• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
No ten vodní svět bych chtěla prubnout taky, ale o víkendu za to chtěj 600 tak nevím je to hrozná pálka.
9. srp 2008 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barke, taky mi ještě nepřišla mateřská, taky jsem se v pátek rozčilovala. Byli jsme v Táboře a chtěli jsme jít s dětma do McDonalda a prachy nikde a táta si nevzal kreditku, takže jsme měli smolíka.
9. srp 2008 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já mám taky poštovní.To je divný.Já tam prašule mám. :confused:
9. srp 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak aspoň, že nejsem sama.....né, že bych ti to Andy přála :sweat_smile: , ale lekla jsem se, že na mě zapoměli, že jsem jim nějak vypadla ze sistému :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Tak snad v pondělí, už je to akutní :confounded:
9. srp 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Barke to mi povídej. Taky jsem se rozčilovala. Jsem říkala, jestli to v pondělí nepřijde, tak vlítnu na sociálku s malou v ruce, ať mi koupí pro malou mlíko a pleny.
10. srp 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už tam peníze mám . To se mi ulevilo :slight_smile: :slight_smile:
11. srp 2008 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak vidíš,že na tebe nezapomněli. :slight_smile: :wink:
Co ty andy,máš tam prašulky? :slight_smile:
11. srp 2008 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, jo konečně mám prašulky. Takže odpolko si kooooooonečně skočím k holiči. Už to potřebuju jako sůl.
11. srp 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak co holky jak se máme?? Já nic moc malá je poseldní dobou strašně protivná a furt jenom řve nespí přes den ani pořádně v noci asi zase zoubky. Už jsem z toho docela unavená. Tak co kdy podniknem něco?? :grinning:
12. srp 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky bych potřebovala vyvětrat hlavu.Příští týden budu mít auto,chlap má dovolenou,ale chcem stihnout dva vejlety,protože pak jde na operaci s kolenem a máme na 3m po vejletech.19,20 a 22 by to šlo,to budem doma.
12. srp 2008 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

omlouvám se, dlouho jsem tady nebyla. Jdu vám jen oznámit, že už sem moc dlouho chodit nebudu. S manželem jsme vedli dlouhou debatu, zvážili jsme všechny pro a proti a protože pro převažovalo, tak jsme se rozhodli se odstěhovat do toho baráku co manžel zdědil po babičce v Jižních Čechách. Je to sice dál od Prahy, ale je to větší a co vyhrálo: MÁ TO ZAHRADU!!! Teď tam jezdíme malovat, vyklízet atd. Časem se bude muset udělat koupelna a kuchyně, ale to už budeme dělat za provozu. Chtěli bychom se přestěhovat během září. Uživit dva baráky dost dobře nejde. Navíc tady na ten máme hypotéku, tak to chceme prodat a hypotéky se zbavit. Tak když už jsem tady našla vás, které jste z okolí Jeníkova, tak budu zase hledat někoho v Milevsku. Nj, ale co se dá dělat.
14. srp 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No to má cenu andy :wink:
Ale na nás se sem příjdeš občas mrknout a napíšeš nám,jak se máte,žejo :slight_smile:

Kde zase všechny lítáte??? :fearful:
15. srp 2008 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,

Pavlin, určitě přijdu mrknout.
15. srp 2008 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: , tak jsme zas na pár dnů doma, ale během příštího týdne jedeme na pár dní k tetě do Krkonoš a pak ještě na chvilku do Prahy :slight_smile: , ale pak už začne škola, takže už tu budem pořát.
15. srp 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, tak to chápu, že nemůžete táhnout dva baráky. V Již. Čechách je krásně, určitě se vám tam bude hezky žít :wink:
A nezapomeň na nás a přijd poreferovat, jak se vám tam vede :slight_smile:
15. srp 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mám novinku

****** VE VILÉMOVĚ SE BUDE OTVÍRAT MATEŘSKÉ CENTRUM ******

Tak to roztrubte dál, čim hojnější účast, tim to bude lepší :slight_smile: Bude to ve školní družině, která je dopoledne prázdná. Je to ve fázi vyřizování, ale pustila se do toho velice podnikavá osoba, takže si myslim, že se bude začínat někdy v září.
16. srp 2008 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kde jste všichni ? :confused: :confused:
16. srp 2008 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Barke, tak to je bomba - myslím s tím mateřským centrem. To se fakt těším.
A kdyby bylo potřeba s něčím pomoct, klidně a ráda pomůžu.

Holky já nějak nestíhám, minulý víkend jsme byli v Rakousku - dost bomba. Bylo to tam hrozně pěkný, dokonce jsme se bavili, že by stálo za to, tam vyrazit na dýl - asi tam strávíme příští rok dovolenou.
Včera jsem tu měla kámošku z jedné drbárny na netu - jsme krafali do 1 v noci a dneska jsem KO. Bych spala až bych brečela :grinning:

Andy - no já doufám, že sem budeš chodit dál :wink: A já bych taky netáhla 2 baráky najednou - na to musíš mít hodně a hodně financí. A kdo je dneska má co? :cry:

Chci se taky zase někde srazit. Ale kde a kdy?
16. srp 2008 v 15:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, ty máš určitě spoustu známejch v okolí s malýma dětma, že jo. Tak to pošli dál, s tim MC, aby o to byl zájem a pak jaký si to tam uděláme, takový to budeme mít :wink: Já jsem chodila s Vendou do MC ještě, když jsme byli na moravě a je to moc fajn, malý děti tkhle na vesnici nebo malim městě, kde nefrčej hřišťátka se málo dostanou mezi vrstevníky a tohle je možnost jak to změnit.

A kde jste byli v Rakousku ? Tam jsou hezký ty jezera, že jo ? Já tam ale nikdy nebyla.
Srážet se můžu asi až začátkem září, popslední tejden v srpnu budeme ještě nějakej den v Praze, ale ještě přesně nevim, jak to uděláme. Možná budeme od čtvrtka už tady. A příští tejden odjíždíme ve středu, takže na srázek bych měla čas pondělí, úterý.
16. srp 2008 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barke - rozhlásím to úplně všude :grinning: V Rakousku jsme byli právě na jezerech - já se byla potápět a Jirka s malou jeli se mnou. Bydleli jsme kousek od Hallstattu přímo u jezera a fakt to tam bylo moc hezký. Já jsem doteď znala Rakousku jen z auta - cestou do Chorvatska a musím říct, že je to škoda.
Já budu doma do konce měsíce - 1. září jedeme na 10-14 dní do Chorvatska - ještě teda nevím kam, ale jedeme určitě. :wink:
16. srp 2008 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, Chorvatsko bych si dala taky líbit :dizzy_face:
16. srp 2008 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však se už taky těším - 10 dní nicnedělání - parááááááda. Hlavně jedeme za dost dobrou cenu, takže nás to ani finančně nezrujnuje :grinning:
16. srp 2008 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to jedete na vlastní pěst, nebo s cestovkou ? Hoď nějakej odkaz. Vlastně jsi psala, že ještě nevíte přesně kam, že jo.....Ty budeš asi celou dobu pod vodou, viď ? :slight_smile: Tak, ať tě něco nekousne, nějaká potvora kousavá :grinning:
16. srp 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jedem na vlastní pěst, kousek od Opatije do takovýho zapadlýho městečka. A pod vodou nebudu, asi si vůbec nepovezu výstroj. Nejede totiž žádný potápěč a já hrozně nerada chodím pod vodu s někým, koho neznám. Na potápění se tam chystám v říjnu, ale vzhledem k tomu, že pořád kojím - nevím, nevím, jak to dopadne
17. srp 2008 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, tak to jo...

Ty jsi dneska ranní ptáče :slight_smile:
17. srp 2008 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,to je fakt dobrý s tim MC.A tacm choděj jen s malejma dětma,nebo tam choděj i starší děti jako je Míša?
19.by jsme se mohly srazit. :wink:
17. srp 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin, myslim, že by to mohlo bejt pro všechny předškolní děti :wink:
17. srp 2008 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, kdy jedeš pro další sekáč ? Potřebovala bych pro Lukyho nějaký mikyny nebo svetry na zimu.
17. srp 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruš, hned jak se vrátím z Chorvatska, tak jedu pro zimní věci. Určtiě bude nějaký zimní mix + asi zimní bundy.
Pokud 19 není ve středu, tak můžu :wink:
17. srp 2008 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Supr, pak dej vědět. 19. je myslim pátek.
17. srp 2008 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek