Čáslav - Golčův Jeníkov

Jsem z malé vesnice a je tu trochu nuda :-|
baruna
17. srp 2008
Počkej, jako až 19. září? Já myslela už teď v srpnu 😃
Jo a ještě - add ranní ptáče - Rozárka vstává každý den kolem šesté, takže v sedm už jsem dávno na nohou =-)
pavlinautor
17. srp 2008
Já taky myslela teď v srpnu 😃 😃 😃 ,ale vzpomněla jsem si,že má malej od 4 trénink,tak by jsme se musely sejít brzy a někde blízko Habrů.Nebo přímo v Habrech,je tam takový malý hřiště ,tak by si tam mohly děti hrát.Je tam klouzačka,houpačky a nějakej kolotoč.
barke
17. srp 2008
aha 😃 já už žiju zářím, kupuju školní potřeby, atd....... :-p :-N
pavlinautor
17. srp 2008
To mě čeká za rok 8-(
pavlinautor
17. srp 2008
Tak co to úterý v Habrech?
barke
17. srp 2008
Dá se tam někde jít s dětma ?
pavlinautor
17. srp 2008
Je tam hřišťátko a je to u hospody,ale nevim jestli bude otevřeno.
baruna
17. srp 2008
Pokud bude hezky, proč né. Horší, když bude hnusně - to nebudeme mít kam jít :-|
pavlinautor
17. srp 2008
Je tam i zastřešená zahrádka.A při nejhoršim můžem jet k nám 😉
pavlinautor
17. srp 2008
Takže všichni souhlas?V úterý Habry?A v kolik?V jednu odpoledne? 🙂
baruna
17. srp 2008
V jednu to určitě nestihnu - to Rozárka ještě spí. Nejdřív tak 2 až 3 hodina.
barke
18. srp 2008
Viděla bych to taky na tu 3. Lukáš spí po obědě dlouho.

Mám doma manžu, takže budeme mít odvoz. Kde to tak zhruba je ?
pavlinautor
18. srp 2008
To si moc nepokecáme,Míša má od 4 trénink,ale to neva,tak se kdyžtak s náma přesunete na velký hřiště.Je to z Jeníkova směr Havl.Brod.Na kraji Habru je benzínka a vedle přes silnice je pekárna.Vjedete do Habru,dáte se hned vlevo kolem pekárny,pak na křižovatce doprava a rovně dolu až na konec ulice.Tam zase doprava dolu.Tam je hned mateřská škola a hned naproti je malý parkoviště a tam vás budu čekat. 🙂 Snad jste to pochopily holky :-p Kdyžtak číslo máte.
baruna
18. srp 2008
Holky, já vůbec netuším, jestli zítra dorazím. Malá kašle a má trošku horečku, tak uvidíme ráno. Ale zatím to vypadá fakt hodně bledě 😞
barke
18. srp 2008
Tak to necháme na jindy. Já budu mít zas spoustu práce s balenim, ve středu odjíždíme.
pavlinautor
19. srp 2008
Ok,tak jindy 😉
madlenka2207
19. srp 2008
🙂 😉 :-N
baruna
19. srp 2008
Taky souhlasím. Rozárka už sice horečku nemá, ale zase je protivná jako půlnoc. Ale to už se asi sejdeme opravdu v září 😃
baruna
19. srp 2008
Barke - já se úplně zapomněla zeptat - kde jste byli na motorkářském srazu? A ve středu jedete do těch Krkonoš? Závidím - hlavně borůvky 😉 Kdyby jich byli takový kvanta, že by jsi nevěděla, co s nimi, tak u nás můžeš klidně nějaké nechat 😃
A už máš ty golfky z aukce doma?

Holky a my se fakt uvidíme asi až v září. Teď je pryč Barke, my odjíždíme až 1. září, ale ty dny předtím budu v balící mánii, takže se neurvu. Vracíme se někdy kolem 11. 9. tak já bych mohla až pak
pavlinautor
19. srp 2008
Tak to necháme na září.Já se nikam nechystám,tak se pak domluvíme až se všechny vrátíte.
😉
pavlinautor
19. srp 2008
Ta madlenka2207 je moje praštěná sestra,tak se nebojte,že nám sem leze nějaká........... 🙂
baruna
19. srp 2008
Pavlin - já si říkala, co to jako má být 😃
barke
19. srp 2008
Barčo, sraz pořádal náš kámoš v Ovčárech. Dělaji ho každej rok a je to celkem podařený. Ale my jsme se nezdrželi, jen jsme chvíli pokecali a jeli jsme. Teprve to tam stavěli a sjížděli se první motorky.

Ty golfky už mám v Praze. Jsou docela dobrý, až na tu barvu, z který nejsem moc odvázaná a taky to polohování nohou neni úplně podle mejch představ, ale jde to, budu si muset zvyknout.

No, a borůvky.....kdybych je už neměla kam narvat, tak na tebe budu myslet a máš je u mě 😉 , ale mrazák máme dostatečně velkej a marmelády by taky nebyly k zahození, takže si myslim, že máš nejspíš smolíka :-p 😃
barke
19. srp 2008
Holky, zítra teda jedem, tak se tu mějte, pak se ozvu.
pavlinautor
20. srp 2008
Dneska je teda hnusně.Doufám,že zítra bude líp,jedem do Prahy.Kouknem se na Petřín,na hrad a možná ještě na Orloj a ještě bych chtěla do podmořskýho světa nebo jak se to jmenuje,ale to jen když to stihnem a budem ještě živí :-N
Před chvilkou jsme přišli z hub.Našli jsme velký kulový. ]-( 😞
madlenka2207
21. srp 2008
Ahojky ženy 😉 všechny moc zdravím a vůbec nejsem praštěná jak tady moje sestra píše :o)) četla jsem, myslím, že jste tady některá z G.Jeníkova??? Nechcete přijít na kafíčko??? Jinak všem krásnou dovolenou :-N
baruna
21. srp 2008
Madlen - já jsem kousek od Golčáku 😉
Hele holky a není nás tu nějak málo? Kam se holky vypařily?
pipetula
21. srp 2008
Ahojky já jsem se nevypařila, jen nějak nebyl čas sem chodit. Byla jsem sem v Praze oslavovat tchýniny 50tiny. :-p a co jinka jak je. Nechcete si mě někdo přibalit na dovču?🙂) Jsem skladná vejdu se do kufru!!! 😃
jovi
21. srp 2008
Ahoj holky, chodíte některá ke Klumparovi?
baruna
21. srp 2008
Pipetulo - jestli budeš celou dovolenou hlídat našeho raracha, tak tě klidně přibalím 😃
Jovi - já chodím k Provazníkovi. 😉 Klumpara vůbec neznám, sice vím, že funguje v Čáslavi, ale prostě neznám 😉