• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
autor
Já se z vás zbláznim áááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
10. črc 2008 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí
no ja za to nemužu jedu na dovču i s malou!!=))
10. črc 2008 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak to nechám až zase třeba za tři týdny.Co? :slight_smile:
Zítra se sejdem,jak je to domluvený. :slight_smile:
10. črc 2008 ve 22:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj, tak dneska :slight_smile: , vypadá to, že bude krásně...
11. črc 2008 v 09:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavlin, za tři týdny klidně, ale to budu mít o dítko víc.
11. črc 2008 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavlin, ale když holky nemůžou, tak se můžeme sejít aspoň mi. Co takhle kdyby sme šli k nám? Kdybys vzala Míšu, tak by si kluci mohli hrát v pokojíčku a mi v klidu kecat a kafíčkovat v obýváku. Manžel má příští týden odpolední, tak budeme mít klid.
11. črc 2008 v 09:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
:slight_smile: To by šlo andy.Tak kdy?Nemůžu akorát ve středu.
11. črc 2008 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavlin, písnu ti můj mobil do IP, protože nemáme zvonek, tak mě jen prozvoň a já vylezu, dík :slight_smile:
11. črc 2008 ve 13:03  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Dobře barke. :slight_smile:
Andy by se k nám mohly přidat ty,který budou moct,co myslíš? :slight_smile:
11. črc 2008 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavlin, to je jasný. Mě je jedno který den, příští týden kromě pátku můžu kdykoliv. Co třeba ten čtvrtek jak si psala? Nebo jak se ti to hodí.
11. črc 2008 ve 13:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavlin, v kolik se prosimtě stavíš ? Abych byla nachystaná...
11. črc 2008 ve 14:46  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak třeba čtvrtek :slight_smile: Kdo se přidá?
Barke,asi za 10minut vyrazim z baráku,tak po třičtvrtě sem u tebe. :slight_smile:
11. črc 2008 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky všímáte si, že kdykoliv se sejdem, tak je pak bouřka jako kráva :grinning: :grinning: :grinning:
Barke - já už vím, co jsem ti to chtěla dohledat na tom netu - o tom zeleným blivajzu přeci :grinning: http://www.zelene-potraviny.cz/
Tohle jsou nějaké oficiální stránky a já mám kontakt na holčinu, která to prodává cca o 300,- Kč levnějc. Tak kdyby jsi něco chtěla, tak písni
11. črc 2008 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
No jo, supr, dík :grinning: časem určitě jo. Asi příští měsíc....

A s tou bouřkou je to teda fakt dost dinvý..... si nás budou zvát na místa, kde chtěj aby zapršelo :grinning:
11. črc 2008 ve 21:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Barčo - ale víš, co mi to dalo práce si vzpomenout? :grinning: :grinning: :grinning:
Holky a o tomhle jsem mluvila - http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=1657591. Nějak nechápu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. črc 2008 ve 22:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Já si vůbec nemohla vzpomenout .... :grinning: , ale jsi fakt dobrá, já bych si nevzpoměla :grinning:

A ta ukce je fakt mazec :astonished: a kolik se jich o to pralo :confused: :confused: , to nechápu, když maj tolik peněz, tak proč nakupujou po aukcích ? :confused:
11. črc 2008 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
To se musim někdy podivat, jestli tuhle značku taky nedědíme, to by mě pobavilo :sweat_smile:
11. črc 2008 ve 22:41  • Odpověz  • To se mi líbí
No ale nejhorší na tom je že se to prodalo za takovou cenu a je to použité (sice párkrát) kdyby to bylo aspoň nový. No nic holčiny mějte se tu pěkně a já jedu na tu dovču snad se uděá lepší počasí. papa
12. črc 2008 v 10:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj,
Pavlin mi psala, že bude delší dobu bez počítače, takže se tu asi nebude ukazovat nějakej čas.
My jedeme na pár dní do Prahy.
Tak se tu mějte, pak se ozvu :slight_smile:
13. črc 2008 v 07:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky, tak si ty výlety a dovolené pořádně užijte :grinning: :grinning:
13. črc 2008 ve 12:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,doufám že vám nenarušuji diskuzi :wink: O víkendu jsem po dlouhé době viděla bratránka Péťu z Vilémova,neznáte ho náhodou ty,které z Vilémova jste? :wink: Péťu Kratochvíla?Lenka
14. črc 2008 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Caklovko - jen sem choď častěji. A Kratochvíla teda neznám - kolik mu je? Já totiž ty mladší ročníky už nezmám vůbec :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Hele a kde vůbec všechny jste?
15. črc 2008 v 06:55  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Já už jsem tadyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy :slight_smile:
Já mám dneska den blbec.Dopoledne to ještě šlo,ale odpoledne....Malá nechtěla usnout,a když konečně usnula,tak jen se někde něco šustlo,tak byla vzhůru :rolling_eyes: Doma bordel,jak po výbuchu a malá protivná :confounded: .No ale už je to vcelku dobrý.Asi jsem taky měla krapítek absťáček po internetu :slight_smile:
15. črc 2008 ve 20:21  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jak ten čtvrtek andy?Sejdem se?Co ty baruno,přidáš se k nám? :slight_smile:
15. črc 2008 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Baruna : Teď jsi mě docela zaskočila :confounded: Čoveče víš že ani nevím kolik Petrovi je?Myslím že tak 27,víc snad ani ne.Ty jsi starší?Mě je 25 let.Petr má ještě 2 ségry,Zdenku a Lídu,ale už jsou obě vdaný a mají děti a bydlí jinde.Teta s Péťou a jeho přítelkyní bydlí směrem jak se jede k benzínce na konci Vilémova a je tam ta malá bytovka asi o dvou či třech patrech(teď nevím),tak přímo naproti v tom dlouhém starém baráku s mega zahradou :grinning:Tam bydlí. Jsou tam odjakživa myslím,takže budou hodně známý si myslím.A Ty jsi rodačka z Vilémova?Lenka
15. črc 2008 ve 22:57  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavlin, můžeme ve čtvrtek. Akorát nemám doma Jiříka. Zase mi ho odvezli do Prahy. A menžel chodí z práce kolem osmý, tak budeme mít klídek.
16. črc 2008 v 08:40  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Tak jo andy,ve čtvrtek.Snad mi do toho nic nevleze.Začínáme konečně zase pořádně dělat na baráku,tak aby tam manža nechtěl zrovna jet a taky doufám,že nepojedou někam pro to služební auto.Meli jedno zamluvený v H.K.,a když tam včera volali,tak jim řekli,že jo,ale že bude o 15 000 drašší,hovada :unamused:
16. črc 2008 v 08:51  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavlin - nechápu, proč si lámeš hlavu s bordelem. Viděla jsi to u nás ne? :grinning: :grinning:
Caklovko - já mám za pár dní 33 let - takže stará bába :stuck_out_tongue_closed_eyes: A možná kdybych Petra viděla, tak jsem doma. Ksichty já si pamatuju dobře, ale jména vůbec :confounded:
Holky a zítra já nemůžu, přiznávám bez mučení, že jsem na vás zapomněla a domluvila se s tetou, že přijedeme na návštěvu. Tak příště jo?
My byli dneska v Pardubicích, byla jsem na gyndě a hlavně se cournout po městě - zase jsem o pár stovek lehčí :grinning:
16. črc 2008 v 15:02  • Odpověz  • To se mi líbí
Pavlin, pošlu ti do IP můj mobil. Když ti do toho nic nevleze, tak přijeď. Až bys byla v Jeníkově, tak mi cinkneš kde si a já tě tam vyzvednu. Ono vysvětlovat kde bydlíme jde ztěžka. Doufám, že přetrpíš bordel. Mě se totiž vůbec nic nechce dělat, natož uklízet.

Baru, já byla dneska jen tady v Jeníkově po krámech, babička bude v sobotu slavit 80 a já pro ní nic nemám. No, dárek jsem nekoupila a utratila jsem majlant. Ten krámek s těma věcma pro děti je tady jen pro vztek. Já pořád kupuju Anežce nějaký oblečky a hračky, přitom toho doma mám plno.
16. črc 2008 v 15:14  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
před hodinou jsme dorazili z brodu.Jsem hotová.Ta naše čůza od 4 nespí a teď nemůže asi zabrat nebo co. :rolling_eyes: Se z ní asi zbláznim,dělá tam brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr,brrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.
Zítra pokud budu žít,tak bych přijela do jeníkova už po půl 1,nebo až kolem 4 autobusem.Ale nic neslibuju.Bordel neřeš,aspoň se budu cejtit jako doma :grinning: Jeníkov kapku znám,tak mi řekni,kde bydlíš,ať pro nás nemusíš letět.
16. črc 2008 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek