• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
Jé já Vám závidím, já ci takýýýýýýýýýýý :grinning:
17. říj 2008 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin - super, dej vědět, kdy se ti to hodí, já vyzvednu Barču a přijedem. Že jo Baru? :grinning:
17. říj 2008 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a máš něco ve velikosti 86-98? Vím, že v téhle velikosti je toho vždycky hodně málo.
17. říj 2008 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Něco se tu najde baru.Nějaká bunda,mikina overálek.ještě se na to musim pořádně podívat.Domluvte se,jak se vám to hodí,á se přizpůsobim. :wink:
Ješte se pokusim vám to tady víc popsat až na to budu mít víc času.
17. říj 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
No paráda :slight_smile: , jasně že bych taky jela. Potřebuju pro Lukáše kombinézu vel. asi 86, mohla by bejt i 80, podle toho jak je to šitý.... nebo teplou bundu. A pak potřebuje nějaký fajnovější mikči nebo svetříky. Má jen takový na tahání na doma nebo na zahradu :slight_smile:
17. říj 2008 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
A budeš drahá ?? :grinning: Já jen, že se nesmim nechat moc unést, protože mě čeká zubař a tam potřebuju majlant :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. říj 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Drahá nebudu. :wink: Pro Lukase tu bunda bude.S kombinézama je to horší.Jedna tu je fialová na Rozárku.Zatim jsem pobrala jeden pytel,tam jsou spíš kojenecký,ale v tom druhym jsou větší.Ale to proberu zítra,teď jsem KO :rolling_eyes:
17. říj 2008 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, tak se domluvíme a vyrazíme.
A Lukáškovi k dnešnímu svátku všechno nejlepší :wink:
Pavlin - na hadříky už se těším, hlavně mi musíš povyprávět, jak ti to jde a tak. To víš profesionální deformace :wink:
18. říj 2008 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Už jsem prodala za 280,- :slight_smile: Jsou tu docela pěkný věci.Ale to musíte posoudit vy. :wink: Pokusim se ještě sehnat nějaký ty mikiny.
18. říj 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lukáškovi všechno nej k svátku :wink:
18. říj 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky přeju všechno nej k vátku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. říj 2008 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkujeme, vyřídim přáníčka :slight_smile: :slight_smile:
18. říj 2008 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ještě jsem objednala nějaký hadry,tak doufám,že do konce týdne přijdou.Až dorazí tak vám dám vědět.Už se na vás těšim.Sem vás viděla vlastně jen jednou :unamused:
19. říj 2008 v 18:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vlastně kecám,dvakrát :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. říj 2008 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo tak do Vilémova zejtra nepřijedu. Nejezdí mi autí páč nemá vejfuk a ještě něco tam zlobí, takže pojedu s romačou do prahy. Doufám že mi to autí brzy zpraví.
20. říj 2008 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar holky, jen v letu. Baru promiň, ale dneska to opět nedopadne - makán se na baráku. Zítra taky netuším jestli dorazíme, chlapi budou dělat betony a musím jim navařit a tak :confused: Jsem z toho fakt odvařená, ale hlavně že už zase bude kus baráku hotového.
20. říj 2008 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, v pohodě. To je supr, že se vám to tam hejbe a budete to brzy mít hotový. Tady, když Petr přijede, tak za ty dva dny toho moc nestihne a taky si musí trošku odpočinout, protože v Praze má taky fyzicky náročnou práci, tak aby mi ještě pár let vydržel :grinning:

Já jdu dělat kynutou buchtu, měla půodně bejt ke kafíčku pro Barču a Rozárku, ale takhle mi nezbyde, než se přežrat s Vendou sama :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
20. říj 2008 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cha, tak jsme nakonec k Barče dorazili a bylo to super - i buchta byla výborná :grinning: :grinning: :grinning:
Hele, Rozárka ještě doma snědla kus ryby a šťouchaný brambory a pak padla jak podťatá :wink:
Pipetulo - musíš na chlapa, ať koupí nové auto :wink:
20. říj 2008 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,zítra budu mít další zboží,tak se domluvte a přijeďte se podívat.A Třeba taky něco upeču :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. říj 2008 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin - už jsme se s Barčou trošku domlouvali, ale tenhle týden se neurvu ani náhodou. A jak ti to jde?
20. říj 2008 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj,zatim skoro nijak.Švagrová si něco koupila a včera jsem tu měla kámošku a ta si nic navybrala.Ona už má velkou holku,tak jí to bylo buď malý nebo zase velký.No vy si snad vyberete.Dneska bude další pytel,tak budete mít co přebírat :wink:
21. říj 2008 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to by na to muselo nejdřív být.!!=)) Jsme rádi že žijem jinak o víkendu mi snad vejfuk opraví a tak to půjde!!
21. říj 2008 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pipe,kupovat nic nemusíš,hlavně,že přijedeš a pokecáme :wink: A myslim,že to nemám moc drahý :confused:
Přijeďte jak se vám to bude hodit.Já jsem pořád doma :rolling_eyes:
21. říj 2008 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru - jak dneska bylo v MC? Prosím tě, neměla tam Martina zase nějaké hadříky? Jsme se domlouvali na pyžámku pro Rozárku, tak proto se ptám.
Pavlin - neboj my dorazíme co nejdřív, aby jsi to neměla přebraný :wink:
21. říj 2008 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, dneska to bylo o trochu klidnější, sešlo se asi 13 mamin, vyráběli jsme z brambor prasátka a děti si mohli oloupat a sníst uvařenou bramboru a zas nějaký ty říkadla. Jana to má hezky vymyšlený. Mě se to osobně moc líbí, je vidět, že je profík :slight_smile:

Jestli tam měla Martina něco, to nevim.... já jí jen zaplatila za kalhotky pro Vendu, který jsem si brala minule.
21. říj 2008 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, to by se mi taky líbilo. Vidíš, to jsi mě přivedla na myšlenku udělat s Rozárkou tiskátka ze syrových brambor - jenže ona je určitě sežere. :wink:
21. říj 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lukáš zas měl velkou radost, že může sníst tu uvařenou bramboru. Normálně vypadal, že tejden nejedl, jak se s ní cpal :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
21. říj 2008 ve 12:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak jsem se k vám přišla po delší době podívat :slight_smile: Chodím ted občas na brigádu vypomáhat,přivydělat si k MD ,tak se na net moc nedostanu.Nepřijedete někdy zase do Čáslavi?Nebo kdybych mohla,tak bych přijela i do Vilémova. :wink: Jinak my jsme po nemoci,malá už naštěstí rýmu nemá.Asi zkusím něco proti té imunitě,jak si psala Barke,žes něco koupila v té zdravé výživě,že?Nechci aby chuděra pořád trpěla na ty virozy.Navíc ale jíme Nutrilon,který obsahuje imunofortis na posílení imunity a nic.:frowning2:,TO JE DĚS. Nebo se domluvím s doktorem,třeba mi něco doporučí.
21. říj 2008 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Caklavko, tak přijeď do našeho MC, tam se většinou s holkama potkáváme, jinak se chystá výprava k Pavlin, na sekáček a pokec.
Na tu imunitu jsem koupila ten Imufyt, dětem od tří let se dává třikrát denně lžička. Já jsem volala doktorce - homeopatičce a ta mi řekla, že do těch tří let mám dávat jen jednu lžičku denně.

Jo, holky - příští úterý je MC ZAVŘENÝ. Je svátek, tak jsme se hromadně usnesli, že příště nic.

A ještě info - 14.11. bude Martinská slavnost. Bude to průvod s lampiónkama, který si budeme sami v MC vyrábět. Sraz bude v 16,30 u hasičárny, tam přijede Martin na bílym koni a přiveze světlo od kterýho si pak děti ( rodiče ) zapálej lampiónky a půjde se okruh na náměstí, kde bude na děti čekat překvapení. Bude se rozdávat Martinské pečivo a bude to tam rozsvícené. Jestli někdo víte o někom, kdo má dýně, tak je zkuste získat, vnitřek klidně vrátíme, potřebujem je rozsvítit.
Pečení Martinského pečiva je naplánovaný na 13.11. od 15h.v MC. Nejlíp bez dětí, kdo má možnost hlídání. Lenka má přenosnou troubu. Myslim, že by to mohla bejt docela sranda. Ale komu se nechce, tak jasně nemusí, aby se nás tam nesešlo 20, to by se asi moc nedalo :slight_smile: , to se ještě příště domluvíme, kdo by přišel.
21. říj 2008 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a na výrobu toho lampiónku si doneste kulatou krabičku od tavenýho sýru. A jesli víte o někom, kdo má možnost z práce donést pauzovací papír - takovej ten průhlednej na výkresy, tak dejte vědět, by se nemusel kupovat. Jestli nastřádáte víc těch krabiček, tak je taky doneste, uděláme nějaký rezervní lampionky, kdyby někdo neměl. Taky se dá vyrobit ze zavařovačky, nehořlavej. To se polepí ubrouskem se zimnim motivem. Tak kdo bude chtít nehořlavej, tak donést zavařovačku :slight_smile:
21. říj 2008 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek