• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
Ahojky

Barke, ty jsi z Vilémova, jé tam odtud pochází kámoška, nyní tedy žijou v Jihlavě:o)

Jinak Golčův Jeníkov dobře znám a okolí také:o) pocházím z Čáslavi, zrovna jsem tam trávila týden u mamky a mám tam spoustu známých :slight_smile:

Chtěla jsem se zeptat, zná některá Vinaře? Ještě se tam pořádají letní venkovní zábavy? Nevíte náhodou?
18. kvě 2008 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vinaře?To mi nic neříká.Venku zábavy dělaj,teda aspoň myslim :sweat_smile: Už jsem na žádný dlouho nebyla. :rolling_eyes:
18. kvě 2008 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli, Vinaře jsou kousek za Vrdama, je to směr Čáslav - Horní Bučice- Dolní Bučice- Vrdy. Tedy oni asi spíš byli ve Vinici a přes Vinaře jsme chodili pěšky, tyhle dvě vesnice se mi prostě pletly a pletou :grinning:
18. kvě 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čusky :slight_smile:

Majko, já jsem ve Vilémově jen krátce, takže tady znám jen pár lidí, co tu žijou.

Jo holky, prásknu, že se s Barčou domlouváme, že by jsme občas vyjeli s prckama na kole na nějakou relaxační vyjížďku, žádnej závod. Tak kdyby se chtěl někdo připojit, tak klidně může.
My už se sice domlouváme delší dobu a pořád nic, ale já jsem už tak daleko, že jsem koupila malýmu přilbu. Teď ještě sedačku na kolo a dovézt kolo z Prahy a můžu frčet :grinning:
18. kvě 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
barke, krulíkovi znáš?
18. kvě 2008 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já bych jela,ale Terezka asi ne :grinning: .Ještě je na to malá :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Já z Vilémova znám Besmákovi,ale y jsou taky přistěhovaný.
18. kvě 2008 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Baru-Tupadly,to je stejný směr jako Vinře?
18. kvě 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:fearful: :fearful: Já byla nějaká zmatená.Majko,to byl dotaz na tebe.Z Tupadel je můj budoucí švagr. :sunglasses:
19. kvě 2008 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jen vam sem nakouknu....ja v teto oblasti nebydlim, jsem z Prahy, ale ve Vilemove mam dost pribuznych ,takze to tam celkem znam :wink: . Mam tam tchyni, jeji sestru,....no polovinu manzelovy rodiny :wink:
19. kvě 2008 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky

Pavlin, Vinaře je směr spíše na Chrudim od Čáslavi asi tak 8 - 10 km. Jé Tupadly ty taky znám, tam byla spolužačka a kámoška tam měla babičku a já tam s ní jezdila :wink:
19. kvě 2008 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj oli,Jak se ty tvoji příbuzní jmenujou?Třeba je známe. :slight_smile:
19. kvě 2008 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: majko,ty všude někoho znáš :grinning:
19. kvě 2008 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vilémov tam jsou Krulíkovi, v Tupadlík spolužačka byla Miláčková Zuzana a babina kámošky byla Koutná.
Pavlin se nediv, v Čáslavi jsem žila 27 let a jezdím tam furt, odchodila tam základku, střední :grinning: a hrozně ráda si pokecám s někým z toho kraje. V Havl Brodě su pak byla na vyšší :grinning:
19. kvě 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ja myslim, ze kdo je v Vilemova, tak moje pribuzne zna... ani netreba rikal jmeno...staci rict kone :grinning: :wink:
19. kvě 2008 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak jsem se dneska dostala k tomu sepsat jak probíhal porod, tak kdo chcete, jukněte:

http://www.modrykonik.cz/forum/show.php?vThreadID=55371&vGroupOffset=0&=&vOffset=4470

Holky a ten srazík bych viděla až bude pěkně, tak můžeme někam na zahrádku. Lanete má zahrádku a na zámku je teráska. Tak až bude přát počasí, tak se domluvíme.
19. kvě 2008 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak a já zase prásknu, že jsem dneska byla ve Vilémově u tety a potkala jsem se s Barke. Naše mladá sebrala Lukáškovi dudlík a hned si ho vrazila do pusy. Jsem z toho byla trošku na nerv, protože ona tohle normálně nedělá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takže se omlouvám ještě i veřejně :wink:
Majklo - Vinaře znám, jezdili jsme tam sbírat jahody :grinning: Ale na zábavě jsem tam asi nebyla - nebo si to nepamatuju :wink: Jinak zábavy se tam už asi nedělají, protože oni už se tu nedělají skoro nikde. Teď je to samá diskoška
Pavlin - Besmákovi znám taky, se Zdéňou jsem chodila na střední. Teda on o byl o ročník výš.
Olina - jsi odtajněná :grinning: :grinning: Fakt stačilo říct: koně.
A jdu si přečíst ten porod.
19. kvě 2008 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru jj jahody :grinning: :grinning: :grinning: tam snad musel jezdit každej

Andy krásný popis:o) Vyhrkly mi slzy, hlavně u toho jak Ti řekli máte holčičku, my taky nevěděli pohlaví, měla su CŘ v celkové anestezii, takže pohlaví věděl první manžel a ten mi to řekl když mě vezli pak na pokoj, bylo to úžasný, jak říkal máme holčičku:o) u druhého si to zase nenecháme říct, páč to byl strašně krásný pocit :dizzy_face:
19. kvě 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Barke, já jsem z Prahy 9 - Újezda nad Lesy a tady se mi celkem líbí, akorát tady ještě nikoho neznám, takže čas trávím jen s dětma nebo manželem.
19. kvě 2008 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
majko, díky, jj je to nádhernej pocit a já to zažila u obou a u obou dětí nám to vyšlo. První jsme chtěli kluka a byl to kluk, teď jsme chtěli holku a byla to holka. Takže super. Ještě se časem chystáme na jedno mimčo, ale to nejdřív za tři roky.
19. kvě 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Andy to je fakt krásný:o) To u nás nějak nebylo řečeno co si přejeme, já furt přemýšlela co bych chtěla víc, ale každou minutu jsem říkal něco jiného:o) to spíš manžel se pak začal více sklánět k holčičce, já fakt nevěděla, mně to bylo fuk, hlavně abych to donosila, bylo to zdravý a nic nechybělo:o) Co bych chtěla druhý....nevím :sweat_smile:
19. kvě 2008 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majko, nám to bylo taky jedno, hlavně aby děti byli zdraví, ale tak nějak víc jsme si to přáli, jak jsem psala.

jj já běžím, za chvilku přijde manže z práce.
19. kvě 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přeji hezký večer :wink: Jdu udělat hají jsem naprosto ko :grinning:
19. kvě 2008 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:unamused: Koně,tak to jsem vedle.Nevim,ale náš táta je určitě zná.Z Časlavi znám Prokopovi.Iva a Jana.andy -popis porodu byla krásnej.Zavzpomínala jsem si na ten svůj.Hned bych šla rodit znovu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
19. kvě 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, jsi šikulka, porod jsi zvládla na jedničku. A napsaný je to taky moc pěkně. Taky se mi vybavil můj porod, i když už je to skoro rok, tak ty pocity se nezapomenou..
Újezdem projíždíme, když jedeme k mamce, ale jinak je neznám.

Majko, tady jsou Krulíkovi, Krulišovi, Krulichovi a kdo ví kolik dalších Kruli... tady ještě je. Jsem z toho zmatená a absolutně si nepamatuju kdo je kdo :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Koně tady maji Veselvskejch na zámku a ještěna druhym konci Vilémova, ale to nevim, jak se jmenujou a ani je neznám. Pani Veselovská bude trénovat Vendu.

Ve Vinařích se pěstujou jahody ? Letos jsem jahody nesázela, tak bych potřebovala někde poblíš samosběr.

Baruš, za dudyna se omlouvat vůbec nemusíš, očividně to majiteli nevadilo, asi byl okouzlen mladou slečnou :slight_smile: :slight_smile: , hlavně aby od něho nechytla ty průdušky :wink:
19. kvě 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
barke, Krulíkovi by měli mít nějakou restauraci nebo hospodu, vím, že něco Gábina psala, že musí jednou pomoci, dřív měli v Čáslavi obchod.

Pavli, jedna Jana Prokopová chodila od 5 třídy do C a já do B, měla ještě mladší segru, ale ta jak se jmenovala to nevím. S jednou Janou Prokopovou jsem chodila do třetí a 4 třídy:o) že by to byla ona :sweat_smile:
20. kvě 2008 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majko, tak Krulíkovi v hospodě samo znám. Tam jsme přespávali, když jsme ještě neměli jak spát u nás na baráku. Naše Venda si chodila hrát s malou Maruškou od nich a nějak v září se jim narodilo další vnouče, ale jinak je neznám.
20. kvě 2008 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to bude ona majko :slight_smile: .Má ségru Ivu.Janě je asi 28-přesně nevim.Má skoro 11ti letou holku a čekala jí asi v 18ti,tak jí asi bude těch 28-29.To je ten svět malej :sweat_smile:
20. kvě 2008 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barke jj to jsou oni:o)

Pavli to by odpovídalo, páč Jana byla mladší jak já, já šla o rokpozdě do školy:o) Je ten svět je malej co :grinning:
20. kvě 2008 ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning:
Dneska jsem byla s Terezkou na očkovíní.3dávka prevenaru.Posleně po tom měla horečku jako hrom,tak doufám,že teď to nebude tak hrozný. :unamused:
20. kvě 2008 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
to držíme Terezce palečky aby horečku neměla :wink:
20. kvě 2008 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek