Čáslav - Golčův Jeníkov

Jsem z malé vesnice a je tu trochu nuda :-|
pavlinautor
20. kvě 2008
Že děkuje 😃
majka07
20. kvě 2008
😃
pavli a jak snáší hexa? My tedy byli v pohodě, ale kámošky holčička tedy mazec, první dávka horečka, druhá blinkání a to šílený a třetí šílená horečka a blinkání, dokonce ju nechali v nemocnici na den :-|
pavlinautor
20. kvě 2008
To jsme zvládly docela dobře,poprvé trochu teplota,podruhé nic a potřetí vyšší teplota a pokaždé byla trochu mrzutá,ale zvládli jsme to 😉Teď budeme mít chvilku klid a pak bude zase další očkování.Jo tak až v 15M,teď na to koukám.Tak to je dobrý. :-N
pavlinautor
20. kvě 2008
Jo a ještě před tim v 11M zase hexa.
8-(
majka07
20. kvě 2008
My jdeme v červnu na memingokoka tak snad bude dobrý.eď nevím zda v 15 měsíci není jen na lžičku....myslím, že někdo říkal že je 🙂
pavlinautor
20. kvě 2008
Tak to taky nevim. :-x To je hrůza jáse u toho poče moc neohřeju,když konečně malá spí dýl než hodinu,tak mě odtud vyhání mladej :-p .Dneska měli mít zápas v Lípě,ale nejeli,protože prší,tak je z toho celej smutnej 😞
pavlinautor
20. kvě 2008
tak se loučim,jedem navštívit babiču do Miřátek-neznáš tam taky někoho majko? 😃 😃 😃 😃. Papa večer(když mi děti brzy usnou-tak si kolem 9 :-| )
majka07
20. kvě 2008
Pavlin 😃 😃 😃 tak tam opravdu nikoho neznám 😃

To počasí je fakt hnus, prší a prší :-|
pavlinautor
20. kvě 2008
To teda jo,a nebude to lepší. ]-( Tak jedno dítě v posteli,ale v bdělém stavu-zrovna tam zkouší operu a druhý to tady na nás zkouší se čtením pohádek x-)
andy80
20. kvě 2008
Ahojky, taky už mám Anežku v postýlce. Zkoušela tam asi deset minut protestovat, ale už je tam klid. Jiřík nechce ještě spát, tak si tady hraje.
andy80
20. kvě 2008
jj já jdu jukat na Ordinaci
pavlinautor
20. kvě 2008
Unás se už spí |-|
majka07
21. kvě 2008
Krásné ráno

u nás se spí už před 19 hodinou 😃

chjo alespoň na chvilku kdyby vylezlo sluníčko, říká se tomu tak ne? Už snad ani nevím jak vypadá 😃

No půjdeme ještě do pelechu.
andy80
21. kvě 2008
Ahojky, holky já mám tak hodný miminko. Anežka dneska spala skoro celou noc. Jedla v 23:00 pak ve 4:00 a pak spala až do 9:00 x-) . Ale takhle hodnej byl i Jiřík. Za chvilku jdeme k panu doktorovi na převážení. Po porodu hodně zhubla, tak to chce pan doktor zkontrolovat, jestli je všechno o.k. Jsem zvědavá, kolik bude puclík vážit.
pavlinautor
21. kvě 2008
Ahoja,andy chodíte k Provazníkovi?My tam byli vera na očkování. 😞
andy80
21. kvě 2008
Pavlín, jj myslím, že se tak jmenuje.
pavlinautor
21. kvě 2008
Majko,kdyby Terezka chodila spát před 19h,tak vstáváme ve 4ráno 😃 .Když usne v 9 večer,tak vstáváme kolem6 8-( Míša ten chrněl třeba do půl 10.A přes den taky vydržel dlouho.naše madam je moc zvědavá,tak aby jí asi něco neušlo 😃 😃 😃
andy80
21. kvě 2008
Pavlin, já taky malou ukládám po sedmý hodině. V sedm jí koupu a hned potom jde do pelíšku. Malej chodí spát tak v devět a vstává v sedm ráno, ale to většinou zaleze k nám do postele a hodinu tam vydrží jen tak ležet nebo si jde hrát. Mám já to prostě děti spavý asi budou po mě 😃

jj tak já jdu oblíknout ty moje dvě zvířátka a razíme k panu doktorovi
pavlinautor
21. kvě 2008
Sluníčko se na nás příjde podívat v pátek.

.Dívala jsem se na předpověď,tak doufám,že nekecaj ]-(
pavlinautor
21. kvě 2008
Holky naše dítě je zamilovaný x-) Školkovská láska. 🙂 🙂 🙂
majka07
21. kvě 2008
To Maju je spáč velký, od porodky spala celou noc, vůbec nepotřebovala jídlo, my s jídlem bojovali a bojujeme furt :-| a teď spí od 19 do 7 :o) nj je po tatínkovi a aj maminka je ochrápa 😃

Jé už se těším na ty školkovské lásky 😃
andy80
21. kvě 2008
Tý jo holky, tak jsem zpátky od pana doktora a za týden jsme přibrali 350g. Takže už máme zpátky porodní váhu a ještě kousek přes. Je to jedlík no :-N
majka07
21. kvě 2008
Andy to je hezký x-)
pavlinautor
21. kvě 2008
Jen tak dál andy. 🙂 Dneska jsem tady měla ségru a mimochodem bydlí v Jeníjově.Nedávno se tam odstěhovala se svy budoucim manželem(již třetim).
majka07
21. kvě 2008
Pavlin, koukala su nafotečky a ta bráškové je naprosto úžasná, to je krásná bratrská láska 🙂
baruna
21. kvě 2008
Holky a jak jste s Provazníkem spokojené? My jezdíme s malou do Potěh k dr. Špačkovi. Já totiž Provazníka nesnášela už jako dítě 😉
Barke - tak zatím jsme nic nechytli, tak asi dudlík nebyl dostatečně infikovaný 😃
Majko - ty sem někdy jezdíš, myslím jako do GJ?
pavlinautor
21. kvě 2008
Dík majko.Doufám,že se budou mít rádi celý život 🙂
Já jsem zatim s Provazníkem docela spokojená(špagátem).Až na ty jeho pednášky,to je vždycky na půl hodiny 8-(
pavlinautor
21. kvě 2008
|-| Dobrou
andy80
21. kvě 2008
Baru, mě přijde Provazník docela fajn. Zatím jsme tam byli jen 2x ale přijde mi v pohodě. Až na to, že pořád vypisuje na něco recepty. Já to pak doma probírám, co je důležitý a co ne, protože čtyři recepty s dvouma položkama je přeci jen v dnešní době drahota.
majka07
22. kvě 2008
Ahojky

Baru, já jezdím do Čáslavi k mojí mamce, jinak tam mám stále trvalé bydliště 🙂 Ale jsem tam vždy krátce a to je pak mazec, to jsou samé akce, srazíky s kámoškama a chudák mamka si nás moc neužije:o), musím ale dorazit někdy na dýl 😃

Začni psát odpověď...

Odešli