• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
Ahoj,
se nic neděje,já tam byla na kurzu pc. :wink: Obličej mi Tě připomínal,ale mátl mě chlapec,já si totiž myslela,že máš kluka už ve školce. :sweat_smile: Napadlo mě,že bych se tě zeptala,ale nechtěla jsem otravovat a malýmu bych skákala do řeči,co?Hezky si povídal. :grinning:
Tak jo,v pondělí tam taky na 9 hod.dorazím,dík. :wink: A to tam chcete malý nechat a někam zajít nebo tam být s nimi?
Lenka.
1. říj 2008 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,jak budou pokračovat ve Vilémově? :slight_smile:
1. říj 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caklovko, no jo, Lukáš měl plnou pusu řečí :slight_smile: :slight_smile: a určitě budeme tam, já bych tam asi Lukáše nenechala, když to tam ještě nezná. Možná až za čas, jestli tam budem jezdit častěji.

Pavlin, jak na tom budete v úterý ? To asi ještě do Vilémova nepojedete, že jo ? Kdyby jo, tak od příště už budeme v na obecnim úřadě. Jsou tam v patře dvě volný místnosti. Bude to od 9 -12h. a přijíždět a odjíždět můžou lidi podle potřeby.
1. říj 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,v úterý jdem s malou na kontrolu s uchem,a bere ty antibiotika,takže to asi zase nic nebude :unamused:
2. říj 2008 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barke - ona ti Rozárka volala? To já vůbec netuším, hned se jdu podívat na mobil. Teda to je fakt koza :grinning:
A ona Majka v pondělí nemůže nebo co? Jsem zase o něco přišla?
Jo a Barke na mamče jsem registrovaná pod nickem Vendelínka - stejně jako na MMB. :wink:
2. říj 2008 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barke - no jo, ona ti fakt volala. Naštěstí ale jen tobě, tak účet nebude tak hrozný :grinning:
2. říj 2008 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já koukala na tu Mamču, ale nějak extra odvázaná z toho nejsem, je tam toho na můj vkus málo, ale možná za čas, až to bude víz profláknutý, se to víc naplní.
Ale zaregistruju se a uvedu tě tam :wink:

Rozárka mi volalai fakt jen krátce, jen do tý doby, než mi došlo, kdo je na druhym konci :wink: :grinning:

Majka má úmrtí v rodině, takže se vraceli domů.
2. říj 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky.

Jsem naprosto grogy. V úterý su dorazila tam, včera večer dorazil manžel zase pro mě a dneska ráno jsme frčeli, obíhačka kolem všecho, Maju spala jen hodinu v autě, najeli jsme plno kilometrů, já su na nervy, psychika pracuje a všechno je na nic. To jsem se moc a moc a moc těšila :cry: :cry: :cry: :cry: doufám, že příště to vyjde. Už mi hrabe ze všeho, k tomu se po.... ještě spousta dalších věcí....jj se říká když se s... tak se s.....
Užijte si to, já si na Vás vzpomenu a doufám, že příště se sejdeme.
Mrknu semka doufám častěji. Tak já se jdu vyspršit a vzít prášek, páč se celá vyklepaná :frowning2:
2. říj 2008 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majko, příště to už určitě klapne. Vůbec ti nezávidim, ale brzy bude líp, uvidíš :wink:
2. říj 2008 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,Majko je mi to líto.Drž se.Jinak už se na ostatní těším na pondělí.Kdyby to NÁHODOU třeba neklaplo,tak tady je na mě číslo : 720/436116.
Pa Lenka.
3. říj 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, řidičky, nová značka a nové pravidlo, pozor na pokuty :grinning: :grinning: :grinning:

http://novapravidla.cz/63_Zimni-vybava

jinak holky díky. Bude zase dobře.
3. říj 2008 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Majko - to je mi líto a neboj zase bude líp.

Holky, ale u nás se to taky sere - já v pondělí nemůžu. Jirka má volno a přijedou mu kámoši makat na baráku, takž budu dělat holku pro všechno. Se strašně omlouvám, ale radiátory jsou teď fakt přednější.
Ale mohla bych ve středu?
3. říj 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,

jdu vás pozdravit. Ve středu jsme byli na otočku v Jeníkově. Pronajali jsme tam ten náš domeček. Tak bysme ho potřebovali prodat, ale nějak se zájemci nehrnuli, tak jsme to aspoň zatím pronajali. Jinak se máme fajn, bydlení je daleko lepší, ale nějak jsem si v tom Jeníkově rychle zvykla. No, snad si zvyknu i tady. Jiříka mi tady vzali do školky, tak je to fajn. Uvolnilo se jim místečko, nějaký chlapeček se odstěhoval, tak jsme měli štěstí, tak příští týden jdeme pro potvrzení k doktorce, pak zaneseme přihlášku do školky a další týden v pondělí malej nastupuje. Jsem zvědavá, jak se mu bude líbit. Jinak máme novou paní doktorku a s Provazníkem se to nedá srovnat. Je báječná, všechno vysvětlí, poradí, měřila malé hlavičku /Provazník jí ji neměřila ani jednou/, no prostě je to o něčem jiném. Jsem si myslela, že Provazník je v pohodě. Ale ani jsem vám nevyprávěla, jak jsme tam byli, že má malá horečky. Věděl prd, co jí je, tak vymýšlel, že má něco v krku, tak jí dělal výtěr, a že by to mohli být ledviny, tak jí dělal krevní testy. No nikde nic, všechno čistý. Na kotrolu už jsme šli k nové dr a ta říkala, že tohle je u dětí normální. Mají tři dny horečku, pak se můžou osypat a říká se tomu šestá nemoc. Tak jí nic nebylo a ten by jí léčil bůhví na co. Takže nejen s domkem, ale i s doktorkou jsme si pomohli.
No, tak jsem se zase rozkecala, tak to radši utnu, tak se mějte, zase někdy na vás přijdu mrknout.
3. říj 2008 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě se to ve středu hodí klíďo :wink: se domluvíme v úterý, jestli jdete do MC :slight_smile: :slight_smile: , budeme vyrábět babulky, jsem vymyslela :grinning: , tak kdo máte nějaký zbytky vlny, tak si je doneste :slight_smile:

Andy, myslim, že každej doktor je lepší, než Provazník :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , já bych na něj mohla nadávat dlouho. Vydrželi jsme u něj pár měsíců, hned jak jsem se probrala z šoku, jsem našla doktorku jinde :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
To je dobře, že se vám dobře bydlí a zvykneš si určitě brzy, JČ jsou krásný. Jste přímo v Milevsku ?
3. říj 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Né babulky, ale bambulky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. říj 2008 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barke jj přímo v Milevsku. Já to tady tak trošku znám, jezdili jsme několik let na dovolenou pod Podolský most, to je kousek od tud a do Milevska jsme vždycky jezdili jakože na výlet.
4. říj 2008 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky díky. Baru určitě příště to vyjde. Nevím, jestli to v listopadu stihnu dorazit, přemýšlela su, že pokud bych tam jela na víkend, tak to nemá cenu,jedině prodlouženej, no a kdyžtak to jaro jistí :wink:
Užijte si to a pozdravujte drobečky :slight_smile:
4. říj 2008 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže jestli dobře chápu taki pomnělí padá a půjde se ve středu tak fajn jinka vúterý do vilémopva snad dorazím s tou středou se ještě uvidí. pa
4. říj 2008 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barke - no já myslím, že to ještě bude chvíli trvat, než se dostaneme k tomu něco vyrábět. Já totiž s naší Rozulí nejsem schopná udělat ani půl bambulky.
Takže já to s dovolením pojmu jako kecací spolek mamin :grinning:
Andy - to jsem ráda, že jsi se ozvala. A co sousedi a už tam máte nějaké kamarády?
Jinak pokud se sem už nedostanu, tak v úterý
5. říj 2008 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj děvčata,to mně štve,že v úterý nemůžu.Jdem na kontrolu,tak doufám,že to bude ok a příště už dorazíme.
:wink:

Holky,asi jsem se zbláznila,ale mám v plánu si v Habrech v baráčku otevřít dětský sekáč. :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: Zatim jen zjišťuju,jak to chodí a do konce roku to snad rozjedu. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. říj 2008 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin - to je super. Kdyby jsi cokoliv potřebovala vědět, klidně písni. A jestli ho chceš rozjet, tak rozhodně před vánoci :wink:
6. říj 2008 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Díky baru,určitě budu radu potřebovat :slight_smile: Čekám až ni přídou prach z pojisty,abych si nemusela půjčovat a pak začnu nakupovat.Už mám vyhlídnutý tři místa kde budu kupovat hadry,ale nevim jek to mám udělat se živnosťákem.Radši bych ho neměla,ale to je o hubu.Mohla by se najít jedna dobrá dušička.....O jedný bych věděla,je to takovej magor z Habru.A taky nevim jestli mi to půjde,abych za půl roku neskončila :unamused: .Taky jsem si myslela,že bych zatim prodávala tady v Leškovicích,že bych řekla všem známejm maminám,který by měly zájem-vám tady z MK samozřejmě jako prvním :wink: No moc by se mi to líbilo,přebíart ty hadříčky a slintat nad tím :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,a hlavně vydělat nějakou tu korunu na barák.
6. říj 2008 v 15:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin - tak to probereme až se uvidíme jo? Přeci jen bych to nerada někde probírala veřejně :wink:
Co ve středu, nechceš jet s námi do té Čáslavi?
6. říj 2008 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je jasný,já než bych to tady vypsala.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale ve středu nemůžu,to mi přijede pani kvůli tý pojistce.V kolik se sejdete?Ona přijede na 2 odpoledne.
6. říj 2008 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chceme jet dopoledne - do 12 jsme určitě zpátky doma. Nebo se klidně můžeme sejít místo v MC někde na kafe - mě je to fuk
Co holky?
6. říj 2008 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já stejně asi nebudu moct,zítra jdem na kontrolu s tim uchem a ještě máme ty antibiotika.No uvidim co mi zítra řekne.Od kolika a kde to je.On taky jede maža na rehabilitaci a přijede kolem půl 9.Teď mi zas říká,že pojede z Brodu dělat do Miřátek.Ach jo :angry: Hele tak se sejdem příští úterý v tom Vilémově,to už snad budu moct. :rolling_eyes:
6. říj 2008 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Caklovo nebyli jste 18.8.ve Dvoře Králové v Zoo? :confused:
6. říj 2008 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavli držím palečky aby se Ti to dobře rozjelo dle tvých představ.

Jinak Vám gratuluji k MC ve Vilémově :wink: Mně už je kapku líp.
6. říj 2008 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak doufám,že se tu v tu středu objevíte,at už v Kopretině nebo jinde. :wink: Se na vás těšíme s Linduš :wink: .
Majko,to je dobře,že je ti líp.
Pavlin,tak sekáček,jo?Tak ať ti to vyjde a máš úspěch,já bych něco takového bohužel neuměla udělat,vůbec se neorientuji v obchodech :sweat_smile: Jo a ted jsem mrkla na fotky ze ZOO.Byly jsme tam 14.8.Tys tam byla toho 18.8.?
Lenka
6. říj 2008 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Majko,Leni díky.Majko taky jsem ráda,že ti je líp :slight_smile: Leni,to jsme se tam teda minuly.My tam byli 18.Tam je to moc pěkný. :slight_smile:
6. říj 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek