• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
No já se pokusím taky dorazit v to útečrý, ale fakt nic neslibuju. :sunglasses:
Caklovko já tam chodím jen moc nepřispívám nemám na to vůbec čas pořád tu nejsem a tak když přijedu tak je spousta práce.
23. zář 2008 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Pavlin děkuju za tip,já teda do sekáče skoro nechodím,ale jaks mi to napsala,tak mě napdal jeden tady v Čáslavi a tak jsem tam šla mrknout,jenže nic tam na nás nebylo,tak jsem navštívila ještě jeden a mám krásnou vůbec neopotřebovanou růžovou kombinézku!!!! :wink: Teda budu potřebovat nejspíš ještě jednu,ale prozatím tahle stačí,mám ještě takový teplý komplet.Uvidíme jak přes zimu holka vyroste. :slight_smile:
24. zář 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No vidíš.některý sekáče jsou fakt super.Ten jeden v Brodě je sice malej,ale skvělej.Jednou jsem tam narazila na 50% slevu a místo 800 jsem tam nechala 400.A moc krásný věci.Se někdy můžem domluvit,že bys přijela a zajedem tam spolu. :wink:

A baruno,kdy budeš mít zase nějaký hadříky? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
24. zář 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže my v úterý dorazíme, očkování jsem přeobjednala :slight_smile:
25. zář 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
O.k. Pavlin,se někdy sejdeme. :wink: Stejnak jsem často doma s malou sama,Tomáš chodí hodně do práce na dvanáctky tak se i někdy nudím. :frowning2: S malou si ještě moc nepokecám :grinning: .A až budete holky moct,tak jsme mluvily o tom hřišťátku tady v Čáslavi,ale nevím jak to bude s počasím,snad jen o víkendu se má ještě trochu oteplit. :unamused:
lenka
25. zář 2008 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jo,se někdy sejdem :wink: To by jsme mohly udělat hromadný výlet,co holky? :slight_smile:
O víkendu SLAVÍME 1 NAROZENINY A MÍŠA A manžel MÍŠA SLAVÍ SVÁTEK,takže budem doma. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
V to úterý se budu snažit,ale přijedem asi dýl,protože Michal jde na půl 8 do Bodu na rehabilitaci a vráti se asi kolem půl 9.Tak nevim jestli to má cenu tam letět na tu hodinku :unamused: :frowning2: No uvidim v kolik přijede.Třeba dorazí dřív,já mu řeknu ať nikde necourá. :confused:
A s tim sekáčem to je dobrej nápad.By jsme mohly udělat zájezd do sekáč :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ááá nebo ještě lepší u baruny.By jsme tam měly víc místa :grinning: :grinning: :grinning: ,co ty na to baru???Seš tu nebo se zas dovolenkuješ? :slight_smile:
Musi jít dělat pomazánky,zítra přijede ségra s rodinkou,bratr se slečnou a v sobotu rodina od maži těch je 10 nás je 11- jsme jak Hujerovi :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :confused:
25. zář 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin, užijte si oslavu :slight_smile: Terezce přeju ať je pořád veselá a azdravá a ať jí rodiče nezlobí :slight_smile: :slight_smile: a Míšům taky posílám přání k svátku :slight_smile:
Já myslim, že na hodinu se ještě vyplatí přijet. Vždyť to nemáte daleko :wink:
25. zář 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No uvidim,třeba přijede brzy.A děkujeme za přání :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
25. zář 2008 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, u nás by to bylo super,ale bohužel - spodek je vybouraný až na cihly :grinning: Pro hadříky jsem byla, ale vzhledem k tomu, že to nemám kde mít, přivezla jsem jen jeden balík a v naší velikosti tam není skoro nic. :angry:
Takže musím taky vyrazit do HB do sekáče - fakt je ten sekáč super, vždycky si tam dobře nakoupím.
Nebo hodně nakupuju na MMB, znáte?
25. zář 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
MMB?To neznám,to je v Brodě?
25. zář 2008 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
BArčo, to je v pr..., jsem se těšila, jak u tebe pěkně nakoupim :cry: .
MMB znám dost důvěrně. A můj účet taky :grinning:
25. zář 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
25. zář 2008 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo tááák,ten taky znám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. zář 2008 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
TAk jsme oslavili narozeniny trochu smutně.V 10 dopoledne jsme jeli na ušní se zánětem středního ucha :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ,hlavně,že jsem jí dala očkovat Prevenarem za 6000 :unamused: :angry: :angry: :angry:
dOUFÁM,ŽE ZÍTRA NEPOJEDEM S DRUHYM.
26. zář 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak výlet do sekáče Pavlin? :grinning: To by byla pěkná prdel nalítnout tam všechny maminy s děckama,ale proč ne? :grinning: :grinning: .Teda jestli mě vezmete s sebou. :sweat_smile: A MMB je taky skvělá věc,občas tam nakoupím něco na malou. :slight_smile: Holky a odkud že to všechny vlastně jste?Akorát Barke vím že je z Vilémova,že Barke? :wink:
26. zář 2008 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já jsem asi 6km od Vilémova.Leškovice.A přidat se samozřejmě můžeš. :wink:
26. zář 2008 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin, to je mi vás líto, chudinka Terezka :frowning2: :frowning2: , snad už to bude v pořádku .....

Caklavko, jo jo, já jsem ve Vilémově.
A já už do žádnýho sekáče nesmim lézt. Dneska jsem nakoupila na MMB, co bylo potřeba a víc nesmim utrácet :frowning2:
I když bych potřebovala pro Lukáše ještě nějakou mikču nebo svetřík, ale asi to splašim taky na MMB.
26. zář 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,dneska už je dobře.Bála jsem se,aby to do rána neměla i v druhym uchu :frowning2: ,ale naštěstí ne.
Já už taky nesmim nakupovat.Hlavně jsme už bez peněz,tak nevim jestli do mateřský přežijem :confounded: :confounded: :confounded:
Na Vánoce už má nakoupíno,ještě pár maličkostí,jako třeba knížky.Oblečení žádný nepotřeuju,ikdyž bych chtěla Terezce koupit růžovou kombinézu,ale mám jednu od ségry po klukovi,takovou béžovou,tak mám zákaz :frowning2: .Když ty věcičky na ní jsou tak pěkný :frowning2: :frowning2: :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Na Míšu taky nic nepotřebuju,ale taky bych mu chtěla koupit něco pěknýho,ale mám smůlu. :unamused: .No pak před Vánocema nějaký penízky navíc budou. :slight_smile:
27. zář 2008 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám jen dvě drobnosti pro Lukáše. To hlavní budu kupovat asi v listopadu. Ještě to nemám moc vymyšlený :zipper_mouth:
27. zář 2008 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, kdy jedete na pouť ? V neděli dopoledne, jako loni ?
27. zář 2008 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aholky Pavlin Popřej a mě erezcve hodně štěstíčka a zdravíčka k narozeninkám a přeju brzké uzdravení. Jinka v to úterý bych měla bejt doma a dorazit jen mi prosím napiště v kolik a kde mám bejt a srazit se s váma!!=)) :sweat_smile:
27. zář 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru - jedeme v neděli až se Rozárka vyspí, takže kolem 1-2 hodiny odpoledne. A budeme tam určitě celé odpoledne. Se určitě potkáme na pouti, nebo klidně zavolej a někde se slezem.
Jirka je celý den v práci - bude dělat policejní doprovod koňskému průvodu :grinning:
No a pokud bysme se nepotkali, tak v úterý o půl 9 jsme v MC jak na koni :wink:
27. zář 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to nevim, jestli se potkáme, my tam půjdem asi před obědem. Ale mohla bych ti zavolat pak odpo, já určitě půjdu s Lukášem na procházku až se vyspí, ale vy jdete ještě k tetě, né ? Abych vás nerušila u kachny :slight_smile: :slight_smile:

Pipet, v 8,30 ve Vilémově, ve škole. Než vjedeš do Vilémova, tak z kraje za oborou odbočíš do prava a před kostelem do leva. Pak pár metrů a jsi tam. Je to klasická stará školní budova s novou, žlutou fasádou. Mezi kostelem a hospodou. No, a pak se přidáš k ohromnýmu davu přicházejících mamin s dětma :grinning: :grinning:
27. zář 2008 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ještě jsem měla napsat, že máš jet od Jeníkova :slight_smile: :slight_smile:
27. zář 2008 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,já se jdu pochlubit,Terezka už asi týden chodí úplně sama :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
28. zář 2008 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak to je šikulka, gratulujeme !!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
28. zář 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda to to Terezka brala hopem. Já tedy taky dorazím v těch 8,30 Baruno tak se tam uvidíme snad to najdu!! :sweat_smile:
28. zář 2008 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Děkujem,děkujem,děkuje, :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
Já asi v úterý nedorazim,když měla ten zánět,tak s ní nikam nepolezu a ještě možná bude mít antibiotika,zítra budu volat na výsledky výtěru. :unamused:
A rozhodla,jsem se,že si koupim tu odsávačku na vysavač.Na netu jsem koukal,že stojí kolen 400,tak si jí asi objednám,protože to má hrozně hustý a nejde jí to pořádně vytáhnout a huba mě bolí až hrůza :rolling_eyes:
28. zář 2008 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Odsávačka na vysavač je výborná !!!! Fakt moc doporučuju ! Ale určitě jí seženeš i levnějc, než za 400,-. Já jí koupila asi 340,- nebo tak nějak.
28. zář 2008 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
28. zář 2008 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek