Čáslav - Golčův Jeníkov

Jsem z malé vesnice a je tu trochu nuda :-|
caklovka
6. říj 2008
Pavlin,my tam jezdíme každý rok od té doby co jsem s přítelem,takže pět let.Vždycky jsem říkala,že je to nejhezčí ZOO i když jsem v jiné nebyla a ještě před ZOO ve Dvoře jsme byly teď v létě poprvé v ZOO v Praze Troje a i když to tam bylo chození do kopce a ještě s kočárkem,tak to tam maj taky moc hezký,to hřišťátko tam na kopci se mi moc líbilo,jestli jsi tam někdy byla?My ještě přemýšleli v létě o aquaparku,ale Linda měla teprv 5 měsíců,tak bychom si to nijak neužili a na ní by to bylo ještě brzo.Jen jednou když jsme byly na bazéně venku v Kutné Hoře,tak jsme ju strčili na chvíli do toho dětského brouzdaliště a měla radost z té vody,takže se později nemusíme bát,že by se vody bála.Taky jsme měli chodit na ty kurzy plavání s malou,ale prozatím jsme to odložily.
majka07
6. říj 2008
Leni, Pavli jj. je to lepší.

Chtěla jsem se zeptat, není v Čáslavi nějaký bazárek kam dát věci co vyřazuji?
pavlinautor
7. říj 2008
Tak to netušim majko,kdybych už měla skáč,tak bych to vzala. 😉
caklovka
7. říj 2008
Ahoj holky,jak ten zířek?Dorazíte?
pavlinautor
7. říj 2008
Já nee. :-|
barke
7. říj 2008
Jó, my s holkama dorazíme kolem devátý.
barke
7. říj 2008
Pavlin a co, jak jste dopadly na kontrole ?
silvik
7. říj 2008
Ahojky... tak my se snad v MC taky ukážeme... 😉
majka07
7. říj 2008
Užijte si to 🙂
baruna
8. říj 2008
Holky, tak musím napsat, že to bylo super. Teda až na toho našeho vzteklouna. A doufám, že si to zase někdy zopakujeme. 😉
barke
8. říj 2008
Jo jo, dneska to bylo dobrý. Já jsem si teda nevšimla, že by se Rozárka vztekala, myslim, že se jí tam líbilo, ne ? 🙂

Silviku, doražte 🙂 , dneska jsem sondovala, jak se dá cvičit s prckama a možná by jsme příště mohli něco krátkýho udělat 🙂
baruna
8. říj 2008
Baru - já si teda všimla. R. totiž měla zase dneska den =-)
Jen mě teda trošku mrzí, že jsem si s čáslavandama nestihla pokecat - tak snad příště 😉
majka07
8. říj 2008
ahoj, tak jsem na Vás myslela, kolik se Vás nakonec sešlo?
pipetula
8. říj 2008
No jo no bylo to fajn. Jen ta moje prďola se furt pere s Rozulí a ty schody jí tak fakt fascinovali. 😃
barke
8. říj 2008
Já jsem si taky posléze uvědomila, že jsem vůbec s čáslavandama nemluvila :-| , mám v hlavě furt to naše nový MC a tam jsem se snažila načerpat co nejvíc info a inspirace
pavlinautor
8. říj 2008
Ahoj,s malou jsme dopadly dobře,ale Míša má odedneška taky antibiotika :-| ,takže pokračujeme v nočnim vstávání 8-(
pavlinautor
8. říj 2008
Už mám na účtě mateřskou,jste na tom stejně?
silvik
8. říj 2008
Jo, MC bylo fajn, byla jsem tam s Marki poprvé, tak jsem byla ráda, že se jí tam líbilo... no jo, tolik roztomilých dětiček pohromadě, bodejď by se jí tam nelíbilo... 😉
Snad to nebylo naposledy, co jsme se takhle sešly... s Lenkou (co má Sofinku) i s Lenkou Caklovkou jsme se domluvily, že bychom se tam určitě sešly zase... 🙂 Takže stačí se jenom domluvit 😃 😃
baruna
9. říj 2008
Pavlin - mateřská dorazila včera - což je super, už jsem měla trošku vybrakovaný účet. 😃 Jo a teď mám okno, ty chodíš s dětma k Provazníkovi?
Baru - jak jsme se bavili o té místnosti u nás pro děti, tak jsem zaúkolovala ty starší děti, co by jako chtěli dělat - a budeme mít kursy vaření podle babičky Kačerové 😃 😃 Se z nich asi picnu. :-p
pavlinautor
9. říj 2008
Jo,jo chodim k Provazníkovi.Zatim s nim problém nemám.
barke
9. říj 2008
Barčo, to je supr 🙂 🙂 , kdo by to do nich řek, já myslela, že dnešní puberťáci se staraj jen o značkový hadry a muziku 🙂
baruna
9. říj 2008
Baru - jako docela čumím. Pokud se to stihne během měsíce, tak už se tam budou péct perníčky 😉 Ale na druhou stranu, puboši si prosadili bazén se skluzavkou a míčky 😃 😃
Pavlin - a chodíš od Provazníka s igelitkou léků? Já jen jestli je to pořád stejný lékomil :-p
pavlinautor
9. říj 2008
😃 😃 😃 Teď co si musíme všechno platit,tak nám to už necpe :-p
baruna
9. říj 2008
😃 😃 😃 😃 😃 A pak že jsou ty poplatky špatný
baruna
10. říj 2008
Jo a Baru, ta ryba se jmenuje Pangasius. Pro ostatní - bavily jsme se s Barčou, že dávám Rozárce tuhle rybu. Je bez kostí a navíc je fakt moc dobrá. Dělala jsem zrovna včera a R. zbaštila celé filátko.
barke
10. říj 2008
Barčo, rybu koupim, já docela trnu, aby někdy Lukáš nesnědl nějakou kost. I když to kontroluju, tak můžiu nějakou přehlídnout.

A byla jsem dneska u zubaře, nakonec mě vzal Dundálek a já jsem úplně nadšená, takovou péči jsem neměla ještě nikde. A to jsem vystřídala zubařů kvanta od Jižní Moravy přes Prahu až sem 🙂 🙂 , jsem fakt ráda. I když tam nechám asi 10 tis., ale budu to mít prvotřídně udělaný a budu mít pokoj 🙂 🙂
majka07
10. říj 2008
Jé Pangas je super, fakt bez kostí, ale rychle se mi nějak přejedl.

barke, taky jsem vystřídala plno zubařů a našla až super v Jihlavě.
barke
10. říj 2008
Barčo, tady jsme koupili tu naší sedačku, ale spletla jsem to, poštovný jsme platili. Bez poštovnýho to bylo jinde. http://www.ondalek.cz/inshop/scripts/set.asp?Le...
barke
10. říj 2008
A tady jsem narazila ještě na levnější http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=16703981&tab=0
baruna
10. říj 2008
Baru - chci ji objednat právě od té paní z druhého odkazu.
A jsem ráda, že jsi u zubáka byla spokojená, oni jsou oba hrozní pečlivkové a podle mě Dundálek ještě větší než Pekárek.
Majko - nám se teda ještě nepřejedl, ale dělám ho na milion způsobů. Jé, ale nejvíc se stejně těším na vánoce na kapra.