• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
Holky, jsem zpátky z dovči, ale nějak nestíhám - vybaluju, peru apod. Takže všechno napíšu až někdy nebo povyprávím až se sejdeme.
Barke - s tím MC je to super, super, super.
A kdy že se někde sejdeme?
9. zář 2008 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky Holčiny ve čtvrtek nevím jestli dorazím. mám ted nějaký plánování. Jo v sobotu mi držte palečky jedu na diskotéku do Bohanky (www.roxbury.cz) Budu tam pracovat. Kámoš dělá airbrush tatoo a nemůže a tak tam poslal mě s kámoškou.!!=))
9. zář 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, vítej opět v domovině :grinning: , jak jste se měli a jak to, že jste tak brzy doma ? :astonished: , vám se tam nelíbilo ? Myslela jsem, že jedete na 14 dní....

Pipet, to zní zajímavě. Ale tohle ,,tetování,, bych teda nechtěla. Já radši pravý :slight_smile: :slight_smile: Ale práce to je určitě supr, užijte si to tam :wink: :slight_smile:
9. zář 2008 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Barke ta škola ve Vilémově je hned vedle kostela nebo tam je ještě nějaká škola?
10. zář 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin, je to tam vedle kostela.
Jo, a na to hřiště dneska nejedem. Já jsem zapoměla, že má Venda kroužek.
11. zář 2008 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já taky ne,nemám na to čas. :wink:
11. zář 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,

jdu se s vámi rozloučit. Zítra vyrážíme směr Milevsko. A aby toho nebylo málo, tak malá dneska k večeru měla 37,8 tak budu muset přinejhorším navštívit tamní pohotovost kdyby se to nelepšilo. Naštěstí budeme mít pohotovost v ulici. Tak se tady mějte, škoda, že jsem mohla osobně poznat jen pavlin a škoda, že jsme se nepoznali dřív. No, teď abych hledala nějaké maminy tam. Občas k vám nakuknu a písnu, jak se vede.

Tak ahoj
11. zář 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy, to už se jako stěhujete ? Jestli jo, tak hodně štěstí v novém bydlišti, určitě tam najdeš hodně mamin na pokec :wink:
A nezapomeň na nás a poreferuj občas, jak se vám bydlí :slight_smile:
Pa pa, mějte se krásně :slight_smile: :slight_smile:
11. zář 2008 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TAk se tam měj krásně andy,ať se vám tam líbí a malá ať je v pořádku.Papapapapapapapapapap :frowning2:
12. zář 2008 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
jedete dneska do Jeníkova na pouť ? My tam jedeme až se Luky vyspí.
13. zář 2008 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TAk jek jste si zajezdili barke?Já jsem ráda,že jsme už doma. :sweat_smile: :rolling_eyes:
13. zář 2008 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
No šlo, to ani jsme moc neutratili :grinning: , byli jsme tam něco přes hodinu, děti si to užili, myslim dostatečně.
Tak ještě za 14 dní tady ve Vilémově a máme zas do Matějský klid od poutí :grinning:
14. zář 2008 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My tam nechali 800,- ,do Vilémova asi nepojedem :frowning2:
Tak kdy se sejdem?
15. zář 2008 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barke - v GJ jsme na pouti vůbec nebyli. Pojedeme až do Vilémova - opět k tetě na kachnu - už se moc a moc těším :grinning:
Pavlin - jsme taky pro kafe, ale kde, když je takhle hnusně? Já jsem teda přemýšlela, že bysme se klidně mohli sejít i s čáslavandama v MC v Čáslavi. Co vy na to?
17. zář 2008 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jsem totálně blbá
Andy - já jsem zapomněla - moc ti přeju, ať se vám v novém bydlení líbí a ať jste tam spokojení. A taky doufám, že se někdy ozveš.
17. zář 2008 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Móóóc hezký.taky bych někam vyrazila. :rolling_eyes:
Co se sejít v tom Vilémově 30.9.? :wink:
17. zář 2008 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo vlastně - vždyť už je to příští týden. Tak to beru. :wink:
18. zář 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Kdo se přidá?
Já teda ještě nevim 100% jestli přijedu,ale chci se tam podívat.
18. zář 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já přijedu na tuty - teda pokud se něco nepředvídatelného nestane. A určitě tam budu hned od rána.
19. zář 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek :slight_smile:
byla jsem teď tejden bez netu a mám šílenej absťák :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

My toho 30. pravděpodobně nedorazíme, protože máme zrovna očkování. Ale štve mě to hrzně. Přemejšlim, že to přeobjednám. Ale budeme mít vakcínu, co je s někym do dvojice a sestra by musela přeobjednat i ty druhý. Ale zkusim to, kdyžtak na mě bude jen naštvaná :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. zář 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky já vůbec nevím jestli do toho Vilémova dorazím. Sanžíme se bejt furt s mužíčkem spolu a tak jsem furt v Praze a ještě jsem do toho měla angínu a tak musím tenhle tejden do Prahy na kontrolu. Je to honička. Strašně ráda bych s váma zase pokecala tak se pokusím nějak dorazit. Barke snad ti tu vakcínu přeobjednají no.
21. zář 2008 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, to nemyslíte vážně? :confounded: Já se tak těšila. Ale asi se nedá nic dělat, tak příště.
Hele a nevíte někdo jak to funguje v Čáslavi v bazénu? Myslím ve vnitřním.
21. zář 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to nevim jak tam jsou baru,ale na netu třeba něco zjistíš.
S tim Vilémovem taky ještě nevim.
Barke ten tvůj je klempíř?Myslíš že by měl čas udělat okapy?Je to pro jednoho známího.
21. zář 2008 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin, písni mi jeho tel. do IP. Petr se s nim domluví.
21. zář 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky barke. :slight_smile:
Baruno,ty tam nepujdeš,když holky nejdou?Já bych chtěla,ale nevim co bude,takže,když neujdeš ani ty,tak to pustim z hlavy a sejdem se tam jindy. :wink:
21. zář 2008 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jdu - teda pokud třeba nebude malá nemocná nebo tak něco. Teď zrovna 4 dny horečky a hrozný řev - no a jsou z toho zuby :wink: Už poslední a má všechny.
22. zář 2008 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já to zkusim přeobjednat, když to klapne, tak přijdeme.

Přihodim si do alba plakátek, co jsem dělala k tomu prvnímu setkání MC.
22. zář 2008 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, ty horečky k zubům nezávidim, aspoň že to už budete mít odbytý.
22. zář 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Pipetulko,ty už k čáslavským maminám moc nechodíš,co?Tak ti píšu sem.Jak si dnes pochodila v Čásce?Já jsem Lindu přece jen vzala odpol.na chvíli ven po týdnu,musela jsem na úřady a nakoupit :unamused: .Taky jí sháním nějakou kombinézku na zimu a absoliutně nevím kde jí koupit,všude je maj tolik drahý co sem zatím mrkla a na jednu zimu mi to přijde zbytečný,nevím.Nedal byste mi někdo tip,jestli někde něco kloudnýho splaším :sweat_smile:
Zdravím všechny přítomné. :wink:
Lenka.
22. zář 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,
caklovka-koukalas někde v sekáči?Já na děti nakupuju jedině v sekáči.V Habrech jeden je.Docela to ujde,ale v Brodě tam je jeden suprovej,ale to je druhá strana než potřebuješ.V Čáslavi je taky,ne? :wink:
22. zář 2008 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek