• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čakovické mami a mimi

26. listopadu 2013 
aha
tak to jo

a jak to,že tam dovolili postavit ty domky?
tam na ně bylo místo?
a nevíš co je to za projekt?
25. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Soused,měl velkej pozemek a prodal ho,ale kdo to koupil a jak se to jmenuje fakt nevím :confused: :sweat_smile:
25. kvě 2009 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak už na mě taky přišli a smazali mi Barču z fotky :unamused: Hold se budete muset koukat na ten uniksicht, nejsem schopná tam nějakou fotku dát :wink:

:grinning: jukám jak se točí diskuse okolo našeho bydlení :grinning: tak teď všechny víte, kde budem bydlet, tak pak doražte na srazík :wink:
25. kvě 2009 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
26. kvě 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jste všichni v Čako v parku ne???tam budu muset někdy jít taky :grinning: :grinning: :grinning:

Já čekám doma až se Kája vzbudí a půjdeme zase ven :wink:
26. kvě 2009 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme právě z parku zdrhli. :frowning2: Vedro, vedro, vedro.
26. kvě 2009 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cupi,aha tak příště :grinning: :grinning: :grinning: My až se malá vzbudí půjdeme na zahradu a asi jí napustím bazének :wink:
26. kvě 2009 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cupi, já se pak do parku vydala, jen jsem se běžela domů převlíct, a Ty už jsi byla fuč :slight_smile: šílenýýýý vedro, ale postavila jsem malou pod kaštan, tak si schrupla :slight_smile:
26. kvě 2009 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, co dát v pátek sraz u Čébi na pivko?? Teda samo jestli bude aspon krapet kloudný počasí.
26. kvě 2009 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mopom, to počasí je hrůza - Kubík v tom horku venku špatně spí, všechny lavičky ve stínu obsazený... tak jsme párkrát objeli park a vzdali to. :frowning2:
Já jsem pro srazík všemi deseti. :wink: V pátek mám teda čas až po obídku. :slight_smile:
26. kvě 2009 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cupi, no, taky jsme z toho parku přijely hotový jako blázen...no, já jsem myslela tak po o, že bychom se slezly, tak fajn, psala jsem i Míše z Hovorčovic, tak taky dojede...jo, dnes jsem si byla pro fotky z vítání, už je máš?
26. kvě 2009 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak my dneska vyrazili na hřiště do letnan
od 13.5.tam máme nový
bohužel stromky maličký takže žádný stín
bylo tam na padnutí
odcházely jsme celý splavený
po obědě padla a spala skoro 2h

čekám na tu bouřku a nic
už aby se trošku ochladilo
26. kvě 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
leni

ale tvoje fotka barunky vydržela dlouho :wink:
26. kvě 2009 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mopom, fotečky jsem si vyzvedla už minulý týden, některý vyšly moc pěkně. :wink: To je super, že jsi psala Míše. Byla u nás minulý týden. Ve čtvrtek se chcem podívat do Letňan do cukrárny Nádherné úterý, nechceš jet s námi?
26. kvě 2009 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já jsme ostuda
ještě jsem v tý cukrárně nebyla
a dali ven i slunečníky :wink:
26. kvě 2009 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tam taky ještě nebyla. Hledala jsem na netu, kde se dá sedout s kočárkem a aby tam byl i přebalovák (náš prcek rád kaká v nejnevhodnějších situacích - před pár dny např. v metru :grinning: ), tak vyzkoušíme a uvidíme. :wink:
26. kvě 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem pro srazík u Čébi,ale až tak po 14 h naše Kája totiž už spí doma a né v kočárku :wink:

Začíná bouřit :frowning2:
26. kvě 2009 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já bych šla ráda, ale ve čtvrtek chodíme plavat...tak tam zajděte, dejte si pořádně do nosu a pak budete referovat :slight_smile:
26. kvě 2009 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ju, ju, my to okouknem a pak někdy zas naplánujem akci. :wink:

Tak už se to na nás žene... Nevím, jestli ta bouřka může mít na prcky takový vliv, ale s Kubíkem už je asi hodinu k nevydržení. Ten řev musí být určitě slyšet až u vás. :cry:
26. kvě 2009 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cupi,chudák Kubík :frowning2: asi to na děti vliv má,ale na tu naší cácoru ne ta spí jak zabitá :grinning: :grinning:
26. kvě 2009 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eveli, tvoje malá je zlatíčko, že spinká. :slight_smile: Ten náš raubíř s deštěm ožil - sedí taťkovi na koleně, koukaj spolu z okna a on se chechtá a plácá do parapetu. A vůbec nechce jít spát... :frowning2: :frowning2: :frowning2: Ale alespoň, že už je mu líp. :slight_smile:
26. kvě 2009 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cupi,ona právě moc nespí přes den a večer padne a spí tedy pokud jí netrápí zuby :wink:
26. kvě 2009 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoooj Evelino, co Ty na ten pátek? Můžeš odpo k Čébovi?
26. kvě 2009 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mopom,psala jsem tady o pár řádek vejš,že jo,ale až po 14 h kvůli Káje :wink:
26. kvě 2009 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lucko, už je Kačka zdravá? Chystám se ve čtvrtek do Letňan na plavčo, nechtěly byste se třeba přidat?
26. kvě 2009 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Leni

sice jsme zdravé konečně
ale bohužel nebudeme v Praze
jedeme do Zelenče budu hlídat neteř
26. kvě 2009 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
áha, tak třeba někdy příště :wink:
26. kvě 2009 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj luci,
se tu vtírnu, jo :sweat_smile:

hele, kde v Letnanech je to nový hřiště?
26. kvě 2009 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :wink: tak dneska je tam fakt hnusně :confounded: ale zase je fajn,že se ochladilo a není takové vedro :wink:
27. kvě 2009 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj, tady se domlouvá páteční čéba? tak s náma počítejte :slight_smile:
27. kvě 2009 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek