• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
autor
Ahoj,tak hdry jsou doma,ale na ty naše slečny toho moc neni.Spíš si vybere barke na Vendulku a na Lukase.No uvidíte samy.Aspoň vás konečně uvidim a pokecáme :wink:
21. říj 2008 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruš - to je ale škoda a co se sejít v MC jiný den? Třeba ve čtvrtek, to by nešlo?
Pavlin - vždyť říkám, že ve velikosti 80-92 je toho vždycky málo. Jo a držím palečky ať to šlape.
21. říj 2008 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caklovko - no jasně přijeď. I když v MC si asi moc nepokecáme. Ale klidně se můžeme domluvit a jet třeba do Čáslavi na hřiště. Stejně to má Rozárka slíbený a počasí ještě je taky docela fajn
21. říj 2008 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co si dát příští čtvrtek tu Čáslav ? Podle počasí, buď hřiště nebo MC ?
21. říj 2008 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to je ale dobrej nápad :grinning:
21. říj 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Od kolika je ta Čáslav?Bych taky přijela,ale podle toho co má pan manžel v plánu,abych měla auto :unamused:
A k nám přijedete?I kdyby jste nic nekoupily ráda vás uvidm :slight_smile:
22. říj 2008 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin, dorazíte na tu Martinskou slavnost ? Míšovi by se to určitě líbilo.
A myslíš, že ti to někdy do toho 14.11. vyjde a dorazíš do toho MC ? Mohla bys mu vyrobit lampiónek, je to snadný :wink:
22. říj 2008 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Na Čáslav se domluvíme asi až těsně před tim, ne ? Ale viděla bych to zas na to dopoledne a bejt před obědem doma, co ?
22. říj 2008 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No já doufám,že se tam dostanu,ale když nebude auto,tak mám smůlu. :unamused:By jsme potřebovali ještě jedno auto :frowning2: :unamused:
22. říj 2008 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky a co se sejít v cukrárně? :grinning: Já jsem s tím žrádlem fakt hrozná. :sweat_smile:
22. říj 2008 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo v pizzerii? :wink: K vám do MC taky klidně nekdy dorazíme. :slight_smile: Bych nabrala i Silvika,kdyby měla čas. :slight_smile:
22. říj 2008 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jééééé cukrárna,mňam.Máte tam moc dobrou zmrzku. :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Ale já se radši nebudu moc radovat :frowning2: Teď nám budou dělat plyn,tak asi nebude auto......opět......
22. říj 2008 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin,já myslela spíš ty zákusky než tu zmrzku. :grinning:
Hele holky,nenavštívil jste někdo už v Kolíně nové FUTURUM? :slight_smile: Jsme tam byly a je toho tam dost.
22. říj 2008 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To já bych si nedala jen zmrzk,to bych se tak neomezovala,když už bych tam byla :grinning: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. říj 2008 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caklovka - já ani nevím, že v Kolíně nějaké Futurum je :stuck_out_tongue_closed_eyes: Nebyla jsem nikde jen tak po obchodech ani nepamatuju :rolling_eyes:
A kam byste chtěli do cukrárny? Já musím někam kde se Rozárka zabaví, na jednom místě mi vydrží max. 5 minut - takže pro nás je hřiště nebo MC fakt výhra
Pavlin - já už si vůbec nedovedu představit, že bychom měli jen jedno auto.
23. říj 2008 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
My si můžeme o druhym autě jen zdát :cry: Michal vydělá,že docela vyjdem a teď co je na neschopence to máme s odřenejma ušima.A taky to neni jistý jestli se bude mít kam vrátit,protože majitel chce prodat podnik kde dělá.Nevíte o nějaký dobře placený práci? :rolling_eyes:
23. říj 2008 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Leni, kde v Kolíně je nové futurum? Zítra jedeme do Čáslavi, páč v sobotu musíme objet hroby a v neděli jedeme pro nového pejska a chtěli bychom do Kolína, mamce dojet pro nové dveře atak. škoda, že tam nebudeme na dýl :unamused:
23. říj 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Baru,dobrá cukroška je za Penny u Seidlů,jestli někdo zná,je tam taky nějaký ten stoleček a hračky pro děti.Ale jak chcete. :slight_smile: Jináč Futurum je kousek od vlakáče směr k náměstí.Dá se říct,že je to i za eurotelem.
Pavlin,dobrá práce je v TPCA,kde si i dobře vydělá,ale nevím jak by to měl s dojížděním.Přítel tam dělá od února a je spokojenej hlavně platově.Tak kdyžtak dej vědět a já bych se mu pozaptala na místo,respektive Tomáš.Berou pořád,jen by musel projít přes náborové centrum.
Maji,tak to vyjde jindy,to nevadí. :wink: A mrkni do toho Futura,když budeš mít čas,je toho tam mraky. :wink:
23. říj 2008 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Leni díky, tak to vím kde to je:o) Tu cukrárnu taky doporučuju je super :wink:
23. říj 2008 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já mu to řeknu,ale je to trochu z ruky.
23. říj 2008 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, já bych byla taky radši pro MC nebo hřiště. Tahle cukrárna je super, ale vždycky tam nechám hromadu peněz, protože těm dobrotám se nedá odolat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
23. říj 2008 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin,vím že je to trochu z ruky,ale Tomáš říkal,že tam jezdí i chlapi z Vilémova a autobus na tuhle vaši stranu náhodou nejezdí TPCA?
23. říj 2008 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin - do TPCA určitě jezdí autobus zdarma - z Čáslavi, což zase není tak daleko. Ale stejně to tvůj problém auta neřeší co?
Caklovko - a co je v tom kolínském Futuru? Já znám hradecké a tam se mi docela dobře nakupuje.
23. říj 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Když nesežene nic jinýho,tak mu nic jinýho nezbude. :unamused:
24. říj 2008 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Pavlin,nechci předbíhat,ale kdyby TPCA zvolil,tak se zcela jistě najde někdo z vašeho okolí,kdo by jezdil autem a Tvůj manža s ním nebo s nimi a podělí se o benzín,takhle se to dělá,můj přítel taky jezdí s dalšími třemi,autobu je sice taky možnost,ale tohle je samozřejmně výhodnější a rychlejší.A jak jsem říkala,finančně si určitě polepší i když nevím jak na tom je ted ještě v tom svém zaměstnání,ale široko daleko opravdu nic lépe placeného není a navíc ted hodně fabrik a závodů krachuje a TPCA zcela jistě nekrachne.Ba naopak profesně se tam může vyvíjet,což jde samozřejmně i na úkor platu a jejich výhody taky nejsou rozhodně k zahození.Co myslíš,přítel tam odešel jen kvůli nám,když se měla narodit malá.Byl totiž v jedné fabrice zaměstnaný už 13 let za směšné peníze,se kterými bychom byly úplně v čudu,s malou,s hypotékou a splátkami bychom to rozhodně nezvládli.
A je tu ještě jedna věc.Kdyby se rozhodl pro tuto práci,tak po zkušební době,když tam vydrží by Tomášovi na účet poslali 20 tisíc za zprostředkování práce Tvému manžovi a s tím by šli samozřejmně napůl.Teda tahle akce je do konce října,ale měli by jí prodlužovat.
Samozřejmně tě tím nechci nijak ovlivňovat,jen jsem chtěla podat nějaké přibližné informace,aby Tvůj muž věděl pro začátek co a jak.
Sem podala vyčerpávající info a jdu to zabalit,jsem unavená až hrůza. :grinning: Zatím pa.
24. říj 2008 ve 22:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barun . ve Futuru je asi 50 obchodů,teda píšou to v letáku,mě to tolik nepřišlo,ale neprošli jsme všechno.My jsme prolezli sportovní potřeby,elektroniku,hračkárnu a je tam i Billa a nějaké ty restaurace a prostě všechno možný.Já jsem jinak dosud Futurum neznala i když vím,že někde v Praze snad na Chodově je a že je v Hradci,to už nevím vůbec,my jezdíme převážně do obchoďáků do Pardubek.Vždycky se nejvíc těším do restaurace do Globusu,jsem holt přes to žrádlo,no. :grinning: :grinning: :grinning:
24. říj 2008 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já mu to všechno řeknu,caklo.Myslim,že odsud z okolí tam taky někdo jezdí.Včera našel nějaký inzerát na ježdění,tak uvidíme co z toho bude.
25. říj 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hodně štěstí :wink:
25. říj 2008 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin - on ten tvůj by chtěl jít jezdit profesionálně?
Caklo - já si taky myslím, že to TPCA je dost dobrý. Kámoška odsud tam taky dojíždí a maximální spokojenost. A do Kolína to přeci jen není tak daleko a hlavně se tam jede po retivně dobrý a rychlý silnici.
Barke - já do cukrárny nemůžu, určitě bych se tam hrozně nafutrovala a to nejde. Konečně jsem se pustila do hubnutí :wink:
25. říj 2008 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Chtěl?Když to bude dobře placený,tak jo.
25. říj 2008 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek