• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čakovické mami a mimi

26. listopadu 2013 
Ahojky holky,
můžu se k vám na diskusi vtírnout??:grinning::grinning::grinning:...k čébovi se mnou počítejte :sunglasses:
27. kvě 2009 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
hehehe čakovický maminy koukám čébu znaj velmi důvěrně :slight_smile:
27. kvě 2009 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miško, to je super, že příjdeš. :wink:
Pepibubu, hurá, moc se těšíme, že poznáme dalšího chlapa. :wink: Holky budou určitě v přesile, ale alespoň na ně budou kluci dva. :slight_smile: :slight_smile:

Dneska je taková kosa, že váhám, jestli nemám sporťák zase "přestavět" na hlubokej kočárek, aby mi Cupítko nenastydlo. :frowning2:
27. kvě 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
cupi, no hele nevím jak Cupítko, ale já bych Pepču v hlubokým už neudržela - sedal by si atd... ale jste mladší tak možná ještě jo, i když radši už bych to řešila že bych ho víc oblíkla... :wink:
27. kvě 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cupi,mě Kája od půlky února jezdí ve spoťáku,protože se už do korby nevešla a to jí bylo necelejch 7 měsíců :wink: taky bych ho jen víc oblíkla :wink:
27. kvě 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chi, chi, my jsme sice sice "mláďátka", ale pořádně aktivní. :wink: V kočárku si ještě nesedá, ale jen co si lehne, tak se otočí na bříško a vykukuje a leze z kočárku. Tak jezdí i spinká připásanej. :grinning: A má po srandě. :wink:
27. kvě 2009 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cupi :grinning: :grinning: :grinning: já mám Káju skoro pořád nepřipásanou ona je strašně hodná až se tomu všichni diví :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
my dneska ven asi zatím ne, Pepča měl včera druhej Prevenar, tak mu dělám klidovej režim (říkala dr že tak tři dny,) navíc někde splašil moučnivku tak fialovíme pusinu... možná odpoledne pokud nebude lejt...
27. kvě 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cupi,
já mám malou taky ve sporťáku a to je úplný mimi(ale ona mi ležet prostě nechce) a když o víc oblíkneš tak mu bude super:slight_smile:...
Jak to vidíš zejtra?
27. kvě 2009 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Miško, s zítřkem počítám a moc se těším. Přijedeš zase v 13:45?
27. kvě 2009 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,zase ve stejnou dobu:grinning:
27. kvě 2009 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdáár, tak paráda, takže se srazíme u Čébi, já tam můžu být lehce po jedný...jé, Míšo, koukám, Ty už si teda vyrazila ve sporťáku, jo? paráda! Tak Ti ho hnedle v pátek okouknu :slight_smile:
27. kvě 2009 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj,to okoukni:grinning:,je skvělěj,miluju ho:grinning:,akorát Vivi se v něm lehce strácí:slight_smile:...já tam dorazím kolem 13:45-13-50,jak mi jezdí můj bus,jinak před jednou nestíhám nic...
27. kvě 2009 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, já už taky zakoupila sportak ted v nedeli, ale Justýnka tam skoro není vidět :slight_smile:) asi budu muset krapet vyčkat, než jí tam usídlím, no, uvidím :slight_smile:) tak paráda, to je akorát kolem druhé
27. kvě 2009 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
já už tam Vivi prostě dávám,sice je v něm pidi,ale když nechce ležet,tak co sní mám dělat...
27. kvě 2009 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no, jasnýýý..žádný nervy, prostě do sporťáku a basta :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj čakovické maminky,

po navigaci od Pepibubu si dovoluji vás tímto pozdravit a přidat se :wink:
Menší info o nás - dcerka Anetka, 4.5měsíce, bydlíme v UZP.

Mějte prima den :sunglasses:
27. kvě 2009 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,tady se to rozjelo :grinning: :grinning:

Já tam v pátek můžu bejt až tak po 14 h podle toho jak bude Kája spát :wink:
27. kvě 2009 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moni,no jasan.ještě aby si vybírala:grinning:..
evalina:no super,takže 14 hod.to jistí:grinning:
27. kvě 2009 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo,já spíš po 14 h podle toho v kolik se Kája vzbudí ,ale bydlím kousíček od Čébi :wink:
27. kvě 2009 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: Téda tady se to rozjelo!
No já bohužel v pátek nedorazím, mám to zatím dost daleko :frowning2: a stejně by nám to časově nevyhovovalo, páč tou dobou Barča chrní! Budu na vás myslet, ať vám vyjde počásko.
27. kvě 2009 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím novou tvář lenany a malou Anetku. :wink: Přidáte se v pátek k nám?

My dorazíme asi před druhou. Malý chodí spinkat po dvanácté, takže je většinou v půl druhé vzhůru. Ale jsou i vyjímky např. dneska - ještě stále chrní. :grinning: :grinning: :grinning: To ochlazení dělá divy. :wink:
27. kvě 2009 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahooj Lenany, zdravíme a vítej :slight_smile: a zdravíme samozřejmě i Anetku...
27. kvě 2009 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, tak jak jsem psala, já tam budu lehce po jedný, takže vám budu držet fleka :slight_smile: tak doufám, že nám počasí bude přát, abysme to mohly u Čébi řádně rozjet :slight_smile:
27. kvě 2009 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím mopom a všechny ostatní čakomaminy! Rádi se k vám s Vikym v pátek přidáme. Zkusíme zlanařit i sousedku Gabču s Vojtíškem, ať tu holčičí převahu rozsekáme :grinning:
27. kvě 2009 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mopom,to,aby jsme se tam všichni vešli :grinning: :grinning: :grinning: nesmí venku nikdo sedět :grinning: :grinning: :grinning:
27. kvě 2009 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
evelina:já bydlm až v hovorčovicích tak to mám nejdál:grinning:
Moni,tak když bude venku někdo cizí sedět tak ho vyhoď než všechny dorazíme:slight_smile:
27. kvě 2009 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Míšo,to je busem kousek :wink: já jsem rodačka z Třebo :wink:
27. kvě 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
evelina:já jsem rodačka z Plzně:grinning::grinning:,i malá je Plzeňačka:grinning:...Jj,5 min.busem,20 pěšky.teže pohoda:slight_smile:
27. kvě 2009 v 17:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdáár holky, tak jsme vlítly před chvílí s Pepibubu na jedno rychlý a udělaly na pátek rezervačku, máme zarezervovanou tu velkou lavici venku, tak kdyby tam někdo dorazil skorej :slight_smile:
27. kvě 2009 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek