• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
Počkej, jako až 19. září? Já myslela už teď v srpnu :grinning:
Jo a ještě - add ranní ptáče - Rozárka vstává každý den kolem šesté, takže v sedm už jsem dávno na nohou :confused:
17. srp 2008 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já taky myslela teď v srpnu :grinning: :grinning: :grinning: ,ale vzpomněla jsem si,že má malej od 4 trénink,tak by jsme se musely sejít brzy a někde blízko Habrů.Nebo přímo v Habrech,je tam takový malý hřiště ,tak by si tam mohly děti hrát.Je tam klouzačka,houpačky a nějakej kolotoč.
17. srp 2008 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
aha :grinning: já už žiju zářím, kupuju školní potřeby, atd....... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
17. srp 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To mě čeká za rok :rolling_eyes:
17. srp 2008 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak co to úterý v Habrech?
17. srp 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dá se tam někde jít s dětma ?
17. srp 2008 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je tam hřišťátko a je to u hospody,ale nevim jestli bude otevřeno.
17. srp 2008 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokud bude hezky, proč né. Horší, když bude hnusně - to nebudeme mít kam jít :unamused:
17. srp 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Je tam i zastřešená zahrádka.A při nejhoršim můžem jet k nám :wink:
17. srp 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Takže všichni souhlas?V úterý Habry?A v kolik?V jednu odpoledne? :slight_smile:
17. srp 2008 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
V jednu to určitě nestihnu - to Rozárka ještě spí. Nejdřív tak 2 až 3 hodina.
17. srp 2008 ve 23:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Viděla bych to taky na tu 3. Lukáš spí po obědě dlouho.

Mám doma manžu, takže budeme mít odvoz. Kde to tak zhruba je ?
18. srp 2008 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To si moc nepokecáme,Míša má od 4 trénink,ale to neva,tak se kdyžtak s náma přesunete na velký hřiště.Je to z Jeníkova směr Havl.Brod.Na kraji Habru je benzínka a vedle přes silnice je pekárna.Vjedete do Habru,dáte se hned vlevo kolem pekárny,pak na křižovatce doprava a rovně dolu až na konec ulice.Tam zase doprava dolu.Tam je hned mateřská škola a hned naproti je malý parkoviště a tam vás budu čekat. :slight_smile: Snad jste to pochopily holky :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kdyžtak číslo máte.
18. srp 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já vůbec netuším, jestli zítra dorazím. Malá kašle a má trošku horečku, tak uvidíme ráno. Ale zatím to vypadá fakt hodně bledě :frowning2:
18. srp 2008 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to necháme na jindy. Já budu mít zas spoustu práce s balenim, ve středu odjíždíme.
18. srp 2008 ve 23:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ok,tak jindy :wink:
19. srp 2008 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. srp 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky souhlasím. Rozárka už sice horečku nemá, ale zase je protivná jako půlnoc. Ale to už se asi sejdeme opravdu v září :grinning:
19. srp 2008 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barke - já se úplně zapomněla zeptat - kde jste byli na motorkářském srazu? A ve středu jedete do těch Krkonoš? Závidím - hlavně borůvky :wink: Kdyby jich byli takový kvanta, že by jsi nevěděla, co s nimi, tak u nás můžeš klidně nějaké nechat :grinning:
A už máš ty golfky z aukce doma?

Holky a my se fakt uvidíme asi až v září. Teď je pryč Barke, my odjíždíme až 1. září, ale ty dny předtím budu v balící mánii, takže se neurvu. Vracíme se někdy kolem 11. 9. tak já bych mohla až pak
19. srp 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to necháme na září.Já se nikam nechystám,tak se pak domluvíme až se všechny vrátíte.
:wink:
19. srp 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ta madlenka2207 je moje praštěná sestra,tak se nebojte,že nám sem leze nějaká........... :slight_smile:
19. srp 2008 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin - já si říkala, co to jako má být :grinning:
19. srp 2008 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, sraz pořádal náš kámoš v Ovčárech. Dělaji ho každej rok a je to celkem podařený. Ale my jsme se nezdrželi, jen jsme chvíli pokecali a jeli jsme. Teprve to tam stavěli a sjížděli se první motorky.

Ty golfky už mám v Praze. Jsou docela dobrý, až na tu barvu, z který nejsem moc odvázaná a taky to polohování nohou neni úplně podle mejch představ, ale jde to, budu si muset zvyknout.

No, a borůvky.....kdybych je už neměla kam narvat, tak na tebe budu myslet a máš je u mě :wink: , ale mrazák máme dostatečně velkej a marmelády by taky nebyly k zahození, takže si myslim, že máš nejspíš smolíka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. srp 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zítra teda jedem, tak se tu mějte, pak se ozvu.
19. srp 2008 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dneska je teda hnusně.Doufám,že zítra bude líp,jedem do Prahy.Kouknem se na Petřín,na hrad a možná ještě na Orloj a ještě bych chtěla do podmořskýho světa nebo jak se to jmenuje,ale to jen když to stihnem a budem ještě živí :sweat_smile:
Před chvilkou jsme přišli z hub.Našli jsme velký kulový. :angry: :frowning2:
20. srp 2008 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ženy :wink: všechny moc zdravím a vůbec nejsem praštěná jak tady moje sestra píše :o)) četla jsem, myslím, že jste tady některá z G.Jeníkova??? Nechcete přijít na kafíčko??? Jinak všem krásnou dovolenou :sweat_smile:
21. srp 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Madlen - já jsem kousek od Golčáku :wink:
Hele holky a není nás tu nějak málo? Kam se holky vypařily?
21. srp 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky já jsem se nevypařila, jen nějak nebyl čas sem chodit. Byla jsem sem v Praze oslavovat tchýniny 50tiny. :stuck_out_tongue_closed_eyes: a co jinka jak je. Nechcete si mě někdo přibalit na dovču?=)) Jsem skladná vejdu se do kufru!!! :grinning:
21. srp 2008 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chodíte některá ke Klumparovi?
21. srp 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pipetulo - jestli budeš celou dovolenou hlídat našeho raracha, tak tě klidně přibalím :grinning:
Jovi - já chodím k Provazníkovi. :wink: Klumpara vůbec neznám, sice vím, že funguje v Čáslavi, ale prostě neznám :wink:
21. srp 2008 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek