás na zahradě :wink:
22. kvě 2009 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj
tak jsme dneska procourali třebo skrz naskrz - hledali jsme to fotbalové hřiště :wink: nakonec se povedlo! Dětské hřiště je pěkné, Barče se tak líbilo, že ztropila děsnou scénu, když sme chtěli jít pryč.
Taky plánuju na zahrádku něco herních prvků, ale hřiště je hřiště a hlavně Bára potřebuje kontakt s dětma jak sůl! Je to pro ty prcky, myslím, super škola... takovéto tahání se o bábovky, půjčování věcí, čekání na uvolnění houpajdy...to se doma nenaučí.
24. kvě 2009 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,jj to máš pravdu,že kontakt s dětmi je super a určitě s Kájou taky na hřiště chodit budu,ale zatím je ještě moc malá :wink:

Škoda,že jsem Vás včera neviděla :slight_smile:
25. kvě 2009 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eveli, koukám že naše holky jsou od sebe přesně rok - takže sice prcci jste, ale já s barčou loni chodila na hřiště od dubna :slight_smile: šmejdila po písku po čtyřech, bořila bábovky, houpala se ... bylo to bezva, moc se jí to líbilo! Ale je pravda, že barča byla dost "atypické" dítě, protože nic nestrkala do pusy. Jóó kde jsou ty časy, kdy se odcházelo z písku, jak já sem chtěla.
25. kvě 2009 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni,tak naše Kája má pořád něco v puse :confounded: a je tak trochu lenoška ikdyž dneska mi udělala radost a sama se postavila :wink:
25. kvě 2009 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky

tak kačka naštěstí písek do pusy nestrkala
ani necucala bábovky
a naštěstí i teď je rozumná,a když řeknu,jde se domů,tak se jde a bez pláče
za to kačky bratránek ten řve vždycky a všude klído pak i doma cca 30min.
25. kvě 2009 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsme byli taky v třebo.
ale na hřbitově

holky já stejnak nevím kde ty vaše baráčky jsou :frowning2:
jsou to ty i toho rybníčka?
25. kvě 2009 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lenerko,nejsou jsou přes pole od hospody u Čébi :wink: Nebo,když nezahneš ke hřbitovu a jdeš ještě kousek rovně tak první ulice vlevo a až na konci :wink:
25. kvě 2009 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jee, holky, my byli včera taky v Třebo na procházce. :wink: Vzali jsme prcka do manducy a udělali si výlet, Kubík to v tom horku po chvilce vzdal a usnul manželovi na břiše. :grinning:
Eveli, to jsou ty tři domky jakoby nalepený na sebe úplně na konci ulice?
25. kvě 2009 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
takže vy koukáte na ty nový domky co jsou na tom poli jo :wink:
asi tam zajedu na kole :grinning:
25. kvě 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evčo a jak to,že vy už bydlíte a lenka ještě né?
25. kvě 2009 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj jsou to ty tři domky :slight_smile:

My bydlíme ob barák jsme starousedlíci :slight_smile: Tedy já já jsem se v tom bráku narodila a s manželem děláme rekonstrukci tak proto jen je prostě náhoda,že Lenka bude bydlet v těch nově postavenech domečkách :wink: A přes pole vidím na to nové sídliště :slight_smile:
25. kvě 2009 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Píšu jak tatar,ale vy to chápete :slight_smile:
25. kvě 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek