• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
autor
Tak je sem nedám,jsou moc velký :unamused: :angry:
3. lis 2008 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
pavlin, napiš tvoje číslo na S-bazaru. Já na to mrknu. já taky nemůžu nic najít.
3. lis 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
21197130
3. lis 2008 v 17:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
PAvlin, trochu jsem koukala, ale je to hrozně blbej sistém vyhledávání, tak se radši na hadříky kouknu naživo :wink:
Zatim to vypadá, že dorazíme v pondělí dopo.
4. lis 2008 v 18:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já si myslim,že to bude lepší na živo.v pondělí budem doma těšim se. :slight_smile:
4. lis 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo - co jste vůbec v úterý v MC dělali?
Hele holky nemáte někdo zítra cestu do Čáslavi? Potřebovala bych se podívat v jednom krámku na takovou úžasnou tuniku :wink:
5. lis 2008 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau, jen jsme trochu cvičili. Jana tam nebyla, tak to bylo pod mim vedenim, takže nic moc :grinning: pak ještě Katka přidala koulela se brambora. Jinak lampiónky jsme ještě nedělali, budou se dělat příště a i při tom pečení. Dneska budu rozesíla mailíky s pozvánkama na tu Martinskou + nějaký info. Já jsem už doma vyrobila dva lapiony a jde to dobře. Napodruhý mi to vzalo asi 15 min.+ zdobení krepákem.

Pavlin, taky ti pošlu pozvánku, jo ? To by jste mohli příští týden v pátek celá rodinka dorazit, co ?
5. lis 2008 v 17:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Barke,nic neslibuju.Se mnou to je těžký................. :frowning2:
5. lis 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Barke,kdy máte ten lampionovej průvod?JSME MYSLELI S lLENKOU CO MÁ SOFINKU SE TAKY PŘIJET PODÍVAT,ALE TO BUDE URČITĚ VEČER KDYŽ UŽ BUDE TMA,CO? :frowning2: To bych s malou nemohla :frowning2: My ještě nejsme bohužel chodící :sweat_smile:
5. lis 2008 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Caklavko, to by bylo supr, kdyby jste přijeli. Začátek je v 16,30 před hasičárnou u dětského hřiště. To bych vám ještě vysvětlila cetu. Tam přijede Martin na bílim koni :slight_smile: a přiveze oheň od kterýho si děti připálí lampiónky a půjde průvod na náměstí, kde bude čekat královna světla a ta dětem rozdá Martinský rohlíčky. Pro dospělý bude taky nějakej svařák nebo něco takovýho. Ale program se tají před dětma, aby to bylo překvápko. Ta královna bude jejich hrozně oblíbená bývalá učitelka ze školy, tak to bude fakt překvápko. To nikdo z nich nečeká a já doufám, že nebudu řvát. Jsem asi ujetá, ale mě tyhle věci děsně dojímaj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:

Na půl pátou by jste mohly dorazit ?

Barčo, já zejtra Čáslav neplánuju, ale v úterý se pochlub tunikou :wink:
5. lis 2008 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru - já teda doufám, že na Martina dorazíme. Rozárka z toho bude určitě hrozně vykulená :wink:
A do Čáslavi zítra už nepotřebuju, páč jedu do Pardubic, tak se podívám tam.
V pátek máme sraz od ekonomky, tak abych byla kočka :wink:
5. lis 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, tak si jí na srazu nepozvracej, až budeš pařit :grinning: , já bych jí ráda v útrý zkoukla :wink: :slight_smile:
5. lis 2008 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
He he - to nehrozí, neb stále kojíme :confounded: Ale 2 deci vína si dám určitě a fakt se na ně těším :grinning:
A jak se znám, tak si nekoupím nic, ale Rozárka toho bude mít zase hromadu. Což mi připomnělo, včera jsem jí koupila nové boty, už zimní a 750,- Kč :confused:
Sobě jsem si koupila na MMB nový nextový džíny za tři stovky a ještě se mi to nestalo, ale jsou mi úplně super - žádné zkracování, prostě jsem je natáhla a šla :grinning:
No a jinak jsme nachcípaná celá rodina, dneska začal i Jirka. Takže zítra ještě před srazem ještě asi pojedu s malou k dr.
6. lis 2008 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Barke,už mám mateřskou,tak jí taky snad máš. :slight_smile:
7. lis 2008 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo ? jdu mrknout.
7. lis 2008 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
:angry: já ne :rolling_eyes: :rolling_eyes: , ale tentokrát to nepotřebuju zas tak nutně, tak vydržim
7. lis 2008 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je teda divný. :fearful:
7. lis 2008 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Minule jsi je měla taky dřív. Ale mě to tentoktát naštěstí neva.
7. lis 2008 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Barke já teda nevím,ráda bych se na tu slávu podívala,ale píšeš,že to začíná o půl 5 večer,kdy už začíná být tma a s mojí malou by to asi bylo horší. :frowning2: Jaký den to vlastně je?Navíc ted malá začíná opět pochrmlávat chuděra,pořád se jí to vrací,mě už z toho hrábne,jak jí chudince musí být,když kašle jak tuberák. :frowning2:
P.S.Kdyby jste měli někdy sraz,mohla bych se s vámi taky sejít,když budu mít zrovna čas?Kde se vlastně scházíte?Ve Vilémově v MC?Nebo u některé z vás?
7. lis 2008 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Když už jsme u toho srážení,mám vás v pondělí čekat?
7. lis 2008 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,
Caklavko, je to v pátek, tak uvidíte, no....kdyžtak na tuhle akci přijedete za rok, to už malá bude moct mít i svůj lampiónek :wink:
Jinak se s holkama se vídáme hlavně v MC, občas i jinde, jako teď jedeme k Pavlin na pokec a na sekáček. Tak jestli se chcete přidat, tak myslim že klíďo můžete, co Pavlin ?

Zatim pondělí platí.
8. lis 2008 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
No jasně caklovko s tebou taky počítám :slight_smile: Myslíte,že nás najdete? :confused:
8. lis 2008 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin - nenajdeme :grinning: Písni mě i Pipetule přesný popis jo? My jedeme od Vilémova, Pipet od Čáslavi :wink:

Tak a máme po srazu a bylo to super. Jsem přijela domů až o půlnoci a fakt si to užila. Jen jsem trošku nevyspalá :unamused:
8. lis 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Od Jeníkova pojedete na Havl.Brod.U obce FRÝDNAVA je velká křižovatka,dáte se do leva(před křižovatkou je cedule na LEŠKOVICE a RYBNÍČEK.Přijedete do Rybníčku a pojedete pořád rovně.Za Rybníčkem pojedete kolem kravína a je tam špinavá silnice,tak se nelekněte a nemejte si auto než k nám pojedete :grinning: :grinning: :grinning: No a přijedete do Leškovic.Pojedete po hlavní,projedete kolem rybníka a pod rybníkem na levo 3 barák,takovej vysokej s červenou plechovou střechou,to jsme my.No a z Vilémova Pojedete na Rybníček(HABRY) a v Rybníčku se dáte do leva.Až budete v Rybníčku,tak mě jedna prozvoňte a já vás budu před barákem vyhlížet. :wink: Snad jste to pochopily :sweat_smile: Možná nás najdete i v mapách-Leškovice 13.
8. lis 2008 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, tak to je supr, že sis to užila. A za nevyspání to stojí, ne ?

Já jsem včera byla tady u jedný holky, co jí chodí II.jakost Nextu a i nový věcičky na děti a nechala jsem u ní 600,- Už jsem to psala Barče do mailu, ale musim se pochlubit i tady, co jsem pořídila :grinning:
Takže mám : podprdu (40,-) - krásnou černou vycpanou na ty moje jedničky :grinning: - tam musim přišít ramínka, ale žádnej problém, pak 3 pásky (po 40,-) - ty jsou v pořádku, peněženku (40,-) koženou měkkoučkou - tam chybí patentka na zapnutí, ale taky lehce opravitelný, pro Lukáše dvě nový pyžama Adams (po 100,-) a nový rukavičky Next (40,-) a pro Vendu nový tričko (160,-) High School Musical. To je všechno. :slight_smile: :slight_smile:
8. lis 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Takže se sejdete zítra?Já zítra bohužel nemůžu. :frowning2: Chodím si občas přivydělat do bývalé práce,takže proto.Tak snad příště.Jinak s tou akcí v pátek ještě napíšu,jestli přijedeme,domlouváme se ještě s tou Lenkou co má Sofinku. :slight_smile:
9. lis 2008 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caklavko, tak jindy :wink: , na tu Martinskou přijeďte, jestli to vyjde jak je naplánovaný, tak to bude hezký. Snad klapne počasí.
9. lis 2008 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru - tak zítra kolem 9 jsem u tebe jo? Až budu vyjíždět, tak tě prozvoním. Jo a tak po 11 bych zase potřebovala jet, protože ve 12 chodí R. spát
Na tu martinskou už se moc těším - budeme tam už od odpoledne u tety.
9. lis 2008 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, ok. Budeme nachystaný. Cestu jsi prostudovala, jak tu psala Pavlin ?
Já se taky na pátek těšim. Možná Petr přijede dřív z práce a půjde s náma.
9. lis 2008 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo - já spoléhám na tebe :grinning: Né do Leškovic trefím a pak už to nějak najdeme né?
9. lis 2008 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek