• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
Barke to se terezka jen maskuje za Petrušky brejličky!!=))
1. črc 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barke - já chci taky tu dietu. Teda myslím, že se na ní ve finále stejně vybodnu, ale mít jí můžu ne :grinning: :grinning: :grinning:
Pavlin - fotečky jsou moc pěkný :wink:
1. črc 2008 v 17:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Škoda,že ty fotky s tebou a Petrou tam nešly.Jak je můžu zmenčit? :unamused:
1. črc 2008 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, pošlu i tobě, no problem :slight_smile: , hele to je docela krátká dieta, drží se 14 dní, pak tejden pauza a pak zas 14 dní a hotovo. Pak se nepřežírat a mělo by to prej vydržet....

Pavlin, zkus tady http://zmenseni.kategorie.cz/
1. črc 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
já zmenšuju v tomhle programu na úpravu fotek. TAdy se dá stahnout zdarma. Kdybys potřebovala poradit, tak stačí říct http://www.mimibazar.cz/diskuse.php?forum=1044
1. črc 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin - možná lepší, že ty naše fotky nejdou vložit. Dokážu si totiž představit tu hrůzu. Klasicky na všech fotkách vypadám jak idiot říznutej mimozemšťanem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. Jdu vás jen v rychlosti pozdravit. Mám teď manžílka pořád doma, tak si užíváme rodinný pohody, tak nestíhám ani koně. To jsou pařáky co? Mi ani ven moc nechodíme. Chodíme dopoledne nakoupit, pak jsme doma a pak chodíme ven až tak kolem pátý. Pak si to protáhnem třeba do devíti, ale to přes léto snad dětem nevadí, že jsou dýl vzhůru ne?

Jinak co se týče diety, taky jsem začala hubnout, po porodu se na sebe nemůžu podívat, tak už týden prostě NEŽERU :grinning:
2. črc 2008 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,
náhodou tam baruno vypadáš hezky a Rozárka se tváří jak profesionálka :slight_smile: :slight_smile: :grinning:
Já včera začala s dělenou stravou,ale nevim,nevim-mám pořád chuť na sladký :frowning2: :frowning2: :frowning2:
Já se asi půjdu na chvilku naložit do bazénu-snad jim tam zbyde nějaká voda. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
2. črc 2008 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a kdy se zase slezem?Doufám,že se už přidáš andy?
a na dietu se teď vyprdni jestli kojíš.
2. črc 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To má cenu-teď dělaj v tv palačinky s marmeládou :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
2. črc 2008 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus baby,

nejsem sice ani z Čáslavi, ani z GJ, ale do Čáslavi to mám co bys kamenem dohodil (jestli někdo znáte Třebonín), na Horky jsme jezdili často s tátou do autobazaru. Jinak pocházím z Kutné Hory...

s dietou bych začít teda taky měla, ale mám přímo nutkavou chuť na sladký, na čokoládu a všechno čokoládový, to prostě nejde, jsem závislák
2. črc 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj miku,tak s tou čokoládou jsme na tom stejně.
Třebonín mi nic neříká,ale chodila jsem do K.H. do školy a pak do práce.Jak daleko to máš do G.J.?
2. črc 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůů Mikulko ahoooj, holka dubnovka se k nám přišla podívat :slight_smile:

Pavlin, příště se jistě přidám. Teď máme doktory na chvíli odbytý. A bohužel nekojím, takže kvůli tomu jsem hned začala s dietkou. Já mám co schazovat, nejen po tomhle těhu, ale zůstalo mi všechno i z prvního těhu a už se na sebe fakt nemůžu podívat a všechny věci jsou mi malý.

Třebonín je do GJ asi 20 kilometrů ne?
2. črc 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,tak jsem dneska ještě nejedla.Teď si jdu dát jen maso se zeleninou a večer už nic.Doufám,že to vydržim :frowning2:

To je zase vedro,co? :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
3. črc 2008 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
pavlin, do jaké školy v KH jsi chodila? Já bydlela v KH na Žižkově.
zdárek nazdárek Andy :wink: jj, do GJ to mám cca 20 km
pavlin, tak to já jsem snídala 2 chleby s máslíčkem a mámtěrádou, k obědu jsem měla květákový mozeček s brambůrky a teď jsem si udělala meltu a baštím tady sůši Disko čokoládový s mléčnou náplní :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale nesmutni, taky podle toho vypadám, zatímco ty budeš brzy žížalka :grinning:
3. črc 2008 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin, to ale neděláš dobře jíst jen jednou denně. Máš jíst alespoň 5x a malé porce. A chce to jíst všechno, ale tak polovinu až třetinu toho než si byla normálně zvyklá. Drastický diety tipu nejíst nebo jíst jen zeleninu a jogurty nefungují. Tělo si na to zvykne, pak si dáš normální jídlo a máš to zpátky. Chce to jíst fakt všechno. Já si dám i svíčkovou, ale na malej talíř a s jedním knedlíkem. Před jídlem vždycky vypiju půllitr vody a je to. Takhle to funguje. Už jsem to takhle praktikovala 2x a úspěch byl, že jednou jsem za 10 měsíců zhubla 25 kilo a podruhé za 5 měsíců 15 kilo. Vždycky se mi ale povedlo po zhubnutí otěhotnět a v těhu nabrat všechno zpátky + něco navíc. Tak to zkouším do třetice všeho dobrého. Potřebuju sundat aspoň 30 kilo :astonished: No uvidíme, snad se zase zadaří.
3. črc 2008 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda holky já vás obdivuju já bych nevydržela dietu. Já držím totiž bodovou (zbodnu na co přijdu!!=)) :grinning:
a co jinak furt děláte?? Já se tady peru s tou naší protivkou. Je to s ní čím dál tím horší furt se vzteká a dokonce mě začala i mlátit. Snad jí to brzo přejde. :frowning2:
3. črc 2008 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ty žádnou dietu nepotřebuješ prosimtě.Seš jak lunt.A mlátit se nenech,nebo ti přeroste přes hlavu a pak si teprve užiješ.Plácni jí přes ruku,když to udělá a řekni jí,že se to nedělá.
Zatim se dneska držim,od oběda jsem nejedla. :slight_smile:
Zase se žene nějaká buřina. :confounded: :confounded: :confounded:
3. črc 2008 v 17:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruna-promiň,že reaguji na tvůj dotaz až teď,nějak jsem nestíhala na net,mám malou holčičku z března.Kopretinu znám,dělá tam kámoška,já tam občas taky zajdu na nějakou besedu. :wink: Ty chodíš do Kopretiny?
Pavlin:holky Prokopovy z Čáslavi bohužel neznám,možná jen podle vidění,to znám spoustu lidí,ale takhle podle jména nevím. :unamused:
3. črc 2008 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mikulenka:já vím kde je Třebonín,někde za Krchlebama,že? :wink: Teď pročítám vaše příspěvky,jestli neva.Já jsem totiž mikulenko jednou koukala na pěknej baráček na prodej v Třeboníně,ale bylo to někde u lesa,v kopečku a navíc už jsme počítali,že budem mít mimi a pořád bychom stejnak museli jezdit do města,tak máme te´d vlastní byt v Čáslavi,ale ten domeček byl na fotce opravdu moc pěknej a byla na něm aj slušná cena,tenkrát.Teď už bychom se asi nedoplatili,že? :grinning:
3. črc 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pipetulo - ty máš co povídat o dietách, vždyť ty můžeš jíst za nás za všechny a pořád budeš hubená :grinning:
Pavlin - s tím jídlem tě chápu - teda pokud nejíš ze stejného důvodu jako já - prostě nestíhám. Malá mě nenechá. Takže to řeším tak, že co jí ona, jím i já. Sem tam kousek banánu, nektarinku nebo tak něco. Ale stejně se nejvíc najím, až když večer usne. Jasně vím, že je to všechno blbě - teorii ovládám na jedničku -ale nějak mi to pořád nejde vrátit jídlo do normálu :frowning2:
Caklovka - v Kopretině jsou právě někdy docela dobrý přednášky, takže toho využívám.
Mikulenko - máš hezký jméno pro malou. Soňa už se dneska snad vůbec nedává :wink:
A doufám, že kafe si zopákneme co nejdřív
3. črc 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruna:no vidíš,třeba jsme se tam na nějaké přednášce v Kopretině potkali a ani o tom nevíme :wink: Lenka.
3. črc 2008 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavi n já ji plácnu a ona mě praští znova je to hrozný no.

Jinak jak ste přestáli bouřku?? my docela špatně asi z minulé se nám trochu odlepili tašky a teď tedy uletěli. máme pryč na jedný části hřebenovky tk akorát volám do pojiˇšťovny. naštěstí jsou to zatím jen hřebenovky tak tam snad ještě neteče. :frowning2:

jinak taky si ráda to kafíčko zopáknu.(i když sem si kafe vůbec nedala!! :grinning: )
4. črc 2008 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
caklovko, jj, Třebonín je za Krchlebama, je to prdelka světa, jak píšeš na kopečku u lesa, to jsou tady skoro všechny baráky. My máme zahradu skoro v lese, zase je to romantika tady. Teď jsou tu na prodej 2 baráky, ale zrovna nic moc a celkem drahý.

baruno, díky za pochvalu jména, vybíral ho MM

u nás obě bouřky celkem vpohodě, ale při prudkém větru vždycky trneme, aby nám sousedovy švestky nevysklily okna, jsou to takový parkosy starý a oni ne a ne to pokácet, chjo :angry:
4. črc 2008 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
pipet - asi jí podruhý musíš plácnout silněji :frowning2: se mi to radí co? Jsem zvědavá jak budu zvládat takovýhle vzpury sama :sweat_smile:
4. črc 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mukulenka to taky dělám, ale ona začne řvat tak jí ignoruju tak se uklidní a jde a kousne mě!!=)) ne někdy to pomůže. :grinning: jen mě trhá srdce jí furt mlátit, ale když ono nic jinýho nezabírá
4. črc 2008 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem se konečně naobědvala :rolling_eyes: .Dietně samozřejmě.
U nás plácání přes ruku zabíralo vždycky.A taky mi ho bylo líto,když tak nešťastně plakal a koukal na mě těma smutnejma očičkama :cry: ,ale nedá se nic dělat,kázeň je kázeň.
4. črc 2008 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem se opět úspěšně přežrala :frowning2:
4. črc 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Barke kde je ta dieta? :dizzy_face:
4. črc 2008 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin - :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . Já se včera taky hrozně nacpala. Dělala jsem plněný papriky - recept z Balkánu - doma je milujeme, takže jsem žrala div né do prasknutí :grinning: No ale uklidnuju se, že papriky jsou vlastně dietní. O té náplni radši taktně pomlčím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
U nás zabírá to, že na Rozárku syknu. Ostře a krátce - zatím to vždycky zabralo. A když se vzteká, tak jí vezmu a donesu do jiné místnosti a tam jí nechám, za pár vteřin je po vzteku :wink:
5. črc 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek