Čáslav - Golčův Jeníkov

Jsem z malé vesnice a je tu trochu nuda :-|
baruna
9. zář 2008
Holky, jsem zpátky z dovči, ale nějak nestíhám - vybaluju, peru apod. Takže všechno napíšu až někdy nebo povyprávím až se sejdeme.
Barke - s tím MC je to super, super, super.
A kdy že se někde sejdeme?
pipetula
9. zář 2008
Ahojky Holčiny ve čtvrtek nevím jestli dorazím. mám ted nějaký plánování. Jo v sobotu mi držte palečky jedu na diskotéku do Bohanky (www.roxbury.cz) Budu tam pracovat. Kámoš dělá airbrush tatoo a nemůže a tak tam poslal mě s kámoškou.!!🙂)
barke
9. zář 2008
Barčo, vítej opět v domovině 😃 , jak jste se měli a jak to, že jste tak brzy doma ? :-o , vám se tam nelíbilo ? Myslela jsem, že jedete na 14 dní....

Pipet, to zní zajímavě. Ale tohle ,,tetování,, bych teda nechtěla. Já radši pravý 🙂 🙂 Ale práce to je určitě supr, užijte si to tam 😉 🙂
pavlinautor
10. zář 2008
Barke ta škola ve Vilémově je hned vedle kostela nebo tam je ještě nějaká škola?
barke
11. zář 2008
Pavlin, je to tam vedle kostela.
Jo, a na to hřiště dneska nejedem. Já jsem zapoměla, že má Venda kroužek.
pavlinautor
11. zář 2008
Já taky ne,nemám na to čas. 😉
andy80
11. zář 2008
Ahojky holky,

jdu se s vámi rozloučit. Zítra vyrážíme směr Milevsko. A aby toho nebylo málo, tak malá dneska k večeru měla 37,8 tak budu muset přinejhorším navštívit tamní pohotovost kdyby se to nelepšilo. Naštěstí budeme mít pohotovost v ulici. Tak se tady mějte, škoda, že jsem mohla osobně poznat jen pavlin a škoda, že jsme se nepoznali dřív. No, teď abych hledala nějaké maminy tam. Občas k vám nakuknu a písnu, jak se vede.

Tak ahoj
barke
11. zář 2008
Andy, to už se jako stěhujete ? Jestli jo, tak hodně štěstí v novém bydlišti, určitě tam najdeš hodně mamin na pokec 😉
A nezapomeň na nás a poreferuj občas, jak se vám bydlí 🙂
Pa pa, mějte se krásně 🙂 🙂
pavlinautor
12. zář 2008
TAk se tam měj krásně andy,ať se vám tam líbí a malá ať je v pořádku.Papapapapapapapapapap 😞
barke
13. zář 2008
Ahoj holky,
jedete dneska do Jeníkova na pouť ? My tam jedeme až se Luky vyspí.
pavlinautor
13. zář 2008
TAk jek jste si zajezdili barke?Já jsem ráda,že jsme už doma. :-N 8-(
barke
14. zář 2008
No šlo, to ani jsme moc neutratili 😃 , byli jsme tam něco přes hodinu, děti si to užili, myslim dostatečně.
Tak ještě za 14 dní tady ve Vilémově a máme zas do Matějský klid od poutí 😃
pavlinautor
15. zář 2008
My tam nechali 800,- ,do Vilémova asi nepojedem 😞
Tak kdy se sejdem?
baruna
17. zář 2008
Barke - v GJ jsme na pouti vůbec nebyli. Pojedeme až do Vilémova - opět k tetě na kachnu - už se moc a moc těším 😃
Pavlin - jsme taky pro kafe, ale kde, když je takhle hnusně? Já jsem teda přemýšlela, že bysme se klidně mohli sejít i s čáslavandama v MC v Čáslavi. Co vy na to?
baruna
17. zář 2008
A jsem totálně blbá
Andy - já jsem zapomněla - moc ti přeju, ať se vám v novém bydlení líbí a ať jste tam spokojení. A taky doufám, že se někdy ozveš.
pavlinautor
17. zář 2008
Móóóc hezký.taky bych někam vyrazila. 8-(
Co se sejít v tom Vilémově 30.9.? 😉
baruna
18. zář 2008
No jo vlastně - vždyť už je to příští týden. Tak to beru. 😉
pavlinautor
18. zář 2008
Kdo se přidá?
Já teda ještě nevim 100% jestli přijedu,ale chci se tam podívat.
baruna
19. zář 2008
Já přijedu na tuty - teda pokud se něco nepředvídatelného nestane. A určitě tam budu hned od rána.
barke
20. zář 2008
Nazdárek 🙂
byla jsem teď tejden bez netu a mám šílenej absťák :-p 😃

My toho 30. pravděpodobně nedorazíme, protože máme zrovna očkování. Ale štve mě to hrzně. Přemejšlim, že to přeobjednám. Ale budeme mít vakcínu, co je s někym do dvojice a sestra by musela přeobjednat i ty druhý. Ale zkusim to, kdyžtak na mě bude jen naštvaná :-p 😃
pipetula
21. zář 2008
No holky já vůbec nevím jestli do toho Vilémova dorazím. Sanžíme se bejt furt s mužíčkem spolu a tak jsem furt v Praze a ještě jsem do toho měla angínu a tak musím tenhle tejden do Prahy na kontrolu. Je to honička. Strašně ráda bych s váma zase pokecala tak se pokusím nějak dorazit. Barke snad ti tu vakcínu přeobjednají no.
baruna
21. zář 2008
Holky, to nemyslíte vážně? :-S Já se tak těšila. Ale asi se nedá nic dělat, tak příště.
Hele a nevíte někdo jak to funguje v Čáslavi v bazénu? Myslím ve vnitřním.
pavlinautor
21. zář 2008
Tak to nevim jak tam jsou baru,ale na netu třeba něco zjistíš.
S tim Vilémovem taky ještě nevim.
Barke ten tvůj je klempíř?Myslíš že by měl čas udělat okapy?Je to pro jednoho známího.
barke
21. zář 2008
Pavlin, písni mi jeho tel. do IP. Petr se s nim domluví.
pavlinautor
21. zář 2008
Díky barke. 🙂
Baruno,ty tam nepujdeš,když holky nejdou?Já bych chtěla,ale nevim co bude,takže,když neujdeš ani ty,tak to pustim z hlavy a sejdem se tam jindy. 😉
baruna
22. zář 2008
Já jdu - teda pokud třeba nebude malá nemocná nebo tak něco. Teď zrovna 4 dny horečky a hrozný řev - no a jsou z toho zuby 😉 Už poslední a má všechny.
barke
22. zář 2008
Holky, já to zkusim přeobjednat, když to klapne, tak přijdeme.

Přihodim si do alba plakátek, co jsem dělala k tomu prvnímu setkání MC.
barke
22. zář 2008
Barčo, ty horečky k zubům nezávidim, aspoň že to už budete mít odbytý.
caklovka
22. zář 2008
Ahoj Pipetulko,ty už k čáslavským maminám moc nechodíš,co?Tak ti píšu sem.Jak si dnes pochodila v Čásce?Já jsem Lindu přece jen vzala odpol.na chvíli ven po týdnu,musela jsem na úřady a nakoupit :-| .Taky jí sháním nějakou kombinézku na zimu a absoliutně nevím kde jí koupit,všude je maj tolik drahý co sem zatím mrkla a na jednu zimu mi to přijde zbytečný,nevím.Nedal byste mi někdo tip,jestli někde něco kloudnýho splaším :-N
Zdravím všechny přítomné. 😉
Lenka.
pavlinautor
22. zář 2008
Ahojky,
caklovka-koukalas někde v sekáči?Já na děti nakupuju jedině v sekáči.V Habrech jeden je.Docela to ujde,ale v Brodě tam je jeden suprovej,ale to je druhá strana než potřebuješ.V Čáslavi je taky,ne? 😉