• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
autor
Holky nebojte,určitě nás najdete :wink: Kdyžtak,číslo na mě máte. :slight_smile: A upekla jsem vám bábovku,tak když vám nebude chutnat,tak to neříkejte nahlas. :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. lis 2008 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin, nějak trefíme a na bábovku se těšim !! :slight_smile:
9. lis 2008 ve 23:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
TAk to zas nevyšlo :frowning2: . Lukáš měl dneska v noci horečku a ráno 37,5. Myslim, že mu to zas leze nahoru :unamused: . Snad bude zdravej. To je snad poprvé, co je nemocnej :confused: ono mu teda mimo tý teploty nic neni, tak snad bude brzy ok.

Pavlin, tenhle týden se chystá ta Martinská, takže kdyžtak příští týden....
10. lis 2008 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Já,když budu mít auto,tak se v pátek přijedem podívat.
10. lis 2008 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nejvíc mě holky štve ta bábovka :grinning: :grinning: :grinning:
My pro změnu jedeme odpoledne do HK na veterinu. Akemi otekla hlava po té operaci, tak snad je to jen od těch drátů, co má v hlavě. :frowning2:
Jo a jestli to Jirka stihne, tak Rozárka bude mít lampionek se žárovičkou. Mám totiž strach jí dát lampion se svíčkou - jak jí znám, bude s tím různě házet a okamžitě by jí shořel
10. lis 2008 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Bábovka výborná.Tošičku sražená,ale výborná :grinning: :grinning: :grinning:
My máme Martina dneska ve školce,taky maj mít lampionky se žárovičkou,ale jedna pani mi poradila dát tam takový to blikátko na kolo,jak se dá nastavit,aby jen svítilo.Tak to vyzkoušíme,jen doufám,že to nebude na ten papír moc těžký. :confused:
10. lis 2008 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,tak snad mi ten pátek vyjde,Lenka mi psala,že ona by jela se Sofinkou. :wink:
10. lis 2008 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru - tak jak je Lukáškovi? Mluvila jsem s Lenkou, říkala, že do MC taky nejdete. Já to taky vzdala, Rozárka hodně kašle, tak jsme radši doma a čumíme na včerlí medvídky :wink:
Akině včera z tý hlavy vytáhli hromadu hnisu, ale snad to bude dobrý. Rozárka tam prohlídla všechny zvířátka, co tam byli.
Jen jsem tam byla trochu naměkko. Byla tam paní s kocourkem, byl moc nemocný, tak šli na uspávací injekci :frowning2: :frowning2: - takovej krásnej macík to byl.

Jo a jdu dneska vyzkoušet domácí brumíky, tak mi držte palce
11. lis 2008 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, Lukáškovi je dneska už mnohem líp. Ale v noci měl ještě horečku a trochu zimnici, pak se ještě poblinkal, dala jsem mu paralen, tak usnul a spal až do 10 dopo.. A dneska je mu celkem dobře, tak doufám, že bude do pátku zdravej a půjdeme lampiónkovat :slight_smile:

Co dáváš Rozárce na ten kašel ? Nám hodně pomáhá Hedelix, když je potřeba. Tak se brzy vykurýrujte :wink:

Tosinky je mi teda líto, to jí musí bolet :frowning2: , ale tyhle plemena maji vysoko práh bolestivosti...

A napiš, jak dopadly brumíci.
Já dneska taky pekla. Kynutou buchtu, ale neměla jsem obyč olej, tak jsem tam dala panenskej olivovej. Takže máme extra zdravou buchtu :grinning:
11. lis 2008 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru - máme Stodal - na kašel. Ona spíš chrchlá hleny - což je podle mě dobře. Uvidíme no, co se z toho vyvrbí
Tosina to zvládla v pohodě, celou cestu zpátky chrápala, za 3 týdny s ní ještě jedeme na veterinu. A normálně jsem tam hotová z cen - když to srovnám s čáslavskejma veterinama, tak jsou o půlku levnější.
Brumíci už jsou upečený a vypadají dobře. Ještě jsem je neochutnala.
11. lis 2008 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě šíleně bolí břicho :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: , tak nevim, jestli je to z toho, že jsem dostala krámy nebo z tý ukruně zdravý buchty :confounded: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
11. lis 2008 ve 14:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jestli jsi jí sežrala teplou, tak je to vcelku jasný :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Pipet - jak vůbec dneska bylo v MC?
11. lis 2008 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
No, jedla jsem to vlažný, no :pensive: :pensive: :grinning:

Lukáš už spí. Měl teď zas 39,4 :unamused: a to jsem myslela, že už bude v poho.
11. lis 2008 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky,kde je Tesco v Kutný Hoře,nebo až v Kolíně? :confused:
12. lis 2008 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
V KH myslim neni, ale v KOlíně jo.
12. lis 2008 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Až v Kolíně, nebo v Jihlavě nebo v Pardubicích :wink:
Barke, jak je? R. pořád kašle, byli jsme u dr., dostala jen kapky, tak snad to bude dobrý
12. lis 2008 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Lukáš dneska o něco lepší, měl 38,5. Ale moc nejí a nespí. Po obědě normálně spí 2 hodiny a teď už druhej den spal jen po 45 min., takže je protivnej, pořád chce abych ho tahala. Snad bude brzy v pohodě :unamused:

Aspoň máš jistotu, že to nemá na pruduškách. Určitě bude brzo v pořádku :wink:
12. lis 2008 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to byla asi 6. nemoc, protože se dneska osypal a teplotu už myslim nemá.
13. lis 2008 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak nás skolila rýma. :frowning2: Teda hlavně Terezku,tak jsem já poprvé luxoval :sweat_smile: Moc se jí to nelíbí,ale aspoň neřve moc dlouho,jako při ústním vysávání.Je celá mrzutá,pořád chce nosit :rolling_eyes:
13. lis 2008 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin, tak se brzy vykurýrujte. To asi na tu Martinskou zítra nepojedete, co ? Ale mohla bys přijet s Míšou a malou nechat doma na chvilku tátovi..... :slight_smile: :wink:
13. lis 2008 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To je dobrej nápad,barke.Navrhnu to :wink:
13. lis 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak kdo zítra dorazí?
My jako ještě nemáme lampion, jsem zaúkolovala chlapa a ten se na to krásně vykašlal. Jinak mi budeme už od odpoledne u tety a pak určitě dorazíme.
Jsem docela zvědavá, jak se to bude R. líbit.
13. lis 2008 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, v MC jsou lampiónky udělaný. Nevim teda kolik, ale my máme jeden volnej. Tak ti ho kdyžtak můžu zarezervovat :wink:
Jinak myslim, že od půl 4 se to bude chystat na náměstí, tak se tam stav. Já bych tam taky tak nějak už měla bejt.
13. lis 2008 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vypadá to, že lampionek je, ale i tak dík za nabídku. Určitě přijdeme až k hasičárně. Rozina kašle čím dál hůř, tak musíme pobyt venku eliminovat na minimum :frowning2:
14. lis 2008 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jak se vám to Barčo líbilo ? Mě celkem jo, až na nějaký drobnosti, který jsem si představovala trochu jinak.
Ale příště neberu Petra, abych nemusela kokat jaký hází ksichty. Prohlásil,že je to poslední akce tohodle druhu, na kterou s náma šel :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: Mám holt doma bručouna, no.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: příště si to užijeme líp bez něj :slight_smile: :slight_smile:
14. lis 2008 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ha ha a proč myslíš, že jsem šla s tetou? Můj chlap by se ksichtil stejně. Nicméně musím říct, že Rozárka si Petra zamilovala - chudák, celou dobu ho mydlila lampionem a tahala ho za kalhoty a cpala mu plyšáka :grinning: :grinning:
Jinak se mi to líbilo moc, až na tu rychlost průvodu - ta byla fakt šílená :confused:

Jo a většina chlapů se tam tvářila, jako že tam jsou za trest :wink:
14. lis 2008 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,koukám že ty naše dětičky jsou chudinky nachcípaný snad všici.Já už snad potřetí od narození Lindy jí dávám sirupy na kašel a prd platný. :rolling_eyes: To je to hnusný počasí.Taky proto jsem radši vzdala ten průvod,tak snad příští rok. :slight_smile: Tady byl taky,ale slyšela jsem,že byl na prd. :sweat_smile:

Jsem tak unavená,jdu spát i když tu mám ještě nějakou práci,ale to počká.Linda už je pěkně živá,všude leze a stoupá si kde se může opřít ručkama a já už jsem z ní občas vyřízená,to abych celej den hlídala jen í,pokud není v kočárku a už i v něm začíná řvát,protože by radši lezla a i chodila.Vypadá to,že do Vánoc už možná bude opravdu chodit.Chudák stromek,utrpí největší škodu!!! :grinning: :grinning:
14. lis 2008 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barčo, fakt ? Tak to jsi mě ukidnila, ale opradu :grinning: Já myslela, že Petr je jeden z mála, co takový akce nesnáší. V Praze mu obyč lampióňák nevadil, když se jen šlo. Ale tady ho asi dostalo to pění :grinning: :grinning: On nesnáší třeba reklamy v tv, kde se zpívá, to vždycky zuří a tady to bylo naživo :grinning:

Caklavko, ať jste brzo v pohodě :wink: . To bude malá brzy asi fakt chodit, to si ještě užiješ :slight_smile: :slight_smile: , já teď uvažuju o tý ochranný helmě, protože Lukáš má v poslední době hrozně omácenou hlavu, samou fialovou bouli a to ho netluču, přísahám :grinning: . Ale nevim, jestli by to snesl na hlavě, aby to nebyly vyhozený peníze :unamused:
14. lis 2008 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Barke já si taky občas připadám jak když jí chudinku týrám! :grinning: Na čele už má taky šlinc,když se narazila do stolu a na zadek padá pořád :grinning: Čoveče já ani nevím,že nějaká ochranná helma existuje :confused: :sweat_smile: .Naší Lindě teda vadí čepice,řve jak tur,když jí ji dávám,takže mě by to asi pak dýlejc nesnesla nšjakou helmu ještě. :grinning: Kolik to stojí prosím tě?
15. lis 2008 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru - já zase myslím, že všichni chlapi tyhle akce nesnáší :wink: Jo a ten tvůj je docela sympaťák - nebo se tak alespoň tvářil :grinning: :grinning: :grinning:
Caklovko - Rozárka chrchlá už 14 dní a vůbec se toho nemůžeme zbavit. Byli jsme u dr. a ten říkal, že klidně můžeme ven, že se jim tam dobře dýchá ale nemá lítat. Včera teda lítala jako blázen :wink:
Na tu helmičku jsem teď koukala v katalogu s hračkama - vypadá to jako kšiltovka křížená z helmou na kolo.
Ale cena u toho není.
15. lis 2008 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek