• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
Já se taky těšim na vánoce, tchýně mi vždycky napeče hromadu cukroví a já pak jen žeru a žeru. Mňááám, už se na to těšim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
10. říj 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo a mě zase nikdo nenapeče :frowning2: Naštěstí v HM v cukrárně pečou fakt božsky.
Ale letos už určitě něco upeču, už jen kvůli Rozárce.
Holky mi dneska byli na šípku :grinning: , fakt komedie. Co jsem natrhala, Rozárka vyházela a celou cestu pořád měla, že. du fífky. Přeloženo: jdu na šípky
10. říj 2008 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: Rozárka je šikulka, jak mamce pěkně pomáhá :grinning: :grinning:
10. říj 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, a na co šípky? Co s něma? Uvažuju, že taky koupím tu rybu, jak píšete, tak bych ráda věděla, jak ji děláte, jak vám nejvíce chutná... my totiž na ryby moc nejsme, ale kvůli holkám jí občas do jídelníčku zařadím... :wink:
10. říj 2008 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silvik - šípky na sušení na čaj a letos chci zkusit marmeládu.
Ryba - já jí dělám jen tak na másle + kmín a mletá paprika. Pak máme moc rádi tuhle úpravu: co strouhanka, to strouhaný eidam - smíchat dohromady, dát na rybu a dát péct. Když je to hotové, tak na to dám trochu másla a je to.
10. říj 2008 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, díky, určitě to vyzkoušíme.... a šípkový čaj, jo? Já myslela, že budeš dělat nějakou podzimní výzdobu.. :grinning: :grinning: :grinning:
10. říj 2008 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, když já ryby nejím. Tuňák a -pangas jsou jediný :grinning:
11. říj 2008 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Silvi - podzimní výzdoba jo? Ani náhodou - co nezničí Rozárka to sežere pes. :angry: Já jsem spíš na ty věci, co se dají sežrat :grinning: :grinning: :grinning:
11. říj 2008 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čus holky,kdy je další slezina ve Vilémově?Zase v úterý?A je to na obecnim úřadě,jo? :confused:
11. říj 2008 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak nám asi roste první zoubek :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ale roste nahoře :fearful: to je divný,co? :confused:
12. říj 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
my se dneska vrátili z Moravy. Auto napěchovaný dobrotama, jako vždy - paráda :slight_smile: :slight_smile:

PAvlin, v úterý po 9 hod. na obecňáku, v prvnim patře. Už jste zdraví ? A gratuluju k zoubku :dizzy_face: :slight_smile: Někdy zoubky rostou napřeskáčku, než je obviklý. To bych neřešila ,hlavně že rostou :wink: :slight_smile:
12. říj 2008 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,
Pavlin koukám,že vám první zoubek taky vylejzá dlouho,co?My ještě žádný nemáme a stejně starý děcka s námi už mají třeba 4! :sweat_smile: Prý je ale lepší,když narostou dýl,pak taky dýl vydrží.
Jinak holky,my jsme opět nějaký nachcípaný. :frowning2: Já teda ne,ale malá už potřetí.:frowning2: Už podvakrát jsme měli ATB,tak doufýám,že to ted přežijem bez nich.Nevím kde furt chuděra moje malá chytá ty hnusné bacily. :angry: :frowning2: Přemýšlím o tom Prevenaru,ten by jí před těmihle respiračními problémy měl snad trochu ochránit,ne?Co myslíte?
Holky co bych tak mohla dát malé na Vánoce k večeři?Filé?Bude nám 9 měsíců,takže to by šlo,ne?Samozřejmně bych musela být opatrná na kosti. :confused:
12. říj 2008 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Caklovko,zkus to file pangas,jak tu holky píšou.Asi ho taky zkusim.Jo a kde ho seženem děvčata?V to úterý asi zas nedorazim :angry: ,chlap jede na rehab.a pak zase na barák,takže nemám auto :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
12. říj 2008 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caklovko, zkus nějaká homeopatika na posílení imunity. Já koupila ve zdravé výživě Imufyt, dávám Lukášovi jdnu lžičku denně.

Pavlin, to je škoda, že vám to zas nevyjde...snad příště... :wink:

Holky, znáte tyhle stránky ? http://www.pojdte-dal.cz/index.php?sid=cf74f620d7a0815a2a89888f7a28c064
Já to teď študuju, snad by mi to pomohlo zbavit se toho věčnýho bordelu u nás :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: já nejsem od přírody moc výkonná uklizečka, tak nějakej osvědčenej systém by mi možná pomohl :zipper_mouth: já mám tak ráda uklizeno, ale u nás je to vždycky jen na hrozně krátkou dobu, pak převládne zas bordel :angry:
13. říj 2008 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já zachvíli nebudu vědět,jak vypadáte :unamused: ,ještě,že tu jsou ty fotky :wink:
S úklidem je to hrůza,když jsou děti,to si musíme zvyknout.Vytírám a luxuju každý úterý a pátek.Prach a přebírání hadrů ve skříni to nechávám,když jsem sama doma.Někdy rodinku vyexpeduju do Miřátek a já celej den lítám.A takovej ten bordel po dětech,teda hlavně po Terezce,tak ten uklízim,když spinkaj.Míša si musí po sobě uklízet sám.Někdy mu pomáhám,když se mu moc nechce.Já mám spíš problém s prádlem,vždycky si říkám,že budu žehlit hned jak to seberu ze šňůry,ale nějak se mi to nedaří.Pak tady mám skoro metrovou hromadu,a kdž se konečně dokoupu k žehlení,tak druhej den roste další hromada :confounded: :confounded: :confounded: :rolling_eyes:
13. říj 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barke - není to něco jako Fly lady? Podle toho co jsem jukla, tak asi jo. Už jsem to kdysi pročítala, ale popravdě, já nemám čas to pořádně přečíst a nastudovat. Ale systém mají fakt dobrej.
Bordel máme doma taky - pořád. Luxuju každý den, vytírám jak to vyjde. A pak to mám takhle: 1.den uklízím, vařím, peru, 2. den dělám účto, 3. den nákupy, pochůzky, co je potřeba. Ovšem ten 3. den je to u nás fakt hrozný. A můžete si být jisté, že nečekaná návštěva přijede vždycky ten 3 den :grinning: :grinning: :grinning:
Jinak na úklid jsem docela hrozná, radši jdu ven s Rozárkou než abych lítala s hadrem. Nebo si - jako dneska uvařím kafe a sedím na sluníčku :wink:
Caklovko - otužujete? Já malou otužuju od malička a zatím musím zaťukat, kromě běžné rýmy a sem tam nějakého pokašlávání docela pohoda. Jo měla i horečky, ale to nikdy nevím, jestli je to od nastydnutí nebo od zoubků.
13. říj 2008 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To já taky někdy nechám bordel bordelem a jdem ven,ale někdy jsem fakt hrozná,někdy si připadám jak pan Mannk(nebo jak se to píše) :zipper_mouth:
13. říj 2008 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda fakt úklid nesnáším, přijde mi, že je to strašně zbytečná práce. Jako dneska: než jsme jeli do MC, tak jsem vyluxovala, odpoledne už to bylo jako ráno no a než šla R. spát tak mi tu pod PC rozdrobila rohlík :frowning2: Mám prostě pocit, že na jedné straně skončím a můžu jet na novo.
Baru - já jsem ti dneska ani neřekla kloudně ahoj viď? Jsem hrozná, ale poslední dobou je toho všeho nějak moc. A to jsem se s tebou chtěla domluvit na ten písek.
14. říj 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jak bylo v MC?Já vámj to tak záviiím,že tam můžete v klidu jet :frowning2:
S tim sekáčem to vypadá bledě :angry: :angry: :angry:
14. říj 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, v MC nemáme šanci si pokecat, je tam hroznej šrumec. Ale jsme s holkama rádi, že je o to takovej zájem.

Pavlin, nemohla by jsi se dopravit třeba do Jeníkova a tam by tě nabrala Pipetula ?
A proč sekáč neklapne ?

Dneska to cvičení s Janou Trojanovou bylo dobrý a líbilo se mi i to povídání, co řikala na začátku o MC.

Já úklid taky nesnášim, ale budu se inspirovat na těch stránkách, co jsem házela odkaz. Už mám naplánovaný velký vyhazování. Ale bojim se, že se hodně věcí nebudu chtít vzdát :unamused: a navíc Vendula je hrozná vetešnice a nic se před ní nesmí vyhodit. Takže budu muset vyhazovat tajně :grinning:
14. říj 2008 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jedeme do Čáslavi na očkování, tak doufám, že nebude pršet :rolling_eyes:
15. říj 2008 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Od nás do Jeníkova ráno nic nejede barke.Tady dávaj lišky dobrou noc :unamused: Ale za týden už Michal rehabku nemá,tak se snad konečně dostavíme.Řeknu mu ať si nic neplánuje.
Na sekáč nemám prašule.Čekám,že dorazí z pojistky,ale to bude ještě trvat a všechny hadry co vypadaly pěkně jsou prodaný :unamused: :rolling_eyes:
15. říj 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak bohužel příští týden Michal rehabku má :unamused: Už nic neslibuju,že se pokusim dorazit,prostě buď tam budu nebo ne :unamused:
16. říj 2008 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin, to je škoda :unamused: ,ale nebude tam jezdit věčně, ne ?
16. říj 2008 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To ne,ale zrovna jezdí v úterý a ve čtvrtek.By si to třeba mohl změnit na středu a pátek,to navrhnu. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. říj 2008 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím, koukám, že nové MC udělalo velkou radost tak to je fajn. pavli, proč nebude sekáček?

Jinak u nás nic moc, včera jmse museli utratit pejska :cry: a dneska moje mamka nastupuje na vyšetření a určitě si ju nechají v nemocnici, TAK NÁLADA JE...... tak se mějte hezky a hezký víkend.
17. říj 2008 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,
už to zas vypadá,že sekáč bude,ale nechci nic zakřiknout.Takže koukněte na šatník dětiček co vám chybí a doufám,že pro vás budu mít co potřebujete. :wink:
17. říj 2008 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak Pavli, moc držím palečky :wink:
17. říj 2008 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin - u nás jsou pořád potřeba tepláčky, mikinky a ted i kombinézka. Ale klidně ti řeknu, že tohle je v sekáčkových věcech všeobecně nedostatkové zboží :wink:
Majko - pejska je mi moc líto.
Krásný sluníčkový víkend
17. říj 2008 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,tak děvčata,haďoury jsou doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kombinézy,zimní bundy,kalhoty šaty,dupačky,overálky,bodyčka,trička,mikiny,dresy.Myslim,že by jste si vybraly.Takže jestli máte zájem,tak se domluvíme kdy by jste se přijely podívat. :wink:
17. říj 2008 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek