• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
autor
Ahoj holky,
tak jsme včera potřetí vdali mojí sestru. :zipper_mouth: Né,že bych jí nepřála dlouhé spokojené manželství,ale s ní to nejde.Ona je trochu složitá osoba.No,ale přeju jí,aby to poslední manželství bez rozvodu.
A co jinak,jak si užíváte vedra? :rolling_eyes:
27. črc 2008 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO já vedra snáším skvělě miluju teplíčko. Byli jsem včera s malou na písku až na pár kamínkův puse se jí to docela líbilo. JInka jsem přemýšlela nad tím že bysme se docela jeli nějkam koupat. Co takhle jít tedy hromadně do toho bazénu v čáslavi?? Co vy na to holky??
27. črc 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin - ty jo, ségra je dost dobrá. Já se vdávala jen jednou a bohatě mi to stačí :grinning:
Vedra snáším dobře - včera i dneska jsme byli celý den na Borku - na lomu, takže paráda.
Koupaliště vidím bledě - celý týden má Jirka dovolenou a stěhujeme barák, prostě nemám šanci se někam urvat.
A holky držte mi palce, zítra se rozhodně jestli pojedeme na víkend do Hallstattu na potápění :wink:
Barke - ty se teda máš, takhle dlouho si "dovolenkovat"
27. črc 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jsem zpátky z Prahy. Mám tady synovce, tak nemám moc času, ale občas najuknu. Jinak já jsem ráda, že je teplíčko. Baru, kde je ten Borek? Mi se jezdíme koupat na Seč, ale je to trošku z ruky, tak jestli tohle nebude blíž.
28. črc 2008 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já ani nevím kam bych s malou tady zašla. je tady jen malej loma k němu je blbej přístup a voda nic moc!
28. črc 2008 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy - Borek je z Vilémova směr Chotěboř. Cca 400 m před vesnicí Borek zahnout doprava na polňačku a jsi na lomu. Ale na koupání to tam moc není - není tam žádné místo na deku a tak, jinak je to tam super.
28. črc 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj holky,

tak jsme byli dneska na Seči. Loni jsme tam jezdili taky, ale je to dost z ruky na denní ježdění. Byli jsme se podívat na Borku, ale to pro děti fakt není. Ale musí se tam super potápět. Jukala jsem na fotky na netu, jak tam je potopený kde co pro potapěče. Nic víc ke koupání tady v okolí asi není co? Asi jen koupaliště v Čáslavi.
31. črc 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky,já vůbec nestíhám.
Jak se máte? :slight_smile:
2. srp 2008 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile:
my se máme dobře :slight_smile:
Přijeli jsme zas jen na víkend, potřebuju vyprat, tak doufám, že bude zejtra hezky.

Koukala jsem, že se čáslavandy trhly, jó ? :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
2. srp 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Asi se jim zdáme moc daleko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: Tak mám takové choutky jít do Habru na zábavu.Už jsem dlouho nikde nebyla.Malá spí,malej je u babičky na víkend,tak asi nevim.Akorát panu manželovi se nechce :unamused:
2. srp 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak to běž..., obvolej kámošky a udělejte dámskou jízdu :wink: :slight_smile: :slight_smile:
2. srp 2008 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak pojeď. :slight_smile: Ségra nejde.A ta co by mohla je těhotná,tak taky nepůjde. :unamused:
2. srp 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem na tu zábavu nakonec šla.Teda jela.Bylo to tam docela pěkný.Zavzpomínala jsem si na svoje pubertální léta a představovala jsem si jak to bude vypadat až tam budou pařit moje dětičky :slight_smile: :grinning:
3. srp 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barke - to jsem ráda, že jsi zpátky. Jak jste se měli? A jakto, že budete doma jen na víkend, někam zase jedete?
Pavlin - zábavu ti teda závidím. Bych docela vyrazila taky. Co tam hrálo?
Andy - jaká je na Seči voda, ještě to nekvete? Jsem ti to s tím Borkem říkala, pro nás potápěče super, ale jinak nic moc. Zrovna včera jsem se tam byla trošku potopit - na autobusu a na vrtulníku :wink:
Koupání - dá se koupat v Hostovlicích u Vilémova v rybníce a možná i na přehradě ve Vilémově? Co Barke - nevíš o tom něco.
Já to koupání moc neřeším, jsme buď v bazénu nebo na Borku :grinning:
Mimochodem Rozule nechce dělat nic jiného, než plavat v bazénu - počítám, že do konce léta už bude mít místo nohou ploutve :grinning: :grinning:
3. srp 2008 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Hrál tam Telegraf,jestli ti to něco říká.Kapela mého mládí :slight_smile:
3. srp 2008 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin - jenže ty jsi ještě mladý ucho, takže hudba mého mládí byl Punc nebo Kyvadlo :wink: Přeci jen jsem o nějaký ten pátek starší :confounded:
4. srp 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Baru, na Seči je voda super. Kvetla malinko minulý týden, ale jak jsme byli včera tak to bylo mnohem lepší.
4. srp 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kyvadlo je taky dobrý,ale Telegraf je moje srdeční záležitost.A o moc starší nejsi :wink: O 3 roky?
4. srp 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holčiny tak jsčm byla na víkend na srazu aut v Anglii. Původně měl jet ten můj, ale udělala si pracovní úraz (rozsekl si hlavu) a tk jsem jela za něj. Bylo to tam docela fajn.
:sunglasses: A co takhle zase někdy provést nějakej ten pokec??
5. srp 2008 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem pro, ale až příští týden, tenhle jaksi nestíhám. Holky dneska jsme byli v Čáslavi, tam za Penny na dětstkém hřišti - to je prostě super. Rozárka tam vydržela v pohodě celou hodinu. Sice jsem jí musela různě pomáhat, ale jinak super. A hlavně v tom potoce jsou kachny, tak jsme je krmily rohlíkem a to jsem měla veget :grinning:
Pavlin - před pár dny jsem oslavila kristova léta :frowning2:
5. srp 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak o 5let baru,to neni o moc. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Se srazíkem souhlasím.Potřebuj zase mezi lidi. :rolling_eyes:
5. srp 2008 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo to hřiště je super byli jsem tam taky jo holky a musím se vám pochlubit malá už asi dvy týdny chodí. úplně sama ještě teda není úplně jistá, ale lítá tady krásně po bytě!!=)) :grinning: :sweat_smile:
5. srp 2008 v 17:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Velká gratulace k chození pipe.Teď,aby si dala všude kliky nahoru,aby ti nekam nezdrhla. :slight_smile:
Tak kdy se slezem holky?
5. srp 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jůůů Pipet, to je super, že Petruška už chodí. Teď budeš mít co dělat :wink:

Pavlin, vůbec netuším, kdy bude čas na srazík, já tady mám ještě synovce a pořád jezdíme někde po výletech. Příští týden jedeme do Prahy, pak do Milevska, takže já netuším, kdy budu tady a budu moct někam vyrazit.

Baru, mi jsme včera byli taky v Čáslavi na tom hřišti s Jiříkema, synovcem a Anežkou. A taky jsme tam trávili čas u kachen. Třeba jsme se viděli, ani o tom nevíme.
6. srp 2008 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo no je to moje šikulka jinak já byla včera na hříšti v čáslavi se Silvikem a Caklovkou (čáslvské maminky) a poznali jsem tam ještě jednu maminu a bylo to docela fajn až asi na milion kamínků co sem furt petrušce vybíralal z pusy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. srp 2008 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak už jsme zas doma.
Barčo, byli jsme ještě v Praze, teď budeme týden doma a pak vyrážíme asi na čtyři dny do Krkonoš. Moje teta tam má velkou chatu, co pronajímá. Ale my tam budem naštěstí zadáčo. Už se těšim na borůvky a na houby. Je to kousek od Pece, tam to mám hrozně ráda.

Petrušce gratulace k chození :wink:

Holky, vyhrála jsem v aukci golfky. Vůbec jsem to nečekala, jen jsem potvrdila vyvolávací cenu a myslela jsem, že stejně někdo přihodí po mě, ale dneska jsem tam koukla a vyhrála jsem to já :sweat_smile: . Už jsem delší dobu po nějakejch pokukovala, protože s tou naší šunkou se stydim jezdit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: Tyhle, mrkněte, snad budou ok http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=1753517
8. srp 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,
vypadaj dobře barke :wink:

Nechte už těch dovolenejch a vymyslete kdy se slezem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21.8.jedem do Prahy na Petřín.Pak možná do toho vodního světa,nebo jak se to jmenuje.Tak už se docela těšim,že někam vyrazíme. :slight_smile:
8. srp 2008 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my pojedem ještě na pár dní do Prahy. Vyzvednu si tam ty golfky.

Normálně, ještě mi nepřišla mateřská :astonished: :angry: :angry: :cry:
9. srp 2008 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jí tam už mám.Jakou máš banku?
9. srp 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám Poštovní spořitelnu
9. srp 2008 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek