• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
Pavlin,my tam jezdíme každý rok od té doby co jsem s přítelem,takže pět let.Vždycky jsem říkala,že je to nejhezčí ZOO i když jsem v jiné nebyla a ještě před ZOO ve Dvoře jsme byly teď v létě poprvé v ZOO v Praze Troje a i když to tam bylo chození do kopce a ještě s kočárkem,tak to tam maj taky moc hezký,to hřišťátko tam na kopci se mi moc líbilo,jestli jsi tam někdy byla?My ještě přemýšleli v létě o aquaparku,ale Linda měla teprv 5 měsíců,tak bychom si to nijak neužili a na ní by to bylo ještě brzo.Jen jednou když jsme byly na bazéně venku v Kutné Hoře,tak jsme ju strčili na chvíli do toho dětského brouzdaliště a měla radost z té vody,takže se později nemusíme bát,že by se vody bála.Taky jsme měli chodit na ty kurzy plavání s malou,ale prozatím jsme to odložily.
6. říj 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni, Pavli jj. je to lepší.

Chtěla jsem se zeptat, není v Čáslavi nějaký bazárek kam dát věci co vyřazuji?
6. říj 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to netušim majko,kdybych už měla skáč,tak bych to vzala. :wink:
7. říj 2008 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jak ten zířek?Dorazíte?
7. říj 2008 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já nee. :unamused:
7. říj 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jó, my s holkama dorazíme kolem devátý.
7. říj 2008 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin a co, jak jste dopadly na kontrole ?
7. říj 2008 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky... tak my se snad v MC taky ukážeme... :wink:
7. říj 2008 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Užijte si to :slight_smile:
7. říj 2008 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak musím napsat, že to bylo super. Teda až na toho našeho vzteklouna. A doufám, že si to zase někdy zopakujeme. :wink:
8. říj 2008 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo jo, dneska to bylo dobrý. Já jsem si teda nevšimla, že by se Rozárka vztekala, myslim, že se jí tam líbilo, ne ? :slight_smile:

Silviku, doražte :slight_smile: , dneska jsem sondovala, jak se dá cvičit s prckama a možná by jsme příště mohli něco krátkýho udělat :slight_smile:
8. říj 2008 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru - já si teda všimla. R. totiž měla zase dneska den :confused:
Jen mě teda trošku mrzí, že jsem si s čáslavandama nestihla pokecat - tak snad příště :wink:
8. říj 2008 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak jsem na Vás myslela, kolik se Vás nakonec sešlo?
8. říj 2008 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo no bylo to fajn. Jen ta moje prďola se furt pere s Rozulí a ty schody jí tak fakt fascinovali. :grinning:
8. říj 2008 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si taky posléze uvědomila, že jsem vůbec s čáslavandama nemluvila :unamused: , mám v hlavě furt to naše nový MC a tam jsem se snažila načerpat co nejvíc info a inspirace
8. říj 2008 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,s malou jsme dopadly dobře,ale Míša má odedneška taky antibiotika :unamused: ,takže pokračujeme v nočnim vstávání :rolling_eyes:
8. říj 2008 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Už mám na účtě mateřskou,jste na tom stejně?
8. říj 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, MC bylo fajn, byla jsem tam s Marki poprvé, tak jsem byla ráda, že se jí tam líbilo... no jo, tolik roztomilých dětiček pohromadě, bodejď by se jí tam nelíbilo... :wink:
Snad to nebylo naposledy, co jsme se takhle sešly... s Lenkou (co má Sofinku) i s Lenkou Caklovkou jsme se domluvily, že bychom se tam určitě sešly zase... :slight_smile: Takže stačí se jenom domluvit :grinning: :grinning:
8. říj 2008 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin - mateřská dorazila včera - což je super, už jsem měla trošku vybrakovaný účet. :grinning: Jo a teď mám okno, ty chodíš s dětma k Provazníkovi?
Baru - jak jsme se bavili o té místnosti u nás pro děti, tak jsem zaúkolovala ty starší děti, co by jako chtěli dělat - a budeme mít kursy vaření podle babičky Kačerové :grinning: :grinning: Se z nich asi picnu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo,jo chodim k Provazníkovi.Zatim s nim problém nemám.
9. říj 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, to je supr :slight_smile: :slight_smile: , kdo by to do nich řek, já myslela, že dnešní puberťáci se staraj jen o značkový hadry a muziku :slight_smile:
9. říj 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru - jako docela čumím. Pokud se to stihne během měsíce, tak už se tam budou péct perníčky :wink: Ale na druhou stranu, puboši si prosadili bazén se skluzavkou a míčky :grinning: :grinning:
Pavlin - a chodíš od Provazníka s igelitkou léků? Já jen jestli je to pořád stejný lékomil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2008 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:grinning: :grinning: :grinning: Teď co si musíme všechno platit,tak nám to už necpe :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. říj 2008 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: A pak že jsou ty poplatky špatný
9. říj 2008 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Baru, ta ryba se jmenuje Pangasius. Pro ostatní - bavily jsme se s Barčou, že dávám Rozárce tuhle rybu. Je bez kostí a navíc je fakt moc dobrá. Dělala jsem zrovna včera a R. zbaštila celé filátko.
10. říj 2008 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, rybu koupim, já docela trnu, aby někdy Lukáš nesnědl nějakou kost. I když to kontroluju, tak můžiu nějakou přehlídnout.

A byla jsem dneska u zubaře, nakonec mě vzal Dundálek a já jsem úplně nadšená, takovou péči jsem neměla ještě nikde. A to jsem vystřídala zubařů kvanta od Jižní Moravy přes Prahu až sem :slight_smile: :slight_smile: , jsem fakt ráda. I když tam nechám asi 10 tis., ale budu to mít prvotřídně udělaný a budu mít pokoj :slight_smile: :slight_smile:
10. říj 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Pangas je super, fakt bez kostí, ale rychle se mi nějak přejedl.

barke, taky jsem vystřídala plno zubařů a našla až super v Jihlavě.
10. říj 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, tady jsme koupili tu naší sedačku, ale spletla jsem to, poštovný jsme platili. Bez poštovnýho to bylo jinde. http://www.ondalek.cz/inshop/scripts/set.asp?Level=30
10. říj 2008 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tady jsem narazila ještě na levnější http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16703981&tab=0
10. říj 2008 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru - chci ji objednat právě od té paní z druhého odkazu.
A jsem ráda, že jsi u zubáka byla spokojená, oni jsou oba hrozní pečlivkové a podle mě Dundálek ještě větší než Pekárek.
Majko - nám se teda ještě nepřejedl, ale dělám ho na milion způsobů. Jé, ale nejvíc se stejně těším na vánoce na kapra.
10. říj 2008 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek