Čáslav - Golčův Jeníkov

Jsem z malé vesnice a je tu trochu nuda :-|
pavlinautor
22. srp 2008
Ahoj,včera jsme byli na výletě v Praze,bolej mě hnátičky jako prase,ale bylo to tam super.Prošli jsme všechno co jsme chtěli a nechali tam asi 3litry 😞 ,ale stálo to za to. 🙂
pipetula
22. srp 2008
Baruno Já bych ti jí klidně pohlídala!!🙂)už mám trochu průpravu z tý naší roštandy!!🙂)
pavlinautor
22. srp 2008
Pipe nechceš ještě ty naše díťátka? 😃 😃 😃
pipetula
22. srp 2008
NO o nevím jestli bych to už zvládla!! 😃 ale za cestu k moři klidně!!🙂)))))))))))))
pavlinautor
22. srp 2008
TAk to mám smůl,k móóóři nejedem 😉
madlenka2207
26. srp 2008
ahoj holčiny.....jak se všem vede??? mně dost blbě jsem nezaměstnaná a včera jsem musela trapčit na ÚP. sem se byla zaevidovat....fujky.
co ty ségra už je michal s kolínkem??? přijeď na kávičku jo?pá
pavlinautor
26. srp 2008
Ahojky,dneska odjel a zítra ho kuchaj.Bude tam asi až do neděle. 😞 Jak s tim tréninkem?

To se ještě dovolenkujete?Koukejte sem dát nějaký fotečky,ať mám co závidět :-p
madlenka2207
26. srp 2008
táta pro ondru přijede a do habru ho hodí a ty mi ho pak odvezeš domů jo??? koukej tam teda před 4 bejt ať tam není sám
pavlinautor
26. srp 2008
Jasně.
madlenka2207
27. srp 2008
všichni asi dovolenkujou a na kecáníčko tady nikdo nemá čas :o((
baruna
27. srp 2008
Já nedovolenkuju - makáme na baráku 8-( Absolutně nic nestíhám, pořád jen uklízím suť, vytírám a vytírám a vytírám. A to ještě musím zabalit na dovču a nakoupit nějaké jídlo a tak.
Dneska jsem letěla do Čáslavi, zařídit pojistky na cestu a potkala jsem Pipet. Škoda, že jsem pospíchala, takže jsme prohodili jen pár slov, ale malá se ode mě nechala pochovat, heč 😃 😃 😃
pipetula
27. srp 2008
😎 Jo jo je to škoda, Až se vrátíme musíme pokecat všichni!! Jo jo malá se chtěla tulit hnedle!!🙂)
barke
29. srp 2008
Ahoj, tak jsme doma.
V Krkonoších bájo x-) A dokonce se stala k mýmu překvapení taková věc... jsem vždycky byla takovej odpůrce chození do kopce, jak jsem měla vylézt na nějakej kopec, tak jsem z toho byla značně rozladěná :-p a tam se to nějak zlomilo a já tomu přišla vyloženě na chuť a nadchlo mě to =-) 🙂 , nevim, jestli to bylo tim horskym prostředim, ale nedělalo mi to žádný potíže a ušla jsem i 15 km z kopce do kopce a to jen v plátěnkách 😃

Teď mám hromadu práce s vybalovánim ,pranim a úklidem :-p :-p nevěřily by jste, jak se musim přemáhat, abych to nezapíchla u netu 😃 , tohle je jen malá přestávka a už zas musim jít něco dělat :-p :-p :-p 😃

Pak zas mrknu a dočtu.
baruna
31. srp 2008
Barke - tééééda vy jste si užívali 😃 😃 A jak to vypadá s tím MC ve Vilémově - koukej podat nové info 😉
Holky a já se ukážu až za 14 dní, zítra valíme na tu dovču. Zatím směr Chorvatsko, kam konkrétně vůbec netušíme, ale cestou zpátky určitě jedeme na 2 dny ještě do Rakouska.
Tak se tu opatrujte - Páááááá
barke
1. zář 2008
Tak si to móóóc užijte, taky bych jela 🙂 🙂

A k tomu MC, až přijedeš, tak se mi ozvi, potřebovala bych s tebou o tom mluvit. Snad se to během září rozjede.
barke
3. zář 2008
Teda, holky =-) ... kde to vázne ?? =-) =-)

KDE JSTE KDO !!! :-o 🙂 🙂
barke
4. zář 2008
Nikde nikdo..... 😢 ach jo, kde jste ? Co je novýho ? Vy se se mnou nebavíte ??? 😕 😕 😃
pavlinautor
4. zář 2008
Ahoj,já nevim kde se couraj :-| .Asi se ještě dovolenkuou =-)
barke
5. zář 2008
Ahoj, kóónečně někdo. A jak se máte ? U nás všechno dobrý. Lukášovi asi budou lézt stoličky, protože má pořád prsty v puse, to dřív nedělal. Jinak obě děti jsou ostříhané. Lukáše jsem vzala strojkem, ale představovala jsem si nějak 9mm delší, než ve skutečnosti jsou :-N , takže je dost na krátko, no... 🙂
pavlinautor
5. zář 2008
Ahojky,já jsem v jednom kole,pořád jen uklízim.Dala jsem se do čištění koberce 8-( Ale už to je hotový,tak má na víkend pokoj.
Jinak u nás neni nic novýho.zuby ještě nemáme,ale uděláme dva ručky 🙂 🙂 🙂 .Ona je na to moc hrrr.Nejde,ale letí 🙂 Za tři týdny budem slavit 1rok.Toto uteklo.Ještě nedávno byla takový malinký klubíčko a teď.....
Kdy se sejdem?Už se na vás těšim. 😉
barke
6. zář 2008
Jé, to gratulujeme ke krůčkům x-) , to už bude brzy chodit 🙂

Já čekám, až se vrátí Barča, že by jsme udělali zas nějakou nakupovací návštěvu 🙂 , Lukáš potřebuje kombinézu a bundu na zimu a nějaký pěkný mikči nebo svetříky.

Já takyobčas zavzpomínám, jak byl Luky maličkatej, pořád spinkal a papal....a nevztekal se 😃
caklovka
6. zář 2008
Ahojky děvčata 😉
Barke přijedete někdy do Čáslavi na to hřišťátko,jak si psala na diskuzi Čáslavských mamin? 😉
barke
7. zář 2008
No jo, úplně jsem zapoměla :-o, jak začala škola, tak mám zase jinej režim.

Tak, co třeba ve čtvrtek ? Dorazili by jsme po 14 h., má bejt hezky.
barke
7. zář 2008
Pavlin,, nevidáš se taky za Čáslavandama na hřiště ?
pavlinautor
7. zář 2008
Ahojky,já nějak vůbec nestíhám.Na hřušťátko bych se podívat jela,ale asi to nezvládnu.Kdyžtak bych se tam ukázala,ale nic neslibuju.Napište mi kde to přesně je a kdy se sejdete. 😉
barke
7. zář 2008
Pavlin, to hřiště je za Penny marketem. Objedeš ho jako z prava k bytovkám a je to asi necelejch 100 m po pravý straně. To nepřehlídneš, jsou tam i kurty.
caklovka
7. zář 2008
Ahojky,
to chápu Barke,že se lehce zapomene,jak nastanou starosti 😉 Já myslím,že by to ve čtvrtek šlo 😉 A co Pipetula,přijedeš taky holka? 😉 Řeknu ještě Silvikovi od nás z diskuze a bude to fajn.Snad teda hezky bude.
Tak se ještě tady domluvíme den předem,jestli to teda stopro vyjde 😉
Zatím pa.lenka
pavlinautor
7. zář 2008
Jojo,to vim kde to je.V tý jedný bytovce bydlí kámoška.Tak když budu moct,tak přijedu. 😉 Tak to domluvte,kdy přesně.
barke
8. zář 2008
Tak holky,

* * * PRVNÍ SETKÁNÍ MAMINEK A DĚTÍ V MATEŘSKÉM CENTRU * * *
ve Vilémově se bude konat 30.9. v 8,30-10,30 ve škole v prostorách družiny. Tak doufám, že dorazíte a trubte to svejm známejm v okolí, kdo má předškolní děti 🙂 🙂
pavlinautor
9. zář 2008
To je super,to má zrovna Terezka narozeniny 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Budem se snažit dorazit.

Začni psát odpověď...

Odešli