• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
autor
Ahoj,včera jsme byli na výletě v Praze,bolej mě hnátičky jako prase,ale bylo to tam super.Prošli jsme všechno co jsme chtěli a nechali tam asi 3litry :frowning2: ,ale stálo to za to. :slight_smile:
22. srp 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruno Já bych ti jí klidně pohlídala!!=))už mám trochu průpravu z tý naší roštandy!!=))
22. srp 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pipe nechceš ještě ty naše díťátka? :grinning: :grinning: :grinning:
22. srp 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO o nevím jestli bych to už zvládla!! :grinning: ale za cestu k moři klidně!!=))))))))))))))
22. srp 2008 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TAk to mám smůl,k móóóři nejedem :wink:
22. srp 2008 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holčiny.....jak se všem vede??? mně dost blbě jsem nezaměstnaná a včera jsem musela trapčit na ÚP. sem se byla zaevidovat....fujky.
co ty ségra už je michal s kolínkem??? přijeď na kávičku jo?pá
26. srp 2008 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,dneska odjel a zítra ho kuchaj.Bude tam asi až do neděle. :frowning2: Jak s tim tréninkem?

To se ještě dovolenkujete?Koukejte sem dát nějaký fotečky,ať mám co závidět :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2008 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
táta pro ondru přijede a do habru ho hodí a ty mi ho pak odvezeš domů jo??? koukej tam teda před 4 bejt ať tam není sám
26. srp 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jasně.
26. srp 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
všichni asi dovolenkujou a na kecáníčko tady nikdo nemá čas :o((
27. srp 2008 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já nedovolenkuju - makáme na baráku :rolling_eyes: Absolutně nic nestíhám, pořád jen uklízím suť, vytírám a vytírám a vytírám. A to ještě musím zabalit na dovču a nakoupit nějaké jídlo a tak.
Dneska jsem letěla do Čáslavi, zařídit pojistky na cestu a potkala jsem Pipet. Škoda, že jsem pospíchala, takže jsme prohodili jen pár slov, ale malá se ode mě nechala pochovat, heč :grinning: :grinning: :grinning:
27. srp 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
:sunglasses: Jo jo je to škoda, Až se vrátíme musíme pokecat všichni!! Jo jo malá se chtěla tulit hnedle!!=))
27. srp 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsme doma.
V Krkonoších bájo :dizzy_face: A dokonce se stala k mýmu překvapení taková věc... jsem vždycky byla takovej odpůrce chození do kopce, jak jsem měla vylézt na nějakej kopec, tak jsem z toho byla značně rozladěná :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tam se to nějak zlomilo a já tomu přišla vyloženě na chuť a nadchlo mě to :confused: :slight_smile: , nevim, jestli to bylo tim horskym prostředim, ale nedělalo mi to žádný potíže a ušla jsem i 15 km z kopce do kopce a to jen v plátěnkách :grinning:

Teď mám hromadu práce s vybalovánim ,pranim a úklidem :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nevěřily by jste, jak se musim přemáhat, abych to nezapíchla u netu :grinning: , tohle je jen malá přestávka a už zas musim jít něco dělat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Pak zas mrknu a dočtu.
29. srp 2008 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barke - tééééda vy jste si užívali :grinning: :grinning: A jak to vypadá s tím MC ve Vilémově - koukej podat nové info :wink:
Holky a já se ukážu až za 14 dní, zítra valíme na tu dovču. Zatím směr Chorvatsko, kam konkrétně vůbec netušíme, ale cestou zpátky určitě jedeme na 2 dny ještě do Rakouska.
Tak se tu opatrujte - Páááááá
31. srp 2008 ve 23:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak si to móóóc užijte, taky bych jela :slight_smile: :slight_smile:

A k tomu MC, až přijedeš, tak se mi ozvi, potřebovala bych s tebou o tom mluvit. Snad se to během září rozjede.
1. zář 2008 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda, holky :confused: ... kde to vázne ?? :confused: :confused:

KDE JSTE KDO !!! :astonished: :slight_smile: :slight_smile:
3. zář 2008 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nikde nikdo..... :cry: ach jo, kde jste ? Co je novýho ? Vy se se mnou nebavíte ??? :fearful: :fearful: :grinning:
4. zář 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,já nevim kde se couraj :unamused: .Asi se ještě dovolenkuou :confused:
4. zář 2008 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, kóónečně někdo. A jak se máte ? U nás všechno dobrý. Lukášovi asi budou lézt stoličky, protože má pořád prsty v puse, to dřív nedělal. Jinak obě děti jsou ostříhané. Lukáše jsem vzala strojkem, ale představovala jsem si nějak 9mm delší, než ve skutečnosti jsou :sweat_smile: , takže je dost na krátko, no... :slight_smile:
5. zář 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,já jsem v jednom kole,pořád jen uklízim.Dala jsem se do čištění koberce :rolling_eyes: Ale už to je hotový,tak má na víkend pokoj.
Jinak u nás neni nic novýho.zuby ještě nemáme,ale uděláme dva ručky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Ona je na to moc hrrr.Nejde,ale letí :slight_smile: Za tři týdny budem slavit 1rok.Toto uteklo.Ještě nedávno byla takový malinký klubíčko a teď.....
Kdy se sejdem?Už se na vás těšim. :wink:
5. zář 2008 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, to gratulujeme ke krůčkům :dizzy_face: , to už bude brzy chodit :slight_smile:

Já čekám, až se vrátí Barča, že by jsme udělali zas nějakou nakupovací návštěvu :slight_smile: , Lukáš potřebuje kombinézu a bundu na zimu a nějaký pěkný mikči nebo svetříky.

Já takyobčas zavzpomínám, jak byl Luky maličkatej, pořád spinkal a papal....a nevztekal se :grinning:
6. zář 2008 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata :wink:
Barke přijedete někdy do Čáslavi na to hřišťátko,jak si psala na diskuzi Čáslavských mamin? :wink:
6. zář 2008 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, úplně jsem zapoměla :astonished:, jak začala škola, tak mám zase jinej režim.

Tak, co třeba ve čtvrtek ? Dorazili by jsme po 14 h., má bejt hezky.
7. zář 2008 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin,, nevidáš se taky za Čáslavandama na hřiště ?
7. zář 2008 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,já nějak vůbec nestíhám.Na hřušťátko bych se podívat jela,ale asi to nezvládnu.Kdyžtak bych se tam ukázala,ale nic neslibuju.Napište mi kde to přesně je a kdy se sejdete. :wink:
7. zář 2008 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin, to hřiště je za Penny marketem. Objedeš ho jako z prava k bytovkám a je to asi necelejch 100 m po pravý straně. To nepřehlídneš, jsou tam i kurty.
7. zář 2008 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
to chápu Barke,že se lehce zapomene,jak nastanou starosti :wink: Já myslím,že by to ve čtvrtek šlo :wink: A co Pipetula,přijedeš taky holka? :wink: Řeknu ještě Silvikovi od nás z diskuze a bude to fajn.Snad teda hezky bude.
Tak se ještě tady domluvíme den předem,jestli to teda stopro vyjde :wink:
Zatím pa.lenka
7. zář 2008 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jojo,to vim kde to je.V tý jedný bytovce bydlí kámoška.Tak když budu moct,tak přijedu. :wink: Tak to domluvte,kdy přesně.
7. zář 2008 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky,

* * * PRVNÍ SETKÁNÍ MAMINEK A DĚTÍ V MATEŘSKÉM CENTRU * * *
ve Vilémově se bude konat 30.9. v 8,30-10,30 ve škole v prostorách družiny. Tak doufám, že dorazíte a trubte to svejm známejm v okolí, kdo má předškolní děti :slight_smile: :slight_smile:
8. zář 2008 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je super,to má zrovna Terezka narozeniny :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Budem se snažit dorazit.
9. zář 2008 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek