• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
Jsem z malé vesnice a je tu trochu nuda :unamused:
26. dub 2008 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pavlin, by mě ani nenapadlo, že tady najdu někoho odtud. Já bydlím v Jeníkově, přistěhovali jsme se vloni v červnu a nikoho tady neznám.
5. kvě 2008 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,já jsem z Leškovic.Je to asi 7km od jeníkova.Už jsem psala v tématu Havlíčkobrodsko,ale do Brodu to mám asi 25km,tak jsem myslela,že nás tu bude víc a mohly by jsme se někdy sejít.Četla jsem,že zítra nastupuješ,tak hodně štěstí a ať to máš brzy za sebou. :wink:
5. kvě 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Odkud si?Seš mi nějak povědomá. :confused:
5. kvě 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jako myslim odkud pocházíš,když seš přistěhovaná, :wink:
6. kvě 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar holky, já bydlím kousíček od Jeníkova v takové malé vesničce (směr Třemošnice) a bydlím tu teda odjakživa :grinning:
10. kvě 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,tak to je super.Je nás tu aspoň víc.Andy má holčičku,myslim že Anežku :confused: Co se někdy sejít?Až bude andy s malou doma a budou mít po 6n.
10. kvě 2008 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem určitě pro. Ještě řeknu Barče - ta je z Vilémova a je taky přistěhovaná. Poznaly jsme se tady na MK v diskusi.
Já mám taky holčičku - 13 měsíční Rozárku :wink:
11. kvě 2008 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jo.Tak až tu bude andy,tak se domluvíme. :slight_smile: Jeníkov by byl ideální,co myslíš?
11. kvě 2008 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Myslím, že jo. A v té restaurace v Lanette - na náměstí se nekouří, tak můžeme klidně tam :wink:
11. kvě 2008 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
OK.Už se na vás všechny těšim :slight_smile:
11. kvě 2008 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak koukám, že už to tady taky víte, že máme doma Anežku. Pavlin, já jsem původně z Prahy.
15. kvě 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, já nevím samozřejmě nic - jen to, že jsi nastupovala do porodnice. Takže samozřejmě velká gratulace :wink:
A kdepak jsi rodila a co porod, dobrý?
15. kvě 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale vždyť jsem to tu psala baru :dizzy_face: Tady je to samá holčička :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. kvě 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj baru, rodila jsem v Havlíčkově brodě. Je to tam super. Porod ušel, bolesti teda šílený, ale to bylo tím, že mi ho vyvolávali. Ale díky manžovi jsem to všechno v pohodě zvládla. Až budu mít chvilku, tak se chystám popsat celý porod do porodů, pak sem dám odkaz.
15. kvě 2008 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dneska jsem tě asi andy viděla v jeníkově.Bylo kolem čtvrt na 5 a šla si s rodinkou ke Kejvalovi.Máš dlouhý vlasy? :confused: :sweat_smile:
15. kvě 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy - ty se máš, že jsi byla v HB. A na ten popis porodu se fakt těším.
Jo a já taky když jedu do GJ, tak čumím po lidech, jestli vás některou nepotkám. :grinning:
15. kvě 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: Musíme se někdy sejít.Fakt se na vás těšim a ny ty vaše mimča. :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
15. kvě 2008 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin, jj mám delší vlasy. A asi si nás teda fakt viděla, protože touhle dobou jsme byli venku. Mě je od příchodu z porodnice pořád blbě, mám rýmu a bolí mě v krku, takže spíš polehávám, takže ještě nebyl čas na popis porodu. Tak se zatím mějte, jdu odpočívat.
16. kvě 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek :slight_smile: , tak se taky hlásim :slight_smile:
Jak psala Barča, jsme z Vilémova - 5 km od Jeníkova a jsme tu od srpna min. roku.

Andy, odkud jsi z Prahy ? Já ze Strašnic. A Jak si zvykáš na maloměsto ? Mě se vždycky stejská a když jedu za mamkou do Prahy a jsme tam dýl, tak už se zas těšim sem... :slight_smile: , ale mám pořád pocit, že se do Prahy vracim domů....

Srázek by byl fajn, ale teď má malej zánět průdušek, tak leda za pár dní..
16. kvě 2008 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, mrkla jsem ti do albíčka, máš nádhernou holčinku :dizzy_face: , gratuluju :slight_smile:
16. kvě 2008 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,dneska jsem byla po půl roce na gyndě.Snad je všechno ok.Bral mi stěr,tak uvidíme. :rolling_eyes: Srazík spácháme asi až bude andy s malou po 6nedělí,co? :slight_smile:
16. kvě 2008 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:confounded: :confounded: :confounded: Asi bude pěkná bouřka :confounded: :confounded: :confounded:
16. kvě 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Barke - já než ti stačila napsat, tak ty jsi tu :grinning: :grinning: Super.
Srazík - záleží na Andy - já už mám po šestinedělí dávno :wink:
16. kvě 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning:
16. kvě 2008 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to náhodou viděla na hlavní stránce, že sem zrovna Andy vložila příspěvek. Koukám Čáslav - Golčův Jeníkov, tak jsem hned mrkla, jinak sem moc nelezu. Ale teď už budu :wink: :slight_smile:
16. kvě 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jen lez ať nás tu je víc :slight_smile:
16. kvě 2008 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak co andy?Kdy se sejdem?Čekáme na povel :slight_smile:
16. kvě 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barke - no však mě znáš, já než bych ti napsala, tak by byl podzim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Andy - malá je fakt kouzelná. Normálně na mě padla nostalgie :wink:

Teda holky a já už bych teda někam vyrazila - na kafíčko. Já nebyla nikde ani nepamatuju. S tím naším zlobrem to totiž jde dost ztuha :grinning:
18. kvě 2008 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,já bych taky nekam vyrazila.Zítra zrovna jedu do jeníkova,ale s tchýničkuo,tak to se asi nesejdem :sweat_smile: . TAK TEDA KDY DĚVČATA??? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
18. kvě 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ježiš co to tam píšu za hovadiny? :confused: --tchýničkou--
18. kvě 2008 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
1 2 3 ... 49
Tvůj příspěvek