Čáslav - Golčův Jeníkov

Jsem z malé vesnice a je tu trochu nuda :-|
barke
9. črc 2008
Pipetulo a co ty ? Vyhovuje ti pátek ?
pavlinautor
9. črc 2008
To nám,ale vůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůbec neva 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃
barke
9. črc 2008
Mě trochu jo... 8-( 8-( 😢 😃
barke
9. črc 2008
Joooo, to nebylo na mě 😃 😃 😃 to bylo na Barču , haaaa 😃 😃 😃 že jo ... :-N :-N
andy80
9. črc 2008
jj Baru, to nám neva. Mi ti rádi pomůžeme s tříděním hadříků. A to ještě když se do toho pustěj děti, tak to bude lítat 😃
pavlinautor
9. črc 2008
Já přijedu od Rybníčku.Od kláštěra.
pipetula
9. črc 2008
No v Pátek nevím jestli dorazím. Jedu v sobotu p=ryč tak ještě uvidím Baru napiš prosím přesnou adresku ať to kdyžtak najdu a v kolik tedy?? Když to půjde tak přijedu.
pavlinautor
9. črc 2008
No asi na tu 4,ne?Já to taky dřív nestihu.Jestli manža přijede ve 3,tak než se vyprdelíme,tak to bude akorát na tu 4. 🙂
barke
9. črc 2008
Kolem čtvrtý se nám to taky hodí

Pavlin, tady jsem ti našla tu naší haciendu 😃
http://www.mapy.cz/#x=135628288@y=134967040@z=1...
barke
9. črc 2008
Když se domluvíme, tak my můžeme čekat třeba u školy, abys nemusela sjíždět z trasy, to máme pár metrů, co ?
pavlinautor
9. črc 2008
Ne,ne,já pro tebe zajedu.Možná to vezmu i přes Jeníkov. 🙂
barke
9. črc 2008
ok
baruna
9. črc 2008
Tak holky super. Ve Zvěstovicích bydlíme na křižovatce přímo nad autobusovou čekárnou. Je to velký barák, který čeká na fasádu. Jo a na braňce mám ceduli jako vrata M.V. - vedení účetnictví.
Pipetulo - ty když pojedeš od Čáslavi, tak se drž směr Hostačov, ten celý projedeš a další vesnice jsme my. Po pravé straně, dvoje bílá garážová vrata. 😉
Jů to bude sranda, už se těším 😉
pipetula
9. črc 2008
oki takže v páte kolem čtvrtý sem tak tedy doufám papa
andy80
9. črc 2008
Baru, doufám, že to najdeme. Nechceš mi radši poslat telefonní číslo do IP, abych mohla kdyžtak volat, až budeme bloudit?
baruna
9. črc 2008
Holky, posílám vám všem mobil přes IP. Barke už ho má 😉
pavlinautor
9. črc 2008
Mně nic nepřišlo 😢 Já chci taky 😢
pipetula
10. črc 2008
Holky neva vám když sebou vemu ségru?? Ona k nám akorát totiž v pátek přijede tak at jí tu nenechávám pak samotnou. Miluje dětitičky a je celkem fajn.
baruna
10. črc 2008
Pipetulo - jen jí vezmi. Alespoň budeme mít chůvu 😃 😃
Pavlin - nic ti nedošlo? Tak já pošlu ještě jednou
andy80
10. črc 2008
Pipet v pohodě, to bude babinec.
pavlinautor
10. črc 2008
Už jo barčo.Jen jí vem pipe.Má děti?
pipetula
10. črc 2008
Pavlin ne je jí 25 a ted akortá dokončuje vejšku děti nemá, ale o malou se stará jak divá!!🙂) Strašně by je chtěla!
pavlinautor
10. črc 2008
Tak my jí je na chvilku půjčíme 🙂
pipetula
10. črc 2008
😃 :-p
andy80
10. črc 2008
Holky, já vím, že mě asi zaškrtíte, ale mám špatnou zprávu.😞 Zítra jedeme do Jižních Čech. Manžel tam zdědil barák po babičce, která nedávno umřela a jezdíme tam posekat... atd. Tak přišel s tím, že tenhle víkend tam musíme jet, protože příští týden jedeme do Prahy k našim, protože moje babička slaví osmdesátiny a mi pak s dětma zůstáváme v Praze, protože tam budeme mít ještě synovce a neteř. Takže mě to fakt moc mrzí, ale zítra nemůžu. Vůbec jsem to netušila, že tam pojedeme.

Takže co příští týden? To můžu kromě pátku kterýkoliv den.
pavlinautor
10. črc 2008
Já bych to nechala jak to je a příští týden se můžem sejít zase v Jeníkově 🙂
A nechce tam jet sám? :-p
andy80
10. črc 2008
Ale jo, já neříkám, abyste se nesešli, ale ptala jsem se co příští týden? Jestli byste se nechtěli sejít ještě jednou. Sám tam nechce, je tam moooooc práce. Sekání a pletí zahrady, vyklízení a malování... atd.
pavlinautor
10. črc 2008
jj,vždyť to říkám.Teď bez tebe-zase :-| a příští týden kromě středy v Jeníkově a už snad konečně s tebou :-p :-p :-p 😉
pavlinautor
10. črc 2008
Co třeba 17 ve čtvrtek?Ale kde? 😕
pipetula
10. črc 2008
no ale příští čtvrtek to bude zase beze mě Budu v českým ráji 😢

Začni psát odpověď...

Odešli