• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
autor
Že děkuje :grinning:
20. kvě 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning:
pavli a jak snáší hexa? My tedy byli v pohodě, ale kámošky holčička tedy mazec, první dávka horečka, druhá blinkání a to šílený a třetí šílená horečka a blinkání, dokonce ju nechali v nemocnici na den :unamused:
20. kvě 2008 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To jsme zvládly docela dobře,poprvé trochu teplota,podruhé nic a potřetí vyšší teplota a pokaždé byla trochu mrzutá,ale zvládli jsme to :wink:Teď budeme mít chvilku klid a pak bude zase další očkování.Jo tak až v 15M,teď na to koukám.Tak to je dobrý. :sweat_smile:
20. kvě 2008 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a ještě před tim v 11M zase hexa.
:rolling_eyes:
20. kvě 2008 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jdeme v červnu na memingokoka tak snad bude dobrý.eď nevím zda v 15 měsíci není jen na lžičku....myslím, že někdo říkal že je :slight_smile:
20. kvě 2008 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to taky nevim. :zipper_mouth: To je hrůza jáse u toho poče moc neohřeju,když konečně malá spí dýl než hodinu,tak mě odtud vyhání mladej :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Dneska měli mít zápas v Lípě,ale nejeli,protože prší,tak je z toho celej smutnej :frowning2:
20. kvě 2008 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak se loučim,jedem navštívit babiču do Miřátek-neznáš tam taky někoho majko? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:. Papa večer(když mi děti brzy usnou-tak si kolem 9 :unamused: )
20. kvě 2008 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin :grinning: :grinning: :grinning: tak tam opravdu nikoho neznám :grinning:

To počasí je fakt hnus, prší a prší :unamused:
20. kvě 2008 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To teda jo,a nebude to lepší. :angry: Tak jedno dítě v posteli,ale v bdělém stavu-zrovna tam zkouší operu a druhý to tady na nás zkouší se čtením pohádek :dizzy_face:
20. kvě 2008 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, taky už mám Anežku v postýlce. Zkoušela tam asi deset minut protestovat, ale už je tam klid. Jiřík nechce ještě spát, tak si tady hraje.
20. kvě 2008 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jj já jdu jukat na Ordinaci
20. kvě 2008 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Unás se už spí :pensive:
20. kvě 2008 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Krásné ráno

u nás se spí už před 19 hodinou :grinning:

chjo alespoň na chvilku kdyby vylezlo sluníčko, říká se tomu tak ne? Už snad ani nevím jak vypadá :grinning:

No půjdeme ještě do pelechu.
21. kvě 2008 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, holky já mám tak hodný miminko. Anežka dneska spala skoro celou noc. Jedla v 23:00 pak ve 4:00 a pak spala až do 9:00 :dizzy_face: . Ale takhle hodnej byl i Jiřík. Za chvilku jdeme k panu doktorovi na převážení. Po porodu hodně zhubla, tak to chce pan doktor zkontrolovat, jestli je všechno o.k. Jsem zvědavá, kolik bude puclík vážit.
21. kvě 2008 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoja,andy chodíte k Provazníkovi?My tam byli vera na očkování. :frowning2:
21. kvě 2008 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlín, jj myslím, že se tak jmenuje.
21. kvě 2008 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Majko,kdyby Terezka chodila spát před 19h,tak vstáváme ve 4ráno :grinning: .Když usne v 9 večer,tak vstáváme kolem6 :rolling_eyes: Míša ten chrněl třeba do půl 10.A přes den taky vydržel dlouho.naše madam je moc zvědavá,tak aby jí asi něco neušlo :grinning: :grinning: :grinning:
21. kvě 2008 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin, já taky malou ukládám po sedmý hodině. V sedm jí koupu a hned potom jde do pelíšku. Malej chodí spát tak v devět a vstává v sedm ráno, ale to většinou zaleze k nám do postele a hodinu tam vydrží jen tak ležet nebo si jde hrát. Mám já to prostě děti spavý asi budou po mě :grinning:

jj tak já jdu oblíknout ty moje dvě zvířátka a razíme k panu doktorovi
21. kvě 2008 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Sluníčko se na nás příjde podívat v pátek.

.Dívala jsem se na předpověď,tak doufám,že nekecaj :angry:
21. kvě 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky naše dítě je zamilovaný :dizzy_face: Školkovská láska. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. kvě 2008 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
To Maju je spáč velký, od porodky spala celou noc, vůbec nepotřebovala jídlo, my s jídlem bojovali a bojujeme furt :unamused: a teď spí od 19 do 7 :o) nj je po tatínkovi a aj maminka je ochrápa :grinning:

Jé už se těším na ty školkovské lásky :grinning:
21. kvě 2008 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý jo holky, tak jsem zpátky od pana doktora a za týden jsme přibrali 350g. Takže už máme zpátky porodní váhu a ještě kousek přes. Je to jedlík no :sweat_smile:
21. kvě 2008 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Andy to je hezký :dizzy_face:
21. kvě 2008 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jen tak dál andy. :slight_smile: Dneska jsem tady měla ségru a mimochodem bydlí v Jeníjově.Nedávno se tam odstěhovala se svy budoucim manželem(již třetim).
21. kvě 2008 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin, koukala su nafotečky a ta bráškové je naprosto úžasná, to je krásná bratrská láska :slight_smile:
21. kvě 2008 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a jak jste s Provazníkem spokojené? My jezdíme s malou do Potěh k dr. Špačkovi. Já totiž Provazníka nesnášela už jako dítě :wink:
Barke - tak zatím jsme nic nechytli, tak asi dudlík nebyl dostatečně infikovaný :grinning:
Majko - ty sem někdy jezdíš, myslím jako do GJ?
21. kvě 2008 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dík majko.Doufám,že se budou mít rádi celý život :slight_smile:
Já jsem zatim s Provazníkem docela spokojená(špagátem).Až na ty jeho pednášky,to je vždycky na půl hodiny :rolling_eyes:
21. kvě 2008 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
:pensive: Dobrou
21. kvě 2008 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru, mě přijde Provazník docela fajn. Zatím jsme tam byli jen 2x ale přijde mi v pohodě. Až na to, že pořád vypisuje na něco recepty. Já to pak doma probírám, co je důležitý a co ne, protože čtyři recepty s dvouma položkama je přeci jen v dnešní době drahota.
21. kvě 2008 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky

Baru, já jezdím do Čáslavi k mojí mamce, jinak tam mám stále trvalé bydliště :slight_smile: Ale jsem tam vždy krátce a to je pak mazec, to jsou samé akce, srazíky s kámoškama a chudák mamka si nás moc neužije:o), musím ale dorazit někdy na dýl :grinning:
22. kvě 2008 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek