• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
Pavlin - kámoš jezdí s kamionem, má cca 25-30 čistýho, ale když to rozpočítáš na hodiny, tak teda nic extra. Navíc vůbec není doma.
Já bych teda radši brala to TPCA - sice se tam musí makat, ale zase tam mají dobrý prachy + spoustu výhod k tomu.
Caklovko - to je dobrý, že dávají prachy za nového zaměstnance. :wink:
26. říj 2008 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak já už mám konečněm autíčko hotový a zase mi jezdí.- Jinak jsem nějaká nemocná, pořád se dusím. Musím si zejtra zajet k doktorovi, aspoň že ho konečně mám!!
26. říj 2008 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jemu práce rukama nevadí.A z toho ježdění asi stejně nic nebude.Dvakrát tam volal a nikdo mu to nevzal a ani se neozvali zpátky.No zatim podnik jede,tak je to dobrý.A je na neschopence,takže na ní bude dokud nebude jasný co bude s podnikem.
A co ta návštěva u nás,kdy se přijedete podívat?
26. říj 2008 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já můžu v podstatě asi kdykoliv - holky jak jste na tom vy?
26. říj 2008 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Pondělí,úterý teda prosim ne. :slight_smile:
26. říj 2008 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zítra jdem na baráka v úterý má malej zápas.
26. říj 2008 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak uvidíš Pavlin,jak to nakonec dopadne u manžy v podniku. :wink: Kde vlastně pracuje,jestli to není tajný?S tou prací je to hrozný,pořád někde něco krachuje.No každopádně kdyby nakonec musel do TPCA jít tak by to měl opravdu dobrý.A ty směny taky nemají nijak hrozný,rozhodně bys ho viděla častěji než kdyby jezdil kamionem,ale rozhodnutí je samozřejmně na něm. :wink:
Pipetula:proboha co ti je,že se dusíš?!!Nejsi na něco alergická?
28. říj 2008 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
tak se ten chlap na ježdění ozval.Celej tejden v pr.....,takže z toho nic nebude.Podnik zatim jede a ještě á tu neschopenku,tak budem čekat.
28. říj 2008 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jak ? Kdy pojedeme do tý Čáslavi ? My jsme byli teď pět dní v Praze, tak jsem si trošku užila volna, když si děti užívali babičku :slight_smile:
29. říj 2008 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky,jestli se chcete přijet podíbvat na ty věci,tak se už domluvte.Syslim to tady pro vás,ale už jsem domluvená s dalšíma maminama,že to dovezu na barák a oni se příjdou podívat.Nebo jestli to nechcete vidět,tak dejte vědět :wink:
30. říj 2008 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem chcíplá - bolí mě v krku jako prase a hlava se mi asi rozkočí. A to musím sedět u PC a dodělávám nějaké resty. :unamused:
Barke - to teda vůbec netuším. Stejně jako netuším, kdy k Pavlin. Já určitě chci věcičky vidět, sice nic extra nepotřebujeme, ale vždycky se něco hodí :grinning:
V úterý do MC nedorazíme, já jedu na kosmetiku - a fakt už se tam těším, jak malé děcko.
30. říj 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pipet je asi v Praze co? Jela jsem dneska okolo a mají stažené žaluzky - bych se jinak stavila na kávu. :wink:
30. říj 2008 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Pavlin, já taky nevim, jak budu mít peníze, tak aby jsme ti nebrzdily kšefty, tak to vem na barák, ať se podívaji na to i jiní . Leží ti v tom peníze, tak se na mě osobně neohlížej :wink:

Barčo, tak to ti nezávidim s tim maroděnim. Já teď snědla půlku polárkáče, tak snad budu ok :sweat_smile: tobě přeju ať jsi brzy fit :wink:
30. říj 2008 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, zítra od 13,30 je Drakiáda ve Vilémově, tak dorazte, draci budou i na místě na prodej, kdo nemá :wink:

Pavlin, jak to budeš mít v útrý s autem , dorazíš do MC ?
31. říj 2008 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru - já vím, psala mi Lenka. Ale zítra se budou dělat betony a nahazovat zdi, takže zase asi celý den v čudu. A to jsme měla v plánu jet s malou do HB do bazénu :frowning2:
Hele a ta Drakiáda je tam, jak byli o pouti koně, že - naproti JZD, nebo se pletu?
31. říj 2008 ve 22:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nic neslibuju barke,ale ráda bych. :rolling_eyes:
31. říj 2008 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, já přesně nevim, ale myslim, že někde v těch místech to bude.

Pavlin, snad se ti to podaří :wink:
31. říj 2008 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak drakiáda byla super. Fakt se to krásně vydařilo, teplo a vítr akorát. Jestli jsem dobře počítala, tak tam lítalo kolem 30 draků :slight_smile:
1. lis 2008 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé, tak to byla super účast. Právě jsem si říkala, že počasí vyšlo úplně super. My chceme jet odpoledne na Borek na lom, ale nevím nevím, Rozule pořád hodně kašle. Ale zase venku se jí líp dýchá.
Holky a co některé odpoledne zajet k Pavlin? Můžu v podstatě kdykoliv, snad kromě středy.
2. lis 2008 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky tak už jsem zase doma a budu tu asi celý týdn.. Autí už mi jezdí tak je všechno v poho. Skoda že jsem tu drakiádu nestihly. :frowning2:
2. lis 2008 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky,no přijeďte ráda vás uvidim.Ale v úterý a v pátek má malej trénink,tak budu doma až ve 4. :wink: Jinak jsem doma.
2. lis 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau, tak co třeba ve čtvrtek dopoledne ? Mě se to líp hodí , když je Venda ve škole.
2. lis 2008 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
A to by i šlo - alespoň já můžu. Teda pokud se do té doby nic nepos...e :wink:
2. lis 2008 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jéééé,já mám ve čtvrtek v 10 zubařku :confused: :confused: :confused: :confused: :confused: Dopoledne můžu celý týden krom toho čtvrtka.
2. lis 2008 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám zubaře v pátek dopo., tak to vypadá asi zas na příští týden, co ? To mám teda taky v pátek dopo. zubaře a v úterý je MC....

Pavlin, nemohla bys prosimtě zjistit, jestli přijde mareřská už v pátek ? Ono je 10. až v pondělí, ale mohly by to poslat dřív, co ?
3. lis 2008 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
V pátek to určitě nebude barke,ale v neděli by to tam být mohlo.
Co zítra dopoledne? :wink: Nebo až ten další týden.Koukněte se na SBAZAR-dětské zboží-oblečení.Dejte si kraj Vysočina a tam jsem to všechno dala.Kdyby se vám něco líbilo,tak mi dejte vědět budu to rezervovat pro vás,kdy se přihlásil někdo jiný. :slight_smile:
3. lis 2008 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra je MC a já stejně dopoledne nemůžu. Ve středu taky ne - jedu na kontrolu na OSSZ do HB. Takže fakt asi až te příští týden co?
3. lis 2008 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin -tak mám snahu se juknout na s-bazar, ale asi jsem tupá, ale neumím tam hledat. Tam se nedá zadat, že chci vyjet jen nějakou velikosti? My to tam přijde hrozně nepřehledný, ale jsem fakt hrozně zvýčkaná z MMB
3. lis 2008 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To tam zadej třeba oblečení vel.86-92 a ono ti to vyhledá,ale když tam někdo napíše 2-3roky,tak ti to nenajde.Asi.A nějaký věci jsem tam ani nedala,ty vyfotim a dám je sem,aby jste se mohly podívat.
3. lis 2008 ve 12:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek