Čáslav - Golčův Jeníkov

Jsem z malé vesnice a je tu trochu nuda :-|
pipetula
23. zář 2008
No já se pokusím taky dorazit v to útečrý, ale fakt nic neslibuju. 😎
Caklovko já tam chodím jen moc nepřispívám nemám na to vůbec čas pořád tu nejsem a tak když přijedu tak je spousta práce.
caklovka
24. zář 2008
Ahoj holky,
Pavlin děkuju za tip,já teda do sekáče skoro nechodím,ale jaks mi to napsala,tak mě napdal jeden tady v Čáslavi a tak jsem tam šla mrknout,jenže nic tam na nás nebylo,tak jsem navštívila ještě jeden a mám krásnou vůbec neopotřebovanou růžovou kombinézku!!!! 😉 Teda budu potřebovat nejspíš ještě jednu,ale prozatím tahle stačí,mám ještě takový teplý komplet.Uvidíme jak přes zimu holka vyroste. 🙂
pavlinautor
24. zář 2008
No vidíš.některý sekáče jsou fakt super.Ten jeden v Brodě je sice malej,ale skvělej.Jednou jsem tam narazila na 50% slevu a místo 800 jsem tam nechala 400.A moc krásný věci.Se někdy můžem domluvit,že bys přijela a zajedem tam spolu. 😉

A baruno,kdy budeš mít zase nějaký hadříky? 🙂 🙂 🙂
barke
25. zář 2008
Takže my v úterý dorazíme, očkování jsem přeobjednala 🙂
caklovka
25. zář 2008
O.k. Pavlin,se někdy sejdeme. 😉 Stejnak jsem často doma s malou sama,Tomáš chodí hodně do práce na dvanáctky tak se i někdy nudím. 😞 S malou si ještě moc nepokecám 😃 .A až budete holky moct,tak jsme mluvily o tom hřišťátku tady v Čáslavi,ale nevím jak to bude s počasím,snad jen o víkendu se má ještě trochu oteplit. :-|
lenka
pavlinautor
25. zář 2008
Tak jo,se někdy sejdem 😉 To by jsme mohly udělat hromadný výlet,co holky? 🙂
O víkendu SLAVÍME 1 NAROZENINY A MÍŠA A manžel MÍŠA SLAVÍ SVÁTEK,takže budem doma. 🙂 🙂 🙂
V to úterý se budu snažit,ale přijedem asi dýl,protože Michal jde na půl 8 do Bodu na rehabilitaci a vráti se asi kolem půl 9.Tak nevim jestli to má cenu tam letět na tu hodinku :-| 😞 No uvidim v kolik přijede.Třeba dorazí dřív,já mu řeknu ať nikde necourá. =-)
A s tim sekáčem to je dobrej nápad.By jsme mohly udělat zájezd do sekáč 😃 😃 😃 😃 Ááá nebo ještě lepší u baruny.By jsme tam měly víc místa 😃 😃 😃 ,co ty na to baru???Seš tu nebo se zas dovolenkuješ? 🙂
Musi jít dělat pomazánky,zítra přijede ségra s rodinkou,bratr se slečnou a v sobotu rodina od maži těch je 10 nás je 11- jsme jak Hujerovi 😃 😃 😃 😃 =-)
barke
25. zář 2008
Pavlin, užijte si oslavu 🙂 Terezce přeju ať je pořád veselá a azdravá a ať jí rodiče nezlobí 🙂 🙂 a Míšům taky posílám přání k svátku 🙂
Já myslim, že na hodinu se ještě vyplatí přijet. Vždyť to nemáte daleko 😉
pavlinautor
25. zář 2008
No uvidim,třeba přijede brzy.A děkujeme za přání 🙂 🙂 🙂
baruna
25. zář 2008
Holky, u nás by to bylo super,ale bohužel - spodek je vybouraný až na cihly 😃 Pro hadříky jsem byla, ale vzhledem k tomu, že to nemám kde mít, přivezla jsem jen jeden balík a v naší velikosti tam není skoro nic. ]-(
Takže musím taky vyrazit do HB do sekáče - fakt je ten sekáč super, vždycky si tam dobře nakoupím.
Nebo hodně nakupuju na MMB, znáte?
pavlinautor
25. zář 2008
MMB?To neznám,to je v Brodě?
barke
25. zář 2008
BArčo, to je v pr..., jsem se těšila, jak u tebe pěkně nakoupim 😢 .
MMB znám dost důvěrně. A můj účet taky 😃
barke
25. zář 2008
http://www.mimibazar.cz/ 😉
radši neznat 😃 😃
pavlinautor
25. zář 2008
Jo tááák,ten taky znám :-N :-N :-N :-N :-N
pavlinautor
26. zář 2008
TAk jsme oslavili narozeniny trochu smutně.V 10 dopoledne jsme jeli na ušní se zánětem středního ucha 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 😞 ,hlavně,že jsem jí dala očkovat Prevenarem za 6000 :-| ]-( ]-( ]-(
dOUFÁM,ŽE ZÍTRA NEPOJEDEM S DRUHYM.
caklovka
26. zář 2008
Ahojky,
tak výlet do sekáče Pavlin? 😃 To by byla pěkná prdel nalítnout tam všechny maminy s děckama,ale proč ne? 😃 😃 .Teda jestli mě vezmete s sebou. :-N A MMB je taky skvělá věc,občas tam nakoupím něco na malou. 🙂 Holky a odkud že to všechny vlastně jste?Akorát Barke vím že je z Vilémova,že Barke? 😉
pavlinautor
26. zář 2008
Já jsem asi 6km od Vilémova.Leškovice.A přidat se samozřejmě můžeš. 😉
barke
26. zář 2008
Pavlin, to je mi vás líto, chudinka Terezka 😞 😞 , snad už to bude v pořádku .....

Caklavko, jo jo, já jsem ve Vilémově.
A já už do žádnýho sekáče nesmim lézt. Dneska jsem nakoupila na MMB, co bylo potřeba a víc nesmim utrácet 😞
I když bych potřebovala pro Lukáše ještě nějakou mikču nebo svetřík, ale asi to splašim taky na MMB.
pavlinautor
27. zář 2008
Ahoj,dneska už je dobře.Bála jsem se,aby to do rána neměla i v druhym uchu 😞 ,ale naštěstí ne.
Já už taky nesmim nakupovat.Hlavně jsme už bez peněz,tak nevim jestli do mateřský přežijem :-S :-S :-S
Na Vánoce už má nakoupíno,ještě pár maličkostí,jako třeba knížky.Oblečení žádný nepotřeuju,ikdyž bych chtěla Terezce koupit růžovou kombinézu,ale mám jednu od ségry po klukovi,takovou béžovou,tak mám zákaz 😞 .Když ty věcičky na ní jsou tak pěkný 😞 😞 😞 :-p .Na Míšu taky nic nepotřebuju,ale taky bych mu chtěla koupit něco pěknýho,ale mám smůlu. :-| .No pak před Vánocema nějaký penízky navíc budou. 🙂
barke
27. zář 2008
Já mám jen dvě drobnosti pro Lukáše. To hlavní budu kupovat asi v listopadu. Ještě to nemám moc vymyšlený :-x
barke
27. zář 2008
Barčo, kdy jedete na pouť ? V neděli dopoledne, jako loni ?
pipetula
27. zář 2008
Aholky Pavlin Popřej a mě erezcve hodně štěstíčka a zdravíčka k narozeninkám a přeju brzké uzdravení. Jinka v to úterý bych měla bejt doma a dorazit jen mi prosím napiště v kolik a kde mám bejt a srazit se s váma!!🙂) :-N
baruna
27. zář 2008
Baru - jedeme v neděli až se Rozárka vyspí, takže kolem 1-2 hodiny odpoledne. A budeme tam určitě celé odpoledne. Se určitě potkáme na pouti, nebo klidně zavolej a někde se slezem.
Jirka je celý den v práci - bude dělat policejní doprovod koňskému průvodu 😃
No a pokud bysme se nepotkali, tak v úterý o půl 9 jsme v MC jak na koni 😉
barke
27. zář 2008
Tak to nevim, jestli se potkáme, my tam půjdem asi před obědem. Ale mohla bych ti zavolat pak odpo, já určitě půjdu s Lukášem na procházku až se vyspí, ale vy jdete ještě k tetě, né ? Abych vás nerušila u kachny 🙂 🙂

Pipet, v 8,30 ve Vilémově, ve škole. Než vjedeš do Vilémova, tak z kraje za oborou odbočíš do prava a před kostelem do leva. Pak pár metrů a jsi tam. Je to klasická stará školní budova s novou, žlutou fasádou. Mezi kostelem a hospodou. No, a pak se přidáš k ohromnýmu davu přicházejících mamin s dětma 😃 😃
barke
27. zář 2008
Jo, ještě jsem měla napsat, že máš jet od Jeníkova 🙂 🙂
pavlinautor
28. zář 2008
Ahojky,já se jdu pochlubit,Terezka už asi týden chodí úplně sama 😃 😃 😃 😃 😃 😃
barke
28. zář 2008
Jé, tak to je šikulka, gratulujeme !!!! x-) x-) x-)
pipetula
28. zář 2008
Jejda to to Terezka brala hopem. Já tedy taky dorazím v těch 8,30 Baruno tak se tam uvidíme snad to najdu!! :-N
pavlinautor
28. zář 2008
Děkujem,děkujem,děkuje, 🙂 🙂 🙂
Já asi v úterý nedorazim,když měla ten zánět,tak s ní nikam nepolezu a ještě možná bude mít antibiotika,zítra budu volat na výsledky výtěru. :-|
A rozhodla,jsem se,že si koupim tu odsávačku na vysavač.Na netu jsem koukal,že stojí kolen 400,tak si jí asi objednám,protože to má hrozně hustý a nejde jí to pořádně vytáhnout a huba mě bolí až hrůza 8-(
barke
28. zář 2008
Odsávačka na vysavač je výborná !!!! Fakt moc doporučuju ! Ale určitě jí seženeš i levnějc, než za 400,-. Já jí koupila asi 340,- nebo tak nějak.
barke
28. zář 2008

Začni psát odpověď...

Odešli