• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
Holky, jak by se vám líbilo, kdyby vaše dítě chodilo do takovéhle školy ? A dotaz .... byly by jste ochotné svoje dítě do takové školy vozit i nějakej ten kilometr( do Vilémova) ? V mim okolí se našlo pár nadšenců s pedagogickym vzdělánim, kteří by rádi takovou školu v budoucnu otevřeli. Ale víc je v tuhle chvíli předčasný o něčem mluvit a hlavně by se to nemělo moc rozkřiknout, aby to věci spíš neuškodilo ...
Jen by mě zajímal váš názor....

http://www.waldorfpardubice.cz/s-charakteristika.htm
26. čer 2008 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ještě tady je jeden odkaz, pro představu o čem je řeč.... http://www.iwaldorf.cz/skoly.php?menu=sko-vse

Mě to totálně nadchlo a hrozně bych si přála, aby aspoň jedno z mých dětí do takové školy chodilo. Ale jak mi bylo řečeno, hrozně moc visí na rodičích.
26. čer 2008 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jdu se mooooooooooc omluvit. Já to včera prostě nestihla a nadávala jsem si, že jsem si nevzala na některou z vás číslo. Dřív jsem se sem nedostala, nám nešla do čtyř do rána elektrika a net začal běžet až před chvilkou.

Včera jsem byla v Kutné hoře s malou na kontrole kyčlí. Manžel nás měl vyzvednout v půl třetí před poliklinikou. Jenže to nemohl najít, tak bloudil po Kutné hoře a přijel tam až v půl čtvrtý. Hrůza v tom pařáku tam sedět a dřepět. To jsem mu neustále volala, že dojedu na autobusové nádraží, že mi tam jedem MHD, ale on mi nebral telefon, na zprávy nereagoval. Takže tam dorazil takhle pozdě. Domů jsme dojeli ve čtvrt na pět a malá hned chtěla samozřejmě jíst, takže do tři čtvrtě na pět jsem jí krmila. No a to jsem si říkala, že už tam asi nebudete. Právě jsem si říkala, že jsem si měla vzít na někoho čílo a mohla jsem zavolat, jestli tam ještě jste, ale takhle jsem nemohla nic. Fakt mě to strašně moc mrzí. Doufám, že jste se nesešli naposledy a příště bych se fakt přidala.
26. čer 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jasně, že to musíme zopakovat, mám pro tebe přece ty kraťásky a bylo to fajn.
My jsme si řikaly, že to určitě nestíháš, když nejdeš...tak příště, no...
A jak jste dopadli na kyčlích ?
26. čer 2008 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dopadli jsme naštěstí dobře. Jsem se bála, abysme nemuseli naširoko balit, ale naštěstí ne.

Chjo, mě ten internet jde, jak když nejde, je to nějaký pomalý. Snad se to brzo srovná.
26. čer 2008 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata,chtěla jsem se vás zeptat,je tu někdo z Čáslavi? :wink:
26. čer 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Caklovko, přímo z Čáslavi myslim zatim nikdo neni. My jsme z okolí :slight_smile:
26. čer 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,tak jsem konečně tady,ale jen na chviličku,malá chce spát.
Myslim,že jsme to ve středu měly tzv.o prsa.Sedět tam o hodinku dýl,tak jsme pěkně vykoupaný :grinning: :grinning: :grinning:
Zatim se mějte :slight_smile:
27. čer 2008 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahoj - musím říct, že středeční kafe bylo super. Jen kdybyste mi některá napsala, co :grinning: jste probíraly, páč já nevím vůbec nic :grinning: :grinning: :grinning: - určitě jste si povšimli našeho super hyperaktivního dítka :confused:
Barke - pro takovou školu bych byla všema 10, ten jejich koncept se mi hrozně líbí a byla bych i ochotná dítko do takové školy vozit. Teda pokud by to bylo tak do 20 km, protože v zimě odsud nemáme šanci.
Koupálko - já teda klidně pojedu a na kila navíc kašlu. Takový práce mi to dalo, tak to teď přeci nebudu schovávat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Kecám, taky mě ty kila pěkně štvou, ale prostě mi to nejde je srazit dolů.
Net - nešel nám až do dneška. Ta středeční bouřka byla fakt šílená. Doufám, že máte všichni střechy a tak podobně. :unamused:
27. čer 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo,tak tu z Čáslavi asi nikoho nenajdu :frowning2: Ale pochopila jsem dobře,že jste někdo z Vilémova?Já tam mám bratránka s tetou,ale moc tam nejezdím,spíš jen rodiče za nemocnou tetou,ale znám to tam :slight_smile: Lenka.
28. čer 2008 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky.
Nám bouřka vzala jednu tašku na novym baráku :grinning:
Mě by kila dolu šli,ale jsem líná začít s dietou.Ale od pondělka asi začnu.Už se na sebe nemůžu koukat.Když si vzpomenu,že jsem vážila 70kg,tak se mi chce brečet.No nebudu vám tady bulet.Prostě s nima zatočim :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
Dneska jedem na oslavu na moravu a zítra se tam stavíme ve Vyškově v Dinoparku.Tak se tu mějte. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
28. čer 2008 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
caklovka: hm, taky nejsem přímo z Čáslavi - Červené Janovice :slight_smile:
28. čer 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro gilotek:škoda,to je taky trošku mimo :unamused:
28. čer 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caklovka - však z Čáslavi do Golčáku není zase tak daleko :wink: A chodíš do Kopretiny?
Pavlin - jak já ti rozumím. Kdeže je mých 62 kg? :confounded:
28. čer 2008 ve 23:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,
tak jsme se vrátili z moravy.Jsem přežraná,že mi to leze ušim :rolling_eyes: To zase byla žranice.
Z Čáslavi znám holky Prokopovy,Janu a Ivu-znáte je caklovka a gilotek?

A od zítřka se u nás hubne!!!! :angry:
29. čer 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
mi byli na víkend na té Kocandě, bylo to super. Bylo nás tam asi 16 rodin tady z koníka, ze společnýho termínu. Můžete mrknout na fotky :
http://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbumID=165129&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D580%26vOrderBy%3D2
30. čer 2008 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
PAvlin,holky u nás na červnovkách držej nějakou účinnou dietu a výsledky jsou prý brzy patrný. Tak když budeš chtít tak zjistim co a jak..., držim palce :wink:
30. čer 2008 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to víš,že chci berke :confused: :confused: :sweat_smile: :sweat_smile: .A budu hubená už zítra? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Na fotky se mrknu.
Kdeže se daj zmenčit ty fotky,když jsou ve velkin formátu?Jak jsem vás fotila,tak je to moc velký. :slight_smile:
30. čer 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Fotky krásný-hemžení mimin :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. čer 2008 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky já teďka nemám vůbec čas tu psát. Jinak vichřici sme přežili ve zdraví jen sme byli bez proudu. Jinka jsem byla o víkendu konečně zase v praze s manžílkem a v neděli jsem byal v národním divadle na muzikálu a bylo to suprový.

Jinak se váím nusím pochlubit začínám malou posazovat na nočníček a zatím se mi tam skoro vždycky vyčůrala a jednou dokonce i vykakala. snad to tak půjde i dál. :grinning:
30. čer 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Gratuluju pipetulo :grinning: :grinning: :grinning:
30. čer 2008 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin, zjistim ti to, ale až zejtra, dneska už tam nikdo neni. A hubenější budeš asi po tejdnu, ale holky dost trpěj....
Mě se výborně osvědčila dělená strava. Koupilajsem si knížku Velká kniha o dělené stravě a ta je fakt dobrá. Podle Kořínkový se mi to nelíbí. Vůbec jsem nehladověla a přitom jsem hubla. Ale lezlo to dost do peněz, protože jsem ke každýmu jídlu jedla jako přílohu zeleninu. Ale pokud ti roste na zahrádce, tak je to naprosto ideální. Kdybys chtěla půjčit tu knížku, tak jí najdu.

A jak máš ty fotky velký ? Já dneska vkládala 1984x1488 a uložily se.

Pipet, gratuluju k nočníčkování. To je malá fakt šikulka :slight_smile:
30. čer 2008 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
1600x1200,ale některý jsou větší než 700kb.Tak nevi.Jdu to zkusit.
30. čer 2008 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak šly jen dvě-Terezka a ty barke :slight_smile:
30. čer 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Mám je v albu
30. čer 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotky pěkný, tada dětičky, se mnou je to horší, ale lepší už to asi nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Pavlin, pošli mi do IP tvůj mail, přepošlu ti ti dietu :wink:
1. črc 2008 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
mělo tam bejt - ti tu dietu :slight_smile:
1. črc 2008 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hele, ale na tý fotce je Petuška od Pipet, né ? Máš tam Terezka :wink: :slight_smile:
1. črc 2008 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, to je asi tvoje Terezka, jem debiiiiiiil :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: pardóón !!! :grinning:
1. črc 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning:
1. črc 2008 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek