• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Čáslav - Golčův Jeníkov

23. října 2013 
autor
Koukala jsem na tu helmu.Stojí přes 700kč.A asi dělaj jen jednu,takovou šedivou.Trochu to vypadá,jek helma na koně. :grinning:
Dneska jsme si přivezli masíčko z čuníka,tak si dáme řízečky :stuck_out_tongue_closed_eyes: mňam,mňam
15. lis 2008 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ta helma je fakt dost drahá, viděla jsem jí nejlevnějc tady http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=18139095&tab=2

Barčo, on jako Petr v pohodě je, ale já na něm poznám, když by chtěl nejradši bejt doma. On dělá nenápadný ksichty, nebo tak jako nespokojeně vzdychá :grinning: :grinning: , prostě to vždycky registruju a jsem z něj otrávená, ale dělám jakoby nic, že to jako nevidim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: , ale on už mě má určitě taky prokouknutou a ví že to vidim :grinning: :grinning: to jsme komici, že jo ? :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. lis 2008 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, ještě jsem zapoměla napsat, že jsem Petrovi objednala k narozeninám dárkovej pokaz na 2 h. Thajský masáže, bych nejradši šla místo něj :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
16. lis 2008 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baru - tak tu masáž bych brala taky-všema 10. Musíš mi pak říct, jak se mu to líbilo.
A nenápadný ksichty jo? Tak koukám, že máš doma klona toho mýho. Ten začne hekat, když se zeptám co se děje tak samozřejmě nic a pak má hubu nataženu. Chlapi no :grinning: :grinning:
16. lis 2008 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, kde to vázne ? Jsem nás našla až na 3. stránce :stuck_out_tongue_closed_eyes: :confused:
My dneska odjíždíme do Prahy a vracíme se zítra odpo. Tak by jsme se mohly domluvit už napevno, kdy zajedeme k Pavlin.
20. lis 2008 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, kde všechny jste? Já jsem bez PC, teď píšu z Jirkovýho noťasu a jsem z toho na nervy. Jak nemám velkou obrazovku a klávesnici, tak jsem v hajzlu :grinning:
Jinak Rozárka má ATB, protože ten její kašel se vůbec nelepšil, spíš to bylo ještě horší. Tak jsem z toho taková přešlá.
No a do toho pomáhám kámošce zařizovat second hand - bude mít kamennou prodejnu, tak s ní jedu i vybírat zboží a už se na to fakt těším.
K Pavlin, někdy příští týden. Spíš ke konci.
Jo Baruš, prosím tě, kdyby jsi mluvila s Martinou, jak má Pepíčka, dej jí na mě mail nebo tel. - potřebovala bych s ní mluvit. Nebo jestli máš na ní tel. písni mi ho sem do SZ, prosím.
Mail mi nechodí, takže tam radši nic neposílat.
21. lis 2008 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau,
aspoň bude mít Rozárka brzy pokoj, když dostala ATB.
Lukáš má zas dost rýmu, tak bych to viděla taky až na konec př. týdne.
22. lis 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zejtra do MC nejdeme. Lukáš kašle a má hroznou rýmu
24. lis 2008 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruš - my taky ne. Jedu s kamarádkou pro hadry do sekáčku. A s Martinou už jsem mluvila a jdeme k ní ve čtvrtek na nákupy. Tak k Pavlin bych já mohla jedině v pátek, co vy na to?¨
Pipetulo - jak jsi na tom?
Jo Baruš a ať je Lukáškovi líp.
Rozule už je docela v pohodě, sice ještě kašle, ale bere pořád ty ATB, tak snad už od toho budeme mít pokoj. Chci totiž začít jezdit na bazén, aby se zase kapku otužovala
24. lis 2008 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
S pátkem nevim, jak na tom L. bude. Uvidim ve čtvrtek.

Barčo, ty chceš kupovat taky ty pyžámka, že jo ? Já ho u Martiny taky koupila, jsou obě krásný, ale co mi na jednom hrozně vadilo bylo, že jak má našitý ty aplikace, tak z rubový strany byla nažehlená taková umělá látka nepříjemná, aby zakryla to šití. Tak jsem jí odtrhla, ale zbyly tam malinký kapičky lepidla, tak jsem je asi tři dny jednu po druhý obírala, protože by Lukáše škrábaly :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
24. lis 2008 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Taky se tak těšíte na Vánoce?Já moc. :slight_smile: :grinning: :grinning: :grinning: V pátek by jste přijely v kolik?
24. lis 2008 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin, kdyžtak dopoledne, aby jsme byli tak do 11 doma.
24. lis 2008 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Dobře :wink:
24. lis 2008 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,tak koukám,že vaše dětičky jsou na tom taky jako my.Malá chrmlá až hrůza někdy,teče jí z nosu a z pusiny a jak jí to teče z pusiny,tak má na krku ošklivou vyrážku,chudák a když jsem šla za doktorem jestli to enní třeba ekzém,tak prý je to od těch slin a že to mám mazat fialkou,což mě teda vyděsilo,jelikož to bude mít samozřejmně na hadříkách,tak jí to dávám jen doma,kdy jí můžu dát starý bodýčka a overálky,jinak by jsem jí zničila oblečky ty lepší. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
P.S.Kdyby to šlo,tak my bychom se na vás taky přijely podívat,co říkáte? :slight_smile:
24. lis 2008 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Čim víc tim líp :wink:
24. lis 2008 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caklavko, nepomohlo by, kdybys jí mazala krček vazelínou, nebo tim, co máš na opruzeniny. Aby se jí ty sliny nedostávaly tolik na kůži a nedráždilo jí to. Několikrát už jsem někde četla, že ta fialka je nějaká závadná, nebo co, ale Mudr. nám jí taky jednou doporučovala, tak nevim.... držim palce, ať je malá brzy v pořádku :wink:
25. lis 2008 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No holky já v ten pátek fakt nevim (mám nějaké problémy), takže se na mě neohlížejte stejně ted nemám na nakupování penízky. kdž budu moct tak dorazim ale neslibuju.
25. lis 2008 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
A v kolik máte v pátek sraz?
Pavlin já si uložím Tvoje číslo,jak si mi ho psala do IP a kdyžtak zavolám,kdybych bloudila,ju?Lenka.
P.S.Teda do Leškovic bych měla dorazit,cestu vím,ale potom tam :wink:
25. lis 2008 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tady se neztratíš Leni.V Leškovicích pořád rovně a já vás budu vyhlížet :wink:
25. lis 2008 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já si teď vzpoměla, že jedu v pátek k zubaři. A navíc mám nemocnou i Vendu, takže by to asi stejně nešlo.
25. lis 2008 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pipet - co se děje? Potřebuješ s něčím pomoct?
Barčo - tak prostě zase až příští týden no :slight_smile: Hlavně aby ti prckové už byli zdraví.
25. lis 2008 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Baruno moc dík, ale tyhle problémky jsou hlavně osobního rátu a s tím mi bohužel nepomůže nikdo!! No a celej prosinec se s vámi asi neuvidím páč jdu na brigádu na poštu, takže budu furt v praze jen budu jezdit večer krmit zvířátka.
26. lis 2008 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pipet, tak hodně síly na problémy i na poštu. Teď každej bude objednávat dárky, tak budou mít honičku, že jo. A kolik pošta platí ? Ne, že bych teda plánovala jít pracovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: :pensive: ,
26. lis 2008 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak zase nic,tak snad příště. :unamused:
26. lis 2008 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pavlin, to je hrůza s náma, co ? Snad už to příště vyjde :zipper_mouth:
26. lis 2008 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To teda jo :wink: Snad se ještě letos sejdem :wink:
26. lis 2008 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak jezdit nemám Pavlin?Napadlo mě kdyžtak vzít i Lenku se Sofinkou,jak byla s námi taky tenkrát v Čáslavi v MC,kdyby chtěla.Nevadilo by to?Chystali jsme se taky obě k vám na ten průvod ve Vilémově,ale prckové byly nemocný :unamused:
26. lis 2008 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a zapomněla jsem vám říct, že jestli kupujete něco od Oriflame, tak můžete u mě. V úterý vezmu do MC i nové katalogy. Jo a když to na mě neprásknete, tak samozřejmě máte věci za nákupky. :wink: Jsem si udělala pěknou reklamu co?

Holky a sekáček bomba - viděla jsem skoro všechno zboží a musím říct, že to bude sekáček nadupanej nexovýma hadříkama v super kvalitě. Jen mě teda trošku štve, že to není můj sekáček :grinning:
27. lis 2008 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jasně,že můžete přijet calko.Budeme doma.Před půl 1 teda musim jet s malym na trénink,ale když přijedete dopoledne tak si snad dost pokecáme.Tak teda přijeďte kdo můžete :wink: :slight_smile:
27. lis 2008 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pipet - kdyby jsi potřebovala ucho na poslouchání, tak klidně přijeď na kafe.
Baruš - dneska jsem byla u Martiny a mám taky novou peněženku - heč :grinning: A ještě spoustu dalších věciček.
27. lis 2008 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek