• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
28. zář 2008 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak mě se to nepovede, bo co :angry: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ..... prostě si zadej na MMB v Kojeneckejch potřebách - odsávačka na vysavač a máš tam i pod dvě stovky :slight_smile: :slight_smile:
28. zář 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin - tak to velká gratulace. Nejen k chození, ale i k nadcházejícímu roku :wink:

Barke - představ si, že Rozárka to dneska u koní zalomila. Byla chudák už tak utahaná, že jí ani nevadil ten rachot okolo a pouť prospala. Od tety jsme nakonec jeli o půl šesté. Kafe prostě musíme spáchat jindy. Jsem totiž hrozně zvědavá, jak budujete :grinning:

Holky co budete s prckama dělat v zimě? Já se toho trošku děsím, takže bych ráda jezdila 1x týdně s malou do bazénu, určitě budeme využívat to MC ve Vilémově a ještě bych ráda jezdila i do Kopretiny. Tak jsem si říkala, že bysme se třeba mohli domluvit a páchat něco společně?
28. zář 2008 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je přesně on ana kterou jsem koukala barke.Určitě si jí pořídim.
Já na zimu nic neplánuju.Bude se chodit na barák,tak mám o zábavu postaráno,ale s váma se ráda sejdu.A Mohly by jsme dřív než v zimě. :wink:
Barke,co ten tvůj manžel,byl tady u těch Červenclu?
28. zář 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin - nemluv mi o práci na baráku. Té tu máme taky hromadu a Barča určitě taky. Ale malá se doma nudí, venku to asi nebude nic moc a hlavně - malá potřebuje mezi děti.
Právě musím někde zjistit, jak to vypadá v Čáslavi v bazénu, že bysme se udržovali v kondici obě dvě :grinning:
28. zář 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, já aspoň líp uklidim, až sem pojedeš, dneska jsem to nějak nestíhala. Naše bydleníčko ti klidně představim, ale aspoň vytřu. Uklizeno tady teda moc nebude, protože to u nás prostě nejde, to už jsem vzdala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Pavlin, dneska to tam byl omrknout a spočítat cenu.

Jo, a já bych taky jezdila klidně plavat, jestli to tam je vhodný i pro prťata. Já teda v zimě bazény nemusim, ale co bych pro ty moje ratolesti neudělala :slight_smile:
Jinak nad zimnim programem jsem se ještě nezamejšlela. Já to musim mít nějak vymyšlený, abych byla doma, když jde Venda ze školy. Píšeme úkoly a tak ....
28. zář 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak máme spálovej bacil. :unamused: Zítra si jedem pro antibiotika.To,abych nechale vytřít celou naší famílii :sweat_smile:
29. zář 2008 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruno taky se té zimy děsím malá je taky mezi dětmi klidnější, byla bych pro podnikat něco společně!!=)) Mě samota tady taky děsíí!!
29. zář 2008 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, chtěla jsem se zeptat, zda některá nepojedete třeba do kopretinky do Čáslavi v době tak ten týden od.6.10. ? Zítra jedu k mamce, tak že bychom se třeba srazili :wink: Kdysi jsem slíbila, že dám vědět :grinning:
29. zář 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Majko, a do té Kopretiny se může přijít kterýkoliv den ? Já tam ještě nebyla.Jinak ten týden můžem jen pon., stř., čtvrtek.
29. zář 2008 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych šla, ale vůbec nevím kde to v té čáslavi je!!=))
29. zář 2008 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
barke, tuším že jo, písnu večer, zeptám se kámošky.
pip kopretinka je u kostela sv. Petra a Pavla :wink:

Jinak mají snad od 9 hodi. je prý tam jít dopolko.
29. zář 2008 v 15:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majko - jsem pro. Ten týden mám volný celý, takže se přizpůsobím.
Barke a klidně tě naberu cestou a můžeme jet dopoledne na tu devátou, než přijde Venda ze školy, tak jsme zpátky. Teda pokud ti zase tou dobou nespí Lukášek. Rozárka teď chodí spát kolem 12 hodiny.
29. zář 2008 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru super. Tak změna, mají prý otevřeno od 8 hodin do.... to záleží na programu. Takže já bych to viděla klidně hnedka na to pondělí, co vy na to?
29. zář 2008 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, to by bylo dobrý, kdybys nás nabrala, to jsem ráda. Lukáš chodí spát taky kolem 12.

Pavlin, chudinka Terezka :frowning2: , tak přeju, ať je brzy v pořádku :wink:
29. zář 2008 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem pro .
29. zář 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
My chodíme spát taky okolo té 12 hodiny, takže naprosto ideál. Tak se těším, mobil máte tak si pak ještě před napíšeme. Já jdu balit, šílený, bych potřebovala vzít sebou celej barák :grinning:

Pavlin přeji Terezce ať je brzy fit :slight_smile:
29. zář 2008 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dík za přání,už je dobrá.Zítra jdem na kontrolu a pro ty antibiotika. :unamused:
29. zář 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Všechno nejlepší Terince k narozkám a ať se brzy uzdravíte.

Jinak dnešní setkání bylo super!!=)

Baruno moc díky za info o tom doktorovi Cyrusovi. Už jsem u něj registrovaná (a je To docela hezkej chlap) :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2008 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já pořád zvažuju, jestli mám přejít od mojí doktorky v Praze. Ona má spoustu známejch doktorů a když jsem šla na operaci, tak jsem se dostala ke špičkovejm doktorům. Já asi ještě počkám, až to pro mě bude obtížný, tam dojíždět, tak si najdu někoho jinýho.

A dneska se mi to taky líbilo :slight_smile:
30. zář 2008 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,tak povídejte,přehánějte,jaký to tam v tom MC bylo?Co jste dělaly a tak? :slight_smile:
30. zář 2008 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin, sešlo se nás tam 17 mamin + dětičky :slight_smile:

No, a tentokrát to bylo spíš seznamovací. Jen jsme ( pod mim vedenim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) dělali kolo kolo mlýnský a spadla lžička do kafíčka :grinning: , ale to jsem se tak strašně překonávala, protože s mym slabym hláskem a spíš introvertní povahou, překřičet ten rambajs a přimět masu ke spolupráci.... :grinning:, no, co ti budu povídat, zpocená jsem z toho byla až na pr.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :grinning:

Příště to už bude v prostorách obecního úřadu, máme tam slíbenou místnost, už jsme to s holkama obhlížely, ale je blbý, že to nebude výhradně pro MC, ale využívaji to i na něco jinýho. Ale smíme si to tam vyzdobit.

Tak holky, jesli máte doma nějaký zbytky látek z kterejch by se dalo něco ušít, tak je dotáhněte :wink:
30. zář 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlasím, že to bylo super.
Barke - buď v klidu, já myslím, že než dojde na nějaké cvičení s dětma budeš mít hlas jako zvon :grinning:
Ale Rozárka se doma celé odpoledne motala dokola, tak to nějaký výsledek mělo :wink:
Pipet - no vidíš, máš praktického a ještě navíc pěknýho chlapa :wink:
30. zář 2008 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, to jsem ráda, že se motala :slight_smile: :slight_smile: , to na ní teda pozitivně zapůsobilo :slight_smile: , to víš tahle zpětná vazba je důležitá :grinning:
Ale je zajímavý, že když potřebuju doma zařvat na Vendulu, tak se otřásá barák a tam jsem to ze sebe mačkala jak jsem mohla :grinning:
30. zář 2008 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, a Barčo, hoď sem prosimtě link na ten web s tim bazárkem . Díkes
30. zář 2008 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barke myslíš tenhle: www.mamca.cz ?
1. říj 2008 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, to je ono. A hele, jsi tam registrovaná ? Že bych tě uvedla jako doporučitele. Měla bys nějakej bonus.
1. říj 2008 ve 14:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, vyřiď Rozárce, že až mi bude zas volat, tak ať aspoň neco povídá. Moc jsme si nepokecaly, jen jsem v dálce slyšela tebe :grinning: , radši jsem to položila, moc jsi neprovolala, neboj :wink: :grinning:

A psala mi Majka, že to pondělí nemůže, že se ozve, až tady zas bude. Ale my by jsme mohly vyrazit, jak jsme se dohodly, že jo ?
Já jsem tam dneska byla asi na hoďku a je to tam hezký. Ale je to jinde, než Barča řikala. Je to, když stojíš směrem nahoru, tak úplně v pravo nahoře je základka a za ní to je. Dá se parkovat vedle kostela.
1. říj 2008 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Barke já si myslel že to jsi ty.Ptala ses mě,jak to tam v Kopretince chodí,že?Na chodbě.Podle fotky jsem si myslela že to jsi ty. :wink:
Jináč já jsem taky ve spojení s Majkou a když ted čtu,že nemůže v pondělí do Kopretiny,tak to je škoda,to jsem nevěděla :frowning2: Můžu vyrazit aspon s váma? :slight_smile:
1. říj 2008 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj :slight_smile: :slight_smile: , já jsem tam dneska jela úplně neplánovaně, jinak bych dala vědět :slight_smile: , tak to jsi byla ty, jo ? :slight_smile: :slight_smile: A já jsem si řikala, jestli tam potkám někoho z Čáslavand, tak nepoznám nikoho a taky, že jo :grinning: V pondělí tam razíme s holkama, tak na devátou, tak přijd, konečně se seznámíme :wink: :slight_smile:
1. říj 2008 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek