• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
Silnice je vedle ale je dolu dobře vidět. Mi tam chodíme a malej tam vždycky běhá. Je tam pro děti prostor.
7. črc 2008 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No bude to tam určitě lepší než v Lanette,tam nebylo k hnutí.Tak teda ten čtvrtek? :slight_smile:
7. črc 2008 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak čtvrtek. Kdyby bylo hnusně, tak se dá jít dovnitř. Taky se tam nekouří.
7. črc 2008 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak fajn.Co na to zbytek mamin? :slight_smile:
7. črc 2008 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já myslim, že na tom zámku to bude stejný jak v Lanette. Našim prckům nemůžeš říct, na silnici nesmíš, já si jdu sednout a ty si tu hraj :slight_smile: :slight_smile: To by zas dopadlo jako tam Buď by se nám hemžili na klíně, nebo by jsme s nima někde capaly a pokec žádnej. Asi by bylo nejšikovnější u někoho na tý zahradě. K Barče bych mohla dojet na kole, ale do Horek nevim, buď bych musela vychytat šikovně spoje, nebo kdyby tudyma projížděla Barča, že by nás zas nabrala, ale to by si zajížděla.... :unamused:

Tak jsem mrkla na spoje a do Horek bych se dostala v 16,09 h , staví to Horky,,Skalka, to nevim kde je....ale snad né daleko ? A nazpátek to jede 17,56. Což je celkem v pohodě. Tak se rozhodněte, co a jak....Já bych byla pro něčí zahradu, pokud bude hezky, dneska pršelo, jaká je předpověď nevim...
7. črc 2008 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mi zahradu bohužel nemáme, máme jen zahrádku v kolonii a tam to stojí za prd. Tam mám co dělat uhlídat Jiříka aby nelzel na ostatní parcely. Tam je dost přísnej osadní řád.

Barke, máš pravdu. Máte dětičky ještě maličký. Jiřík je už velkej a ten ví, že tam nesmí. A Anežka je zase moc malá na to, aby utekla. No, ve čtvrtek bysme se k tý Pipetule mohli dostat nějak po třetí. Manžel chodí ve 3 z práce, tak by nás tam mohl hodit a pak nás třeba v 6 vyzvednout. Tak se dohodněte. Já se přizpůsobím.
7. črc 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barke a kde ty přesně bydlíš?? Já myslím že by nebyl problém pro tebeb zajet a vyzvednout tě :grinning: na zahradu bych to neviděla to spíš u nás vevnitř to by bylo lepší ne?? Hračky tu jsou takže děti můžem klidně vypustit!!=))
7. črc 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já bych mohla taky busem až tam,ten co bych přijela před 4 do Jeníkova,tak jede až do Čáslavi,ale radši bych autem.No tak já to nějak vyvedu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. črc 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pipet, já jsem z Vilémova, ale ten autobus, co jsem si našla, staví skoro u našeho baráku, takže pohoda...
7. črc 2008 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata,můžu se vás zeptat,jak máte starý děcka? :wink: Mě se v březnu narodila holčička,takže už teď začínáme 5 měsíc,strašně to letí,ještě před chvílí jsem byla v porodnici,pamatuju to,jako by to bylo včera :frowning2: A z těch krásných malých miminek jsou pak větší a větší lumpíci,že? :slight_smile: Lenka.
7. črc 2008 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caklovko - já čekala taky březňátko - 2007. Nakonec se teda Rozárka vyloupla až 1. dubna :wink:
Holky ve čtvrtek zatím vůbec nevím, jak na tom budu s časem. Zítra volám do velkoskladu, kdy můžu jet pro zboží a podle toho uvidím.
Jinak u nás na zahradě by to bylo dobrý, hlavně kdyby pršelo, tak mám v přízemí vyklizené 2 místnosti, jsou tam jen 2 postele a hromada hraček - pro prcky super. Akorát my bysme museli sedět na zemi :grinning: :grinning:
7. črc 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caklovka: já mám Jiříka 3,5 roku a Anežku dneska 2 měsíce přesně
8. črc 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,
ceklovka,když si najedeš na fotku co tu máme,tak tam všechno o nás píšou,teda skoro všechno :slight_smile: .Jinak já mám 5letýho lumpa a 9měsíční lumpici. :grinning:
Já bych teda jela k baruně,je to blíž,ale nevim ještě jak se tam dostanu.Už mě to s tim autem sere,chlapovi furt v práci slibujou služební a pořád nic,a já jsem tu jak vězeň :angry:

Baruno,ty máš sekáč?
8. črc 2008 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde bydlí Baruna?

Pavlin, mě to taky s autem štve. Moje milované autíčko teď slouží jen tátovi na cesty do práce. A tady je to bez auta na prd.
8. črc 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baruna bydlí ve Vilémově,teda aspoň myslim. :slight_smile:
8. črc 2008 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jestli má sekáč,tak tam musim někdy zavítat. :slight_smile:
8. črc 2008 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Vilemov je odtud taky kousek, takže mě je to šumák jestli Horky nebo Vilemov. Tak se domluvte holky, čtvrtek se blíží.
8. črc 2008 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek :slight_smile:
Barča bydlí ve Zvěstovicích ( myslim ) To je z Vilémova cca 4 km, takže já bych to na kole zvládla.
8. črc 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já byla dneska v Čáslavi na gyndě. Zapoměla jsem, že ten Provazník je až v Pardubicích, tak jsem byla u Klumpara. Někam pospíchal, tak to bylo docela rychlý. Čekala jsem asi půl hoďky. Pak jsem myslela, že zajdem s Lukáškem na to suprový hřiště, ale přihnal se šílenej mrak a začalo pršet, tak jsme zalezli do cukrárny a pak jsme se už jen trochu prošli a jel nám autobus.
8. črc 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak já nevim,Bez auta jsem v pr.....Busem je to na h.... tahat se s kočárem :unamused:
Nějak to domluvte kdy a kde a já tam buď dorazim nebo ne. :rolling_eyes:
8. črc 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já ve čtvrtek nemůžu - jedu pro hadry. A mám a nemám sekáč. Sem tam se dokopu a přivezu balík hadrů od známé, roztřídím a pak prodávám :wink: Takže kdybyste chtěli, příští týden bude roztříděno :grinning:
A jsem ze Zvěstovic - z Golčáku je to cca 6 km směr Třemošnice.
8. črc 2008 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čus,to bych se ráda podívala baruno. :slight_smile: A mohla bych kdyžtak přijet až někdy odpoledne,třeba kolem 5?Já nemám doma auto.
Tak co pátek?Mohly by jsme všichni k baruně a to bych možá měla auto už ve 3.A pomůžem ti třídit hadry :grinning: Pak už ti třeba žádný nezbudou :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2008 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin, to je super nápad. Pátek taky můžu tenhle. Mateřská je na účtě, tak se bude třídit a nakupovat jedna báseň :grinning:
9. črc 2008 v 08:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak fajn :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,co na to ostatní :slight_smile:
9. črc 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem klidně pro pátek. A nebudete někdo projíždět Vilémovem ? Žeby jste nás svezli....nevim, jak bych to na tom kole zvládla, neseděla jsem na něm asi 5 let.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
9. črc 2008 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já bych to ale viděla tak ve 4. Ve 3 přijde táta z práce než se osprchuje a nají.

Barke, mi zřejmě přes Vilémov pojedeme, ale nás je plný auto :frowning2: . Dva dospělí a vzadu dvě autosedačky. Zatím ještě nemáme větší auto. Chceme kupovat něco sedmimístný, ale ještě není.
9. črc 2008 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, v pohodě..... :wink:

Pavlin, co ty ? Nepojedeš přes Vil. ? Já bych to v nejhoršim na tom kole zmákla, ale když vidim ty přeháňky, tak z toho mám strach....
9. črc 2008 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pojedu,teď jsem koukala do mapy.Když pojede i Míša tak se tam budem asi trochu mačkat :astonished: ,ale on asi nebude chtít.Teď není doma,abych se ho zeptala.Takže před 4 bych byla u tebe.Ještě mi řekni kde přesně bydlíš :slight_smile:
9. črc 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, pátek klidně beru. Ale upozorňuju dopředu, že fakt budete přebírat, protože to určitě nestihnu roztřídit. Ale zase to budete mít z první ruky :grinning: :grinning: :grinning:
9. črc 2008 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak kdyby to šlo, tak budu ráda, když nás svezete...
A z kterýho směru budeš přijíždět do Vil ? Náš je asi 5. barák, když se přijíždí z Jeníkova. Tak po pravý straně první ošklivej barák kterej uvidíš, tak to jsme my :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confounded: :grinning:
9. črc 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek