• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
Pavlin, poslala, jsem ti tu dietu, né ? Myslim, že jsem to posílala....nebo né ? :confused: :sweat_smile:
5. črc 2008 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Barke,nic nedošlo :confused:
5. črc 2008 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na to jdu mrknot, komu jsem to teda poslala :sweat_smile:
Poprvé tobě a pak ještě Barče, kouknu jestli jsem dobře napsala tvůj mail :slight_smile:
5. črc 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, tobě ta dieta přišla na mail ?
5. črc 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin, pošlu to ještě jednu.... :wink:
5. črc 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin, tak mi to nejde odeslat :confused: , tak jak to udělat ? Nechceš s založit mail na Seznamu ? Z toho Centrumu mi to hlásí chybu :confounded:
5. črc 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin, zkusila jsem to ještě jednou a zdá se že se to povedlo, tak dej vědět, jestli mailik dorazil :wink:

Včera Lukášek udělal první krůčky a dneska taky, vždycky tak tři a byl na zemi, ale je to supr, mám z toho ohromnou radost :dizzy_face: :dizzy_face:
5. črc 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Moc gratuluju ke krůčkům,šikulka.Dieta přišla,dokonce dvakrát asi se jim to někde zaseklo.Tuhle dietu jsem už někde četla.Docela síla.No uvidim jestli se do toho pustim.Po roce po prvnim porodu jsem začla s dělenou stravou a ještě jsem k tomu jezdila denně hodinu na rotopedu a pak ještě posiloval-jen tak doma u tv.A za 3M jsem zhubla 20kg.Tak si to asi zopáknu,ale teď potřebuju zhubnut 25kg. :rolling_eyes:
5. črc 2008 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barke - mě dietka přišla. Teď se jen dokopat k tomu jí držet :frowning2:
A velká gratulace k chození. Ta naše koza chodit nebude a nebude. Za ruce to jo - to lítá jako drak, ale nechce se pustit sama. Zkouším to s ní pořád, ale radši padne na všechny 4 a je to :wink:
5. črc 2008 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ta je vyčůraná.A máš chodítko,třeba by se pak pustila,když by v chodítku chodila sama. :slight_smile:
5. črc 2008 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chodítko nemáme - mám doma všude schůdky, tak to ani nejde. Ale má takovej super dřevěnej kočárek, tak s tím taky lítá po chodbě a hlavně venku na chodníku, ale pustit se - to ne :wink: A moje záda trpí a trpí a trpí :grinning:
6. črc 2008 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme za gratulace. Ještě bude nějakej čas trvat, než se rozchodí. Moc se do toho nehrne...
6. črc 2008 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jůůů holky, vy už řešíte, jak dětičky začínají chodit :dizzy_face: . Za chvilku to uteče a budu to řešit s Anežkou taky. Holky, jakou máte dietku, já chci takýýýýý. Mě se nějak moc nedaří. Jsem zhubla za týden 0,5 kg :frowning2: . Když to aspoň za začátku nejde rychlejc, tak se bojím, že to vzdám.

Pavlin, ty potřebuješ 25 kilo, já potřebuju aspoň 30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Chjo.
6. črc 2008 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, pošli mu mail do IP a já tu dietu přepošlu. Ale nejvíc stejně zabírá dělená strava a člověk nemusí hladovět, stačí dodržovat pravidla....
Jo, Andy a kdy se uvidíme ? Mám pro tebe ty kraťásky, aby nebylo po létě, až se konečně srazíme :slight_smile:
6. črc 2008 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Před rokem byly Lukáškovi tři neděle a ten rok utekl, tááák hrozně rychle...... :pensive: , za rok budeš taky řešit chození, zatim vychutnávej, je to krásný mít malý miminko :wink: :slight_smile:
6. črc 2008 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Barke, mejlíka pošlu. No, srazit se můžem kdykoliv během příštích 14 dní. Pak jedu na týden do Prahy a ten další týden tady budu mít dvanáctiletýho synovce na prázdniny a pak jedeme na týden na Šumavu. Takže příštích 14 dní by to chtělo.
6. črc 2008 ve 14:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,já bych se taky už zase slezla,bylo to fajn.A můžu taky kdykoliv.Zase ve 3?Co třeba hnedle 9? :slight_smile:
6. črc 2008 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
A dietu jsem zahájila dnes-dělená strava.Ta je asi fakt nejlepší.Můžeš jíst kdy chceš a ne po třech hodinách.Já mám hlad pořád :grinning:
6. črc 2008 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a co 10. ve čtvrtek ? Přijde zrovna mateřská, tak bych si v Jeníkově nakoupila. A kam půjdeme ? Neni tam něco lepšího pro děti, než ta zahrádka ? Tam je to dobrý bez pohybujících se dětí. Něco, kde by jsme mohly děti vypustit a trochu popovídat....
6. črc 2008 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co restaurace Na zámku. Tam je terasa a dole pod terasou můžou děti běhat a je na ně pěkně vidět?
6. črc 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
9 by to mělo už být na účtě a já ve čtvrtek nebudu mít auto.A nebo až v pátek?V Jeníkově asi neni nic s výběhem pro děti. :unamused:
6. črc 2008 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky já bych byla pro ten čtvrtek a co takhle jak jsem tedy říkala u nás?? Není tu žádný luxus, ale kafe máme!!=)) a možná i perník bych mohla upíct, ale neslibuju páč nevím jestli se mi podaří na to najít čas!! :grinning:
6. črc 2008 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ale mohly by vlítnout na silnici,ne?Já nevim. :rolling_eyes:
6. črc 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ve čtvrtek nemám auto :frowning2:
6. črc 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin já myslela že by sme byli doma ne na zahrade a jinak máme všude plot, takže nikam na silnici urči neutečou zahradu máme stejně vzadu.

No u nás můžem bejt kdykoliv týdnu. příští týden ale ne to jsem na dovolený
7. črc 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tenhle týden vůbec netuším jak budu mít čas. Jeden den určitě pojedu pro sekáč, ale ještě nevím kdy, ale jinak by mi to bylo fuk. Super by byla nějaká restauračka, kde mají pískoviště :wink: O jedné vím - v Čáslavi pizzerie - no trošku z ruky :grinning:
K nám na zahradu můžeme taky a děcka můžou i do bazénu, máme velkej, takže plavky s sebou :wink:
7. črc 2008 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já jsme úplně bez auta. Mým autem jezdí manžel do práce. Chystáme se koupit ještě jedno větší rodinný auto, ale ještě ho nemáme. Já mám na malou nosítko, tak bych eventuelně mohla někam busem nebo vlakem se dopravit, ale bude to na prd jí mít pořád na břiše. Kor dyž budou tyhle vedra.
7. črc 2008 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata,

pipet - chápu, že nechceš Peťulku pořád mlátit, ale ze začátku je potřeba být razantnější a pak už to nebude tolik potřeba, uvidíš :slight_smile:

barke - gratuluju k prvním krůčkům Lukáška, to musí být krásnýýýýý

co se srazíku týče, tak bych vás taky ráda viděla, ale teď přes léto teda nevím s časem, prakticky by mi bylo jedno kdy a kde (mám autí), jen když mi do toho nic nevleze

By se mi to docela líbilo na těch Horkách, to mám kousek, nebo ta Čáslav... zas se mi v pařácích nechce jezdit nikam daleko.... no, spíš se nějak dohodněte vy, co máte nějaká omezení a já uvidím
7. črc 2008 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,
to bylo pro andi pipe.Na zámku je zahrádka,ale je tam hned vedle silnice.
Tak já teda nevim.Do jeníkova bych se mohla dostat i busem,ale byla bych tam až před 4.A zpátky mi to jede v 5,ale to už bude ten můj doma,tak by pro nás mohl dojet a mohly by jsme tam být dýl.Takže vlastně můžu kdikoliv,ale asi až v ten čtvrtek,malej měl horečky,ale už je to snad dobrý,tak ve čtvrtek bude úplně ok.
7. črc 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Andy :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :rolling_eyes:
7. črc 2008 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek