Čáslav - Golčův Jeníkov

Jsem z malé vesnice a je tu trochu nuda :-|
majka07
18. kvě 2008
Ahojky

Barke, ty jsi z Vilémova, jé tam odtud pochází kámoška, nyní tedy žijou v Jihlavě:o)

Jinak Golčův Jeníkov dobře znám a okolí také:o) pocházím z Čáslavi, zrovna jsem tam trávila týden u mamky a mám tam spoustu známých 🙂

Chtěla jsem se zeptat, zná některá Vinaře? Ještě se tam pořádají letní venkovní zábavy? Nevíte náhodou?
pavlinautor
18. kvě 2008
Vinaře?To mi nic neříká.Venku zábavy dělaj,teda aspoň myslim :-N Už jsem na žádný dlouho nebyla. 8-(
majka07
18. kvě 2008
Pavli, Vinaře jsou kousek za Vrdama, je to směr Čáslav - Horní Bučice- Dolní Bučice- Vrdy. Tedy oni asi spíš byli ve Vinici a přes Vinaře jsme chodili pěšky, tyhle dvě vesnice se mi prostě pletly a pletou 😃
barke
18. kvě 2008
Čusky 🙂

Majko, já jsem ve Vilémově jen krátce, takže tady znám jen pár lidí, co tu žijou.

Jo holky, prásknu, že se s Barčou domlouváme, že by jsme občas vyjeli s prckama na kole na nějakou relaxační vyjížďku, žádnej závod. Tak kdyby se chtěl někdo připojit, tak klidně může.
My už se sice domlouváme delší dobu a pořád nic, ale já jsem už tak daleko, že jsem koupila malýmu přilbu. Teď ještě sedačku na kolo a dovézt kolo z Prahy a můžu frčet 😃
majka07
18. kvě 2008
barke, krulíkovi znáš?
pavlinautor
18. kvě 2008
Já bych jela,ale Terezka asi ne 😃 .Ještě je na to malá :-p .Já z Vilémova znám Besmákovi,ale y jsou taky přistěhovaný.
pavlinautor
18. kvě 2008
Baru-Tupadly,to je stejný směr jako Vinře?
pavlinautor
19. kvě 2008
😕 😕 Já byla nějaká zmatená.Majko,to byl dotaz na tebe.Z Tupadel je můj budoucí švagr. 😎
olina
19. kvě 2008
Ahoj holky, jen vam sem nakouknu....ja v teto oblasti nebydlim, jsem z Prahy, ale ve Vilemove mam dost pribuznych ,takze to tam celkem znam 😉 . Mam tam tchyni, jeji sestru,....no polovinu manzelovy rodiny 😉
majka07
19. kvě 2008
ahojky

Pavlin, Vinaře je směr spíše na Chrudim od Čáslavi asi tak 8 - 10 km. Jé Tupadly ty taky znám, tam byla spolužačka a kámoška tam měla babičku a já tam s ní jezdila 😉
pavlinautor
19. kvě 2008
Ahoj oli,Jak se ty tvoji příbuzní jmenujou?Třeba je známe. 🙂
pavlinautor
19. kvě 2008
😃 majko,ty všude někoho znáš 😃
majka07
19. kvě 2008
Vilémov tam jsou Krulíkovi, v Tupadlík spolužačka byla Miláčková Zuzana a babina kámošky byla Koutná.
Pavlin se nediv, v Čáslavi jsem žila 27 let a jezdím tam furt, odchodila tam základku, střední 😃 a hrozně ráda si pokecám s někým z toho kraje. V Havl Brodě su pak byla na vyšší 😃
olina
19. kvě 2008
no ja myslim, ze kdo je v Vilemova, tak moje pribuzne zna... ani netreba rikal jmeno...staci rict kone 😃 😉
andy80
19. kvě 2008
Ahojky, tak jsem se dneska dostala k tomu sepsat jak probíhal porod, tak kdo chcete, jukněte:

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThread...

Holky a ten srazík bych viděla až bude pěkně, tak můžeme někam na zahrádku. Lanete má zahrádku a na zámku je teráska. Tak až bude přát počasí, tak se domluvíme.
baruna
19. kvě 2008
Tak a já zase prásknu, že jsem dneska byla ve Vilémově u tety a potkala jsem se s Barke. Naše mladá sebrala Lukáškovi dudlík a hned si ho vrazila do pusy. Jsem z toho byla trošku na nerv, protože ona tohle normálně nedělá :-p Takže se omlouvám ještě i veřejně 😉
Majklo - Vinaře znám, jezdili jsme tam sbírat jahody 😃 Ale na zábavě jsem tam asi nebyla - nebo si to nepamatuju 😉 Jinak zábavy se tam už asi nedělají, protože oni už se tu nedělají skoro nikde. Teď je to samá diskoška
Pavlin - Besmákovi znám taky, se Zdéňou jsem chodila na střední. Teda on o byl o ročník výš.
Olina - jsi odtajněná 😃 😃 Fakt stačilo říct: koně.
A jdu si přečíst ten porod.
majka07
19. kvě 2008
Baru jj jahody 😃 😃 😃 tam snad musel jezdit každej

Andy krásný popis:o) Vyhrkly mi slzy, hlavně u toho jak Ti řekli máte holčičku, my taky nevěděli pohlaví, měla su CŘ v celkové anestezii, takže pohlaví věděl první manžel a ten mi to řekl když mě vezli pak na pokoj, bylo to úžasný, jak říkal máme holčičku:o) u druhého si to zase nenecháme říct, páč to byl strašně krásný pocit x-)
andy80
19. kvě 2008
Jinak Barke, já jsem z Prahy 9 - Újezda nad Lesy a tady se mi celkem líbí, akorát tady ještě nikoho neznám, takže čas trávím jen s dětma nebo manželem.
andy80
19. kvě 2008
majko, díky, jj je to nádhernej pocit a já to zažila u obou a u obou dětí nám to vyšlo. První jsme chtěli kluka a byl to kluk, teď jsme chtěli holku a byla to holka. Takže super. Ještě se časem chystáme na jedno mimčo, ale to nejdřív za tři roky.
majka07
19. kvě 2008
Jé Andy to je fakt krásný:o) To u nás nějak nebylo řečeno co si přejeme, já furt přemýšlela co bych chtěla víc, ale každou minutu jsem říkal něco jiného:o) to spíš manžel se pak začal více sklánět k holčičce, já fakt nevěděla, mně to bylo fuk, hlavně abych to donosila, bylo to zdravý a nic nechybělo:o) Co bych chtěla druhý....nevím :-N
andy80
19. kvě 2008
Majko, nám to bylo taky jedno, hlavně aby děti byli zdraví, ale tak nějak víc jsme si to přáli, jak jsem psala.

jj já běžím, za chvilku přijde manže z práce.
majka07
19. kvě 2008
Přeji hezký večer 😉 Jdu udělat hají jsem naprosto ko 😃
pavlinautor
19. kvě 2008
:-| Koně,tak to jsem vedle.Nevim,ale náš táta je určitě zná.Z Časlavi znám Prokopovi.Iva a Jana.andy -popis porodu byla krásnej.Zavzpomínala jsem si na ten svůj.Hned bych šla rodit znovu :-N :-N :-N
barke
19. kvě 2008
Andy, jsi šikulka, porod jsi zvládla na jedničku. A napsaný je to taky moc pěkně. Taky se mi vybavil můj porod, i když už je to skoro rok, tak ty pocity se nezapomenou..
Újezdem projíždíme, když jedeme k mamce, ale jinak je neznám.

Majko, tady jsou Krulíkovi, Krulišovi, Krulichovi a kdo ví kolik dalších Kruli... tady ještě je. Jsem z toho zmatená a absolutně si nepamatuju kdo je kdo :-p 😃

Koně tady maji Veselvskejch na zámku a ještěna druhym konci Vilémova, ale to nevim, jak se jmenujou a ani je neznám. Pani Veselovská bude trénovat Vendu.

Ve Vinařích se pěstujou jahody ? Letos jsem jahody nesázela, tak bych potřebovala někde poblíš samosběr.

Baruš, za dudyna se omlouvat vůbec nemusíš, očividně to majiteli nevadilo, asi byl okouzlen mladou slečnou 🙂 🙂 , hlavně aby od něho nechytla ty průdušky 😉
majka07
20. kvě 2008
barke, Krulíkovi by měli mít nějakou restauraci nebo hospodu, vím, že něco Gábina psala, že musí jednou pomoci, dřív měli v Čáslavi obchod.

Pavli, jedna Jana Prokopová chodila od 5 třídy do C a já do B, měla ještě mladší segru, ale ta jak se jmenovala to nevím. S jednou Janou Prokopovou jsem chodila do třetí a 4 třídy:o) že by to byla ona :-N
barke
20. kvě 2008
Majko, tak Krulíkovi v hospodě samo znám. Tam jsme přespávali, když jsme ještě neměli jak spát u nás na baráku. Naše Venda si chodila hrát s malou Maruškou od nich a nějak v září se jim narodilo další vnouče, ale jinak je neznám.
pavlinautor
20. kvě 2008
Tak to bude ona majko 🙂 .Má ségru Ivu.Janě je asi 28-přesně nevim.Má skoro 11ti letou holku a čekala jí asi v 18ti,tak jí asi bude těch 28-29.To je ten svět malej :-N
majka07
20. kvě 2008
Barke jj to jsou oni:o)

Pavli to by odpovídalo, páč Jana byla mladší jak já, já šla o rokpozdě do školy:o) Je ten svět je malej co 😃
pavlinautor
20. kvě 2008
😃
Dneska jsem byla s Terezkou na očkovíní.3dávka prevenaru.Posleně po tom měla horečku jako hrom,tak doufám,že teď to nebude tak hrozný. :-|
majka07
20. kvě 2008
to držíme Terezce palečky aby horečku neměla 😉

Začni psát odpověď...

Odešli