Čáslav - Golčův Jeníkov

Jsem z malé vesnice a je tu trochu nuda :-|
Strana
z49
Dolů
PředchozíStrana
z49
andy80
5. kvě 2008
Ahoj Pavlin, by mě ani nenapadlo, že tady najdu někoho odtud. Já bydlím v Jeníkově, přistěhovali jsme se vloni v červnu a nikoho tady neznám.
pavlinautor
5. kvě 2008
Ahojky,já jsem z Leškovic.Je to asi 7km od jeníkova.Už jsem psala v tématu Havlíčkobrodsko,ale do Brodu to mám asi 25km,tak jsem myslela,že nás tu bude víc a mohly by jsme se někdy sejít.Četla jsem,že zítra nastupuješ,tak hodně štěstí a ať to máš brzy za sebou. 😉
pavlinautor
5. kvě 2008
Odkud si?Seš mi nějak povědomá. =-)
pavlinautor
6. kvě 2008
Jako myslim odkud pocházíš,když seš přistěhovaná, 😉
baruna
10. kvě 2008
Nazdar holky, já bydlím kousíček od Jeníkova v takové malé vesničce (směr Třemošnice) a bydlím tu teda odjakživa 😃
pavlinautor
10. kvě 2008
Ahoj,tak to je super.Je nás tu aspoň víc.Andy má holčičku,myslim že Anežku =-) Co se někdy sejít?Až bude andy s malou doma a budou mít po 6n.
baruna
11. kvě 2008
No já jsem určitě pro. Ještě řeknu Barče - ta je z Vilémova a je taky přistěhovaná. Poznaly jsme se tady na MK v diskusi.
Já mám taky holčičku - 13 měsíční Rozárku 😉
pavlinautor
11. kvě 2008
Tak jo.Tak až tu bude andy,tak se domluvíme. 🙂 Jeníkov by byl ideální,co myslíš?
baruna
11. kvě 2008
Myslím, že jo. A v té restaurace v Lanette - na náměstí se nekouří, tak můžeme klidně tam 😉
pavlinautor
11. kvě 2008
OK.Už se na vás všechny těšim 🙂
andy80
15. kvě 2008
Ahoj holky, tak koukám, že už to tady taky víte, že máme doma Anežku. Pavlin, já jsem původně z Prahy.
baruna
15. kvě 2008
Andy, já nevím samozřejmě nic - jen to, že jsi nastupovala do porodnice. Takže samozřejmě velká gratulace 😉
A kdepak jsi rodila a co porod, dobrý?
pavlinautor
15. kvě 2008
Ale vždyť jsem to tu psala baru x-) Tady je to samá holčička 🙂 🙂 🙂
andy80
15. kvě 2008
Ahoj baru, rodila jsem v Havlíčkově brodě. Je to tam super. Porod ušel, bolesti teda šílený, ale to bylo tím, že mi ho vyvolávali. Ale díky manžovi jsem to všechno v pohodě zvládla. Až budu mít chvilku, tak se chystám popsat celý porod do porodů, pak sem dám odkaz.
pavlinautor
15. kvě 2008
Dneska jsem tě asi andy viděla v jeníkově.Bylo kolem čtvrt na 5 a šla si s rodinkou ke Kejvalovi.Máš dlouhý vlasy? =-) :-N
baruna
15. kvě 2008
Andy - ty se máš, že jsi byla v HB. A na ten popis porodu se fakt těším.
Jo a já taky když jedu do GJ, tak čumím po lidech, jestli vás některou nepotkám. 😃
pavlinautor
15. kvě 2008
😃 😃 😃 Musíme se někdy sejít.Fakt se na vás těšim a ny ty vaše mimča. x-) x-) x-)
andy80
16. kvě 2008
Pavlin, jj mám delší vlasy. A asi si nás teda fakt viděla, protože touhle dobou jsme byli venku. Mě je od příchodu z porodnice pořád blbě, mám rýmu a bolí mě v krku, takže spíš polehávám, takže ještě nebyl čas na popis porodu. Tak se zatím mějte, jdu odpočívat.
barke
16. kvě 2008
Nazdárek 🙂 , tak se taky hlásim 🙂
Jak psala Barča, jsme z Vilémova - 5 km od Jeníkova a jsme tu od srpna min. roku.

Andy, odkud jsi z Prahy ? Já ze Strašnic. A Jak si zvykáš na maloměsto ? Mě se vždycky stejská a když jedu za mamkou do Prahy a jsme tam dýl, tak už se zas těšim sem... 🙂 , ale mám pořád pocit, že se do Prahy vracim domů....

Srázek by byl fajn, ale teď má malej zánět průdušek, tak leda za pár dní..
barke
16. kvě 2008
Andy, mrkla jsem ti do albíčka, máš nádhernou holčinku x-) , gratuluju 🙂
pavlinautor
16. kvě 2008
Ahojky,dneska jsem byla po půl roce na gyndě.Snad je všechno ok.Bral mi stěr,tak uvidíme. 8-( Srazík spácháme asi až bude andy s malou po 6nedělí,co? 🙂
pavlinautor
16. kvě 2008
:-S :-S :-S Asi bude pěkná bouřka :-S :-S :-S
baruna
16. kvě 2008
Jé, Barke - já než ti stačila napsat, tak ty jsi tu 😃 😃 Super.
Srazík - záleží na Andy - já už mám po šestinedělí dávno 😉
pavlinautor
16. kvě 2008
😃
barke
16. kvě 2008
Já to náhodou viděla na hlavní stránce, že sem zrovna Andy vložila příspěvek. Koukám Čáslav - Golčův Jeníkov, tak jsem hned mrkla, jinak sem moc nelezu. Ale teď už budu 😉 🙂
pavlinautor
16. kvě 2008
Jen lez ať nás tu je víc 🙂
pavlinautor
16. kvě 2008
Tak co andy?Kdy se sejdem?Čekáme na povel 🙂
baruna
18. kvě 2008
Barke - no však mě znáš, já než bych ti napsala, tak by byl podzim :-p
Andy - malá je fakt kouzelná. Normálně na mě padla nostalgie 😉

Teda holky a já už bych teda někam vyrazila - na kafíčko. Já nebyla nikde ani nepamatuju. S tím naším zlobrem to totiž jde dost ztuha 😃
pavlinautor
18. kvě 2008
Ahojky,já bych taky nekam vyrazila.Zítra zrovna jedu do jeníkova,ale s tchýničkuo,tak to se asi nesejdem :-N . TAK TEDA KDY DĚVČATA??? 😃 :-p 😃
pavlinautor
18. kvě 2008
Ježiš co to tam píšu za hovadiny? =-) --tchýničkou--
Strana
z49
PředchozíStrana
z49