• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
Pavlin, dík za gratulaci, předám... :slight_smile: :slight_smile:

Příští středa se mi taky hodí. A v kolik ? Kolem půl druhý ?
17. čer 2008 v 17:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Příští středa se mi taky hodí. Jen nevím v kolik, Rozárka teď chodí spát až po obědě a vstává až kolem půl třetí. Ovšem za týden už to zase může být jinak.
Barke - kdyby jsi chtěla, můžu tě nabrat cestou, ať nemusíš autobusem
17. čer 2008 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
A abych nezapomněla - Lukáškovi všechno nej k narozkám. Jaká byla oslava?
Je hrozný jak to strašně rychle utíká co?
17. čer 2008 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
jo příští středa mi tayk vyhovuje zatím nic v plánu nemám :wink:
18. čer 2008 v 10:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak příští středu teda. Akorát tady nebudu mít Jiříka. Jedeme v pátek do Praha a on zůstane týden u našich.

Baru, malej mi taky vstává až kolem půl třetí, takže bych to viděla tak ve 3. To sice chodí MM z práce, ale když mě jednou nenajde doma, tak se snad nezblázní :sweat_smile:
18. čer 2008 v 11:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Ježíš já sem tele, vždyť malej nebude doma, takže mi to je vlastně jedno. Anežka mi teď jí vždycky kolem 12 až 13 hodiny, takže pak můžeme vyrazit.
18. čer 2008 v 11:25  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
OK.Já možná dorazim trochu dýla.Musim počkat až přijede chlap z práce a toje kolem tý 3.A kde teda,v Lanete?Vživotě jsem tam nebyla,ale dělá tam známej v kuchyni,teda aspoň teda myslim,že v Lanete :sweat_smile:
18. čer 2008 ve 12:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Čauky,
tak to by bylo dobrý, Barčo, kdybys nás svezla. Kolem tý třetí by se mi to taky hodilo. Sice dneska šel malej spát kolem jedný a ještě teď spí. Ale když bych ho dala spát dřív, tak je ten čas tak akorát.
Jo, a Barčo taky dík za gratulaci. Oslava bude teď v sobotu. Měla bejt i s Vendou dohromady, ale včera mě tak vytočila, že jsem jí řekla, že za trest bude mít oslavu jen Lukáš :unamused: , tak nevim, jaká bude oslava....
18. čer 2008 v 15:36  • Odpověz  • To se mi líbí
No mě je v celku jedno v kolik malá spí tak nějak nárazově, takže pohoda. Takže příští středu ve tři ju?? Snad to najdu a poznáme se nějak!!=))
18. čer 2008 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Takže ve 3 v Lanete. Když bude pěkně, tak tam mají i zahrádku. No a poznáme se podle dětí ne?
19. čer 2008 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky.
Andy budeš brát ve středu malýho?Já jen jestli mám brát Míšu,aby se tam nenudil.
20. čer 2008 ve 22:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky. Pavlin, malej je tenhle týden u našich, takže nee. Budu brát jen malou a to ještě uvidím, jestli jí nenechám tátovi doma, ale asi ne. On přijde ve tři ucabranej z práce a bude rád, že má doma jeden den klid.
23. čer 2008 v 10:33  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
ok. :slight_smile:
23. čer 2008 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
oki holky už se těším a snad k vám trefím!!=))
23. čer 2008 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
To zvládneš pipe.Chceš moje číslo,kdyby si náhodou bloudila?
23. čer 2008 ve 14:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak mi zítra jedeme do Kutné hory na ty nožičky. Chtěla jsem jet dneska, ale oni jsou tam jen jednou týdně ve středu od 14:00 - 15:00. Ale snad bysme to mohli tak nějak chviličku po třetí stihnout bejt zpátky. Tam jedeme vlakem, na zpátek jedeme s manželem, on končí po druhý hodině v práci, tak pojedeme s ním, tak počítám, že kolem tý třetí bysme měli být doma. Tak já jenom, že dorazím malinko pozdějc cca 15:30.
24. čer 2008 v 09:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Andy - proč jedete na nožičky až do Kutné Hory?
Barke - tak super, já tě naložím. Než bych vyjížděla, tak ti zavolám jo? Máš pořád ten mobil 368 na konci?
Jinak Lanette je přímo na náměstí proti kašně. Dá se parkovat naproti - musíte zajet jako na autobusák a tam je parkoviště.
A určitě se poznáme podle dětí :grinning:
24. čer 2008 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Baru, protože v Brodě maj moc dětí tak nís poslali do Kutný Hory, Je to děs. A nic blíž asi není.
24. čer 2008 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo tak zítra už se těším na kafíčko i na pokec!!=))
24. čer 2008 v 16:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Barčo, jo jo, mám pořád tohle číslo. A jestli to půjde, tak mi radši zavolej o něco dřív, než budete vyjíždět :slight_smile:

Taky se těšim :slight_smile: :slight_smile:
24. čer 2008 v 17:54  • Odpověz  • To se mi líbí
Barke - neboj, zavolám až se začneme balit - to máš ještě tak hodinu čas :grinning:
Andy - my jezdili na nožičky do Čáslavi. Ale jestli to tam ještě je to netuším. A zítra se taky moc těším.
24. čer 2008 ve 22:44  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky,taky se na vás těšíme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. čer 2008 v 09:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
tak Luky spí asi od půl 12, tak jestli bude spát jako obvikle, tak to vidim tak do dvou.
25. čer 2008 ve 12:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Super, Rozule je už vyspinkaná, takže se nají a na tu třetí to určitě stíháme :wink:
25. čer 2008 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak jsem našla ten koupák v Čáslavi, vypadá dobře . Mrkněte, to by jsme mohly vyrazit... http://www.meucaslav.cz/cz/article.asp?article_id=308&lang_id=1
25. čer 2008 v 18:22  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Terezka to zalomila hned na stopce,ale dlouho nespal-asi půl hodiny.
To koupaliště vypadá fakt hezky.Ale nevim,nevim-s tou mojí postavičkou :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. čer 2008 v 18:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Na postavičku se vyprdni, šly by jsme tam hlavně kvůli dětem, ne ? :wink: Já taky nemám ideální postavu a nějakej mindráček se najde, ale člověk s tim buď musí něco udělat, nebo se přes to přenést...a já jsem moc velkej lempl na to abych s tim něco udělala, tak musim aspoň předstírat, že mi ty moje nedostatky nevaděj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
26. čer 2008 v 08:45  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo, a Andy, proč jste nedorazily ?
26. čer 2008 v 08:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky vám včera nešel takovou dobu proud ? Takovou bouřku jsem ještě nezažila, to byl mazec :astonished: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. čer 2008 v 08:47  • Odpověz  • To se mi líbí
JJ nám nešel do půl druhý ráno. to vim páč sem se probudila a furt nic!! :sunglasses: No Petruška nespala ani potom, ale zase swem byla ráda že mi po osmý usnula, páč když enšel ten proud tak tu byla tma jako v p... a ona se tmy trochu bojí.
26. čer 2008 v 09:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek